ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 2 Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by RayMabus 7/4/2020, 23:13

Legendovich wrote:
RayMabus wrote:
Legendovich wrote:Meni je jaca tocka sto nikad nisam zensko udario..izjurio jesam,ispsovo jesam,ali nisam pao na provokaciju..neke zene ustvari provociraju da ih bubnesh,a onda si nahebao..
napose,ona je pobijedila ako ti uspije izbiti osigurace..ja sjednem hladno je promatram,i krenem je analizirati i govoriti,zasto je shebana..jel fali joj kurtza,jel joj fali funjanja,jel joj fali ispucavanje frustracija..izanaliziram je da zine od cuda,a onda posaljem doma..dojdi kad te pica zasvrbi,znas cemu sluzis.. king king king
Taka je meni mater. Provocira te dok ne pukneš. Ono nešto u stilu ja sam tebi mater ja ću radit šta god oću i onda me zajebe i to ka eto ja pametna ti glup i tako ta priča i onda kako ima ego onda nije ona kriva nego san ja kriv. Al dobro to je bolesna osoba. To nije u glavi čisto. Bolesna ambicioznist. Sjebat će te psihički samo da bude šta ona oće. Eto sad živi sama u svom stanu ima već deset godina pa nek dominira tamo. Ode joj je ulaz zabranjen.
Kažem i to nemoj nikad zaboraviti..Zene su spremen i na batine,samo da postignu ono sto hoce..ja sam opet poduze na nozevima sa sestrom..provocira,vrijedja,ja mrtav ladan,a ona josh vise popizdi..lavica u horoskopu,ja ovan..nema znakova koji se vise izmedju sebe ne slazu i podnose..ipak,lavovi su ego na n-tu..
Pa znam ja to. Zato san je i izbacija iz kuće. Dođe pa se svađa i još te napada umisto da umukne i poklopi se ušima jer je zasrala i ima da šuti do kraja života jer nema više pravo glasa nakon toga a ova još žešća. Pa ubija Boga u njoj. Takve batine u životu nije nikad dobila. I izbacija iz kuće i gotovo. Ima svoj stan pa nek tamo popuje.

Nek su one spremne na batine. Ja to isprokidan i izbacin pa nek ona negdi drugdi i drugome vadi mast.

Ne pomaže njima ta taktika kod mene jer neće ostat u kući. To u paketu ide ; batine i leti iz kuće.

RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 2 Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by RayMabus 7/4/2020, 23:18

To su one naučile da kad nije po njenome da će svađat pa ako primi koji udarac da će ostat i dalje u kući.

Nema toga. Odma ideš ća.

Kad si menom uspila iživcirat a to je teško i ako te ostavim onda ćeš mi to napravit i sutra.

Odma ide ća.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 2 Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by RayMabus 7/4/2020, 23:20

RayMabus wrote:To su one naučile da kad nije po njenome da će svađat pa ako primi koji udarac da će ostat i dalje u kući.

Nema toga. Odma ideš ća.

Kad si menom uspila iživcirat a to je teško i ako te ostavim onda ćeš mi to napravit i sutra.

Odma ide ća.
Ja ne tučem žene i ako si to uspila da ja dignem ruku na tebe ideš odma ća.

Nema rasprave.

Ne smiš uopće doć u situaciju da ja na tebe dignem ruku a to ne radim dakle samo može biti da si ti govno i ništa više.

A ja govna ne trpin u kući.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 2 Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by RayMabus 7/4/2020, 23:24

Znaš kako ti one razmišljaju ? Dica su u prvom planu. I onda ti počme kljucat.

Digni mi živce , dođe li do toga da dignem ruku na tebe ideš automatski ća i neš se nikad više vratit.

Pa ti sad vidi oćeš li me maltretirat zbog ne znam čega.

Odluči sama. Izvagaj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 2 Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by vuksadinare 8/4/2020, 03:19

Legendovich wrote:opet zene zrtve..mhhh....

jucer prekjucer Rujka zivcana,ne more flautati po ducanima,meni se nasla istresati,ja lijepo smireno,curo,krevet je tamo,i zviznuo joj dvi gargantuaovske ture da se nije mogla dici..sreco jesil josh neurozna...nisam..fino,sad tush i vozi doma.. :cleanteeth :cleanteeth :cleanteeth
..i svizac pojeo cokoladu Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 2 Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by Guest 8/4/2020, 12:03

vuksadinare wrote:
Legendovich wrote:opet zene zrtve..mhhh....

jucer prekjucer Rujka zivcana,ne more flautati po ducanima,meni se nasla istresati,ja lijepo smireno,curo,krevet je tamo,i zviznuo joj dvi gargantuaovske ture da se nije mogla dici..sreco jesil josh neurozna...nisam..fino,sad tush i vozi doma.. :cleanteeth :cleanteeth :cleanteeth
..i svizac pojeo cokoladu Basketball
pošalji kćeru,da ti svjedoci.. :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 2 Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by immortal 8/4/2020, 14:55

Mabus i Legendović totalne sirovine. Svvetac, dok se pušeš kako manipuliraš sa ženama jesi li ikad pomislio da upravo na način kako ti nju doživljavaš (površno, iz potrebe, za povremene susrete), doživljava i ona tebe. Ako si toga svjestan, kako i gdje pronalaziš toliko osnove za nadmenost i hvaljenje pred drugima.

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 2 Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by Guest 8/4/2020, 15:00

mortal wrote:Mabus i Legendović totalne sirovine. Svvetac, dok se pušeš kako manipuliraš sa ženama jesi li ikad pomislio da upravo na način kako ti nju doživljavaš (površno, iz potrebe, za povremene susrete), doživljava i ona tebe. Ako si toga svjestan, kako i gdje pronalaziš toliko osnove za nadmenost i hvaljenje pred drugima.
ne citas sa razumijevanjem...cura dolazi svak idan,kuha,cisti,sprema,i sretna je sto joj ukazujem cast besprijekorno savrsenog seksa..nish ja drugo za nju ne cinim..dobro,lijepo ophodim prema njoj..uglavnom,ona mene kao kralja tretira..da je tak okao ti kazes,dosla bi,pojebala se otusirala i osla,ali ne...gleda me sa ljubavlju i postovanjem,doduse i ja nju isto... :love :love :love
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 2 Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by immortal 8/4/2020, 15:03

pokušaj ti s razumijevanjem pročitati sve upise na temi
ne mogu raspravljati
ugodan dan

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 2 Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by Guest 8/4/2020, 15:04

mortal wrote:pokušaj ti s razumijevanjem pročitati sve upise na temi
ne mogu raspravljati
ugodan dan
ehhh,ti uvijek nesto onako negativno...budi sigurna,tretiram je bolje nego bilo koji muskarac tebe dosada...

lijep dan zelim..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 2 Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by immortal 8/4/2020, 15:08

inače tretira se krumpir radi krumpirove zlatice....itd itd

ako ju iskreno ljubiš i poštuješ, nema mjesta riječima koje si tu upisao za ženski rod

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 2 Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by Guest 8/4/2020, 15:26

mortal wrote:inače tretira se krumpir radi krumpirove zlatice....itd itd

ako ju iskreno ljubiš i poštuješ, nema mjesta riječima koje si tu upisao za ženski rod
lol! lol! lol! oyebotey... lol! lol! lol!
Cuj,ja samo kazem ono sto mislim i osjecam..debela vecina istzo ili slicno razmislja i misli,no,etika,moral,licemerna duovna cistoca,i ostali krap,ih sprjecava  u izrazaju...boje se osude pojedinaca(poput tebea) ili zajednice,pa radije muču..evo,Longi je isto iskren..jer ga ne hebe sto drugi mislu.. :starac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 2 Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by Serbinho-3 8/4/2020, 15:33

Longie, zasto to ne gledas sa ekonomske tacke gledista.

Veca potraznja ce ti dici cenu stanovanja.

Sutra mozes imati i neku klijentkinju, koja ce ti se pozaliti

na bivseg muza, gde se ocekuje naravno tvoja podrska.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 2 Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by Serbinho-3 8/4/2020, 16:11

RayMabus wrote:
Legendovich wrote:Meni je jaca tocka sto nikad nisam zensko udario..izjurio jesam,ispsovo jesam,ali nisam pao na provokaciju..neke zene ustvari provociraju da ih bubnesh,a onda si nahebao..
napose,ona je pobijedila ako ti uspije izbiti osigurace..ja sjednem hladno je promatram,i krenem je analizirati i govoriti,zasto je shebana..jel fali joj kurtza,jel joj fali funjanja,jel joj fali ispucavanje frustracija..izanaliziram je da zine od cuda,a onda posaljem doma..dojdi kad te pica zasvrbi,znas cemu sluzis.. king king king
Taka je meni mater. Provocira te dok ne pukneš. Ono nešto u stilu ja sam tebi mater ja ću radit šta god oću i onda me zajebe i to ka eto ja pametna ti glup i tako ta priča i onda kako ima ego onda nije ona kriva nego san ja kriv. Al dobro to je bolesna osoba. To nije u glavi čisto. Bolesna ambicioznist. Sjebat će te psihički samo da bude šta ona oće. Eto sad živi sama u svom stanu ima već deset godina pa nek dominira tamo. Ode joj je ulaz zabranjen.

Skreci joj misli...

Znas nesto sto nju zanima i sto ce uvek biti zainteresovana da razgovara.

Ne mora da znaci da ima problema sa tobom u datom momentu, vec 

se prazni za nesto sto je pritiska.

Moras uvek na situaciju posmatrati sa vise tacki gledista.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 2 Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by Serbinho-3 8/4/2020, 16:14

Recimo, igrica Tetris je pokazala da moze pomoci ljudima da skrenu 

misli sa necega, sto ih lomi a sto ih je bas uzdrmalo u zivotu.

Skretanjem misli, osoba se opusta i to je najpotrebnije u datom 

momentu.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 2 Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by Serbinho-3 8/4/2020, 16:16

Zene se ne lepe samo na lovu, jer i te sa lovom cesto otkace

sa nekim dekintiranim.

Ako nemas konverzaciju sa njima, koju vide kao zanimljivu, 

smorice se i eto varnica.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 2 Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by RayMabus 8/4/2020, 16:32

Serbinho-3 wrote:Longie, zasto to ne gledas sa ekonomske tacke gledista.

Veca potraznja ce ti dici cenu stanovanja.

Sutra mozes imati i neku klijentkinju, koja ce ti se pozaliti

na bivseg muza, gde se ocekuje naravno tvoja podrska.
Nema ti to para. Zato je i došlo do svađe. Vidiš da traže tko će im dat besplatno stan il za neku siču. Nije to tržište za te stvari. To ti nema prebijene kinte kod sebe.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 2 Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by dijagram 8/4/2020, 17:09

Mislio sam da je to longi preodgojio, barem po splitu, al izgleda ima ih previse:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 2 Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by melkior 8/4/2020, 18:21

Legendovich wrote:
RayMabus wrote:Dođe kriza oni ne mogu pet dana izdfžat u zajednici. Ajde rastavite se i gotovo.

Do jučer su pametovale a sad su na ulici. Nauči se držat jezik za zubima ako ne radi sebe onda radi dice. Lajave.
mislim i naziv te udruge..DOMINA.ma kom bi ti dominirala glupa kujo??? No
Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 2 Suspended-picture-id624716138

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 2 Sexy-woman-bite-whip-at-barn-picture-id477365612

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 2 Interrogation-room-picture-id157566044

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 2 Love-is-blind-daemon-woman-kissing-her-lover-picture-id154002551


Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 2 Sexy-woman-body-in-latex-catsuit-picture-id476710166

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 2 Wooden-sexual-bondage-cross-picture-id680125174

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 2 Sexy-blonde-woman-in-glasses-with-whip-picture-id532775037
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 2 Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by melkior 8/4/2020, 18:23

Tko to neće slušati?

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 2 Leather-set-picture-id494582358
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici - Page 2 Empty Re: Pukla emanicipacija u Splitu ; Sve se više traže slobodni stanovi , zlostavljane žene završavaju na ulici

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum