ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova - Page 2 Empty Re: Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova

Post by AlfaOmega Tue 1 Oct - 14:21

Nisu ti kampovi ekvivalent pravim vojnim uvitima kak zapadni mediji to predočavaju. Za cilj imaju stvoriti referencu za disciplinu i gradnju individualnosti. A i đeneral ti je objasnio neke praktične aspekte ekonomičnosti. 
Ugl, ide smina generacija. Dok zapad bude obilova debilima, ovi će biti normalni.

AlfaOmega

Posts : 10255
2015-09-11


Back to top Go down

Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova - Page 2 Empty Re: Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova

Post by AlfaOmega Tue 1 Oct - 14:22

Moraš smanjiti cnn i bbc, vuče. Loše utiče na tvoj individualizam, kad smo već kod individualizma, jel

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10255
2015-09-11


Back to top Go down

Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova - Page 2 Empty Re: Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova

Post by vuksadinare Tue 1 Oct - 14:23

AlfaOmega wrote:Nisu ti kampovi ekvivalent pravim vojnim uvitima kak zapadni mediji to predočavaju. Za cilj imaju stvoriti referencu za disciplinu i gradnju individualnosti. A i đeneral ti je objasnio neke praktične aspekte ekonomičnosti. 
Ugl, ide smina generacija. Dok zapad bude obilova debilima, ovi će biti normalni.
normalan mozes biti ako se igras sa loptom na igralistu..zar su prije bili nenormalni?...sto me briga za zapad i ove...jedni i drugi idioti svatko na svoj nacin
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova - Page 2 Empty Re: Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova

Post by vuksadinare Tue 1 Oct - 14:23

AlfaOmega wrote:Moraš smanjiti cnn i bbc, vuče. Loše utiče na tvoj individualizam, kad smo već kod individualizma, jel
ok tebe boli kurac ti imas rusku putovnicu sad im podaj djecu u kampove pirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova - Page 2 Empty Re: Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova

Post by AssadNaPodmornici Tue 1 Oct - 14:35

nek se dica čeliće, očekujem da i HDZ i Plenki organiziraju slične kampove po Hrvatskoj,gdje će mala djeca učiti kako pobjediti srbe, i polagati zakletu HDZu i Partiji i biti spremni raditi za 3000kn i pivati neka ti kušin bude stina, dok pravi domoljubi jebavaju mlade kurivce i bogate se

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20940
2018-06-14


Back to top Go down

Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova - Page 2 Empty Re: Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova

Post by vuksadinare Tue 1 Oct - 14:39

AssadNaPodmornici wrote:nek se dica čeliće, očekujem da i HDZ i Plenki organiziraju slične kampove po Hrvatskoj,gdje će mala djeca učiti kako pobjediti srbe, i polagati zakletu HDZu i Partiji i biti spremni raditi za 3000kn i pivati neka ti kušin bude stina, dok pravi domoljubi jebavaju mlade kurivce i bogate se
....intersantno zagovornici ovoga narocito tipa hercegbosanci ala hector,epi i drugi to ne rade na svom primjeru niti bi radili...sto se oni u herceg bosni ne celice svoju djecu..nego ih salju po bijelom svijetu..umjesto da ih celice da brane svoj dom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova - Page 2 Empty Re: Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova

Post by AssadNaPodmornici Tue 1 Oct - 14:42

iskreno ja svoju dicu nebi dao da mi ih HDZovi paraziti odgajaju i prže im mozak svojom lopovskom sluganskom ideologijom.. eh sada bili drugi Hrvati predali svoju djecu HDZ ili Rusi svoju djecu Putinu i njegovoj partiji gdje prosječni Rus ima 400€ plaću, a Putinovi uhljebi po crnoj gori voze skupe jahte , šmrču koku i jebavaju kurvice, i sigurno ne ratuju po kampovima i sutra po ukraini/bliskom istoku.. mislim sloboda izbora jel da

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20940
2018-06-14


Back to top Go down

Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova - Page 2 Empty Re: Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova

Post by vuksadinare Tue 1 Oct - 14:49

AssadNaPodmornici wrote:iskreno ja svoju dicu nebi dao da mi ih HDZovi paraziti odgajaju i prže im mozak svojom lopovskom sluganskom ideologijom.. eh sada bili drugi Hrvati predali svoju djecu HDZ ili Rusi svoju djecu Putinu i njegovoj partiji gdje prosječni Rus ima 400€ plaću, a Putinovi uhljebi po crnoj gori voze skupe jahte , šmrču koku i jebavaju kurvice, i sigurno ne ratuju po kampovima i sutra po ukraini/bliskom istoku.. mislim sloboda izbora jel da
nije dobro ni ono pranje mozga tabletima,gretom i slicno..kao ni ovo sa puskom...obicno djeca bogatuna neovisno o kom se radi ostanu posteđena...ima redovan vojni rok..mogu prije vojnog roka godinu prije napraviti neku predvojncku obuku..ali djecu od 10 do 15 godina drilati i gurati puske im u ruke meni je cista bolest..kao i oni na suprotnoj strani sto rade od grete i 'greta'...time u mozak ubijaju i 'grete' i ove na drugoj strani
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova - Page 2 Empty Re: Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova

Post by Hektorović Tue 1 Oct - 14:53

AlfaOmega wrote:Nisu ti kampovi ekvivalent pravim vojnim uvitima kak zapadni mediji to predočavaju. Za cilj imaju stvoriti referencu za disciplinu i gradnju individualnosti. A i đeneral ti je objasnio neke praktične aspekte ekonomičnosti
Ugl, ide smina generacija. Dok zapad bude obilova debilima, ovi će biti normalni.

Jasno.

Zato se zovu vojno patriotski kampovi :)

Dakle poticanje fizičke aktivnosti, poštovanja države, usađivanje discipline... I naravno prihvaćanje osnovnih vojnih vještina.

Imaju i trump voting ameri slično, naravo nemaš toga po DW, BBC, CNN... jer ipak su svjesni da im trebaju ljudi za vojsku...


Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova - Page 2 ?url=http%3A%2F%2Fmediaassets.kivitv.com%2Fphoto%2F2016%2F03%2F30%2FScooters_youth_hunting_camp_in_15th_year_0_35169517_ver1.0_640_480
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova - Page 2 Empty Re: Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova

Post by AssadNaPodmornici Tue 1 Oct - 15:05

ima toga u USA, ali je na dobrovoljnoj bazi. Ja da sam u USA, svoje dijete bi slao u republikance kampove i da polože zakletvu za USA ustav i Donladu Trumpu. U Rusiji ili u Hrvatskoj, nema šanse da bi slao svoje dijete da ih odgaja Putinova UJedinjena Rusija, ili Plenkijev HDZ.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20940
2018-06-14


Back to top Go down

Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova - Page 2 Empty Re: Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova

Post by Hektorović Tue 1 Oct - 15:08

AssadNaPodmornici wrote:ima toga u USA, ali je na dobrovoljnoj bazi. Ja da sam u USA, svoje dijete bi slao u republikance kampove i da polože zakletvu za USA ustav i Donladu Trumpu. U Rusiji ili u Hrvatskoj, nema šanse da bi slao svoje dijete da ih odgaja Putinova UJedinjena Rusija, ili Plenkijev HDZ.

Pa ne organizira UR, nego ministarstvo obrane, koje i nije politizirano jer generali sami često negoduju na liberalne dužnosnike putinove ekonomski liberalne vlasti.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova - Page 2 Empty Re: Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova

Post by AssadNaPodmornici Tue 1 Oct - 15:10

gle ako je na dobrovoljnoj bazi u Rusiji, sve 5, dakle .. ako je na prisilnoj bazi, e jebiga, isto tako vrijedi za cijeli svijet.. dobrovoljno sve super.. tko hoće neka izvoli

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20940
2018-06-14


Back to top Go down

Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova - Page 2 Empty Re: Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova

Post by vuksadinare Tue 1 Oct - 15:12

AssadNaPodmornici wrote:gle ako je na dobrovoljnoj bazi u Rusiji, sve 5, dakle .. ako je na prisilnoj bazi, e jebiga, isto tako vrijedi za cijeli svijet.. dobrovoljno sve super.. tko hoće neka izvoli
....tako je...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova - Page 2 Empty Re: Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova

Post by Ringo10 Tue 1 Oct - 15:24

Kampovi su na dobrovoljnoj bazi i da sam tamo i ja bih svoju djecu tamo poslao. To je odlična stvar, čeličenje i učenje disciplini.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova - Page 2 Empty Re: Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova

Post by Noor Tue 1 Oct - 15:43

Ringo10 wrote:Kampovi su na dobrovoljnoj bazi i da sam tamo i ja bih svoju djecu tamo poslao. To je odlična stvar, čeličenje i učenje disciplini.
u pravu si ringo, danas ni obitelj, ni škola nisu više u stanju tu drčinu stavit u red :tu

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova - Page 2 Empty Re: Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova

Post by vuksadinare Tue 1 Oct - 15:56

Noor wrote:
Ringo10 wrote:Kampovi su na dobrovoljnoj bazi i da sam tamo i ja bih svoju djecu tamo poslao. To je odlična stvar, čeličenje i učenje disciplini.
u pravu si ringo, danas ni obitelj, ni škola nisu više u stanju tu drčinu stavit u red :tu
sve pet..ali sam za ovakve parade za one 16+...a ne za djecu do 10,11,12 godina kojima je sasma nesto drugo na pameti...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova - Page 2 Empty Re: Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova

Post by AssadNaPodmornici Tue 1 Oct - 15:57

Dakle slažemo se, kampovi trebaju biti kao u USA na dobrovoljnoj razini (sve treba biti na dobrovoljnoj razini)

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20940
2018-06-14


Back to top Go down

Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova - Page 2 Empty Re: Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova

Post by jastreb Tue 1 Oct - 18:40

Danas najveći domoljubi i nacionalisti (rođeni od 80-te pa na dalje) kunu se kako kad bi se zaratilo njihova djeca ne bi išla u rat,te bi ih oni odveli u inozemstvo.

Prvi pokazatelji defetizma.


Vjerovatno je tako i u Rusiji i zato država poduzima određene korake.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova - Page 2 Empty Re: Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova

Post by jastreb Tue 1 Oct - 18:42

vuksadinare wrote:
Noor wrote:
Ringo10 wrote:Kampovi su na dobrovoljnoj bazi i da sam tamo i ja bih svoju djecu tamo poslao. To je odlična stvar, čeličenje i učenje disciplini.
u pravu si ringo, danas ni obitelj, ni škola nisu više u stanju tu drčinu stavit u red :tu
sve pet..ali sam za ovakve parade za one 16+...a ne za djecu do 10,11,12 godina kojima je sasma nesto drugo na pameti...
Odkud ti zbnaš šta je djeci na pameti???

Pa mi kad smo bili mali ,sjećam se kad bi se brod JRM-a ukotvio u luci (manevri) svi smo se okupljali oko vojnika i njihovog naoružanja.

Znači ostavili smo autiće,lukove i strijele,lopte i stripove i išli gledati vojsku.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova - Page 2 Empty Re: Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova

Post by Leviathan2 Tue 1 Oct - 19:24

vuksadinare wrote:
AlfaOmega wrote:Vuče, neke stvari dicu triba učiti od malih nogu, ak želiš disciplinirano i svisno društvo. 
Bolje i to neg im uvaliti tablete i da igraju robloxe, minecraftove i slične pičke materine ka na zapadu, a sve da bu na kraju izrazli u retarde.
...djeca u onoj dobi u kakvoj jesu neka budu takva..kada uđu u drugu dob konkretno d asluze vojsku onda neka rade dril...ne volim kada se tako djecu iskoristva u bilo sto..kao onu gretu..djeca trebaju biti djeca..igra i to je to..nisu sazrijeli za obrisat guzicu kako treba a ne im puske uvaljivat..to je cisti militarizam...
to su uglavnom Kozaci , njima je militarizam genetsko ustrojstvo

_________________
Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova - Page 2 Empty Re: Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova

Post by Leviathan2 Tue 1 Oct - 19:37

vuksadinare wrote:
AlfaOmega wrote:Nisu ti kampovi ekvivalent pravim vojnim uvitima kak zapadni mediji to predočavaju. Za cilj imaju stvoriti referencu za disciplinu i gradnju individualnosti. A i đeneral ti je objasnio neke praktične aspekte ekonomičnosti. 
Ugl, ide smina generacija. Dok zapad bude obilova debilima, ovi će biti normalni.
normalan mozes biti ako se igras sa loptom na igralistu..zar su prije bili nenormalni?...sto me briga za zapad i ove...jedni i drugi idioti svatko na svoj nacin
zasto vuce, evo kod mene u plemenu obuka pocinje sa 6 godina, takozvana pripremasa 10 godina djeca su kondicionirana da mogu pretrcat 10 km sa 20kg na ledjima, rukuju svim tipovima pjesackog oruzja, svim tipovima hladnog oruzja
sa 14 godina pocinje obuka za lovca koja traje 3 godine i ukljucuje napredne borbene tehnike, psiholosku pripremu i fizicko kondicioniranje, ja sam jedan od rijetkih koji je krenuo na tu obuku sa navrsenih 20 jer sam utekao od kuce predhodno sa 14
inace u toku obuke ozljedjivanje je normalna pojava sto u medjusobnim borbama sto zbog ekstremnog treninga bez ikakovih mjera sigurnosti,
do sad koliko ja pamtim nitko nije poginuo, al da ima ozbiljnih povreda ima, ja sam imao noz u trbuhu, strelicu u desnoj butini i popusio udarac drvenom palicom koji me uspavao na 2 dana, i nitko se ne zali
nek se djeca zabavljaju ako im je zabavno :)

_________________
Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova - Page 2 Empty Re: Rusija ovog ljeta sprovela masovnu vojnu obuku djece u preko 1600 kampova

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum