ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toten:'Ja volim Adolfa Hitlera i naciste'

Go down

Toten:'Ja volim Adolfa Hitlera i naciste' Empty Toten:'Ja volim Adolfa Hitlera i naciste'

Post by vuksadinare 2/12/2022, 05:01

https://www.index.hr/mobile/magazin/clanak/kanye-west-ja-volim-adolfa-hitlera-i-naciste/2417114.aspx?index_ref=naslovnica_magazin_ostalo_m
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Toten:'Ja volim Adolfa Hitlera i naciste' Empty Re: Toten:'Ja volim Adolfa Hitlera i naciste'

Post by debotoijusto 2/12/2022, 10:57

TWITTER je u petak ponovno suspendirao profil Kanyea Westa, samo dva mjeseca nakon što je vraćen, pošto je njegov vlasnik Elon Musk rekao da je prekršio pravila platforme koja zabranjuju poticanje na nasilje. Musk, koji sebe naziva apsolutistom slobode govora, pozdravio je povratak repera, sada poznatog kao Ye, na platformu u listopadu.

"Dao sam sve od sebe. Unatoč tome, ponovno je prekršio naše pravilo protiv poticanja na nasilje. Profil će biti suspendiran", tvitao je Musk kasno u četvrtak.





i apsolutist slobode govora ima svoj stupanj cenzure , nije upitni
upitno sto musk poduzetnik raketa i strujasa gubi vrijeme na pracenju tko sto govori po mrezi
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

Toten:'Ja volim Adolfa Hitlera i naciste' Empty Re: Toten:'Ja volim Adolfa Hitlera i naciste'

Post by crvenkasti 2/12/2022, 11:17

Nije svaka mržnja ista.
Neke mržnje treba poticati.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28805
2014-04-17


Back to top Go down

Toten:'Ja volim Adolfa Hitlera i naciste' Empty Re: Toten:'Ja volim Adolfa Hitlera i naciste'

Post by AssadNaPodmornici 2/12/2022, 11:33

Jedno je cenzurirati kada netko veliča Hitlera što je opet realno kršenje slobode govora ali aj
Problem je što su ljude prije brisali sa twitera ako bi rekao stvari tipa da je virus lab leak - točno,
Ako bi rekao da brnjice ne pomažu ban, a točno.
Kažeš da postoje samo dva spola i da muški ne mogu biti trudni ban.
Kažeš da su cijepiva protiv novinarske gripe opasna - ban.
Recimo Project Veritas koji je otkrivao korupciju u USA politici i main stream medijima je bio banned. 
Twiter profil libs of tik tok koji je otkrivao seksualne perverznjake i pedofile koji su učitelji maloj djeci je banned.
Recimo javne ličnosti kada su bili prosvjedi protiv represije Kanadskog režima na vlasti zbog novinarske gripe i mjera onda je twiter i druge mreže su brisali ekipu koja se organizirala preko twitera ili koji su šerali videa gdje zapadni režimi na vlasti konjima gaze prosvjednike za slobodu i puštaju pase na njih. Sve se to brisalo/cenzuriralo /baniralo na twiteru. 
 Itd itd.
Sada su svi oni vraćeni na twiter, i liberali/ljevičari se bune protiv takvih njima su takvi najveći problem je udaraju po njihovoj debilnoj ideologiji a takvi su prije bili banirani dok nije došao Elon Musk.
Mislim da nitko neće plakati za par nacista i boljševika

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21040
2018-06-14


Piglet likes this post

Back to top Go down

Toten:'Ja volim Adolfa Hitlera i naciste' Empty Re: Toten:'Ja volim Adolfa Hitlera i naciste'

Post by marcellus 2/12/2022, 13:28

Da su se pozivi na nasilje cenzurirali u 19 stoljeću socijalizma i revolucije nikad ne bi bilo

"Nitko u povijesti ništa nije postigao bez nasilja" - K. Marx

_________________
Toten:'Ja volim Adolfa Hitlera i naciste' 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Toten:'Ja volim Adolfa Hitlera i naciste' Empty Re: Toten:'Ja volim Adolfa Hitlera i naciste'

Post by aben 2/12/2022, 14:09

Bilježin minus musku

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Toten:'Ja volim Adolfa Hitlera i naciste' Empty Re: Toten:'Ja volim Adolfa Hitlera i naciste'

Post by catabbath 2/12/2022, 14:21

Ye brutalno trola židovski lobi

_________________
Toten:'Ja volim Adolfa Hitlera i naciste' Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Toten:'Ja volim Adolfa Hitlera i naciste' Empty Re: Toten:'Ja volim Adolfa Hitlera i naciste'

Post by catabbath 2/12/2022, 14:28


Ye brutalno trola židovski lob

_________________
Toten:'Ja volim Adolfa Hitlera i naciste' Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Toten:'Ja volim Adolfa Hitlera i naciste' Empty Re: Toten:'Ja volim Adolfa Hitlera i naciste'

Post by dijagram 2/12/2022, 15:07

aben wrote:Bilježin minus musku
Minus, sto drugo.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Toten:'Ja volim Adolfa Hitlera i naciste' Empty Re: Toten:'Ja volim Adolfa Hitlera i naciste'

Post by Hektorović 2/12/2022, 16:06

Kanye je toliko lud da je šokirao Alexa Jonesa

Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Toten:'Ja volim Adolfa Hitlera i naciste' Empty Re: Toten:'Ja volim Adolfa Hitlera i naciste'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum