ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici Empty Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by RayMabus 7/4/2020, 20:44

He he he 

https://slobodnadalmacija.hr/split/udruga-domine-biljeze-porast-broja-poziva-zena-zrtava-nasilja-kojima-je-potreban-hitan-smjestaj-ili-pomoc-druge-vrste-uputile-su-hitan-apel-javnosti-1014726
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by Guest 7/4/2020, 20:52

opet zene zrtve..mhhh....

jucer prekjucer Rujka zivcana,ne more flautati po ducanima,meni se nasla istresati,ja lijepo smireno,curo,krevet je tamo,i zviznuo joj dvi gargantuaovske ture da se nije mogla dici..sreco jesil josh neurozna...nisam..fino,sad tush i vozi doma.. :cleanteeth :cleanteeth :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by RayMabus 7/4/2020, 21:02

Dođe kriza oni ne mogu pet dana izdfžat u zajednici. Ajde rastavite se i gotovo.

Do jučer su pametovale a sad su na ulici. Nauči se držat jezik za zubima ako ne radi sebe onda radi dice. Lajave.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by Guest 7/4/2020, 21:05

RayMabus wrote:Dođe kriza oni ne mogu pet dana izdfžat u zajednici. Ajde rastavite se i gotovo.

Do jučer su pametovale a sad su na ulici. Nauči se držat jezik za zubima ako ne radi sebe onda radi dice. Lajave.
mislim i naziv te udruge..DOMINA.ma kom bi ti dominirala glupa kujo??? No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by RayMabus 7/4/2020, 21:11

Legendovich wrote:
RayMabus wrote:Dođe kriza oni ne mogu pet dana izdfžat u zajednici. Ajde rastavite se i gotovo.

Do jučer su pametovale a sad su na ulici. Nauči se držat jezik za zubima ako ne radi sebe onda radi dice. Lajave.
mislim i naziv te udruge..DOMINA.ma kom bi ti dominirala glupa kujo??? No
:tu



Dominus je rimska titula, odnosno riječ koja u latinskom znači "gospodar" ili "vlasnik". Ispočetka su je koristili robovi kako bi oslovljavali svoje gospodare ili gospodarice (domina); kasnije se preko oslobođenika njena upotreba proširila i na slobodne građane koji su tako oslovljavali pripadnike sebi nadređene rimske elite. Od 80-tih, kada je tu praksu započeo Domicijan, dominus se koristi i kao jedna od titula rimskih careva, a što je ispočetka izazvalo otpor, s obzirom da su time ustavni aspekti monarhije karakteristični za principat počeli slabiti, a jačati karakteristike apsolutne monarhije, karakteristične za kasno Rimsko Carstvo. Taj se period upravo po tituli dominus danas naziva dominat.

Dominus se sa dolaskom kršćanstva počeo koristiti i kao jedan od naziva za Boga (od čega potiče fraza: "Gospodin Bog"), ali se također zadržala njena upotreba za kraljevska krv|vladare, najviše plemiće i feudalne gospodare, odnosno najviše crkvene velikodostojnike. Od te riječi potiče titula, odnosno riječ don koja se koristi u romanskim jezicima.



RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by RayMabus 7/4/2020, 21:22

U Italiji ista priča

https://www.novosti.rs/vesti/planeta.299.html:857929-Italijanski-psihijatar-Posledice-po-psihu-ljudi-bice-vece-od-ekonomskih

Epidemija obiteljskog nasilja. Ne mogu pet dana bit u kući. To ti neki brak. Teška gluma.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by Guest 7/4/2020, 21:31

RayMabus wrote:U Italiji ista priča

https://www.novosti.rs/vesti/planeta.299.html:857929-Italijanski-psihijatar-Posledice-po-psihu-ljudi-bice-vece-od-ekonomskih

Epidemija obiteljskog nasilja. Ne mogu pet dana bit u kući. To ti neki brak. Teška gluma.
A ja..samozivo naviklo na funjanje..ybt,meni bas fino dobrodoslo ovo bivanje u stanu..sve imam,niku ne idem..i fino mi.. :tu :tu :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by RayMabus 7/4/2020, 21:38

To sve triba odjebat i samo im pokazat knjigu za čitanje pa nek se školuju

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici Products-L._Ron_Hubbard___53ac06cfacfc4



https://www.ex-iskon-pleme.com/t13-znanje-odgovornost-i-kontrola


Knjiga ima pesto strana , ja san je pročita jedno pesto puta i to na dva jezika , znam je napamet.

Samo nogon u guzicu. Hoće pomoć a ne bi se školovale na području psihologije nego šta njoj šune u glavu tako mora biti.

Ajde rastava pa laj na ulici.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by Guest 7/4/2020, 21:46

Ima Viruz ovaj i svojih dobrih strana...zenama da se pokaze gdje im je mjesto...nadam se da situacija bude i gora, iekstremnija.. :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by RayMabus 7/4/2020, 21:50

Legendovich wrote:Ima Viruz ovaj i svojih dobrih strana...zenama da se pokaze gdje im je mjesto...nadam se da situacija bude i gora, iekstremnija.. :rasta :rasta :rasta
Bit će gora jer to ne zna ništa o umu nego nestane para i onda nervozno pa po kući jedno do drugoga pa se restimuliraju i onda pređu iz analitičkog u reaktivni pa svađa.

Normalno da će biti gore , neće ovaj virus nestat priko noći.

Šta bi rekli mi u Aštar komandi : kad su stvari sjebane najbolje je vrijeme za novačenje jer tad ljudi traže odgovore.

Samo uništavaj sistem , šta gore to bolje

Ono šta je dobro za lovca ( Aštar komanda ) nije dobro za patku ( ljudi s glavama u pijesku ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by Guest 7/4/2020, 21:51

RayMabus wrote:
Legendovich wrote:Ima Viruz ovaj i svojih dobrih strana...zenama da se pokaze gdje im je mjesto...nadam se da situacija bude i gora, iekstremnija.. :rasta :rasta :rasta
Bit će gora jer to ne zna ništa o umu nego nestane para i onda nervozno pa po kući jedno do drugoga pa se restimuliraju i onda pređu iz analitičkog u reaktivni pa svađa.

Normalno da će biti gore , neće ovaj virus nestat priko noći.

Šta bi rekli mi u Aštar komandi : kad su stvari sjebane najbolje je vrijeme za novačenje jer tad ljudi traže odgovore.

Samo uništavaj sistem , šta gore to bolje

Ono šta je dobro za lovca ( Aštar komanda ) nije dobro za patku ( ljudi s glavama u pijesku ).
cheers cheers cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by Guest 7/4/2020, 22:05

davat ikredite za stan samo muskarcima,kao i apsolutno vlasnistvo nad njima(po placanju)
postalo je opaka moda da "zene2 izbace muskarca iz stana,koji ga placa,cim protisnu dite kroz pizdicu..svoje si odradio,sad se gubi..eee,nece toga vise biti.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by RayMabus 7/4/2020, 22:12

Legendovich wrote:davat ikredite za stan samo muskarcima,kao i apsolutno vlasnistvo nad njima(po placanju)
postalo je opaka moda da "zene2 izbace muskarca iz stana,koji ga placa,cim protisnu dite kroz pizdicu..svoje si odradio,sad se gubi..eee,nece toga vise biti.. :cleanteeth
Pa i triba da ga izbace ako je toliko glup da digne zajednički stambeni kredit. Bolje takvi nisu ni zaslužili nego da ih ova izbaci jer ga samo prijavi za nasilje a prije toga mu popije živce i onda ga sud deložira i kao nasilnika udalji iz zajedničkog prostora.

Ne navijamo mi za muškarce nego protiv emanicipacije a to znači i gaženje muških koji hrane taj sistem a ovi koji uzmu zajednički stambeni kredit su upravo ti.

Samo gazi. Sve gazi. Bez milosti.


RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by Guest 7/4/2020, 22:14

RayMabus wrote:
Legendovich wrote:davat ikredite za stan samo muskarcima,kao i apsolutno vlasnistvo nad njima(po placanju)
postalo je opaka moda da "zene2 izbace muskarca iz stana,koji ga placa,cim protisnu dite kroz pizdicu..svoje si odradio,sad se gubi..eee,nece toga vise biti.. :cleanteeth
Pa i triba da ga izbace ako je toliko glup da digne zajednički stambeni kredit. Bolje takvi nisu ni zaslužili nego da ih ova izbaci jer ga samo prijavi za nasilje a prije toga mu popije živce i onda ga sud deložira i kao nasilnika udalji iz zajedničkog prostora.

Ne navijamo mi za muškarce nego protiv emanicipacije a to znači i gaženje muških koji hrane taj sistem a ovi koji uzmu zajednički stambeni kredit su upravo ti.

Samo gazi. Sve gazi. Bez milosti.


:tu :tu :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by Guest 7/4/2020, 22:17

Meni je jaca tocka sto nikad nisam zensko udario..izjurio jesam,ispsovo jesam,ali nisam pao na provokaciju..neke zene ustvari provociraju da ih bubnesh,a onda si nahebao..
napose,ona je pobijedila ako ti uspije izbiti osigurace..ja sjednem hladno je promatram,i krenem je analizirati i govoriti,zasto je shebana..jel fali joj kurtza,jel joj fali funjanja,jel joj fali ispucavanje frustracija..izanaliziram je da zine od cuda,a onda posaljem doma..dojdi kad te pica zasvrbi,znas cemu sluzis.. king king king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by RayMabus 7/4/2020, 22:59

Legendovich wrote:Meni je jaca tocka sto nikad nisam zensko udario..izjurio jesam,ispsovo jesam,ali nisam pao na provokaciju..neke zene ustvari provociraju da ih bubnesh,a onda si nahebao..
napose,ona je pobijedila ako ti uspije izbiti osigurace..ja sjednem hladno je promatram,i krenem je analizirati i govoriti,zasto je shebana..jel fali joj kurtza,jel joj fali funjanja,jel joj fali ispucavanje frustracija..izanaliziram je da zine od cuda,a onda posaljem doma..dojdi kad te pica zasvrbi,znas cemu sluzis.. king king king
Taka je meni mater. Provocira te dok ne pukneš. Ono nešto u stilu ja sam tebi mater ja ću radit šta god oću i onda me zajebe i to ka eto ja pametna ti glup i tako ta priča i onda kako ima ego onda nije ona kriva nego san ja kriv. Al dobro to je bolesna osoba. To nije u glavi čisto. Bolesna ambicioznist. Sjebat će te psihički samo da bude šta ona oće. Eto sad živi sama u svom stanu ima već deset godina pa nek dominira tamo. Ode joj je ulaz zabranjen.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by Guest 7/4/2020, 23:04

RayMabus wrote:
Legendovich wrote:Meni je jaca tocka sto nikad nisam zensko udario..izjurio jesam,ispsovo jesam,ali nisam pao na provokaciju..neke zene ustvari provociraju da ih bubnesh,a onda si nahebao..
napose,ona je pobijedila ako ti uspije izbiti osigurace..ja sjednem hladno je promatram,i krenem je analizirati i govoriti,zasto je shebana..jel fali joj kurtza,jel joj fali funjanja,jel joj fali ispucavanje frustracija..izanaliziram je da zine od cuda,a onda posaljem doma..dojdi kad te pica zasvrbi,znas cemu sluzis.. king king king
Taka je meni mater. Provocira te dok ne pukneš. Ono nešto u stilu ja sam tebi mater ja ću radit šta god oću i onda me zajebe i to ka eto ja pametna ti glup i tako ta priča i onda kako ima ego onda nije ona kriva nego san ja kriv. Al dobro to je bolesna osoba. To nije u glavi čisto. Bolesna ambicioznist. Sjebat će te psihički samo da bude šta ona oće. Eto sad živi sama u svom stanu ima već deset godina pa nek dominira tamo. Ode joj je ulaz zabranjen.
Kažem i to nemoj nikad zaboraviti..Zene su spremen i na batine,samo da postignu ono sto hoce..ja sam opet poduze na nozevima sa sestrom..provocira,vrijedja,ja mrtav ladan,a ona josh vise popizdi..lavica u horoskopu,ja ovan..nema znakova koji se vise izmedju sebe ne slazu i podnose..ipak,lavovi su ego na n-tu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by RayMabus 7/4/2020, 23:08

A šta se tiče tih cura i to , to se samo okrenem. Jednu san naguzija al je nisan taka nego joj došla policija na kuću a s menom to nema veze nego se sama saplela jer ona mene tužila policiji a boli mene k za nju i onda ego dobija krila pa prešla granicu pa joj došla policija i dala joj prijavu a treća godina faksa. Sjeba joj karijeru. Naučija je pameti.

Al eto ni to nisan taka. Ne diran ih. Samo se maknem. Al dobro nema tu dice i zajedinčkog života pa da se ne možeš maknit.

Najpametnije s njima nikakvog posla imat. Postale su ohole. Samo sebe gledaju i svoj JA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by Guest 7/4/2020, 23:12

ja sam jednu mogo pospremiti 3 puta u baksu,ali nisam..slala mi prijetnje na hendi,ovo ce ono ce,platit ce da...ja lijepo kod odvjetnika,on poslozio tuzbu,najgoru mogucu,ja je skopirao i poslao toj curi,uz napomenu da bi i policija mogla dobiti primjerak..i curo sto cem osada??...yebate sasrala se ko golubica..imam je kad mi se kita digne,sama je to ponudila,samo da ne predam tuzbu..dakle,"ljubav" je obostrana.. :love :love :love
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by RayMabus 7/4/2020, 23:13

Legendovich wrote:
RayMabus wrote:
Legendovich wrote:Meni je jaca tocka sto nikad nisam zensko udario..izjurio jesam,ispsovo jesam,ali nisam pao na provokaciju..neke zene ustvari provociraju da ih bubnesh,a onda si nahebao..
napose,ona je pobijedila ako ti uspije izbiti osigurace..ja sjednem hladno je promatram,i krenem je analizirati i govoriti,zasto je shebana..jel fali joj kurtza,jel joj fali funjanja,jel joj fali ispucavanje frustracija..izanaliziram je da zine od cuda,a onda posaljem doma..dojdi kad te pica zasvrbi,znas cemu sluzis.. king king king
Taka je meni mater. Provocira te dok ne pukneš. Ono nešto u stilu ja sam tebi mater ja ću radit šta god oću i onda me zajebe i to ka eto ja pametna ti glup i tako ta priča i onda kako ima ego onda nije ona kriva nego san ja kriv. Al dobro to je bolesna osoba. To nije u glavi čisto. Bolesna ambicioznist. Sjebat će te psihički samo da bude šta ona oće. Eto sad živi sama u svom stanu ima već deset godina pa nek dominira tamo. Ode joj je ulaz zabranjen.
Kažem i to nemoj nikad zaboraviti..Zene su spremen i na batine,samo da postignu ono sto hoce..ja sam opet poduze na nozevima sa sestrom..provocira,vrijedja,ja mrtav ladan,a ona josh vise popizdi..lavica u horoskopu,ja ovan..nema znakova koji se vise izmedju sebe ne slazu i podnose..ipak,lavovi su ego na n-tu..
Pa znam ja to. Zato san je i izbacija iz kuće. Dođe pa se svađa i još te napada umisto da umukne i poklopi se ušima jer je zasrala i ima da šuti do kraja života jer nema više pravo glasa nakon toga a ova još žešća. Pa ubija Boga u njoj. Takve batine u životu nije nikad dobila. I izbacija iz kuće i gotovo. Ima svoj stan pa nek tamo popuje.

Nek su one spremne na batine. Ja to isprokidan i izbacin pa nek ona negdi drugdi i drugome vadi mast.

Ne pomaže njima ta taktika kod mene jer neće ostat u kući. To u paketu ide ; batine i leti iz kuće.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum