ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Raspudić ulazi u politiku

Page 7 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 7 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by vili40 Mon 25 May - 14:04

Raspudić odgovorio Jandrokoviću na prozivke o ženi i djeci
GORDAN JANDROKOVIĆ je jučer kazao da nije gledao gostovanje Nine Raspudića u emisiji Nedjeljom u 2 jer je, kako je kazao, bio kod kćeri na ručku.
"Nisam gledao. Bio sam kod kćeri na ručku. Naime, imam troje djece... s istom ženom", komentirao je Jandroković aludirajući na to da Raspudić ima jedno dijete s prvom ženom, a jedno s drugom.
Nino Raspudić je danas to komentirao u programu N1 televizije. Upitan je može li se netko tko se naziva konzervativcem razvesti.
"Ljudi kad su u strahu govore svašta. Imam informaciju da HDZ prema njihovom internom istraživanju stoji jako loše. U panici su. Sad se i vidi ta neprihvatljiva razina javnog diskursa. Činjenica je da sam godinama nastupao kao javna figura. Njih sam godinama kritizirao. Ja nikada nisam spominjao njihove obitelji, posebno djecu. Ovaj način više govori o njima samima.
Kaže Jandroković da ima troje djece s jednom ženom. Ja to respektiram, čestitam mu. No za njega kao političara važnije je da je umiljato dijete četiri majke. Prva mu je majka Ivo Sanader. Druga mu je Jadranka Kosor. Treća politička mama mu je Tomislav Karamarko. Sad mu je Kenwood Kenon. Ne sumnjam da će nakon Plenkovićevog pada on tražiti novu političku majku", rekao je Raspudić.
Kaže da se ne kandidira za kanonizaciju
Potom je komentirao svoj razvod.
"Meni je drago da mi nemaju što drugo prigovoriti. Ja se ne kandidiram za kanonizaciju nego za zastupnika. Slične kritike dolaze iz lijevog medijskog miljea. Tu se vidi jedna doza patrijarhalnog šovinizma. Otkud oni znaju da u slučaju moje rastave to nije bilo sporazumno? Ja mogu reći da to nije bilo ništa skandalozno, ja sam u dobrim odnosima s bivšom ženom i zajedno odgajamo dijete. Al zanimljiva je ta koalicija od SDP-a i Beljaka do Jandrokovića", rekao je Raspudić.
Također, odgovorio je na prozivke o svom crkvenom vjenčanju. Rekao je da će pokazati fotografije.
Vratio se na Jandrokovića. Rekao je da je on mjesto predsjednika sabora dobio s oko 800 glasova.
Komentirao je i ideološka pitanja.
"Mi smo antitotalitaristi. Sva ta pitanja, ustaše i partizani, nama je jednostavno. Sve što je vodilo prema demokratskoj Hrvatskoj, to mi baštinimo. Ustaštvo nije vodilo prema demokratskoj Hrvatskoj, mi to odbacujemo. Titoizam nije vodio ni prema Hrvatskoj ni prema demokraciji, mi to dvostruko odbacujemo", rekao je.
Na kraju se vratio na temu obitelji.
"Ja neću udarati ispod pojasa. Nisam ni ranije spominjao žene i djecu, neću ni sada. Oni su toliko krhki da su dovoljni udarci iznad pojasa", rekao je Raspudić.

vili40

Posts : 10748
2015-08-02


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 7 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by vuksadinare Mon 25 May - 14:06

dosadno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 7 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by kic Mon 25 May - 15:00


jasan odgovor..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 7 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by dijagram Mon 25 May - 15:09

kic wrote:
jasan odgovor..
Vidim, ne komentiraju se ninine izjave, njihova bit, nego tek sto se kome cini je li se uopce trebao ili nije aktivirati i kojekakve
druge budalastine.
No kao, svi ga cijene, intelektualac, ovo ono.
Tipicno hrvatski. Jeste on intelektualac i pošten lik, ali tko ga jebe, znamo mi svoje:)
Samo cekam kad ce to biti nedovoljno pa ce o njemu u stilu, glup, lopov, krade:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 7 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by kic Mon 25 May - 15:21

dijagram wrote:
kic wrote:
jasan odgovor..
Vidim, ne komentiraju se ninine izjave, njihova bit, nego tek sto se kome cini je li se uopce trebao ili nije aktivirati i kojekakve
druge budalastine.
No kao, svi ga cijene, intelektualac, ovo ono.
Tipicno hrvatski. Jeste on intelektualac i pošten lik, ali tko ga jebe, znamo mi svoje:)
Samo cekam kad ce to biti nedovoljno pa ce o njemu u stilu, glup, lopov, krade:)

da, to puno govori o nama..

bolje da ostanemo s ovim nama poznatim i dragim lopovima, tipovima koji tuku žene, koji manipuliraju zemljištima itd-

s njima znamo na čemu smo, a inteligenciji se divimo samo izdaleka, ne želimo se potrudit s njom, involvirati se..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 7 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by Guest Mon 25 May - 15:25

kic wrote:
jasan odgovor..
kad se zaljubiš u nekoga tebi se smrači pred očima ili kaj? jasan odgovor?

Upitan je može li se netko tko se naziva konzervativcem razvesti.
"Ljudi kad su u strahu govore svašta. Imam informaciju da HDZ prema njihovom internom istraživanju stoji jako loše. U panici su. Sad se i vidi ta neprihvatljiva razina javnog diskursa. Činjenica je da sam godinama nastupao kao javna figura. Njih sam godinama kritizirao. Ja nikada nisam spominjao njihove obitelji, posebno djecu. Ovaj način više govori o njima samima.

ja sam poboldao najjasnije pitanje koje postoji a tzi mi poboldaj taj njegov jasan odgovor.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 7 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by kic Mon 25 May - 15:28


Ja se ne kandidiram za kanonizaciju nego za zastupnika.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 7 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by Guest Mon 25 May - 15:30

kic wrote:
Ja se ne kandidiram za kanonizaciju nego za zastupnika.
to ga nitko nije pitao. pitanje je direktno o osobnom svjetonazoru.
da su ga pitali da li krade kai bi odgovorio? ne kandidiram se za kanonizaciju? da je isto pitanje o abortusu koji bi mu odgovor bio? ne kandidiram se za kanonizaciju?
koja su to mrtva iebena sranja? još jedan smrdljivi usrani hercegovac.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 7 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by dijagram Mon 25 May - 15:31

kic wrote:
dijagram wrote:
kic wrote:
jasan odgovor..
Vidim, ne komentiraju se ninine izjave, njihova bit, nego tek sto se kome cini je li se uopce trebao ili nije aktivirati i kojekakve
druge budalastine.
No kao, svi ga cijene, intelektualac, ovo ono.
Tipicno hrvatski. Jeste on intelektualac i pošten lik, ali tko ga jebe, znamo mi svoje:)
Samo cekam kad ce to biti nedovoljno pa ce o njemu u stilu, glup, lopov, krade:)

da, to puno govori o nama..

bolje da ostanemo s ovim nama poznatim i dragim lopovima, tipovima koji tuku žene, koji manipuliraju zemljištima itd-

s njima znamo na čemu smo, a inteligenciji se divimo samo izdaleka, ne želimo se potrudit s njom-
to su ti komunisticka naslijedja, ljudi ih nisu ni svjesni, kao i silne stetnosti istih
tito dozivotno
svi njegovi funcioneri dozivotno
onda to crkne u cijelom svijetu ali
bandic bi dozivotno
mesic bi jos koji mandat samo da je nekako te zakone prilagoditi
vlatko markovic dozivotno
onaj djakic u hvidri dozivotno
djuro decak u udruzi branitelja dozivotno
furio radin dozivotno u saboru lepi stazic dozivotna maskota
pupi dozivotno
onda ovi nazovi nesto mladji, plenki, zoki, milanka,koli, njonjo, bero, maras, bauk, grbin, saucha ili kako se to vec pise:)))
hrvati sjebani u komunizmu sasvim jasno teze takvim "profesionalcima" u politici
ne kuze da su ti profici jebene bitange najgore vrste, najvecu uhljebi i najveci karijeristi pa time i krivci za sve lose sto nam se dogadja
zgrozim se kad mlad i skolovan covjek anticipira gore navedene i iz njemu znanih razloga postavlja ih na ljestvici
kao kvalitetne , rasne politicare, sposobne i ozbiljne nasuprot nekim raspudicima, selakicama ili tko god se drzne ugurati i "remetiti uspostavljenu harmoniju"
evo tema o nini to jasno pokazuje
znamo mi da je on lumen, da je,..ali lepi zoka, lepi bero, lepi plenki, lepi stazic,... za njih je on ipak treca liga:)


Last edited by dijagram on Mon 25 May - 15:34; edited 1 time in total
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 7 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by kic Mon 25 May - 15:33

ebenica wrote:
kic wrote:
Ja se ne kandidiram za kanonizaciju nego za zastupnika.
to ga nitko nije pitao. pitanje je direktno o osobnom svjetonazoru.
da su ga pitali da li krade kai bi odgovorio? ne kandidiram se za kanonizaciju? da je isto pitanje o abortusu koji bi mu odgovor bio? ne kandidiram se za kanonizaciju?
koja su to mrtva iebena sranja? još jedan smrdljivi usrani hercegovac.

definiraj pojam konzervativnosti
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 7 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by aben Mon 25 May - 15:34

kic wrote:
Ja se ne kandidiram za kanonizaciju nego za zastupnika.

to ni odgovor na boldano pitanje.
odgovor na boldano pitanje je 'može', a vjerojatno ni odgovori no nje jer je normalno da može.


nino će biti odličan političar, dok ne osvoji vlost. ka osvoji, una će biti političar.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 7 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by Guest Mon 25 May - 15:37

kic wrote:
ebenica wrote:
kic wrote:
Ja se ne kandidiram za kanonizaciju nego za zastupnika.
to ga nitko nije pitao. pitanje je direktno o osobnom svjetonazoru.
da su ga pitali da li krade kai bi odgovorio? ne kandidiram se za kanonizaciju? da je isto pitanje o abortusu koji bi mu odgovor bio? ne kandidiram se za kanonizaciju?
koja su to mrtva iebena sranja? još jedan smrdljivi usrani hercegovac.

definiraj pojam konzervativnosti
jesi retardiran ili kai? bude ti ninek, buš našao, najjasnije kak samo on zna...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 7 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by kic Mon 25 May - 15:38

ebenica wrote:
kic wrote:
ebenica wrote:
kic wrote:
Ja se ne kandidiram za kanonizaciju nego za zastupnika.
to ga nitko nije pitao. pitanje je direktno o osobnom svjetonazoru.
da su ga pitali da li krade kai bi odgovorio? ne kandidiram se za kanonizaciju? da je isto pitanje o abortusu koji bi mu odgovor bio? ne kandidiram se za kanonizaciju?
koja su to mrtva iebena sranja? još jedan smrdljivi usrani hercegovac.

definiraj pojam konzervativnosti
jesi retardiran ili kai? bude ti ninek, buš našao, najjasnije kak samo on zna...

samo znaš otrov sipat, sva rasprava će se sad svest na njegovu ljubavnu situaciju

koja uopće nije bitna u politici-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 7 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by Guest Mon 25 May - 15:41

kic wrote:
ebenica wrote:
kic wrote:
ebenica wrote:
kic wrote:
Ja se ne kandidiram za kanonizaciju nego za zastupnika.
to ga nitko nije pitao. pitanje je direktno o osobnom svjetonazoru.
da su ga pitali da li krade kai bi odgovorio? ne kandidiram se za kanonizaciju? da je isto pitanje o abortusu koji bi mu odgovor bio? ne kandidiram se za kanonizaciju?
koja su to mrtva iebena sranja? još jedan smrdljivi usrani hercegovac.

definiraj pojam konzervativnosti
jesi retardiran ili kai? bude ti ninek, buš našao, najjasnije kak samo on zna...

samo znaš otrov sipat,
a kai ti očekuješ nakon 30 godina 'rvatske? da servirate još jedno smeće i idiota i hvalite ga k'o spasioca i lik padne na prvom pitanju, nema odogovor nego sere.
kai točno očekuješ? zdraviu raspravu? pa nije ti ovo njemačka, pun kuratz mi je više vas idiota.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 7 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by aben Mon 25 May - 15:41

dijagram wrote:
kic wrote:
dijagram wrote:
kic wrote:
jasan odgovor..
Vidim, ne komentiraju se ninine izjave, njihova bit, nego tek sto se kome cini je li se uopce trebao ili nije aktivirati i kojekakve
druge budalastine.
No kao, svi ga cijene, intelektualac, ovo ono.
Tipicno hrvatski. Jeste on intelektualac i pošten lik, ali tko ga jebe, znamo mi svoje:)
Samo cekam kad ce to biti nedovoljno pa ce o njemu u stilu, glup, lopov, krade:)

da, to puno govori o nama..

bolje da ostanemo s ovim nama poznatim i dragim lopovima, tipovima koji tuku žene, koji manipuliraju zemljištima itd-

s njima znamo na čemu smo, a inteligenciji se divimo samo izdaleka, ne želimo se potrudit s njom-
to su ti komunisticka naslijedja, ljudi ih nisu ni svjesni, kao i silne stetnosti istih
tito dozivotno
svi njegovi funcioneri dozivotno
onda to crkne u cijelom svijetu ali
bandic bi dozivotno
mesic bi jos koji mandat samo da je nekako te zakone prilagoditi
vlatko markovic dozivotno
onaj djakic u hvidri dozivotno
djuro decak u udruzi branitelja dozivotno
furio radin dozivotno u saboru lepi stazic dozivotna maskota
pupi dozivotno
onda ovi nazovi nesto mladji, plenki, zoki, milanka,koli, njonjo, bero, maras, bauk, grbin, saucha ili kako se to vec pise:)))
hrvati sjebani u komunizmu sasvim jasno teze takvim "profesionalcima" u politici
ne kuze da su ti profici jebene bitange najgore vrste, najvecu uhljebi i najveci karijeristi pa time i krivci za sve lose sto nam se dogadja
zgrozim se kad mlad i skolovan covjek anticipira gore navedene i iz njemu znanih razloga postavlja ih na ljestvici
kao kvalitetne , rasne politicare, sposobne i ozbiljne nasuprot nekim raspudicima, selakicama ili tko god se drzne ugurati i "remetiti uspostavljenu harmoniju"
evo tema o nini to jasno pokazuje
znamo mi da je on lumen, da je,..ali lepi zoka, lepi bero, lepi plenki, lepi stazic,... za njih je on ipak treca liga:)

nabrojani su kapaciteti, reko bi epikur:)


consider this;
mene su komunisti naučili da je država neprijatelj. sposoban političar je stoga neprijatelj. kad bi novi val političara se za timun države, pa ka bi mi počeli vatati radnike zaposlene na crno, kuće izgrođene bez dozvole i prebrikone osiguroče, kako bi to bilo dobro zo me?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 7 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by kic Mon 25 May - 15:43

ebenica wrote:
kic wrote:
ebenica wrote:
kic wrote:
ebenica wrote:
kic wrote:
Ja se ne kandidiram za kanonizaciju nego za zastupnika.
to ga nitko nije pitao. pitanje je direktno o osobnom svjetonazoru.
da su ga pitali da li krade kai bi odgovorio? ne kandidiram se za kanonizaciju? da je isto pitanje o abortusu koji bi mu odgovor bio? ne kandidiram se za kanonizaciju?
koja su to mrtva iebena sranja? još jedan smrdljivi usrani hercegovac.

definiraj pojam konzervativnosti
jesi retardiran ili kai? bude ti ninek, buš našao, najjasnije kak samo on zna...

samo znaš otrov sipat,
a kai ti očekuješ nakon 30 godina 'rvatske? da servirate još jedno smeće i idiota i hvalite ga k'o spasioca i lik padne na prvom pitanju, nema odogovor nego sere.
kai točno očekuješ? zdraviu raspravu? pa nije ti ovo njemačka, pun kuratz mi je više vas idiota.

nitko nije ovdje rekao da će spasit državu, čak ga većina doživljava kao ekonomskog analfabeta

ali kao debater, može uzdrmati kavez

drugi par rukava je što bi ti i još neki uzeli pušku u ruke i posmicali neke ljude i bacili bombu, na neke s pravom - istina (ali stradali bi i nedužni) - pa samo da pitam, ako mislite da treba pobit hrpu ljudi - šta čekate i zaš ovo izdržavate?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 7 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by Guest Mon 25 May - 15:45

kic wrote: pa samo da pitam, ako mislite da treba pobit hrpu ljudi - šta čekate i zaš ovo izdržavate?
zato kai nemam djece i puca mi kuratz kai će bit s vama i vašom, vama se jedinima mogu zahvalit kai će kopat po smeću za dvaist godina i iebe mi se za hrvatsku jel će postojat ili neće za 100 godina, ako ima ikakvog boga, neće postojat jer jednostavno ne zaslužuje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 7 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by kic Mon 25 May - 15:51


malo smo negativni-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 7 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by Guest Mon 25 May - 15:54

kic wrote:
malo smo negativni-
nisam ja negativan nego ste vi poremećena govna, neka budala vam je prije 30 godina dala državu i vi 30 godina eksperimentirate: privatizacija, privatizacija, misa, crkva, božić, adeze, kosti, bleiburg, tupson, bujanec, raspudić, tuđamn, kolinda....ja vam samo pokazujem tko se i kai ste jer se ne volite gledat u špigl. ova hrvatska kakva je sad toi je vaših ruku djelo i jeste majstori u 3 pizde materine ne bih vam bicikl dao čuvat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 7 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by aben Mon 25 May - 16:01

ebenica wrote:... i vi 30 godina eksperimentirate: privatizacija, privatizacija,


a ustvari bi tribali nacijonalizirati, samoupravljati, proleterirati?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 7 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by Guest Mon 25 May - 16:03

aben wrote:
ebenica wrote:... i vi 30 godina eksperimentirate: privatizacija, privatizacija,


a ustvari bi tribali nacijonalizirati, samoupravljati, proleterirati?
ma kakvi, punom snagom naprijed, kao i do sada. svirat kurcu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Raspudić ulazi u politiku - Page 7 Empty Re: Raspudić ulazi u politiku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum