ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arkan stavio Marticu pištolj u usta

Go down

Arkan stavio Marticu pištolj u usta Empty Arkan stavio Marticu pištolj u usta

Post by Serbinho-3 10/10/2019, 16:15

Arkan stavio Marticu pištolj u usta 646805_pjimage-2_ls






https://www.espreso.rs/vesti/hronika/451401/piko-policijska-arkan-ostre-reci-izgovorio-marticu-kad-mu-je-nabio-pistolj-u-usta-postrojio-ministre-u-krajini?utm_source=kurir&utm_medium=home_widget&utm_campaign=adria_internal
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Arkan stavio Marticu pištolj u usta Empty Re: Arkan stavio Marticu pištolj u usta

Post by Eroo 10/10/2019, 17:07

Martić je još živ, koliko znam, a Arkan nije.Što je poanta?
Eroo
Eroo

Posts : 73709
2016-07-22


Back to top Go down

Arkan stavio Marticu pištolj u usta Empty Re: Arkan stavio Marticu pištolj u usta

Post by crvenkasti 10/10/2019, 17:16

Eroo wrote:Martić je još živ, koliko znam, a Arkan nije.Što je poanta?

Danas u jutro mi je bilo hladno, a za ručak opet špageti. Pipa se pokvarila, nema tople vode. Najviše volim kad Hajduk pobijedi.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28568
2014-04-17


Back to top Go down

Arkan stavio Marticu pištolj u usta Empty Re: Arkan stavio Marticu pištolj u usta

Post by Šandor Winnetou 10/10/2019, 17:34

crvenkasti wrote:
Eroo wrote:Martić je još živ, koliko znam, a Arkan nije.Što je poanta?
Najviše volim kad Hajduk pobijedi.
ti si onda baš jako nesretan srbo No

_________________
Arkan stavio Marticu pištolj u usta Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19637
2017-12-31


Back to top Go down

Arkan stavio Marticu pištolj u usta Empty Re: Arkan stavio Marticu pištolj u usta

Post by Guest 10/10/2019, 17:45

Poznam 2-3 Arkana..no oni su Turci...
sto ovome bi da ima takvo ime.. Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Arkan stavio Marticu pištolj u usta Empty Re: Arkan stavio Marticu pištolj u usta

Post by AssadNaPodmornici 10/10/2019, 17:57

taj arkan je bio teška pička, lik nije baruta pomirisao, uglavnom je navlačio jadne srbe u borbu i smrt, dok se on bogatio i glumio marketing.. na kraju je as tukao i vlastite srbe, pa je došla takva situacija da je Ratko Mladić rekao da se gubi u Srbiju ili da će ga ovaj ubiti i potaracati mu vojsku

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20664
2018-06-14


Back to top Go down

Arkan stavio Marticu pištolj u usta Empty Re: Arkan stavio Marticu pištolj u usta

Post by AssadNaPodmornici 10/10/2019, 17:58

kada su oni nesretni krajišnici nakon Oluje zapeli negdje u Srbiji, došli su Arkanovcima u ruke.. ovi su ih mlatili i zlostavljali .. ono teška depresija ,

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20664
2018-06-14


Back to top Go down

Arkan stavio Marticu pištolj u usta Empty Re: Arkan stavio Marticu pištolj u usta

Post by immortal 10/10/2019, 19:23

Eroo wrote:Martić je još živ, koliko znam, a Arkan nije.Što je poanta?
:cry :tss :mog
immortal
immortal

Female
Posts : 23004
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Arkan stavio Marticu pištolj u usta Empty Re: Arkan stavio Marticu pištolj u usta

Post by jastreb 10/10/2019, 19:35

Eroo wrote:Martić je još živ, koliko znam, a Arkan nije.Što je poanta?
Nikakva. Jednom je narodni heroj Jovo Kapičić kišobranom,na sred Terazija izlupao Arkana.

Arkan mu nije smio ništa.

Bilo je to sredinom 90-tih,da ne bude zabune.

Što je poanta???
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Arkan stavio Marticu pištolj u usta Empty Re: Arkan stavio Marticu pištolj u usta

Post by jastreb 10/10/2019, 19:37

AssadNaPodmornici wrote:taj arkan je bio teška pička, lik nije baruta pomirisao, uglavnom je navlačio jadne srbe u borbu i smrt, dok se on bogatio i glumio marketing.. na kraju je as tukao i vlastite srbe, pa je došla takva situacija da je Ratko Mladić rekao da se gubi u Srbiju ili da će ga ovaj ubiti i potaracati mu vojsku
Arkana uopće Srbi iz Bosne ne smatraju herojem,već udbašem,kriminalcem  i zlikovcem koji im je nanio štetu. Pogotovo u Bijeljini.

Znači pitaj Bosance i odgovor za Arkana će u 90% biti isti.  Na njega se furaju samo one budaletine po Beogradu i neki okorjeli Delije.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Arkan stavio Marticu pištolj u usta Empty Re: Arkan stavio Marticu pištolj u usta

Post by Eroo 10/10/2019, 20:01

crvenkasti wrote:
Eroo wrote:Martić je još živ, koliko znam, a Arkan nije.Što je poanta?

Danas u jutro mi je bilo hladno, a za ručak opet špageti. Pipa se pokvarila, nema tople vode. Najviše volim kad Hajduk pobijedi.
Ništa nije vječno. Šta žena veli? :)
Eroo
Eroo

Posts : 73709
2016-07-22


Back to top Go down

Arkan stavio Marticu pištolj u usta Empty Re: Arkan stavio Marticu pištolj u usta

Post by AssadNaPodmornici 10/10/2019, 22:29

jastreb wrote:
AssadNaPodmornici wrote:taj arkan je bio teška pička, lik nije baruta pomirisao, uglavnom je navlačio jadne srbe u borbu i smrt, dok se on bogatio i glumio marketing.. na kraju je as tukao i vlastite srbe, pa je došla takva situacija da je Ratko Mladić rekao da se gubi u Srbiju ili da će ga ovaj ubiti i potaracati mu vojsku
Arkana uopće Srbi iz Bosne ne smatraju herojem,već udbašem,kriminalcem  i zlikovcem koji im je nanio štetu. Pogotovo u Bijeljini.

Znači pitaj Bosance i odgovor za Arkana će u 90% biti isti.  Na njega se furaju samo one budaletine po Beogradu i neki okorjeli Delije.
iako njegovi dobrovoljci, ti momci u par navrata su se znači i jebački boriti i ginuti.. dok Arkan niti jednom nije vidio borbe, a samo se snimao na kamerama i glumio krkana i iživljavao se nad svima.. ali mu je jednom ratko mladić nakon što je tukao vojnike Republike Srpske rekao da će ih sve pobiti da ima 24 sata da nestane iz bosne i nestao je.. 
kasnije je mlatio ove krajišnike, uglavnom ispada da se ta srpska vojska temeljila kao na onoj pjesmi LET3, "rado srbin u vojnike ide ide, dvojica ga vuku trojica mlate".. tako nešto.. 

normalno da će izgubiti ratove tako, i onda gledam tješe se po youtubu da ih je NATO porazio u RH, koji jebeni luzeri
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20664
2018-06-14


Back to top Go down

Arkan stavio Marticu pištolj u usta Empty Re: Arkan stavio Marticu pištolj u usta

Post by vuksadinare 10/10/2019, 22:31

Taj martic je bio doista idiot par exellance
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Arkan stavio Marticu pištolj u usta Empty Re: Arkan stavio Marticu pištolj u usta

Post by jastreb 10/10/2019, 22:44

AssadNaPodmornici wrote:
jastreb wrote:
AssadNaPodmornici wrote: uglavnom ispada da se ta srpska vojska temeljila kao na onoj pjesmi LET3, "rado srbin u vojnike ide ide, dvojica ga vuku trojica mlate".. tako nešto.. 
Rado ide Srbin u vojnike,dva ga vuku ,a trojica tuku-to je pjesma Riblje čorbe.

Pjesma se zove "Ko te ljubi dok sam ja na straži".
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Arkan stavio Marticu pištolj u usta Empty Re: Arkan stavio Marticu pištolj u usta

Post by crvenkasti 11/10/2019, 12:02

Eroo wrote:
crvenkasti wrote:
Eroo wrote:Martić je još živ, koliko znam, a Arkan nije.Što je poanta?

Danas u jutro mi je bilo hladno, a za ručak opet špageti. Pipa se pokvarila, nema tople vode. Najviše volim kad Hajduk pobijedi.
Ništa nije vječno. Šta žena veli? :)

Da sam ništarija, ništa ne znam popraviti. Samo jedem i spavam.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28568
2014-04-17


Back to top Go down

Arkan stavio Marticu pištolj u usta Empty Re: Arkan stavio Marticu pištolj u usta

Post by Eroo 11/10/2019, 12:10

crvenkasti wrote:
Eroo wrote:
crvenkasti wrote:
Eroo wrote:Martić je još živ, koliko znam, a Arkan nije.Što je poanta?

Danas u jutro mi je bilo hladno, a za ručak opet špageti. Pipa se pokvarila, nema tople vode. Najviše volim kad Hajduk pobijedi.
Ništa nije vječno. Šta žena veli? :)

Da sam ništarija, ništa ne znam popraviti. Samo jedem i spavam.
Žene su uvijek u pravu.
Eroo
Eroo

Posts : 73709
2016-07-22


Back to top Go down

Arkan stavio Marticu pištolj u usta Empty Re: Arkan stavio Marticu pištolj u usta

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum