ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 3 Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by melkior 8/4/2020, 18:23

Tko to neće slušati?

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 3 Leather-set-picture-id494582358

melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 3 Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by melkior 8/4/2020, 18:24

Jadna li vam majka

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 3 Handcuffs-and-high-heel-picture-id469110625
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 3 Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by Guest 8/4/2020, 18:27

ne znam jel tko primjetio...

Postal oje "neukusno i odvratno " da muskarci nose slip kupace gaćove..doduse,u njima se vidjelo tko koliko ima toga doli-posteno po meni,na plazama..
no cure sve vise otkrivaju toga svoga,koje istina,nama nije niti neukusno niti odvratno,niti se bunimo,da ce konkurencija vidjeti vise,nego smo na to ponosni...
Cure su nas utresle u siroke i bezlicne gaćove do kolina,sakrivajuci nase atribute pred pogledom drugih cura...slucajno svakako ne...narocito cinjenica da su i na ovom podruzju zabile svoj zastavu u nash brijeg... No No No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 3 Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by melkior 8/4/2020, 18:27

U jebote, ima i muška verzija  santa 

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 3 Romance-and-love-holidays-in-the-tropics-happy-couple-attractive-guys-picture-id834135874
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 3 Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by melkior 8/4/2020, 18:28

Legendovich wrote:ne znam jel tko primjetio...

Postal oje "neukusno i odvratno " da muskarci nose slip kupace gaćove..doduse,u njima se vidjelo tko koliko ima toga doli-posteno po meni,na plazama..
no cure sve vise otkrivaju toga svoga,koje istina,nama nije niti neukusno niti odvratno,niti se bunimo,da ce konkurencija vidjeti vise,nego smo na to ponosni...
Cure su nas utresle u siroke i bezlicne gaćove do kolina,sakrivajuci nase atribute pred pogledom drugih cura...slucajno svakako ne...narocito cinjenica da su i na ovom podruzju zabile svoj zastavu u nash brijeg... No No No
Tebe treba u  logor na preodgoj

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 3 Woman-in-wig-bite-whip-profile-selective-coloring-banner-picture-id904936000
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 3 Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by melkior 8/4/2020, 18:32

Problem je što ljudi ne slušaju moj muzički Decameron za ublažavanje stresa  :cleanteeth
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 3 Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by Guest 8/4/2020, 18:33

melkior wrote:
Legendovich wrote:ne znam jel tko primjetio...

Postal oje "neukusno i odvratno " da muskarci nose slip kupace gaćove..doduse,u njima se vidjelo tko koliko ima toga doli-posteno po meni,na plazama..
no cure sve vise otkrivaju toga svoga,koje istina,nama nije niti neukusno niti odvratno,niti se bunimo,da ce konkurencija vidjeti vise,nego smo na to ponosni...
Cure su nas utresle u siroke i bezlicne gaćove do kolina,sakrivajuci nase atribute pred pogledom drugih cura...slucajno svakako ne...narocito cinjenica da su i na ovom podruzju zabile svoj zastavu u nash brijeg... No No No
Tebe treba u  logor na preodgoj

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 3 Woman-in-wig-bite-whip-profile-selective-coloring-banner-picture-id904936000
vjerovatno..mozda i maljem u glavudžu..svakako bi mi to feministkinje prepisale,da im dojdem u ruke.. :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 3 Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by melkior 8/4/2020, 18:37

melkior wrote:Problem je što ljudi ne slušaju moj muzički Decameron za ublažavanje stresa  :cleanteeth
Nakon Decamerona, bit ćete ko bubice

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 3 Interrogation-room-picture-id108309904



U protivnom

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 3 Black-flogger-on-white-background-picture-id503956420

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 3 Adult-sex-games-kinky-lifestyle-spank-and-a-pair-of-black-highheeled-picture-id1159612362

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 3 Big-butt-plug-transparent-glass-on-a-white-background-picture-id958199290
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 3 Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum