ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio Empty Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio

Post by vuksadinare 31/8/2019, 06:12

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/video-kolinda-udarila-sakom-o-stol-ali-doslovno-nikada-vise-ni-jedan-jedini-srbijanski-tenk-nece-vise-uci-u-vukovar/9299174/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio Empty Re: Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio

Post by vuksadinare 31/8/2019, 06:15

Dobro ovo joj vjerujem jer suljo je rekao i da papu ide molit..gadno ljuta koli sinoc bila..kad zenu razljutis skrivaj se poslovica kaze :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio Empty Re: Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio

Post by Serbinho-3 31/8/2019, 06:32

Genocid?

Kasarna JNA blokirana od strana Vucine i sličnih , kao masa ostalih po HR, samo sto je ovde JNA presekla i otišla u deblokadu.

Miss mokre majice moze da baronise nekog drugog kao i sva ta prica oko agresije, cime skreće paznju sa Jasenovca.

Ima i ona neki njen genocid.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio Empty Re: Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio

Post by Ringo10 31/8/2019, 06:38

Nek ona lupi sakom na Bakirove bezobrazluke. 

KAd to uradi onda nek se javi i pametuje.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio Empty Re: Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio

Post by vuksadinare 31/8/2019, 06:57

Ringo10 wrote:Nek ona lupi sakom na Bakirove bezobrazluke. 

KAd to učiniti onda nek se javi i pametuje.
pa lupila je nekoliko puta pricom o isilovcima u bosni i komsicu je nabacila nekoliko puta pa znas kako su je prozivali i tretirali
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio Empty Re: Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio

Post by vuksadinare 31/8/2019, 06:58

Serbinho-3 wrote:Genocid?

Kasarna JNA blokirala je od strane Vučina i sličnih, kao masaža ostalih po HR, samo stoje ovdje JNA presekla i otišla u deblokadu.

Gospođice mokre majice mogu da baronise nekoga drugog kao i sva ta priča oko agresije, cime skreće paznju sa Jasenovca.

Ima i njenog genocida.
o cem ti pricas budalo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio Empty Re: Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio

Post by vuksadinare 31/8/2019, 07:03

https://www.alo.rs/vesti/region/sok-vest-iz-zagreba-hrvatska-predsednica-dala-brutalnu-izjavu/249562/vest


ne kuzim gdje pise da je rekla da ukida srbe :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio Empty Re: Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio

Post by Guest 31/8/2019, 07:09

prvo,
rekla-kazala, baba- zvaka
krenula je iz zagreba
kao unutrasnja kenaza
mail..ovo..mail..ono
drugo,
ne znam zasto je uopste nesto
sl.komentarisao.
to, to ne da vise nema smisla
nema smisla oduvek i zauvek.
jna se ktetala na prostoru yuge,
nikakva suverena hr.nije postojala.
kolindi nedostaje neki pizzon,
da joj do kraja....objasni.
uostalom, yebe se meni za njen
" dojam"
bilo sta sl.komentarisati
o onima koji bastine neci tekovine
ndh besmisleno je.


Last edited by pizzon on 31/8/2019, 07:11; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio Empty Re: Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio

Post by vuksadinare 31/8/2019, 07:10

napokon je shvatila da sa politicarima na ovim prostorima ne mozes razgovarat jezikom brisela...diplomatski...vec jezikom koji jedino razumiju...poslat ih u picku materinu u zargonu i lupiti sakom o stol to je jedini jezik koji razumija a i cijene...bojim se da plenki to nikad nece razumjeti pa ce sa komsicem,dacicem pricati tj slati poruke kao da prica sa van der brockom :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio Empty Re: Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio

Post by Guest 31/8/2019, 07:12

nemoj da se tera u pm
nabijem joj ga u pičkU
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio Empty Re: Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio

Post by Serbinho-3 31/8/2019, 07:14

vuksadinare wrote:
Serbinho-3 wrote:Genocid?

Kasarna JNA blokirala je od strane Vučina i sličnih, kao masaža ostalih po HR, samo stoje ovdje JNA presekla i otišla u deblokadu.

Gospođice mokre majice mogu da baronise nekoga drugog kao i sva ta priča oko agresije, cime skreće paznju sa Jasenovca.

Ima i njenog genocida.
o cem ti pricas budalo

Sam si ovde rekao da si učestvovao u blokadi kasarne Vukovarske.

Budalo zadrži za sebe.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio Empty Re: Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio

Post by Guest 31/8/2019, 07:17

uopste je glupo
sti se jna posvetila
vukovaru. to su gluposti.
to je trebalo sve drugacije.
ali 6. licka nadtavila sukob
ko da je 44 / 45 g.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio Empty Re: Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio

Post by vuksadinare 31/8/2019, 07:19

Serbinho-3 wrote:
vuksadinare wrote:
Serbinho-3 wrote:Genocid?

Kasarna JNA blokirala je od strane Vučina i sličnih, kao masaža ostalih po HR, samo stoje ovdje JNA presekla i otišla u deblokadu.

Gospođice mokre majice mogu da baronise nekoga drugog kao i sva ta priča oko agresije, cime skreće paznju sa Jasenovca.

Ima i njenog genocida.
o cem ti pricas budalo

Sam si ovde rekao da si učestvovao u blokadi kasarne Vukovarske.

Budalo zadrži za sebe.
Ja blokirao kasarnu u vukovaru?..ahahahaha..ciko tebi se nesto pomesalo..mozda si me zamenio sa treom..naime ja jesam sudjelovao nekoliko dana u blokadi vojarne jna ali na borongaju u zagrebu :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio Empty Re: Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio

Post by Serbinho-3 31/8/2019, 07:21

Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio 1961479_stefan-jok_ls



VULIN: Iz hrvatske predsednice progovorili strah i kompleks!



Hrvatska politika prema Srbima i Srbiji je mešavina prljave savesti i kompleksa, ocenio je večeras ministar odbrane Aleksandar Vulin komentarišući intervju hrvatske predsednice Kolinde Grabar Kitarović.
 
"Zato Kolinda Grabar Kitarović Paveliću zamera što je predao Dalmaciju Italiji, ali mu ne zamera što je poklao 20.000 srpske dece. Kao Pavelićev poštovalac Kolinda Grabar Kitarović govori o velikosrpskoj agresiji ne objašnjavajući kako to da su proterali ili pobili 250.000 državljana Hrvatske srpske nacionalnosti", izjavio je Vulin.
 
Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio Lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=234&source=politika&loc=https%3A%2F%2Fwww.kurir.rs%2Fvesti%2Fpolitika%2F3312697%2Fvulin-iz-hrvatske-predsednice-progovorili-strah-i-kompleks&referer=https%3A%2F%2Fwww.kurir
On je istakao da se Kolinda Grabar Kitarović izvinjava kada vidi srpsku čokoladicu, ali se ne izvinjava za pobijenu srpsku decu.
 
"Kolinda Grabar Kitarović od Vučića nije dobila ono što je želela, poslušnog i uplašenog Srbina. Istina koju je Adem Vuchiqi izgovorio učinila je da iz nje progovore i strah i kompleks. Ona nije ozbiljan političar i sa njom i ne treba ozbiljno razgovarati. Bolje joj stoji kada peva pijana nego kada prepričava razgovore", rekao je Vulin, saopštilo je resorno ministarstvo.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio Empty Re: Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio

Post by Serbinho-3 31/8/2019, 07:22

vuksadinare wrote:
Serbinho-3 wrote:
vuksadinare wrote:
Serbinho-3 wrote:Genocid?

Kasarna JNA blokirala je od strane Vučina i sličnih, kao masaža ostalih po HR, samo stoje ovdje JNA presekla i otišla u deblokadu.

Gospođice mokre majice mogu da baronise nekoga drugog kao i sva ta priča oko agresije, cime skreće paznju sa Jasenovca.

Ima i njenog genocida.
o cem ti pricas budalo

Sam si ovde rekao da si učestvovao u blokadi kasarne Vukovarske.

Budalo zadrži za sebe.
Ja blokirao kasarnu u vukovaru?..ahahahaha..ciko tebi se nesto pomesalo..mozda si me zamenio sa treom..naime ja jesam sudjelovao nekoliko dana u blokadi vojarne jna ali na borongaju u zagrebu :)


Hvališ se, pa kasnije negiraš :cleanteeth
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio Empty Re: Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio

Post by Guest 31/8/2019, 07:22

najbolje joj stoje
mokre sise.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio Empty Re: Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio

Post by vuksadinare 31/8/2019, 07:27

Serbinho-3 wrote:
vuksadinare wrote:
Serbinho-3 wrote:
vuksadinare wrote:
Serbinho-3 wrote:Genocid?

Kasarna JNA blokirala je od strane Vučina i sličnih, kao masaža ostalih po HR, samo stoje ovdje JNA presekla i otišla u deblokadu.

Gospođice mokre majice mogu da baronise nekoga drugog kao i sva ta priča oko agresije, cime skreće paznju sa Jasenovca.

Ima i njenog genocida.
o cem ti pricas budalo

Sam si ovde rekao da si učestvovao u blokadi kasarne Vukovarske.

Budalo zadrži za sebe.
Ja blokirao kasarnu u vukovaru?..ahahahaha..ciko tebi se nesto pomesalo..mozda si me zamenio sa treom..naime ja jesam sudjelovao nekoliko dana u blokadi vojarne jna ali na borongaju u zagrebu :)


Hvališ se, pa kasnije negiraš :cleanteeth
Ti si majke ti fatomorgana..ja to pricao...ahahaha...daj potegni jednu ljutu jutarnju da dodjes sebi lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio Empty Re: Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio

Post by Guest 31/8/2019, 08:32

U Srbiji je došlo do potpune rehabilitacije četnika, kako sudskim procesima, tako i podizanjem spomenika četničkim vođama i uzdizanjem ravnogorskog pokreta. I današnji predsjednik Srbije Aleksandar Adem Vuchiqi bio je za vrijeme rata bliski suradnik vođe četnika u Srbiji, ratnog zločinca Vojislava Šešelja. Još je šokantnije: građani Srbije sve to podržavaju i izabiru 2012. za predsjednika Srbije četničkog vojvodu Tomu Nikolića.


U BIH se podižu spomenici Draži Mihajloviću i četnicima, a što je ironija, baš mjestima masovnih četničkih pokolja i u II. Svjetskom i u Domovinskom ratu. Prema izvješćima hrvatskih sigurnosnih službi, četništvo je u porastu i u Hrvatskoj o čemu mediji i političari šute, premda je SOA detektirala porast četništva:


„Nastavljena je i pojava da pojedine navijačke skupine srbijanskih nogometnih klubova ističu protuhrvatska, četnička i velikosrpska obilježja na sportskim natjecanjima, pri čemu u tome sudjeluju i pojedinci koji su hrvatski državljani. U malom dijelu populacije mlađih pripadnika srpske nacionalnosti zamijećeno je simpatiziranje velikosrpske i četničke ideologije i simbolike, osobito na društvenim mrežama, koje za sada ne predstavlja prijetnju nacionalnoj sigurnosti, ali dovodi do narušavanja sigurnosne situacije na lokalnom nivou.“, piše SOA još 2017., a čije cijelo izvješće možete pročitati ovdje
 
Da je četništvo ponovno vodeća snaga u Srbiji, kao što je zapravo bilo uvijek, svjedoči i da su pripadnici vojske Srbije su 2018. položili vijenac pred spomenik četničkom vođi i generalu Draži Mihajloviću, od čega se kasnije ministarstvo pokušalo ograditi, prema pisanju blic.rs

https://narod.hr/kultura/31-kolovoza-1941-cetnicki-pokret-tko-su-koljaci-koje-se-casti-u-srbiji-podizu-spomenici-u-bih-i-cije-je-djelovanje-u-porastu-u-hrvatskoj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio Empty Re: Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio

Post by Guest 31/8/2019, 08:34

Laži medija u Srbiji i Hrvatskoj su iste – buja i raste četništvo, a ne ustaštvo!


Na drugoj strani mnogi mediji i političari u Hrvatskoj, opetovano i paranoično ističu da u Hrvatskoj buja ustaštvo i fašizam, te da čak zbog toga postaje faktor nestabilnosti u „regiji“ (sjetimo se samo nedavnih zajedničkih i istovremenih ispada na tu temuMilorada Pupovca, predsjednika Srbije Aleksandra Vučića i šefa diplomacije Ivice Dačića).
Nije slučajno.


Za to vrijeme isticanja Hrvatske kao izvora nestabilnosti, država Srbija je rehabiltirala pravno i javno najvećeg zločinca Europe: koljača i psihopata Dražu Mihajlovića. I to nakon svega što su četnici počinili ne samo pod vodstvom Draže Mihajlovića, ministra u vladi Jugoslavije,  već i u Domovinskom ratu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio Empty Re: Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio

Post by Guest 31/8/2019, 08:39

Postrojavanje četnika 2019. na Ravnoj Gori uz pjesmu ‘Sprem’te sprem’te četnici



avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio Empty Re: Ljuta Koli:Suljo na koljenima si me molio.Nikad vise srpski tenk u Vukovaru nikad si razumio

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum