ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog Empty Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog

Post by vili40 Tue 17 Mar - 8:08

'Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog'
 Jedan mladić je srednje teško. Ima visoku temperaturu osam, devet dana, ali je stabilno pa se iskreno nadam da će se ubrzo oporaviti, izjavila je Markotić u Dnevniku HRT-a

 Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog 4be77f571851b703aca9
Ravnateljica Klinike za infektivne bolesti 'Dr. Fran Mihaljević', Alemka Markotić, izjavila je kako Hrvatska ulazi u treću fazu korona virusa. Zbog toga se pripremaju na veći broj bolesnika, a Markotić je u Dnevniku HRT-a izjavila kako je teško predvidjeti što će se dogoditi. 

- Godinama se bavim epidemijama, a ova je dosta nepredvidiva. Ne usudim se ništa reći. Nadam se da ćemo imati normalan uspon koji neće biti tako veliki - usporedila je Markotić situaciju u Hrvatskoj s onom u Italiji gdje je gotovo 28.000 zaraženih. S obzirom na broj zaraženih u Hrvatskoj, Markotić je otkrila je li itko od pacijenata teži klinički slučaj. 

- Jedan mladić je srednje teško. Ima visoku temperaturu osam, devet dana, ali je stabilno pa se iskreno nadam da će se ubrzo oporaviti. Ne stignem se svaki dan čuti s kolegama, ali za sad koliko znam, nema težih slučajeva - komentirala je ravnateljica nadodajući kako su se svi zdravstveni djelatnici KB Dubrava testirani na virus, kao i oni s klinike 'Dr. Fran Mihaljević'. 

- Jedan dio naših djelatnika je testiran, jedan dio je u testiranju. Nadam se da će i ostali biti. Jedan manji dio morat će ostati u samoizolaciji. To su mladi doktori koji žele raditi bez obzira na sve. Baš sam bila ponosna na njih - izjavila je Markotić te naglasila koliko je bitno da se oni koji se nalaze u samoizolaciji pridržavaju toga da ne izlaze u javnost. 
- To je kao da imate pištolj kojim želite ubiti nekog, a zapravo to činite svojom neodgovornošću. Imate potencijalnu zarazu kojom se može ubiti drugi čovjek - naglašava Markotić koja je u Dnevniku prokomentirala i stav Pavle Kalinića koji je nedavno izjavio kako Zagreb kaska dva tjedna sa strogim mjerama. 
- Kad epidemija prođe bit će puno 'generala nakon rata' koji će govoriti što je valjalo, a što nije. Ne kažem da je bilo tko pametan, ali za sad mi se čini da uspijevamo voditi bitku - zaključila je ravnateljica te dodala kako se dobro osjeća jer je kroz struku navikla na visoku razinu umora. 
https://www.24sata.hr/news/za-sad-nema-teskih-slucajeva-tesko-je-predvidjeti-sto-stize-681473
vili40
vili40

Male
Posts : 10718
2015-08-02


Back to top Go down

Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog Empty Re: Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog

Post by vili40 Tue 17 Mar - 8:13

šopingiraju ljudi a što će,jučer došli iz vana a danas ih je pun grad.
vili40
vili40

Male
Posts : 10718
2015-08-02


Back to top Go down

Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog Empty Re: Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog

Post by vuksadinare Tue 17 Mar - 8:20

gledam ove neke koji su se vratili..kao da su izgubljeni...kukaju..jedan mi pricao..koji s eprekjucer vratio da je zivio ocajno u švabiji...zadnjih mjesec dana...vlasnik firme zatvorio firmu na neodređeno...a radnike poslao na neplaceni..70% radnika su bili stranci...zadnjih sedama dana platio je motel jer je morao otkazati stan a motel ga ispao dosta jeftiniji pogotovo sad..u konacnici kupio je kartu jer nije htio zavrsiti na ulici..posto mu se financijska zaliha dobrano istopila..inace je iz podravine...pa ima planove kad se ovo smiri da otvori opg doma poucen mojim primjerom pa koliko ima ima...sigurnije je nego u situaciji u kojoj s ebio nasao
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog Empty Re: Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog

Post by vili40 Tue 17 Mar - 8:33

vuksadinare wrote:gledam ove neke koji su se vratili..kao da su izgubljeni...kukaju..jedan mi pricao..koji s eprekjucer vratio da je zivio ocajno u švabiji...zadnjih mjesec dana...vlasnik firme zatvorio firmu na neodređeno...a radnike poslao na neplaceni..70% radnika su bili stranci...zadnjih sedama dana platio je motel jer je morao otkazati stan a motel ga ispao dosta jeftiniji pogotovo sad..u konacnici kupio je kartu jer nije htio zavrsiti na ulici..posto mu se financijska zaliha dobrano istopila..inace je iz podravine...pa ima planove kad se ovo smiri da otvori opg doma poucen mojim primjerom pa koliko ima ima...sigurnije je nego u situaciji u kojoj s ebio nasao
svaki je slučaj slučaj za sebe,ovo će pogoditi sve kako u njemačkoj tako i u hrvatskoj.A ovaj tvoj kad otvori opg i vidi koliko će imati problema vratit će se od kuda je i došao.
No to nije tema,ja sam jučer u trgovini sreo dvojicu koji su se privremeno vratili i umjesto da su kod kuće lunjaju trgovinom i svako malo kad nađu nekog čavrljaju,kehelje se i zovu na kavu.
vili40
vili40

Male
Posts : 10718
2015-08-02


Back to top Go down

Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog Empty Re: Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog

Post by vuksadinare Tue 17 Mar - 8:35

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:gledam ove neke koji su se vratili..kao da su izgubljeni...kukaju..jedan mi pricao..koji s eprekjucer vratio da je zivio ocajno u švabiji...zadnjih mjesec dana...vlasnik firme zatvorio firmu na neodređeno...a radnike poslao na neplaceni..70% radnika su bili stranci...zadnjih sedama dana platio je motel jer je morao otkazati stan a motel ga ispao dosta jeftiniji pogotovo sad..u konacnici kupio je kartu jer nije htio zavrsiti na ulici..posto mu se financijska zaliha dobrano istopila..inace je iz podravine...pa ima planove kad se ovo smiri da otvori opg doma poucen mojim primjerom pa koliko ima ima...sigurnije je nego u situaciji u kojoj s ebio nasao
svaki je slučaj slučaj za sebe,ovo će pogoditi sve kako u njemačkoj tako i u hrvatskoj.A ovaj tvoj kad otvori opg i vidi koliko će imati problema vratit će se od kuda je i došao.
No to nije tema,ja sam jučer u trgovini sreo dvojicu koji su se privremeno vratili i umjesto da su kod kuće lunjaju trgovinom i svako malo kad nađu nekog čavrljaju,kehelje se i zovu na kavu.
...a sto mozes...po mojoj procjeni bar minimum 30% onih za koje je određena samoizolacija nece se pridrzavati toga...narocito oni u manjim mjestima i po selima..racunajuci da ih nece tako cesto kontrolirati kao u gradovima...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog Empty Re: Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog

Post by vili40 Tue 17 Mar - 8:38

glavno je da se apelira na savjest i ne čini ništa drugo a vrijeme je za odlučne poteze.Ako za dva tjedna eksplodira broj zaraženih onda će pametnjakovići zaključiti da je to donešeno iz vana.
vili40
vili40

Male
Posts : 10718
2015-08-02


Back to top Go down

Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog Empty Re: Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog

Post by RayMabus Tue 17 Mar - 8:41

Ukupno 65 zaraženih

https://www.klix.ba/vijesti/regija/u-hrvatskoj-potvrdjeno-devet-novih-slucajeva-koronavirusa/200317025

Vjetar piri , korona se širi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175515
2014-04-11


Back to top Go down

Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog Empty Re: Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog

Post by vuksadinare Tue 17 Mar - 8:42

RayMabus wrote:Ukupno 65 zaraženih

https://www.klix.ba/vijesti/regija/u-hrvatskoj-potvrdjeno-devet-novih-slucajeva-koronavirusa/200317025

Vjetar piri , korona se širi.
u srbiji osam..mi ko da s esa njima natjecemo za produzetke ko ce dobiti..srbija dobija tricom u zadnjoj sekundi Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog Empty Re: Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog

Post by RayMabus Tue 17 Mar - 8:44

Najebasmo.

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/hrvatska/ako-je-suditi-po-iskustvima-drugih-zemalja-hrvatsku-tek-cekaju-najtezi-dani-za-10-15-dana-doci-ce-do-eksplozije-epidemije-to-je-gotovo-sigurno-1009592
RayMabus
RayMabus

Posts : 175515
2014-04-11


Back to top Go down

Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog Empty Re: Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog

Post by vuksadinare Tue 17 Mar - 8:46

RayMabus wrote:Najebasmo.

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/hrvatska/ako-je-suditi-po-iskustvima-drugih-zemalja-hrvatsku-tek-cekaju-najtezi-dani-za-10-15-dana-doci-ce-do-eksplozije-epidemije-to-je-gotovo-sigurno-1009592
slobodna poznata po panicnim vijestima Basketball ...sjecam se za vrijeme rata kako su prognozirali da ce u splitu biti preko 5000 mrtvih ako jna napadne split Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog Empty Re: Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog

Post by vili40 Tue 17 Mar - 8:47

po jedan u dućan a dođe idiot i gura se pa viče "jebala vas koroma,majmuni,neće meni nitko ništa braniti majku vam jebem..." :D
nismo mi Kina,takve tamo kupe i zaključavaju.
vili40
vili40

Male
Posts : 10718
2015-08-02


Back to top Go down

Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog Empty Re: Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog

Post by vuksadinare Tue 17 Mar - 8:49

vili40 wrote:po jedan u dućan a dođe idiot i gura se pa viče "jebala vas koroma,majmuni,neće meni nitko ništa braniti majku vam jebem..." :D
nismo mi Kina,takve tamo kupe i zaključavaju.
vili nisi mi odgovorio na pitanje...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog Empty Re: Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog

Post by RayMabus Tue 17 Mar - 8:49

vili40 wrote:po jedan u dućan a dođe idiot i gura se pa viče "jebala vas koroma,majmuni,neće meni nitko ništa braniti majku vam jebem..." :D
nismo mi Kina,takve tamo kupe i zaključavaju.
Pratimo broj zaraženih. Kad dođe na 100 dosta toga će se mijenjati.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175515
2014-04-11


Back to top Go down

Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog Empty Re: Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog

Post by vili40 Tue 17 Mar - 8:50

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:po jedan u dućan a dođe idiot i gura se pa viče "jebala vas koroma,majmuni,neće meni nitko ništa braniti majku vam jebem..." :D
nismo mi Kina,takve tamo kupe i zaključavaju.
vili nisi mi odgovorio na pitanje...
koje?
vili40
vili40

Male
Posts : 10718
2015-08-02


Back to top Go down

Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog Empty Re: Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog

Post by vuksadinare Tue 17 Mar - 8:51

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:po jedan u dućan a dođe idiot i gura se pa viče "jebala vas koroma,majmuni,neće meni nitko ništa braniti majku vam jebem..." :D
nismo mi Kina,takve tamo kupe i zaključavaju.
vili nisi mi odgovorio na pitanje...
koje?
ima li oko tvoje kleti korone i kkvo je stanje litraze vina da znam da se uselim ili ne? Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog Empty Re: Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog

Post by vili40 Tue 17 Mar - 8:53

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:po jedan u dućan a dođe idiot i gura se pa viče "jebala vas koroma,majmuni,neće meni nitko ništa braniti majku vam jebem..." :D
nismo mi Kina,takve tamo kupe i zaključavaju.
vili nisi mi odgovorio na pitanje...
koje?
ima li oko tvoje kleti korone i kkvo je stanje litraze vina da znam da se uselim ili ne? Basketball
pa odgovorio sam ti jučer,uglavnom ništa bitno za ovu situaciju.
vili40
vili40

Male
Posts : 10718
2015-08-02


Back to top Go down

Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog Empty Re: Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog

Post by vuksadinare Tue 17 Mar - 8:54

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:po jedan u dućan a dođe idiot i gura se pa viče "jebala vas koroma,majmuni,neće meni nitko ništa braniti majku vam jebem..." :D
nismo mi Kina,takve tamo kupe i zaključavaju.
vili nisi mi odgovorio na pitanje...
koje?
ima li oko tvoje kleti korone i kkvo je stanje litraze vina da znam da se uselim ili ne? Basketball
pa odgovorio sam ti jučer,uglavnom ništa bitno za ovu situaciju.
ok..nisam vidio
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog Empty Re: Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog

Post by vuksadinare Tue 17 Mar - 8:55

meni jos ne ide u glavu da u crnoj gori nema korone jos s obzirom na velike skupove...ne da milo da se procuje jer mu u tom slucaju opade biznis Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog Empty Re: Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog

Post by vili40 Tue 17 Mar - 8:56

RayMabus wrote:Najebasmo.

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/hrvatska/ako-je-suditi-po-iskustvima-drugih-zemalja-hrvatsku-tek-cekaju-najtezi-dani-za-10-15-dana-doci-ce-do-eksplozije-epidemije-to-je-gotovo-sigurno-1009592
događati će se još svašta obzirom što ljudi rade a institucije ignoriraju.
vili40
vili40

Male
Posts : 10718
2015-08-02


Back to top Go down

Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog Empty Re: Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog

Post by vili40 Tue 17 Mar - 8:56

ljudi će početi ići u nabavu pištoljem
vili40
vili40

Male
Posts : 10718
2015-08-02


Back to top Go down

Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog Empty Re: Izaći iz izolacije je kao imati pištolj kojim želite ubiti nekog

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum