ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suljo pukao.zbog uspjeha Hrvatske:'Navijao sam za Maroko.Nikad necu za Hrvatsku.Idite na more tamo ja necu.'

Go down

Suljo pukao.zbog uspjeha Hrvatske:'Navijao sam za Maroko.Nikad necu za Hrvatsku.Idite na more tamo ja necu.' Empty Suljo pukao.zbog uspjeha Hrvatske:'Navijao sam za Maroko.Nikad necu za Hrvatsku.Idite na more tamo ja necu.'

Post by vuksadinare 18/12/2022, 23:12

https://m.vecernji.hr/sport/sale-na-drustvenim-mrezama-nakon-vucicevih-izjava-ovo-je-trenutak-kada-je-srbija-bila-najblize-medalji-1642928
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Suljo pukao.zbog uspjeha Hrvatske:'Navijao sam za Maroko.Nikad necu za Hrvatsku.Idite na more tamo ja necu.' Empty Re: Suljo pukao.zbog uspjeha Hrvatske:'Navijao sam za Maroko.Nikad necu za Hrvatsku.Idite na more tamo ja necu.'

Post by vuksadinare 18/12/2022, 23:16

....ako ista hrvatska reprezentacija je javno istjerala na konac sto komsije misle...vise ni bes ne mogu sakriti..cak.ni oni na najvisim funkcijama...a da smo postali svjetski prvaci..tamo bi bilo kolektivno samoubojstvo :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Suljo pukao.zbog uspjeha Hrvatske:'Navijao sam za Maroko.Nikad necu za Hrvatsku.Idite na more tamo ja necu.' Empty Re: Suljo pukao.zbog uspjeha Hrvatske:'Navijao sam za Maroko.Nikad necu za Hrvatsku.Idite na more tamo ja necu.'

Post by crvenkasti 18/12/2022, 23:24

vuksadinare wrote:a da smo postali svjetski prvaci..tamo bi bilo kolektivno samoubojstvo :)

Pa jesmo! Neka pati koga smeta!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

Suljo pukao.zbog uspjeha Hrvatske:'Navijao sam za Maroko.Nikad necu za Hrvatsku.Idite na more tamo ja necu.' Empty Re: Suljo pukao.zbog uspjeha Hrvatske:'Navijao sam za Maroko.Nikad necu za Hrvatsku.Idite na more tamo ja necu.'

Post by vuksadinare 18/12/2022, 23:33

crvenkasti wrote:
vuksadinare wrote:a da smo postali svjetski prvaci..tamo bi bilo kolektivno samoubojstvo :)

Pa jesmo! Neka pati koga smeta!
vidim da neki pate..ne pate agoniju prolaze :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


RayMabus likes this post

Back to top Go down

Suljo pukao.zbog uspjeha Hrvatske:'Navijao sam za Maroko.Nikad necu za Hrvatsku.Idite na more tamo ja necu.' Empty Re: Suljo pukao.zbog uspjeha Hrvatske:'Navijao sam za Maroko.Nikad necu za Hrvatsku.Idite na more tamo ja necu.'

Post by Ringo10 19/12/2022, 01:09

Vama izgleda bas krivo sto Srbi nece da navijaju za Hrvatsku
Cim neprestano serete o tome
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

Suljo pukao.zbog uspjeha Hrvatske:'Navijao sam za Maroko.Nikad necu za Hrvatsku.Idite na more tamo ja necu.' Empty Re: Suljo pukao.zbog uspjeha Hrvatske:'Navijao sam za Maroko.Nikad necu za Hrvatsku.Idite na more tamo ja necu.'

Post by Ringo10 19/12/2022, 05:51

Vi bi da Srbi navijaju za Hrvatsku a igrači se u avionu dernjaju o Čavoglavama

A meni je urnebesno smiješno kad Hrvati pizde da nisu Balkan a svršavaju na Thompsona i Čavoglave 

A većeg primitivizma i krkanluka od toga nema

Prvo se kreten dere ko manijak ZA DOM SPREMNI

A onda krene o bandi četnicima kako će ih stići ruka naša ... stoji Hrvat do Hrvata ma nećete u Čavoglave mamu vam vašu iako Srbe ti Čavoglavi tada nisu mnogo ni zanimali vjerojatno

HAjde u ratu se svašta pjevalo

Ali 30 godina od rata dreljiti to sranje imbecilno, i onda pizditi kako nisi Balkan

Ma dajme najme matere ti

Hrvati su gori Balkanci od svih ostalih Balkanaca uključujući Srbe
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

Suljo pukao.zbog uspjeha Hrvatske:'Navijao sam za Maroko.Nikad necu za Hrvatsku.Idite na more tamo ja necu.' Empty Re: Suljo pukao.zbog uspjeha Hrvatske:'Navijao sam za Maroko.Nikad necu za Hrvatsku.Idite na more tamo ja necu.'

Post by ljubo1212 19/12/2022, 10:53

oni nama kažu da smo imali sreće
nismo, 
da jesmo, ne bi nam oni bili susjedi (ni slovenci)
bolje da su nam rumunji susjedi, manje su cigani nego srbi
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Suljo pukao.zbog uspjeha Hrvatske:'Navijao sam za Maroko.Nikad necu za Hrvatsku.Idite na more tamo ja necu.' Empty Re: Suljo pukao.zbog uspjeha Hrvatske:'Navijao sam za Maroko.Nikad necu za Hrvatsku.Idite na more tamo ja necu.'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum