ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ray Mabus: Prijatelji me stalno pitaju postoje li NLO, no mi jednostavno ne znamo o čemu se radi

Go down

Ray Mabus: Prijatelji me stalno pitaju postoje li NLO, no mi jednostavno ne znamo o čemu se radi Empty Ray Mabus: Prijatelji me stalno pitaju postoje li NLO, no mi jednostavno ne znamo o čemu se radi

Post by Hektorović Fri 25 Jun - 19:18

https://thedebrief.org/devices-of-unknown-origin-part-iii-mr-secretary-we-dont-know/
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Ray Mabus: Prijatelji me stalno pitaju postoje li NLO, no mi jednostavno ne znamo o čemu se radi Empty Re: Ray Mabus: Prijatelji me stalno pitaju postoje li NLO, no mi jednostavno ne znamo o čemu se radi

Post by RayMabus Fri 25 Jun - 19:21

A ne znam baš toliko dobro engleski.

Skrati , postavi pitanje , dar ću odgovor.

Sad sam na drugim temama a i pijem. Slavim a i vruće je.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176629
2014-04-11


Back to top Go down

Ray Mabus: Prijatelji me stalno pitaju postoje li NLO, no mi jednostavno ne znamo o čemu se radi Empty Re: Ray Mabus: Prijatelji me stalno pitaju postoje li NLO, no mi jednostavno ne znamo o čemu se radi

Post by AssadNaPodmornici Fri 25 Jun - 19:22

promatraju nas kao što mi promatramo razne životinje, koje kurca ne shvaćaju(ili rubno shvaćaju) da su promatrane. tako i mi. imate životinja koje kuže da su pod nadzorom ljudi, tako i dio ljudi kuži da vjerojatno nas neko promatra, a imate i glupljih životinja koje ne kuže kurca, tako i ljudi koji misle da su sve to "gluposti".. to su fenomeni koji nisu stari 10,20godina, nego doslovno od kada postoje ljudi na planeti, imate NLO nacrta i izvještaja od biblije do egipatskih piramida, indijskih svetih knjiga, do čak i šaranja po špiljama, srednjo-vjekovnim umjetničkim djelima itd.. uh kada se sjetim da sam pročitao hrpu knjiga od danikena koji je sve više manje tumačio kroz aliene, aj možda u konačnici nije sve točno, ali ono gdje ima dima ima i vatre


_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21094
2018-06-14


Back to top Go down

Ray Mabus: Prijatelji me stalno pitaju postoje li NLO, no mi jednostavno ne znamo o čemu se radi Empty Re: Ray Mabus: Prijatelji me stalno pitaju postoje li NLO, no mi jednostavno ne znamo o čemu se radi

Post by Hektorović Fri 25 Jun - 19:24

RayMabus wrote:A ne znam baš toliko dobro engleski.

Skrati , postavi pitanje , dar ću odgovor.

Sad sam na drugim temama a i pijem. Slavim a i vruće je.

Ovo je članak sa pravim Ray Mabusom :D Odi na google translate ili tako nešto.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Ray Mabus: Prijatelji me stalno pitaju postoje li NLO, no mi jednostavno ne znamo o čemu se radi Empty Re: Ray Mabus: Prijatelji me stalno pitaju postoje li NLO, no mi jednostavno ne znamo o čemu se radi

Post by Hektorović Sat 26 Jun - 2:07

AssadNaPodmornici wrote:promatraju nas kao što mi promatramo razne životinje, koje kurca ne shvaćaju(ili rubno shvaćaju) da su promatrane. tako i mi.  imate životinja koje kuže da su pod nadzorom ljudi, tako i dio ljudi kuži da vjerojatno nas neko promatra, a imate i glupljih životinja koje ne kuže kurca, tako i ljudi koji misle da su sve to "gluposti".. to su fenomeni koji nisu stari 10,20godina, nego doslovno od kada postoje ljudi na planeti, imate NLO nacrta i izvještaja od biblije do egipatskih piramida, indijskih svetih knjiga, do čak i šaranja po špiljama, srednjo-vjekovnim umjetničkim djelima itd.. uh kada se sjetim da sam pročitao hrpu knjiga od danikena koji je sve više manje tumačio kroz aliene, aj možda u konačnici nije sve točno, ali ono gdje ima dima ima i vatre


Evo izašao je report, i više manje svodi sa na ovo Mabusovo "nemamo pojma što je"
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Ray Mabus: Prijatelji me stalno pitaju postoje li NLO, no mi jednostavno ne znamo o čemu se radi Empty Re: Ray Mabus: Prijatelji me stalno pitaju postoje li NLO, no mi jednostavno ne znamo o čemu se radi

Post by AssadNaPodmornici Sat 26 Jun - 9:22

Očekivano izvješće sanirane štete, pripremali su izvješće par mjeseci ali gotovo je sada, hrpa usa političara i lijevih i desnih je zagrizla, plus zviždači u vojsci (zbog njih je sve ovo i krenulo)

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21094
2018-06-14


Back to top Go down

Ray Mabus: Prijatelji me stalno pitaju postoje li NLO, no mi jednostavno ne znamo o čemu se radi Empty Re: Ray Mabus: Prijatelji me stalno pitaju postoje li NLO, no mi jednostavno ne znamo o čemu se radi

Post by prckov Sat 26 Jun - 9:43

em virus em klimatske promjene em vanzemaljci
zajebano

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34162
2014-04-19


Back to top Go down

Ray Mabus: Prijatelji me stalno pitaju postoje li NLO, no mi jednostavno ne znamo o čemu se radi Empty Re: Ray Mabus: Prijatelji me stalno pitaju postoje li NLO, no mi jednostavno ne znamo o čemu se radi

Post by Hektorović Sat 26 Jun - 10:21

AssadNaPodmornici wrote:Očekivano izvješće sanirane štete, pripremali su izvješće par mjeseci ali gotovo je sada, hrpa usa političara i lijevih i desnih je zagrizla, plus zviždači u vojsci (zbog njih je sve ovo i krenulo)

Zanimljivo, svi piloti i vojno osoblje zviždaći su iz Navy. Čak je i Mabus kao dugovječni Secretary of Navy poprilično otvoren.

Dok Air Force šuti. Pomno čitanje izvješća ukazuje kako nisu pretjerano surađivali.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Ray Mabus: Prijatelji me stalno pitaju postoje li NLO, no mi jednostavno ne znamo o čemu se radi Empty Re: Ray Mabus: Prijatelji me stalno pitaju postoje li NLO, no mi jednostavno ne znamo o čemu se radi

Post by Hektorović Mon 28 Jun - 17:36

Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Ray Mabus: Prijatelji me stalno pitaju postoje li NLO, no mi jednostavno ne znamo o čemu se radi Empty Re: Ray Mabus: Prijatelji me stalno pitaju postoje li NLO, no mi jednostavno ne znamo o čemu se radi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum