ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova - Page 3 Empty Re: Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova

Post by Leviathan2 1/10/2019, 19:37

vuksadinare wrote:
AlfaOmega wrote:Nisu ti kampovi ekvivalent pravim vojnim uvitima kak zapadni mediji to predočavaju. Za cilj imaju stvoriti referencu za disciplinu i gradnju individualnosti. A i đeneral ti je objasnio neke praktične aspekte ekonomičnosti. 
Ugl, ide smina generacija. Dok zapad bude obilova debilima, ovi će biti normalni.
normalan mozes biti ako se igras sa loptom na igralistu..zar su prije bili nenormalni?...sto me briga za zapad i ove...jedni i drugi idioti svatko na svoj nacin
zasto vuce, evo kod mene u plemenu obuka pocinje sa 6 godina, takozvana pripremasa 10 godina djeca su kondicionirana da mogu pretrcat 10 km sa 20kg na ledjima, rukuju svim tipovima pjesackog oruzja, svim tipovima hladnog oruzja
sa 14 godina pocinje obuka za lovca koja traje 3 godine i ukljucuje napredne borbene tehnike, psiholosku pripremu i fizicko kondicioniranje, ja sam jedan od rijetkih koji je krenuo na tu obuku sa navrsenih 20 jer sam utekao od kuce predhodno sa 14
inace u toku obuke ozljedjivanje je normalna pojava sto u medjusobnim borbama sto zbog ekstremnog treninga bez ikakovih mjera sigurnosti,
do sad koliko ja pamtim nitko nije poginuo, al da ima ozbiljnih povreda ima, ja sam imao noz u trbuhu, strelicu u desnoj butini i popusio udarac drvenom palicom koji me uspavao na 2 dana, i nitko se ne zali
nek se djeca zabavljaju ako im je zabavno :)

Leviathan2

Posts : 21431
2015-10-04


http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova - Page 3 Empty Re: Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova

Post by Noor 1/10/2019, 19:46

Djeci od 10 godina tovarite na leđa 20 kg i gonite ih 10 km da trče??????
Vi ste onda pleme skolioznih i kifoznih grbavaca :|

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova - Page 3 Empty Re: Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova

Post by Leviathan2 1/10/2019, 21:35

Noor wrote:Djeci od 10 godina tovarite na leđa 20 kg i gonite ih 10 km da trče??????
Vi ste onda pleme skolioznih i kifoznih grbavaca :|
jbte, de prevedi
i niko ih ne goni, sami trce ,

_________________
Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova - Page 3 Empty Re: Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova

Post by Noor 1/10/2019, 21:55

ma deformacije kralježnice
iskrive se ispod školskih torbi, a ne bi od trcanja s 20 kg na leđima 10 km

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova - Page 3 Empty Re: Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum