ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Petrina: Ja naciste iz HDZ-a sigurno neću podržati

Go down

Petrina: Ja naciste iz HDZ-a sigurno neću podržati Empty Petrina: Ja naciste iz HDZ-a sigurno neću podržati

Post by marcus-t Mon 23 Nov - 14:43

Piše: R.A.
Objavljeno prije sat vremena



Petrina: Ja naciste iz HDZ-a sigurno neću podržati Stipe_Petrina_FAH-2
Foto: Hina
STIPE PETRINA, jedan od 19 izabranih s liste MOST-a opet je ponovio kako nema šansi da digne ruku za koaliciju s HDZ-om. U razgovoru za šibenik.in kaže kako će poštovati volju većine, ali ako ta odluka bude suprotna njegovoj savjesti spreman se i povući.

"Formira li Most vlast sa 'četnicima hrvatske nacionalnosti', nacistima iz HDZ-a, ja ću svoj mandat dati nekome s moje liste ili sjediti u Saboru kao nezavisni zastupnik, ali jedno je sigurno, stanje moga želuca ne dopušta mi da koaliram s HDZ-om", rekao je Petrina danas.

"Najbolje će biti ako prevlada razum i nekako formiramo vladu Mosta zajedno sa stručnjacima koje podupiru dvije najjače koalicije, ali bojim se da od toga neće biti ništa. Čisto zato što u Hrvatskoj najbolja rješenja nikad ne uspiju. Alternativa tomu je da Most ide s jednima od njih, koji budu pristali na reforme, ali to treba napraviti što prije jer vremena nema. Hrvatska je u teškoj situaciji, ali moram kazati da je Općina Primošten bila u još većem papru u trenutku kad sam preuzeo upravljanje pa vidite dokle smo došli. Kako bilo, moja situacija je čista kao suza jer sam kao netko tko ima puno iskustva u političkom ringu, kvalitetno u startu ispregovarao s Božom Petrovom. S HDZ-om neću ni po koju cijenu, a hoću li u slučaju takvog ishoda svoj mandat dati nekome drugome ili biti nezavisni zastupnik u Saboru, vidjet ćemo", kaže Petrina.

Osvrnuo se i na slučaj Prgomet, kaže kako se na klauzuri raspravljalo o tome treba li razgovarati s njim.  "11 od njih 21 bilo je za to da se s Prgometom priča, a njih 8 bilo je protiv. Na kraju je objavljeno da su svi protiv. To je situacija koju nikako ne prihvaćam jer čak i totalitarni režimi poštuju formu. Drago Prgomet ima pravo objasniti svoju poziciju ostalima, a sve drugo je čista inkvizicija", komentira Petrina. Dodaje i kako nije točno da je kontaktirao s Prgometom.

Tvrdi i da do danas nije dobio odgovor što je Nacionalno vijeće Mosta, kako se ulazi u njega, tko predlaže članove te  tko o njihovom imenovanju odlučuje i prema kojim kriterijima.


http://www.index.hr/vijesti/clanak/petrina-ja-naciste-iz-hdza-sigurno-necu-podrzati/857780.aspx

:D
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Petrina: Ja naciste iz HDZ-a sigurno neću podržati Empty Re: Petrina: Ja naciste iz HDZ-a sigurno neću podržati

Post by vuksadinare Mon 23 Nov - 14:51

Ono lik laznjak hosovac...istina mnogi hosovci ne obozavaju hdz ali jos vise ne vole ove na vlasti...pa to.je nedavno i paraga rekao..a petrina se poziva na paragu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Petrina: Ja naciste iz HDZ-a sigurno neću podržati Empty Re: Petrina: Ja naciste iz HDZ-a sigurno neću podržati

Post by vuksadinare Mon 23 Nov - 14:56

Tssss....najbolji su mi lajavci poput petrine i glavasa...ne laje pas radi sela vec radi sebe
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Petrina: Ja naciste iz HDZ-a sigurno neću podržati Empty Re: Petrina: Ja naciste iz HDZ-a sigurno neću podržati

Post by debotoijusto Mon 23 Nov - 15:04

stanje moga želuca ne dopušta mi da koaliram s HDZ-om




:tu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

Petrina: Ja naciste iz HDZ-a sigurno neću podržati Empty Re: Petrina: Ja naciste iz HDZ-a sigurno neću podržati

Post by vuksadinare Mon 23 Nov - 15:09

debotoijusto wrote:stanje moga želuca ne dopušta mi da koaliram s HDZ-om




:tu
Prico bi on i za sdp tako da.mu hdz ne ugrozava vlast u primostenu gdje mu je i najjaca oporba a oko primostena hdz.vlada..hvali se nekim uspjesima a primostena nema.ni medju deset naj turistickih destinacoja na jadranu...hvali se sto je napravio.par nogostupa i zasadio cvijeca..u primostenu zivi osamdeset posto penzica...nit firmi nit ulagaca...a bogami vise nisu prvi ni u vinarstvu..gdje su onda tu uspjesi petrine...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Petrina: Ja naciste iz HDZ-a sigurno neću podržati Empty Re: Petrina: Ja naciste iz HDZ-a sigurno neću podržati

Post by v_vlado Mon 23 Nov - 16:02

vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:stanje moga želuca ne dopušta mi da koaliram s HDZ-om




:tu
Prico bi on i za sdp tako da.mu hdz ne ugrozava vlast u primostenu gdje mu je i najjaca oporba a oko primostena hdz.vlada..hvali se nekim uspjesima a primostena nema.ni medju deset naj turistickih destinacoja na jadranu...hvali se sto je napravio.par nogostupa i zasadio cvijeca..u primostenu zivi osamdeset posto penzica...nit firmi nit ulagaca...a bogami vise nisu prvi ni u vinarstvu..gdje su onda tu uspjesi petrine...
Nije uspio jer ne dobiva pare iz zg kad nikog ne šljivi ni  malo......da je guzičar i domoljub bilo bi para....lako tuđim kurcem muhe mlatit....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Petrina: Ja naciste iz HDZ-a sigurno neću podržati Empty Re: Petrina: Ja naciste iz HDZ-a sigurno neću podržati

Post by sitting_bull Mon 23 Nov - 17:16

stipe petrina u sridu!

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Petrina: Ja naciste iz HDZ-a sigurno neću podržati Empty Re: Petrina: Ja naciste iz HDZ-a sigurno neću podržati

Post by vuksadinare Mon 23 Nov - 17:47

v_vlado wrote:
vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:stanje moga želuca ne dopušta mi da koaliram s HDZ-om




:tu
Prico bi on i za sdp tako da.mu hdz ne ugrozava vlast u primostenu gdje mu je i najjaca oporba a oko primostena hdz.vlada..hvali se nekim uspjesima a primostena nema.ni medju deset naj turistickih destinacoja na jadranu...hvali se sto je napravio.par nogostupa i zasadio cvijeca..u primostenu zivi osamdeset posto penzica...nit firmi nit ulagaca...a bogami vise nisu prvi ni u vinarstvu..gdje su onda tu uspjesi petrine...
Nije uspio jer ne dobiva pare iz zg kad nikog ne šljivi ni  malo......da je guzičar i domoljub bilo bi para....lako tuđim kurcem muhe mlatit....
Dobro...jedan primosten zadnjih 5,6 godina.ne moze uc medju top 10 turistickih destinacija.na jadranu..a nije se procuo ni po firmama. ..ako je mjerilo uspjeha napraviti nogostupe svaka cast
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Petrina: Ja naciste iz HDZ-a sigurno neću podržati Empty Re: Petrina: Ja naciste iz HDZ-a sigurno neću podržati

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum