ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ray Mabus, da li su ovo bili tvoji?

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Ray Mabus, da li su ovo bili tvoji? Empty Ray Mabus, da li su ovo bili tvoji?

Post by red wolf 12/4/2020, 22:37

Nedavno sam naišao na jedan filmić na youtubu, vezano za Domovinski rat. No, na snimci sam zamijetio nešto zanimljivo. Ovo je video...

Pažljivo promatrajte na snimci od 08:19 do 08:29...;))) Lijevo na ekranu...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ray Mabus, da li su ovo bili tvoji? Empty Re: Ray Mabus, da li su ovo bili tvoji?

Post by red wolf 12/4/2020, 22:43

hehehehehehehehehehehehe
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ray Mabus, da li su ovo bili tvoji? Empty Re: Ray Mabus, da li su ovo bili tvoji?

Post by RayMabus 12/4/2020, 22:50

Pogledao. Iskreno nemam pojma šta je to. Možda je neka granata il dio nečega šta je odletilo u zrak. 

Čudna neka putanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Ray Mabus, da li su ovo bili tvoji? Empty Re: Ray Mabus, da li su ovo bili tvoji?

Post by jastreb 12/4/2020, 22:52

U posljednjem ratu bilo je svega.

U Bosni su se u sukob u jednoj prilici umiješali i vukodlaci.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ray Mabus, da li su ovo bili tvoji? Empty Re: Ray Mabus, da li su ovo bili tvoji?

Post by red wolf 12/4/2020, 22:52

RayMabus wrote:Pogledao. Iskreno nemam pojma šta je to. Možda je neka granata il dio nečega šta je odletilo u zrak. 

Čudna neka putanja.
Bilo je skriveno u oblacima, spustilo se prema dolje (gledaj lijevo, gore), onda se pojavilo u trenutku ispaljivanja raketa...Samo su promatrali...Ne brini...Ovo su bili moji...hehehehehehehehehehehehehe

;))))) Samo vas gledamo...hahahahahahahahahaha
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ray Mabus, da li su ovo bili tvoji? Empty Re: Ray Mabus, da li su ovo bili tvoji?

Post by red wolf 12/4/2020, 23:03

E Ray, sad znaš što je Ashtar komanda...;)))))
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ray Mabus, da li su ovo bili tvoji? Empty Re: Ray Mabus, da li su ovo bili tvoji?

Post by red wolf 12/4/2020, 23:03

Salamat Gajun, Ray, dragi čovječe...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ray Mabus, da li su ovo bili tvoji? Empty Re: Ray Mabus, da li su ovo bili tvoji?

Post by red wolf 12/4/2020, 23:58

Ne bojte se! Svemir je jedno lijepo mjesto! Pun je života. I tu je da vas podigne na viši nivo!
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ray Mabus, da li su ovo bili tvoji? Empty Re: Ray Mabus, da li su ovo bili tvoji?

Post by vuksadinare 13/4/2020, 04:26

red wolf wrote:Ne bojte se! Svemir je jedno lijepo mjesto! Pun je života. I tu je da vas podigne na viši nivo!
ima jedno l8jepo mjesto u svemiru a zove se -vrapce..taman za tebe prikladno i dosta tvojih kolega je tamo naslo utociste..po 'pameti' naravno :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Ray Mabus, da li su ovo bili tvoji? Empty Re: Ray Mabus, da li su ovo bili tvoji?

Post by michaellcmacha 13/4/2020, 06:13

to opet sokrat ustašuje...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ray Mabus, da li su ovo bili tvoji? Empty Re: Ray Mabus, da li su ovo bili tvoji?

Post by michaellcmacha 13/4/2020, 06:16

michaellcmacha wrote:to opet sokrat ustašuje...
a na 15:27 tetrijeb viče za dom spremni i nagovara dečke da zapjevaju juru i bobana
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ray Mabus, da li su ovo bili tvoji? Empty Re: Ray Mabus, da li su ovo bili tvoji?

Post by RayMabus 13/4/2020, 06:16

Cili planet postaje polako al sigurno Vrapče odkako se ova korona pojavila , nema sporta , geopolitka ništa , samo ova korona dosadna , glava mi je ko balun od te korone.

Da se bar neki đihadista raznese u Njemačkoj , Francuskoj , Belgiji il tamo tu negdi u toj zapadnoj Europi da malo Hitler proviri.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Ray Mabus, da li su ovo bili tvoji? Empty Re: Ray Mabus, da li su ovo bili tvoji?

Post by veber 13/4/2020, 06:17

jastreb wrote:U posljednjem ratu bilo je svega.

U Bosni su se u sukob u jednoj prilici umiješali i vukodlaci.
nezgodna je ta srpska brlja.
kaj si sisal metilnjak?

sve vas je trebalo pod ledinu.
jebemti tuđmana i šuška.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ray Mabus, da li su ovo bili tvoji? Empty Re: Ray Mabus, da li su ovo bili tvoji?

Post by RayMabus 13/4/2020, 06:34

veber wrote:
jastreb wrote:U posljednjem ratu bilo je svega.

U Bosni su se u sukob u jednoj prilici umiješali i vukodlaci.
nezgodna je ta srpska brlja.
kaj si sisal metilnjak?

sve vas je trebalo pod ledinu.
jebemti tuđmana i šuška.
To je od mene čuja jer sam ja jednom slučajno priča s likom koji je u ratu u Bosni naletija na njih. Uglavnom Srbi i s druge strane nešto napalo i masakriralo i onda krenilokrenilo prema njima pa oni rafalnu pa se to povuklo al opisa je te stvari samo nije on zna šta jje to al san ja skužija kad je reka dlaka i očnjaci al ko ljudi tj hoda uspravno. 

To je jedna rasa inteligentna tj nije životinja al nisu nešto napredni i to je netko iskrca ovamo s druge planete pa sad se skrivaju po šumama i gorama. Zovu ga Drekavac u narodnoj predaji a poznatiji je i kao vukodlak.

Zajebana zvjerka jer uopće nije životinja a ima primitivne nagone.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Ray Mabus, da li su ovo bili tvoji? Empty Re: Ray Mabus, da li su ovo bili tvoji?

Post by RayMabus 13/4/2020, 06:54

Dosta često u prošlosti kad Zemlja još nije bila toliko napučena ljudima razne vanzemaljske rase bi dovele svoje živorinje il tako neke primitivnije inteligentne oblike  života il neke zatvorenike pa bi ih iskrcavala ovdje.

Dupini i kitovi , to je iskrcano u oceane , oni nisu orginalno s ove planete.

Jeti koji je životinja je iskrcan ovdje i danas ako ih ima onda ih ima jako malo , možda ih i nema više.

Nije ovaj planet kad se gleda povijest samo ono šta piše u knjigama. Ima toga dosta šta je prošlo pod nekakve mitove i mitologiju a u osnovi su vanzemaljci u pitanju.

Jeti se spominje u Epu o Gilgamešu. Annunaki.

Annunaki u Sumeru su vanzemaljci s planete Ani 35 svjetlosnih godina udaljenosti.

Sumerska božanstva su ti vanzemaljci s planete Ani.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Ray Mabus, da li su ovo bili tvoji? Empty Re: Ray Mabus, da li su ovo bili tvoji?

Post by IL Risorto 3/5/2020, 22:10

Pošto već postoji prikladna tema pod pravim imenom,znači isto pitanje. :D
Ray,jesu li ovo tvoji ? http://www.iamuniversity.org/


Pretpostavljam da nećeš bit iskren,ali ne košta me pitat. :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Ray Mabus, da li su ovo bili tvoji? Empty Re: Ray Mabus, da li su ovo bili tvoji?

Post by RayMabus 3/5/2020, 22:15

סמאל wrote:Pošto već postoji prikladna tema pod pravim imenom,znači isto pitanje. :D
Ray,jesu li ovo tvoji ? http://www.iamuniversity.org/


Pretpostavljam da nećeš bit iskren,ali ne košta me pitat. :cleanteeth
Ne znam , morao bi provjerit. Rekao sam ti da pripadam toliko tajnoj organizaciji da ni njihovi agenti ne znaju da to jesu.

Od kuda bih ja to znao jesu li ili nisu ? Nikad čuo a ne da mi se to istraživat. Možda se netko inkarnkrao pa radi svoj posao odvojeno. Ako smo Aštarl nismo sijamski blizanci.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Ray Mabus, da li su ovo bili tvoji? Empty Re: Ray Mabus, da li su ovo bili tvoji?

Post by melkior 3/5/2020, 22:15

RayMabus wrote:
Dupini i kitovi , to je iskrcano u oceane , oni nisu orginalno s ove planete.
Ja sam negdje pročitao da su dupini i kitovi duše reinkarniranih Atlantiđana.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Ray Mabus, da li su ovo bili tvoji? Empty Re: Ray Mabus, da li su ovo bili tvoji?

Post by IL Risorto 3/5/2020, 22:22

RayMabus wrote:
סמאל wrote:Pošto već postoji prikladna tema pod pravim imenom,znači isto pitanje. :D
Ray,jesu li ovo tvoji ? http://www.iamuniversity.org/


Pretpostavljam da nećeš bit iskren,ali ne košta me pitat. :cleanteeth
Ne znam , morao bi provjerit. Rekao sam ti da pripadam toliko tajnoj organizaciji da ni njihovi agenti ne znaju da to jesu.

Od kuda bih ja to znao jesu li ili nisu ? Nikad čuo a ne da mi se to istraživat. Možda se netko inkarnkrao pa radi svoj posao odvojeno. Ako smo Aštarl nismo sijamski blizanci.
Ma nekako mislim da ti ipak ne bi bio iskren oko toga.
Naime,mnogi tvoji galaktičari misle da inkognito borave i ,,rade svoj posao'' te imaju ovakve paravane,tobožnje centre svjesnosti.
Valjda misle kako prolaze ispod radara,ili šta..
Nije mi jasno zašto se kriju i rade pod krinkom,ako ste toliko moćni.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Ray Mabus, da li su ovo bili tvoji? Empty Re: Ray Mabus, da li su ovo bili tvoji?

Post by red wolf 3/5/2020, 22:35

A da pitaš mene, pa da ti odgovorim ti čudnovatog imena?
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ray Mabus, da li su ovo bili tvoji? Empty Re: Ray Mabus, da li su ovo bili tvoji?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum