ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Primjer velikosrpskog ludila

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Primjer velikosrpskog ludila - Page 9 Empty Re: Primjer velikosrpskog ludila

Post by vuksadinare Mon 21 Oct - 20:44

jastreb wrote:Hordače jel ti poznat istoričar Goran Šarić?
lik je srbin

vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Primjer velikosrpskog ludila - Page 9 Empty Re: Primjer velikosrpskog ludila

Post by jastreb Mon 21 Oct - 20:47

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Hordače jel ti poznat istoričar Goran Šarić?
lik je srbin
E nije. Vama je svaki koji vam ne ide niz ruku Srbin. 

Lik je katolicki teolog. U Srbiji ga neki napadaju kao spijuna.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Primjer velikosrpskog ludila - Page 9 Empty Re: Primjer velikosrpskog ludila

Post by IL Risorto Mon 21 Oct - 20:48

jastreb wrote:https://www.hop.com.hr/2019/03/10/tzv-hrvatski-povjesnicari-horvat-i-saric-po-srbiji-slave-izmisljotine-o-srpskoj-povijesti/
Znaš,poznajem jednog čovjeka niskog rasta,punog kompleksa,ali njegovo mišljenje o sebi samom neproporcionalno je njegovoj veličini,tak da nas par uhvatimo ga u đir i govorimo mu kako je najljepši,najpametniji i sve ono naj,naj a lik se počne šepurit kao paun.Budala ne kuži kako se sprdamo,doduše dosta uvjerljivo.
Ista stvar je i biti ugledni,,hrvatski istoričar'' kod Srba,ako im pričaš ono što oni žele da čuju,ja to najbolje znam.

Prije par god. u jednoj raspravi oko Jasenovca i genocida nad nedužnom srpskom nejači,uspio sam dokazat im kako ih je za vrijeme NDH pobijeno brat bratu,barem 3,5 miliona,jebo te,budale samo što nisu svršavale od sreće,ono,kao da im je drago da ih je poubijano što više.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Primjer velikosrpskog ludila - Page 9 Empty Re: Primjer velikosrpskog ludila

Post by vuksadinare Mon 21 Oct - 20:55

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Hordače jel ti poznat istoričar Goran Šarić?
lik je srbin
E nije. Vama je svaki koji vam ne ide niz ruku Srbin. 

Lik je katolicki teolog. U Srbiji ga neki napadaju kao spijuna.
ne srbin je..sarici su 90% i vise pravoslavci...meni ne smeta...lik brani svoje..ali mi ide na kurac to pretvaranje i laganje da je ovo ono kad nije jer navodno ugrozen...sto lazes ako si iskren ruku stiscem..ne volim prijetvorne petokolonase
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Primjer velikosrpskog ludila - Page 9 Empty Re: Primjer velikosrpskog ludila

Post by jastreb Mon 21 Oct - 21:03

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Hordače jel ti poznat istoričar Goran Šarić?
lik je srbin
E nije. Vama je svaki koji vam ne ide niz ruku Srbin. 

Lik je katolicki teolog. U Srbiji ga neki napadaju kao spijuna.
ne srbin je..sarici su 90% i vise pravoslavci...meni ne smeta...lik brani svoje..ali mi ide na kurac to pretvaranje i laganje da je ovo ono kad nije jer navodno ugrozen...sto lazes ako si iskren ruku stiscem..ne volim prijetvorne petokolonase
Lik nije Srbin. 100%.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Primjer velikosrpskog ludila - Page 9 Empty Re: Primjer velikosrpskog ludila

Post by immortal Mon 21 Oct - 21:11

Primjer velikosrpskog ludila - Page 9 74514903_1285834751603230_4273681146023247872_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_oc=AQk3aKpW6VCZozTssFKy53JDJGqw9COQjsq1i1kXmMDQPAHkz_0f3WLMEJh2UdAUCgg&_nc_ht=scontent.fzag4-1

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23168
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Primjer velikosrpskog ludila - Page 9 Empty Re: Primjer velikosrpskog ludila

Post by Noor Mon 21 Oct - 21:14

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Hordače jel ti poznat istoričar Goran Šarić?
lik je srbin
E nije. Vama je svaki koji vam ne ide niz ruku Srbin. 

Lik je katolicki teolog. U Srbiji ga neki napadaju kao spijuna.
ne srbin je..sarici su 90% i vise pravoslavci...meni ne smeta...lik brani svoje..ali mi ide na kurac to pretvaranje i laganje da je ovo ono kad nije jer navodno ugrozen...sto lazes ako si iskren ruku stiscem..ne volim prijetvorne petokolonase
Lik nije Srbin. 100%.
možda nije, a evo malo više o njemu :)

https://www.hop.com.hr/2019/03/10/tzv-hrvatski-povjesnicari-horvat-i-saric-po-srbiji-slave-izmisljotine-o-srpskoj-povijesti/

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Primjer velikosrpskog ludila - Page 9 Empty Re: Primjer velikosrpskog ludila

Post by vuksadinare Mon 21 Oct - 21:18

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Hordače jel ti poznati istoričar Goran Šarić?
lik je srbin
E nije. Vama je svaki koji vam ne ide na ruku Srbin. 

Lik je katolicki teolog. U Srbiji ga neki napadaju kao spijuna.
ne srbin je..sarici su 90% i vise pravoslavci ... meni ne smeta ... lik brani svoje..ali mi ide na kurac da pretvaram i lagam da je ovo ono kad nije jer je navodno ugrozio ... sto lazes ako si iskren ruku stiscem..ne volim prijetvorne petokolonaze
Lik nije Srbin. 100%.
ma joj jastrebe..lik je malo tezi oblik muljatora...citam ga na kilometre...ja sam znao srbina u starom kvartu koji je doista umislio da je hrvat (nije crvenkasti :) )..stari mu vojno lice..bio..srbijanac mater mu je iz bosne srpkinja...lik je toliko zabrijao da je hrvat upisavsi katolicki teoloski fakultet..na koncu je ipak priznao da se tako ponasao bojeci se da ga drustvo ne odbaci...rat je bio...mozda je i ovaj saric tako prije da se zastiti..kad je vidio da mu nece nitko nista poceo se vracat na ono sto je
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Primjer velikosrpskog ludila - Page 9 Empty Re: Primjer velikosrpskog ludila

Post by vuksadinare Mon 21 Oct - 21:23

Noor wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
lik je srbin
E nije. Vama je svaki koji vam ne ide na ruku Srbin. 

Lik je katolicki teolog. U Srbiji ga neki napadaju kao spijuna.
ne srbin je..sarici su 90% i vise pravoslavci ... meni ne smeta ... lik brani svoje..ali mi ide na kurac da pretvaram i lagam da je ovo ono kad nije jer je navodno ugrozio ... sto lazes ako si iskren ruku stiscem..ne volim prijetvorne petokolonaze
Lik nije Srbin. 100%.
možda nije, a evo malo više o njemu :)

https://www.hop.com.hr/2019/03/10/tzv-hrvatski-povjesnicari-horvat-i-saric-po-srbiji-slave-izmisljotine-o -srpskoj-povijesti /
ma srbendara koji se skrivao od straha glumeci hrvata i sad kad se oslobodio tog straha valjda potaknut tim strahom stvorio je unutarnju mrznju prema onima prema kojima je i.ao bezvezni strah pa sad srbuje...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Primjer velikosrpskog ludila - Page 9 Empty Re: Primjer velikosrpskog ludila

Post by Noor Mon 21 Oct - 21:27

vuksadinare wrote:
Noor wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
E nije. Vama je svaki koji vam ne ide na ruku Srbin. 

Lik je katolicki teolog. U Srbiji ga neki napadaju kao spijuna.
ne srbin je..sarici su 90% i vise pravoslavci ... meni ne smeta ... lik brani svoje..ali mi ide na kurac da pretvaram i lagam da je ovo ono kad nije jer je navodno ugrozio ... sto lazes ako si iskren ruku stiscem..ne volim prijetvorne petokolonaze
Lik nije Srbin. 100%.
možda nije, a evo malo više o njemu :)

https://www.hop.com.hr/2019/03/10/tzv-hrvatski-povjesnicari-horvat-i-saric-po-srbiji-slave-izmisljotine-o -srpskoj-povijesti /
ma srbendara koji se skrivao od straha glumeci hrvata i sad kad se oslobodio tog straha valjda potaknut tim strahom stvorio je unutarnju mrznju prema onima prema kojima je i.ao bezvezni strah pa sad srbuje...
Čitaj na linku pred kraj..koje prosere lik ima

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Primjer velikosrpskog ludila - Page 9 Empty Re: Primjer velikosrpskog ludila

Post by jastreb Mon 21 Oct - 21:31

mortal wrote:Primjer velikosrpskog ludila - Page 9 74514903_1285834751603230_4273681146023247872_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_oc=AQk3aKpW6VCZozTssFKy53JDJGqw9COQjsq1i1kXmMDQPAHkz_0f3WLMEJh2UdAUCgg&_nc_ht=scontent.fzag4-1
Gdje ti tu vidiš partizane???
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Primjer velikosrpskog ludila - Page 9 Empty Re: Primjer velikosrpskog ludila

Post by jastreb Mon 21 Oct - 21:32

vuksadinare wrote: 
ma joj jastrebe..lik je malo tezi oblik muljatora...citam ga na kilometre...ja sam znao srbina u starom kvartu koji je doista umislio da je hrvat (nije crvenkasti :) )..stari mu vojno lice..bio..srbijanac mater mu je iz bosne srpkinja...lik je toliko zabrijao da je hrvat upisavsi katolicki teoloski fakultet..na koncu je ipak priznao da se tako ponasao bojeci se da ga drustvo ne odbaci...rat je bio...mozda je i ovaj saric tako prije da se zastiti..kad je vidio da mu nece nitko nista poceo se vracat na ono sto je
Lik je Hrvat. Znam ljude koji ga dobro znaju. Nikakav Srbin.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Primjer velikosrpskog ludila - Page 9 Empty Re: Primjer velikosrpskog ludila

Post by vuksadinare Mon 21 Oct - 21:37

jastreb wrote:
vuksadinare wrote: 
ma joj jastrebe..lik je malo tezi oblik muljatora ... citam ga na kilometar ... ja sam znao srbina u starom kvartu koji je doista umislio da je hrvat (nije crvenkast :) ) .. stari mu vojno lice..bio .. srbijanac mater je iz bosne srpkinje ... lik je toliko zabrijao da je hrvat upisavsi katolicki teoloski fakultet..na kraju je ipak priznao da se tako ponasao boje se da ga drustvo ne odbaci ... rat je bio ... mozda je i ovaj sarić tako prije da se zastiti..kad je vidio da mu neče niko nista poceo se vracat na ono sto je
Lik je Hrvat. Znam ljude koji dobro znaju. Nikakav Srbin.
..daj molim te ne budali..ako je hrvat to mu je koza unutra je 100% srbin...dobro kaze veber...sve vas takve u kurac poslati...gibanicare
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Primjer velikosrpskog ludila - Page 9 Empty Re: Primjer velikosrpskog ludila

Post by jastreb Mon 21 Oct - 21:42

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote: 
ma joj jastrebe..lik je malo tezi oblik muljatora ... citam ga na kilometar ... ja sam znao srbina u starom kvartu koji je doista umislio da je hrvat (nije crvenkast :) ) .. stari mu vojno lice..bio .. srbijanac mater je iz bosne srpkinje ... lik je toliko zabrijao da je hrvat upisavsi katolicki teoloski fakultet..na kraju je ipak priznao da se tako ponasao boje se da ga drustvo ne odbaci ... rat je bio ... mozda je i ovaj sarić tako prije da se zastiti..kad je vidio da mu neče niko nista poceo se vracat na ono sto je
Lik je Hrvat. Znam ljude koji dobro znaju. Nikakav Srbin.
..daj molim te ne budali..ako je hrvat to mu je koza unutra je 100% srbin...dobro kaze veber...sve vas takve u kurac poslati...gibanicare
Lik je 100% Hrvat.   Iz Rijeke je i znam ljude iz njegovog nebodera.

I otac i majka su mu Hrvati. On je počeo baviti se poviješću i paranormalnim pojavama i onda se ugledao na pokojnog pukovnika Stojmenovića,luđaka i šefa srpske parapsihološke skupine 69. I to je to. 

On je nešto kao Igor Mandić,mada malo drugačije.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Primjer velikosrpskog ludila - Page 9 Empty Re: Primjer velikosrpskog ludila

Post by jastreb Mon 21 Oct - 21:49

Za Gorana Šarića, 35-godišnjeg teologa i povjesničara zbilja se može reći da je 'izvan kutije'. Deklarira se kao Hrvat i katolik, a velika je medijska zvijezda u Srbiji. Istovremeno svojim je začudnim teorijama uzburkao domaću javnost. Šarić je diplomirao teologiju na Katoličko-bogoslovnom fakultetu, a potom se odlučio na doktorat iz povijesti, odnosno 'istorije'. Doktorirao je na 'Institutu za nacionalnu istorjiu', kojeg vodi srpski mistik i karizmatik dr. Miroljub Petrović. Tema doktorske disertacije mu je bila 'Isus iz Nazareta povijesna osoba'. 
Nakon doktorata, posvetio se proučavanju prapovijesti i suvremene povijesti balkanskog poluotoka. Za sebe kaže da je 'nezavisni istraživač'. S obzirom na to da su nas njegove teorije zaintrigirale, objasnio ih je za naš portal. 
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Primjer velikosrpskog ludila - Page 9 Empty Re: Primjer velikosrpskog ludila

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum