ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Raspudić ulazi u politiku

Page 6 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 6 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by epikur37 Sun 24 May - 22:50

kic wrote:
ne znam baš, mislim da je ocjena u narodu uglavnom slična, da su ubijeni biznisi zbog prijetnje koja se nije ostvarila, dok su u domovima pod hdz-ovom kontrolom umirale stare osobe u visokom broju..

kako javlja index ...:D hebao vas on

Mi smo odlično iskontrolirali novi virus i epidemiju vezanu za to.

to kažu i drugi a en samo mi...treba biti debilno zločesti index pa u svemu tražiti govno

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 6 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by Guest Sun 24 May - 23:00

epikur37 wrote:

doduše...saborska mirovina je jako zgodna stvar

Filozofi su to, teško da im je materijana strana na prvom mjestu. Prije intelektualni izazov.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 6 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by Guest Sun 24 May - 23:01

kic wrote:
najvažnije je da Zoky-štemer-boy stavio izbore prije Oluje da hdz-njare ne mogu uzet taj vjetar u leđa..

Pa najkasniji datum je bio 12. srpnja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 6 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by darth_vader Sun 24 May - 23:04

Indexovi jesu smeća teška, ali za kradezeovce nit' slovca ne fale, dapače još im i titraju jajca, žešće peru esedepenjare kad su na vlasti... inače im se redovito najebem majke u komentarima, ali za kradezenjare kao da im fali prave inspiracije, Plenkija jedva da ogrebu pošteno ...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 6 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by epikur37 Sun 24 May - 23:06

Baš razmišljam, što bih volio da bude:

- HDZ dobije mandat

- Most pojača svoju saborsku reprezentaciju



Opcije:

- Glasati za HDZ ako je mrtva trka sa SDP-om

- Glasati za Most ako je HDZ relativno komotan u odnosu na SDP

Isto tako ako SDP kojim slučajem dobije mandat, ne bi bilo loše da ove desne ekipe imaju lufta da se preslože i jasnije odrede po nizu pitanja....
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 6 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by kaya Sun 24 May - 23:11

S bujancem ili?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 6 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by epikur37 Sun 24 May - 23:12

kaya wrote:S bujancem ili?

taman posla...to su hasančetovi
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 6 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by IL Risorto Sun 24 May - 23:18

abraham wrote:Evo u par sati Njonjo i Pajser se javili. Ono kao da Jandrino jato komentira petrarkine sonete... U biti Nino sta si trazio i dobio si. Valjaj se sada sa krmadi u jebenoj kaljuzi. Kila mozga.....
Ukoliko HDZ formira vlast a Most slabašno prođe na izborima,te budu oporba,onda je Nino napravio katastrofalnu grešku što se upustio u ovu glupost.
Vjerojatno će u najmanju ruku barem medijski bit ignoriran,te ga se neće pozivat na HRT kao komentatora a kolumne će pisat za opskurne desničarske portale,a uvijek postoje mogućnosti nekome ,,zapaprit'' u egzistencijalnom planu,pa kad ga se,,udari po džepu'' onda će bit,,što mi je ovo trebalo''

Izjavio je kako ,,neće dići ruku za vladu Andreja Plenkovi'ca'' ali ne i za HDZ,te se Plenkyu sprema Karamarkov obrazac,jer nije samo Škoro i Most oni koji rogobuse protiv Plenkya,ima onih koji rovare u HDZ-u iznutra a sam Plenky je toga svjestan.
Nino je valjda principjelan, ne vjerujem da će pristat na političku prostituciju,te će vjerojatno bit jedan od najboljih saborskih zastupnika.

Unatoč svemu,vjerujem da je HDZ pojedinačno najjači ali ipak ne toliko da bi ih i Škoro održao na vlasti,te će trebat još netko,a Most navodno,,sigurno neće''


Niti HDZ,niti SDP,nemaju potencijal za sigurnih 76 zastupnika kakve god kombinacije i kalkulacije imali,te da bi se izbjegla ustavna kriza i ponavljanje izbora  u trenutku nadolazeće krize,kad si to ne možemo priuštit,u ovom trenutku najbolja opcija bila bi velika koalicija  HDZ&SDP ,za sigurno i stabilno društvo.

Jednostavno ne možeš ići protiv sustava,a to je nešto što Nino unatoč svom tom njegovom intelektu ne razumije.Zašto jedan Pervan,Kolakušić,Petrov,Orešković,Čuljak,itd. nisu zanimljivi sustavu duopoloa,jer oni nikad nisu mogli dobit neki ozbiljniji kredibilitet,dok s druge strane Nino je godinama gradio svoj kredibilitet,te ga respektiraju i oni s druge strane političkog i svjetonazorskog spektra i njegova riječ ima neku težinu.
Škoro je takođe medijski,,popularan'' ali nema takvu težinu niti intelektualni kapital kao Raspudić,niti se od njega očekuje da ide protiv sustava,ali Raspudić je jedan entuzijast,te bi mogao bit nepredvidiv i za sustav poguban.

Ako uđe u sabor,mogao bi svoj politički kapital graditi uspješno,strpljivo i vremenom se prometnuti kao nezaobilazan kao što je postigao u medijskom smislu a vjerujem da niti onim patuljcima iz Mosta odgovara da imaju superiornijeg nego što su Bulj,Petrov,Grmoja.
Kad je uspjelo šarlatanima poput Pervana,Kolakušića steći nekakvu sljedbu,ne sumnjam da bi to uspjelo i Raspudiću a što se duže zadrži u politici,to bi mogao bit opasniji po sustav,to onda mu preostaje ili se poklont sustavu ili ga se uklonit iz sustava.


Oni koji znaju kako funkcionira ovaj privid demokracije,znaju kako prolaze entuzijasti,izletnici.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 6 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by debotoijusto Sun 24 May - 23:23

...bero samo treba sutit a kad progovori obecat svima sve
dok ovakve desnice
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 6 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by IL Risorto Sun 24 May - 23:24

jasambrend wrote:Indexovi jesu smeća teška, ali za kradezeovce nit' slovca ne fale, dapače još im i titraju jajca, žešće peru esedepenjare kad su na vlasti... inače im se redovito najebem majke u komentarima, ali za kradezenjare kao da im fali prave inspiracije, Plenkija jedva da ogrebu pošteno ...
Raspudić ulazi u politiku - Page 6 WhatsApp-Image-2020-04-07-at-10.16.07

Pa sad,ne znam jeli Index nešto pisao o ovom važnom,,diplomatskom'' susretu,no vjerojatno u ,,Otvorenom društvu'' ne vole kad njihovi stipendisti nisu za timski rad.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 6 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by epikur37 Sun 24 May - 23:33

Meni nije jasnso to kmečanje na duopol pa sve stabilne demokracije imaju dupol desetljećima pa i stoljećima...

Sve ovo što izleti sa strane je dobrodošlo ali je korektiv domet i to je to.

Glede Nina, on je kao aktivni intelektualac vrlo uspješan, a politika je druga igra, gdje inetelektualni kapacitet pada u drugi plan i nije presudan.

No postavlja se pitanje koje su njegove političke ambicije i motivi, ako je to penjanje u političkoj hijerarhiriji i ozbiljna politička karijera u izvršnoj vlasti....msm da to nema šanse.

Ali mislim ni da mu to nije plan....plan je ući u sabor gdje će biti tribun i ono što inače govori, dobiti specifičnu težinu.

Čak vjerujem da ne razmišlja uopće o sudjelovanju u ikakvoj većini nego jednostavno: biti zastupnik i govoriti u saboru!


epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 6 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by epikur37 Sun 24 May - 23:44

Radi se o čovjeku koje nema plan graditi političku karijeru, jer da ima, već bi poodavno bio u redovima poput Jadrokovića ili Patrova. Osnovao stranku ili pridružio se nečem sličnom.

Ne, ovdje je riječ o intelektualcu koji želi istupiti u govornicu s najvećom društvenom težinom, iskoristiti zakonske i obligatorne mogućnosti koje ona nosi te sudjelovati kao subjekt u onome čim se inače bavi.

Zaokružiti svoj životni opus i saborskim zastupništvom a i poigrati se sa svim skupa.

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 6 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by IL Risorto Sun 24 May - 23:47

epikur37 wrote:Meni nije jasnso to kmečanje na duopol pa sve stabilne demokracije imaju dupol desetljećima pa i stoljećima...

Sve ovo što izleti sa strane je dobrodošlo ali je korektiv domet  i to je to.

Glede Nina, on je kao aktivni intelektualac vrlo uspješan, a politika je druga igra, gdje inetelektualni kapacitet pada u drugi plan i nije presudan.

No postavlja se pitanje koje su njegove političke ambicije i motivi, ako je to penjanje u političkoj hijerarhiriji i ozbiljna politička karijera u izvršnoj vlasti....msm da to nema šanse.

Ali mislim ni da mu to nije plan....plan je ući u sabor gdje će biti tribun i ono što inače govori, dobiti specifičnu težinu.

Čak vjerujem da ne razmišlja uopće o sudjelovanju u ikakvoj većini nego jednostavno: biti zastupnik i govoriti u saboru!


To može bit dvosjekli mač.Kad je pokojni Ivo Lončar govorio i bavio se problemima poljoprivrede u Plodovima zemlje,imalo je daleko veću težinu i ozbiljnost,nego kad je to isto pokušao u saboru.
Raspudić si je s ovim vjerojatno pucao u nogu,no vrijeme će pokazat.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 6 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by epikur37 Sun 24 May - 23:50

[quote="סמאל"]
epikur37 wrote:Meni nije jasnso to kmečanje na duopol pa sve stabilne demokracije imaju dupol desetljećima pa i stoljećima...

Sve ovo što izleti sa strane je dobrodošlo ali je korektiv domet  i to je to.

Glede Nina, on je kao aktivni intelektualac vrlo uspješan, a politika je druga igra, gdje inetelektualni kapacitet pada u drugi plan i nije presudan.

No postavlja se pitanje koje su njegove političke ambicije i motivi, ako je to penjanje u političkoj hijerarhiriji i ozbiljna politička karijera u izvršnoj vlasti....msm da to nema šanse.

Ali mislim ni da mu to nije plan....plan je ući u sabor gdje će biti tribun i ono što inače govori, dobiti specifičnu težinu.

Čak vjerujem da ne razmišlja uopće o sudjelovanju u ikakvoj većini nego jednostavno: biti zastupnik i govoriti u saboru!


To može bit dvosjekli mač.Kad je pokojni Ivo Lončar govorio i bavio se problemima poljoprivrede u Plodovima zemlje,imalo je daleko veću težinu i ozbiljnost,nego kad je to isto pokušao u saboru.
Raspudić si je s ovim vjerojatno pucao u nogu,no vrijeme će pokazat.[/quote]

Da, no držim mu fige...tamo će reći u glavnom precizne i potrebite stvari.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 6 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by IL Risorto Sun 24 May - 23:53

Ne sumnjam da će reći mnogo šta,možda će izreć i neke antologijske rečenice,no riječi bljede kao i mnogih svojevremenih velikana,Bušića,Gotovca,Krleže,a u našem društvu,to je pišanje uz vjetar.

Kako god,smatram da mu je ovo nepotreban izlet koji mu neće donijet ništa dobro.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 6 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by epikur37 Sun 24 May - 23:55

סמאל wrote:Ne sumnjam da će reći mnogo šta,možda će izreć i neke antologijske rečenice,no riječi bljede kao i mnogih svojevremenih velikana,Bušića,Gotovca,Krleže,a u našem društvu,to je pišanje uz vjetar.

Kako god,smatram da mu je ovo nepotreban izlet koji mu neće donijet ništa dobro.

a i to stoji....
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 6 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by Hektorović Mon 25 May - 11:59

epikur37 wrote:
kaya wrote:S bujancem ili?

taman posla...to su hasančetovi

Jučer je Nino dobro zakačio Bujanca oko potpore platformašima.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 6 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by Hektorović Mon 25 May - 12:36

PREDSJEDNIK vlade Andrej Kenwood Kenon sudjelovao je na svečanosti uručenja ugovora važnih za Grad Zadar. Tom je prilikom odgovarao i na pitanja novinara i komentirao kampanju za predstojeće parlamentarne izbore, koji će se održati 5. srpnja.
Kenwood Kenon je komentirao reakciju predsjednika Sabora, Gordana Jandrokovića, koji je na izjavu Nina Raspudića da ulazi u politiku i da će loviti Jandrokovića, rekao da on ima troje djece s istom ženom.
"Nisam gledao. Bio sam kod kćeri na ručku. Naime, imam troje djece... s istom ženom", komentirao je Jandroković aludirajući na to da Raspudić ima jedno dijete s prvom ženom, a jedno s drugom.

 "Nisam ja primijetio da gospodin, dok je bio u poziciji van politike i kritike, da je štedio bilo koga u politici pa pretpostavljam da neće valjda prvi dan zaplakati ako dobije neki odgovor", rekao je Kenwood Kenon, prenosi N1.
"Pročitajte što je pisao o Jandrokoviću i meni, kad to vidite, onda ćete znati o čemu govorim. Riječ je o licemjerstvu, to je bit Jandrokovićeve poruke", istaknuo je Kenwood Kenon.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 6 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by vuksadinare Mon 25 May - 12:41

...interesantno...od kud u posljednje vrijeme udari na jandrokovica kao da je on lider hdz-a a ne plenkovic...jandrokovicu s edaje previse na vaznosti i samim time se od njega zrtvu...i time mu se radi usluga...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 6 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by darth_vader Mon 25 May - 12:48

Jandroković se toliko duboko uvuče u šupak aktualnom predsjedniku kredezea, da se gotovo stopi s domaćinom... zato i je meritoran za političku ANALizu smijera stranke i pitanja njemu se smatraju pitanjima postavljenima osobno premijeru, ne znam koji kurac to nekom nije jasno? Znam, odvratno je, ali morao sam slikovni prikaz zbog nekih, nastojte ne misliti puno o tome tokom dana, a posebno ne pred spavanje...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 6 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by vili40 Mon 25 May - 14:04

Raspudić odgovorio Jandrokoviću na prozivke o ženi i djeci
GORDAN JANDROKOVIĆ je jučer kazao da nije gledao gostovanje Nine Raspudića u emisiji Nedjeljom u 2 jer je, kako je kazao, bio kod kćeri na ručku.
"Nisam gledao. Bio sam kod kćeri na ručku. Naime, imam troje djece... s istom ženom", komentirao je Jandroković aludirajući na to da Raspudić ima jedno dijete s prvom ženom, a jedno s drugom.
Nino Raspudić je danas to komentirao u programu N1 televizije. Upitan je može li se netko tko se naziva konzervativcem razvesti.
"Ljudi kad su u strahu govore svašta. Imam informaciju da HDZ prema njihovom internom istraživanju stoji jako loše. U panici su. Sad se i vidi ta neprihvatljiva razina javnog diskursa. Činjenica je da sam godinama nastupao kao javna figura. Njih sam godinama kritizirao. Ja nikada nisam spominjao njihove obitelji, posebno djecu. Ovaj način više govori o njima samima.
Kaže Jandroković da ima troje djece s jednom ženom. Ja to respektiram, čestitam mu. No za njega kao političara važnije je da je umiljato dijete četiri majke. Prva mu je majka Ivo Sanader. Druga mu je Jadranka Kosor. Treća politička mama mu je Tomislav Karamarko. Sad mu je Kenwood Kenon. Ne sumnjam da će nakon Plenkovićevog pada on tražiti novu političku majku", rekao je Raspudić.
Kaže da se ne kandidira za kanonizaciju
Potom je komentirao svoj razvod.
"Meni je drago da mi nemaju što drugo prigovoriti. Ja se ne kandidiram za kanonizaciju nego za zastupnika. Slične kritike dolaze iz lijevog medijskog miljea. Tu se vidi jedna doza patrijarhalnog šovinizma. Otkud oni znaju da u slučaju moje rastave to nije bilo sporazumno? Ja mogu reći da to nije bilo ništa skandalozno, ja sam u dobrim odnosima s bivšom ženom i zajedno odgajamo dijete. Al zanimljiva je ta koalicija od SDP-a i Beljaka do Jandrokovića", rekao je Raspudić.
Također, odgovorio je na prozivke o svom crkvenom vjenčanju. Rekao je da će pokazati fotografije.
Vratio se na Jandrokovića. Rekao je da je on mjesto predsjednika sabora dobio s oko 800 glasova.
Komentirao je i ideološka pitanja.
"Mi smo antitotalitaristi. Sva ta pitanja, ustaše i partizani, nama je jednostavno. Sve što je vodilo prema demokratskoj Hrvatskoj, to mi baštinimo. Ustaštvo nije vodilo prema demokratskoj Hrvatskoj, mi to odbacujemo. Titoizam nije vodio ni prema Hrvatskoj ni prema demokraciji, mi to dvostruko odbacujemo", rekao je.
Na kraju se vratio na temu obitelji.
"Ja neću udarati ispod pojasa. Nisam ni ranije spominjao žene i djecu, neću ni sada. Oni su toliko krhki da su dovoljni udarci iznad pojasa", rekao je Raspudić.
vili40
vili40

Male
Posts : 10748
2015-08-02


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 6 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum