ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog - Page 2 Empty Re: Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog

Post by vili40 Tue 17 Mar - 8:56

ljudi će početi ići u nabavu pištoljem

vili40

Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog - Page 2 Empty Re: Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog

Post by vuksadinare Tue 17 Mar - 8:58

vili40 wrote:
RayMabus wrote:Najebasmo.

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/hrvatska/ako-je-suditi-po-iskustvima-drugih-zemalja-hrvatsku-tek-cekaju-najtezi-dani-za-10-15-dana-doci-ce-do-eksplozije-epidemije-to-je-gotovo-sigurno-1009592
događati će se još svašta obzirom što ljudi rade a institucije ignoriraju.
ja ti slobodnoj odavno ne vjerujem...zive od senzacionalizma...vec duze vrijeme...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog - Page 2 Empty Re: Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog

Post by vili40 Tue 17 Mar - 9:00

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
RayMabus wrote:Najebasmo.

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/hrvatska/ako-je-suditi-po-iskustvima-drugih-zemalja-hrvatsku-tek-cekaju-najtezi-dani-za-10-15-dana-doci-ce-do-eksplozije-epidemije-to-je-gotovo-sigurno-1009592
događati će se još svašta obzirom što ljudi rade a institucije ignoriraju.
ja ti slobodnoj odavno ne vjerujem...zive od senzacionalizma...vec duze vrijeme...
boli me ona stvar za slobodnu,gledam što se događa oko mene.
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog - Page 2 Empty Re: Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog

Post by vuksadinare Tue 17 Mar - 9:07

vili ja nisam znao da si toliki panicar...ok treba opreza niko to ne spori ali tebe je fkat ulovila panika iznad prosjeka...ti ko moja stara...panicarila u ratu panicari i sad...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog - Page 2 Empty Re: Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog

Post by RayMabus Tue 17 Mar - 9:08

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
RayMabus wrote:Najebasmo.

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/hrvatska/ako-je-suditi-po-iskustvima-drugih-zemalja-hrvatsku-tek-cekaju-najtezi-dani-za-10-15-dana-doci-ce-do-eksplozije-epidemije-to-je-gotovo-sigurno-1009592
događati će se još svašta obzirom što ljudi rade a institucije ignoriraju.
ja ti slobodnoj odavno ne vjerujem...zive od senzacionalizma...vec duze vrijeme...
boli me ona stvar za slobodnu,gledam što se događa oko mene.
Ti ne tribaš paničarit. Tebi neće biti ništa. Problem je ako imaš nekog starijeg u kući a vjerojatno imaš i oni se moraju samoizolirat.

Ne može se ovo zaustavit nego samo usporit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176296
2014-04-11


Back to top Go down

Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog - Page 2 Empty Re: Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog

Post by vuksadinare Tue 17 Mar - 9:12

u srbiji od 16 testiranih 8 ima korona virus..od 20 sati sinoc...kod nas od 250 testiranih od sinoc devet...ovi u srbiji su u kurcu..50% oboljelih od ukupnog broja..sto da su testirali ko mi npr.200 od sinoc
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog - Page 2 Empty Re: Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog

Post by vili40 Tue 17 Mar - 9:15

vuksadinare wrote:vili ja nisam znao da si toliki panicar...ok treba opreza niko to ne spori ali tebe je fkat ulovila panika iznad prosjeka...ti ko moja stara...panicarila u ratu panicari i sad...
nema kod mene nikakve panike,samo sam realan.
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog - Page 2 Empty Re: Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog

Post by RayMabus Tue 17 Mar - 9:15

vuksadinare wrote:u srbiji od 16 testiranih 8 ima korona virus..od 20 sati sinoc...kod nas od 250 testiranih od sinoc devet...ovi u srbiji su u kurcu..50% oboljelih od ukupnog broja..sto da su testirali ko mi npr.200 od sinoc
Pa oni testiraju samo ove sa simptomima. Tko zna koliko u stvarnosti ima tih zaraženih.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176296
2014-04-11


Back to top Go down

Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog - Page 2 Empty Re: Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog

Post by vuksadinare Tue 17 Mar - 9:17

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:vili ja nisam znao da si toliki panicar...ok treba opreza niko to ne spori ali tebe je fkat ulovila panika iznad prosjeka...ti ko moja stara...panicarila u ratu panicari i sad...
nema kod mene nikakve panike,samo sam realan.
i moja stara kaze da je relalna..kad se sjetim da je na svaku uzbunu reagirla kao ona osoba na slici 'krik' jasno mi je da je 'realna' Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog - Page 2 Empty Re: Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog

Post by vuksadinare Tue 17 Mar - 9:19

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:u srbiji od 16 testiranih 8 ima korona virus..od 20 sati sinoc...kod nas od 250 testiranih od sinoc devet...ovi u srbiji su u kurcu..50% oboljelih od ukupnog broja..sto da su testirali ko mi npr.200 od sinoc
Pa oni testiraju samo ove sa simptomima. Tko zna koliko u stvarnosti ima tih zaraženih.
pa oni imaju veliki problem-nediscipline...kod nas ima nedisciliniranih ali evo ja u zagrebu ne mou vidjeti danima velik broj penzica na ulcii..kod njih to nikako ne mogu rjesiti..evo opet danas ljuti zbog velikog broja penzica vani..ovi koji dolaze izvana isto goruci problem..svi idu u kafice,mali broj se drzi mjera
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog - Page 2 Empty Re: Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog

Post by T. Tue 17 Mar - 9:22

vili40 wrote:ljudi će početi ići u nabavu pištoljem
bogami se mislim ponit nešto slično sutra za na kavu...
jebeni štekat sa 20+ stolova, 2-3 zauzeta ostalo slobodno i dođe debil sjest tik do mene, samo što mi ne sjedne u krilo i zove još ekipu telefonom, 'evo me tu sam, dođite, ima mista, toplo je'...
ma pas ti jebo mater ludu ...
T.
T.

Posts : 17140
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog - Page 2 Empty Re: Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog

Post by Guest Tue 17 Mar - 10:08

vuksadinare wrote:gledam ove neke koji su se vratili..kao da su izgubljeni...kukaju..jedan mi pricao..koji s eprekjucer vratio da je zivio ocajno u švabiji...zadnjih mjesec dana...vlasnik firme zatvorio firmu na neodređeno...a radnike poslao na neplaceni..70% radnika su bili stranci...zadnjih sedama dana platio je motel jer je morao otkazati stan a motel ga ispao dosta jeftiniji pogotovo sad..u konacnici kupio je kartu jer nije htio zavrsiti na ulici..posto mu se financijska zaliha dobrano istopila..inace je iz podravine...pa ima planove kad se ovo smiri da otvori opg doma poucen mojim primjerom pa koliko ima ima...sigurnije je nego u situaciji u kojoj s ebio nasao
Glupan u sustini..ako ostanes bez posela,ne kukash nego brzo trazis drugi..ja sam izmjenjao u ovih skoro 7 godina firmija,kao čarapa..a ima ih brutalno puno.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog - Page 2 Empty Re: Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog

Post by Leviathan2 Tue 17 Mar - 13:30

tik tok
pomrijet cemo
heheheheheheheheheheheheheheh.............................................

_________________
Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog - Page 2 Empty Re: Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog

Post by vuksadinare Tue 17 Mar - 13:35

Legendovich wrote:
vuksadinare wrote:gledam ove neke koji su se vratili..kao da su izgubljeni...kukaju..jedan mi pricao..koji s eprekjucer vratio da je zivio ocajno u švabiji...zadnjih mjesec dana...vlasnik firme zatvorio firmu na neodređeno...a radnike poslao na neplaceni..70% radnika su bili stranci...zadnjih sedama dana platio je motel jer je morao otkazati stan a motel ga ispao dosta jeftiniji pogotovo sad..u konacnici kupio je kartu jer nije htio zavrsiti na ulici..posto mu se financijska zaliha dobrano istopila..inace je iz podravine...pa ima planove kad se ovo smiri da otvori opg doma poucen mojim primjerom pa koliko ima ima...sigurnije je nego u situaciji u kojoj s ebio nasao
Glupan u sustini..ako ostanes bez posela,ne kukash nego brzo trazis drugi..ja sam izmjenjao u ovih skoro 7 godina firmija,kao čarapa..a ima ih brutalno puno.. :cleanteeth
lik...mozes ti naci posao ali hocel naci dobro placen posao narocito u ovoj sad situaciji...kada se zatvaraju firme a oni koje ostaju otvorene sigurno zbog krize ce vjerojatno i smanjivati place...a troskovi zivljenja jerojatno ostaju isti...ti nemas obitelj a mnogi drugi imaju i to je jos jedna veliki teret
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog - Page 2 Empty Re: Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog

Post by veber Tue 17 Mar - 13:38

jebote naslov
pištolj nosiš da u lokalnoj birtiji propucaš stakla.
zato se nosi pištolj.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog - Page 2 Empty Re: Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog

Post by vili40 Tue 17 Mar - 14:00

Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog - Page 2 115-01
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog - Page 2 Empty Re: Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog

Post by vili40 Tue 17 Mar - 14:08

vili40 wrote:Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog - Page 2 115-01
Još je troje liječnika u Hrvatskoj zaraženo koronavirusom.
Riječ je o dvoje zaraženih na KBC-u Zagreb, a treća je iz Psihijatrijske bolnice Vrapče, službeno je potvrđeno Indexu.
Liječnica iz dnevne bolnice u Vrapču je pozitivna na koronavirus, potvrdila je to za Index ravnateljica te bolnice Petrana Brečić.
"Riječ je o doktorici iz dnevne bolnice. Ona je u petak bila na poslu. Danas nam je javila da je pozitivna na koronavirus, ne znamo s koliko je ljudi bila u kontaktu. No mi smo pripremajući se već za cijelu ovu situaciju otpustili veliki broj pacijenata iz dnevne bolnice, tako da nije bilo puno pacijenata tamo. Koliko ih je točno bilo ne znam, znam samo da su tamo s njom radila još dva liječnika. Sad proučavamo i ispitujemo s kim je sve bila u kontaktu i u srijedu i četvrtak", rekla je za Index dr. Brečić.
Na Rebru ukupno 4 zaraženih, dvoje novih
Milivoj Novak, pomoćnik ravnatelja za kvalitetu zdravstvene zaštite i nadzor u KBC Zagreb za Index je potvrdio da je još dvoje zaraženih liječnika u toj bolnici i sad ih je ukupno četvero iz te bolnice pozitivno na koronavirus.
"Jedna liječnica je s neurologije, a druga s kardiologije. Ukupno ih je troje zaraženo s kardiologije i taj jedan s neurologije. Kardiologija je pod kontrolom, svi kontakti su zabilježeni, s neurologije je nekoliko liječnika bilo u kontaktu sa zaraženim, još sve ispitujemo. Još uvijek se epidemija može kontrolirati. Ispraznili smo klinike za kardiologiju i neurologiju koliko je moguće i sad idu reorganizacije", rekao je za Index prof. Novak.
Rekao je da epidemija ima 5 nivoa, a da smo mi sad na trećem te da se znalo da će to ići tim tijekom.
"Fala Bogu jako dugo smo držali epidemiju pod kontrolom, svi su bili uvezeni, no jednom je moralo krenuti širenje. Liječnica s neurologije nije uvezen slučaj, ona nije putovala, no ne znamo gdje se zarazila, u bolnici ili tramvaju, negdje vani, ona nije putovala. Zasad nema jasne poveznice gdje se zaratila. Ova zadnja zaražena liječnica s kardiologije je putovala", kazao nam je prof. Novak.
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog - Page 2 Empty Re: Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog

Post by vili40 Tue 17 Mar - 14:09

Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog - Page 2 13c645f7-461e-4bee-bfbe-a33b91727dc8
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog - Page 2 Empty Re: Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog

Post by vili40 Tue 17 Mar - 14:12

Jedan od zaraženih liječnika KBC-a Zagreb nije prijavio boravak u inozemstvu,što je bio dužan učiniti.S Ministarstvom se razgovara hoće li biti poduzete određene mjere.
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog - Page 2 Empty Re: Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum