ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Page 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 3 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by RayMabus 14/9/2019, 15:45

Ljudi koji su bolesno ambiciozni to ti ne preza do ničega da postigne cilj koji je zacrtala.

Kako ja nju ne mogu smsilit organski i neću joj dat da mi se približava djeci ona će odma ženu okrenit protiv mene da dođe do unuka.

I ne zanima nju šta će ona meni razorit brak. To ti nju uopće ne zanima. Ona oče unuka i amen.

RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 3 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by mutava baštarda 14/9/2019, 15:46

T. wrote:
RayMabus wrote:Nisam spreman. Tek mi je 40...
Odnija đava prišu...
Špara se Longi za stare dane... 
Ne mogu a da ne primjetim da bi se bosanka dobro uklopila u Kaštela...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 3 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by RayMabus 14/9/2019, 15:47

aben wrote:pa ča tge briga za stan, ako se dogodi da ti mater okrene ženu protiv tebe, ča ni lako učiniti jer su žena i mater prirodni neprijatelji,
unda aktiviroš mjenicu i žena moro prodati sve tvoje nekretnine i dati ti šoldi, plus alimentaciju ku ćeš joj vraćati.
Pa ne želim takvi brak. Oču normalni brak. Normalnu obitelj a ne ovu koju ne mogu organski smislit da mi grebe po vratima jer oče vidit unuka.

Ne može.

Nema ona šta više radit oko mene i moje obitelji i ako žena krene tim stopama da stane na njenu stranu a oče jer će vidit da ću ja puknit a vamo ima baka servis i stanove onda to ide rastava jer i žena gleda svoje interese šta je njoj bolje.

Moja mater ide na to da mene izludi ako nije po njenome šta će utjecat na moj brak i onda će ona ženi ponudit opciju rastava i dobiješ stan na upravljanje i ova može vidit unuka jer smo rastavljeni a stanovi vrata do vrata.

Ne preza ta do ničega. Njoj je cilj unuk. Al ne može ga dobit kad san ja pročita njen plan pa eto sad nikom ništa.


Last edited by RayMabus on 14/9/2019, 15:51; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 3 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by aben 14/9/2019, 15:49

RayMabus wrote:
aben wrote:pa ča tge briga za stan, ako se dogodi da ti mater okrene ženu protiv tebe, ča ni lako učiniti jer su žena i mater prirodni neprijatelji,
unda aktiviroš mjenicu i žena moro prodati sve tvoje nekretnine i dati ti šoldi, plus alimentaciju ku ćeš joj vraćati.
Pa ne želim takvi brak. Oču normalni brak. Normalnu obitelj a ne ovu koju ne mogu organski smislit da mi grebe po vratima jer oče vidit unuka.

Ne može.

pa odseli se iz te pripizdine, i nemoj reći nikome di si. da odseliš i u solin, niko te nika ne bi našo.

ok, imoš zločestu materu, to ne moreš birati. ma biti rob svojih stanova i zemlje, to moreš birati.



_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 3 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by RayMabus 14/9/2019, 15:54

aben wrote:
RayMabus wrote:
aben wrote:pa ča tge briga za stan, ako se dogodi da ti mater okrene ženu protiv tebe, ča ni lako učiniti jer su žena i mater prirodni neprijatelji,
unda aktiviroš mjenicu i žena moro prodati sve tvoje nekretnine i dati ti šoldi, plus alimentaciju ku ćeš joj vraćati.
Pa ne želim takvi brak. Oču normalni brak. Normalnu obitelj a ne ovu koju ne mogu organski smislit da mi grebe po vratima jer oče vidit unuka.

Ne može.

pa odseli se iz te pripizdine, i nemoj reći nikome di si. da odseliš i u solin, niko te nika ne bi našo.

ok, imoš zločestu materu, to ne moreš birati. ma biti rob svojih stanova i zemlje, to moreš birati.


Pa šta ću odselit ? Iman kuću ode ogromnu. Stanovi su poviše. Neću joj ja sad dat na sudu da se podilimo kad je tila jedan stan kad joj je otac potega pitanje rastave.

Ovako kad nije podiljeno ne može ni ona ništa a ja držim podstanare i brige me.

I tako ću sad idućih deset godina sam u kući i jebe mi se a ona će dotad uću u sedmadesete a ja u pedeste i to ti je već ono nema tu ono više dice i popušila to šta je zamislila a mene boli kurac.

Ja sam pobjedija.

Kad je mene stara zajebala za 25 tisuća eura ja san isti sekund u sebi reka da se ti mojoj dici nećeš približit i od tada ja kujen te planove kako da nju izbacin iz kuće šta san postiga , sad ću je blokirat na stanove i sve ću joj uzet tj neće ništa dobit šta je moj dio.


Postoje dva načina na koji se ona neće mojoj dici približit ;

1 ) Da se makne od svih mojih nekretnina i da su one sve 100% moje i neće smit dolazit jer ću zvat policiju a žena neće smit ništa jer ja san ja gazda a ne da mater ima udio

Ili 

2 ) Neću imat dice


Sad smo još na pod broj 2 ) i tako će ostat sve dok ne bude sve 100% sve moje na papiru 1/1
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 3 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by aben 14/9/2019, 16:00

RayMabus wrote:
aben wrote:
RayMabus wrote:
aben wrote:pa ča tge briga za stan, ako se dogodi da ti mater okrene ženu protiv tebe, ča ni lako učiniti jer su žena i mater prirodni neprijatelji,
unda aktiviroš mjenicu i žena moro prodati sve tvoje nekretnine i dati ti šoldi, plus alimentaciju ku ćeš joj vraćati.
Pa ne želim takvi brak. Oču normalni brak. Normalnu obitelj a ne ovu koju ne mogu organski smislit da mi grebe po vratima jer oče vidit unuka.

Ne može.

pa odseli se iz te pripizdine, i nemoj reći nikome di si. da odseliš i u solin, niko te nika ne bi našo.

ok, imoš zločestu materu, to ne moreš birati. ma biti rob svojih stanova i zemlje, to moreš birati.


Pa šta ću odselit ? Iman kuću ode ogromnu. Stanovi su poviše. Neću joj ja sad dat na sudu da se podilimo kad je tila jedan stan kad joj je otac potega pitanje rastave.

Ovako kad nije podiljeno ne može ni ona ništa a ja držim podstanare i brige me.

I tako ću sad idućih deset godina sam u kući i jebe mi se a ona će dotad ućuć u sedmadesete a ja u pedeste i to ti je već ono nema tu ono više dice i popušila to šta je zamislila a mene boli kurac.

Ja sam pobjedija.

nisi pobjednik ako želiš normalnu obitelj.

iznojmi i stanove i kuću, unojmi sebi nešto daleko od matere i potroži si neku vlajnu za ženu i učini joj dite. sve ča posjeduješ preboci na neko društvo, ili sve omoh prodoj i kupi zloto pa ga zakopoj ispo kozjoka,

do something, man

tek kad ostvoriš svoje želje, tek unda si pobjednik.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 3 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by RayMabus 14/9/2019, 16:07

Abene pročitaj post poviše jer san ga nadogradija

Kad je mene stara zajebala za 25 tisuća eura njoj sam reka samo : Dobro

A u sebi san se zakleja da se ona mojoj dici neće približit

Ja kujen od tada planove i ne odustajen od toga ni milimetra

Izletila je iz kuće , do stanova ne može

Dok god nije sve na meni 100% nema djece jer samo na dva načina postoji to da ja ostvarim to šta san se zakleja a to je da se ona mojoj dici neće približit.

Doduše mogu je i ubit al to mi nije opcija a mogu se i odselit daleko no i to mi nije opcija.

Jednostavno radim šemu da il će bit sve 100% moje a kad mi dođe na vrata ja zoven policiju a žena ne može ništa jer ne može radit te planove kako će rastavom nešto dobit pa dda njih dvi vladaju ili neću imat dice.

Meni svejedno. Moj ultimativni cilj je da se ona mojij dici neće približit.

To je moja kazna za nju nakon šta me zajebala za 25 tisuća eura.

Inače mi je krsno srednje ime u anđeoskoj hijerarhiji Pakao.

Ima razlog zašto je to tako a skužiš ga kad mi staneš na žulj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 3 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by RayMabus 14/9/2019, 16:15

Tek kad ostvariš svoje želje onda si pobjednik

....


Točno. Ostvarujem ih.

Kad me stara zajebala za 25 tisuča eura onda sam se zakleja da se ona mojoj djeci neće približit.

Nema djece a neće ih ni bit dok sve moje nekretnine nisu 100% moje vlasništvo pa kad stara pokuša ić vidit unuke ja zovem policiju radi ometanja posjeda a žena neće moć kalkulirat na čiju će stranu jer su nekretnine moje a ne materine.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 3 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by RayMabus 14/9/2019, 16:17

Ja sam pobjednik.

Imam 40 godina , žene me više ne zanimaju. Nemoš se približit nećemu čega nema a nema jer nemam dice nit ih mislim pravit.

Winner 

Kletva ostvarena
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 3 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by RayMabus 14/9/2019, 16:23

Ne može se s menom izać na kraj ako ja popizdin. Moja mater je bolesno ambiciozna osoba. To ti ne znači normalno ambiciozna nego bolesno šta znači da ne bira sredstva da postigne cilj. Ja nisam ambiciozan al iman tu crtu kad mi pukne film da nema tog Boga koji će promit moju odluku i ja svaki dan samo planiran to šta san zacrta i to radim po principu da ona druga strana šta više upire svoje to više gubi.

Tako ti je i s matrijaharnom imperijom , odluči san je uništit i ne radin ništa nego samo ležin i čekam i to moje ne činjenje je upravo cijeli plan.


Pa pa natalitet.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 3 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by £otk@ 14/9/2019, 16:25

Ali tek mi sada nije jasno da si je izbacio iz kuće kad te već opljačkala.

Mogao si i ne trznut i koknut ju. Ljudi umiru od ugljičnog monoksida, trovanja, nezgoda u kućanstvu...

I problem riješen.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 3 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by Maggie19 14/9/2019, 16:31

Khmmm, lotka, jel'ti to ideje dajes..B-~

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 3 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by aben 14/9/2019, 16:31

£otk@ wrote:Ali tek mi sada nije jasno da si je izbacio iz kuće kad te već opljačkala.

Mogao si i ne trznut i koknut ju. Ljudi umiru od ugljičnog monoksida, trovanja, nezgoda u kućanstvu...

I problem riješen.

sugeriroš kolegi forumašu da ubije mater, i nudiš i nočin?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 3 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by RayMabus 14/9/2019, 16:36

Nisan je uopće izbacija iz kuće kad me je zajebala. Došlo je do svađe al je nisan izbacija nego joj je život posta Pakao u kući nakon toga.

Onda mi je jedan dan spomenila sestru tj išla nju uvuč u to jer ne može priznat da me je zajebala nego krivi druge pa san je posla u stan di i danas živi.

Al je mogla dolazit vikendom i onda jedan vikend upala s nečakom kako će on sve nasljedit ako se ja ne oženim.

Pa san pričeka da sestra pokupi malog a mi ostanemo samo.

Pa je dobila te batine i od tada ni vikendom ne smi više doć. Ima od toga dosta. Sve je počelo prije 12 godina. Prije deset je odselila u svoj stan a prije osam dobila te batine i od tada nit vikendom nesmi doć. I starome puka film jjer je vidija koje je sranje izvela vlastitom sinu i mrtva ladna ga zakinila i zajebala.


Neman ti ja s njom ništa i nisam je uopče izbacija iz kuče samo više se nije moglo zajednički živit u kući jer san ja popizdija. Pa spomenila sestru pa dobila žuti pa morala ić živit u svoj stan a dolazila bi vikendom pa spomenila nečaka i tu priču pa je dobila

Crveni karton

Nakon četiri godine kad me zajebala i uopće je nisan izbacija odma nego nakon dvi godine kad je sestru počela spominjat i uvlačit u to. To je bio žuti karotn.

Onda je dvi godine dolazila vikendom pa uvukal nečaka. To je bio crveni karton.

Imala je ;

Opomenu

Pa žuti.

I tek na kraju crveni.


Sama ih je sve zaradila.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 3 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by RayMabus 14/9/2019, 16:42

aben wrote:
£otk@ wrote:Ali tek mi sada nije jasno da si je izbacio iz kuće kad te već opljačkala.

Mogao si i ne trznut i koknut ju. Ljudi umiru od ugljičnog monoksida, trovanja, nezgoda u kućanstvu...

I problem riješen.

sugeriroš kolegi forumašu da ubije mater, i nudiš i nočin?
Nije ona samo moja mater , iman ja i sestru.

To san ja materi i reka da ona nije moja mater al da je mojoj sestri i da je to jedini razlog zašto ja nju ne diram a stan joj je tri kilometra od moje kuće a ja tamo uopće ne dolazim nit me zanima.

Živi i pusti druge da žive.

Ona je i mater moje sestre a sestru obožavan i to je jedini razlog zašto je ona ostala živa nakon svega a mogla je već odavno po ponašanju bit dva metra ispod zemlje i zašto meni uopće ne pada na pamet dolazit njoj na vrata u taj njen stan.

Ja san je se odreka. Neću te dirat jer si i mater mojoj sestri. Ja tebi ne dolazim pa nemoj ni ti meni.

Dođe li ona meni sama će prekršit to pravilo pa ću doć ja njoj a to neće bit dobro da ja koji san lin zza popizdit moran nekome dolazit na vrata jer onda dolazim da nešto i napravim a to neće biti dobar čin.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 3 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by RayMabus 14/9/2019, 16:52

Imala je ona dobre planove .Nisu njeni planovi toliko loši štaviše dobri su samo je napravila grešku kad je izvukla taj potpis od mene i 25 tisuća eura usmjerila di ona oće a ja osta bez te love i nisan moga svoje ostvarit šta san milsija.

Tu me zajebala , izigrala moje povjerenje i narušila odnos prema ženskom spolu jer ko će više kojoj išta virovat kad te vlastita mater zajebe.

Ne virujen ja njima ništa. Da kažu da je zid bile boje ja ću dovest ovlaštenu osobu za boje da to potvrdi.

Ništa in ne virujen. Lažu ćin zinu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 3 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by £otk@ 14/9/2019, 16:53

Maggie19 wrote:Khmmm, lotka, jel'ti to ideje dajes..B-~
Jok.

Ispitujem longija i pitam se zašto to nije razmatrao ili razložio. Sve ostalo je pokrio, samo je tu mrtvi kut.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 3 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by Maggie19 14/9/2019, 16:59

£otk@ wrote:
Maggie19 wrote:Khmmm, lotka, jel'ti to ideje dajes..B-~
Jok.

Ispitujem longija i pitam se zašto to nije razmatrao ili razložio. Sve ostalo je pokrio, samo je tu mrtvi kut.
Nema mrtvog kuta.
Samo nije toliko lud.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 3 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by RayMabus 14/9/2019, 17:00

£otk@ wrote:
Maggie19 wrote:Khmmm, lotka, jel'ti to ideje dajes..B-~
Jok.

Ispitujem longija i pitam se zašto to nije razmatrao ili razložio. Sve ostalo je pokrio, samo je tu mrtvi kut.
Objasnija san ti. Nije samo moja mater tj moja nije više jer san je se odreka. Neću sestri oduzet mater a nečacima babu itd.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 3 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by RayMabus 14/9/2019, 17:04

Maggie19 wrote:
£otk@ wrote:
Maggie19 wrote:Khmmm, lotka, jel'ti to ideje dajes..B-~
Jok.

Ispitujem longija i pitam se zašto to nije razmatrao ili razložio. Sve ostalo je pokrio, samo je tu mrtvi kut.
Nema mrtvog kuta.
Samo nije toliko lud.
Baš jesan toliko lud. Samo iman sestru i nisan joj tija oduzet mater , neman na to pravo. No to vridi samo ako se drži svojih nekretnina , krene li ovamo ništa nikome ne garantiran. To na neki način znači da ona sama oče nož u prsi.

Lud san. Mogu ubit koga oču i neću trepnit no ja ću odlučit oču li ili neću štaviše odlučit će ta i ta osoba bez obzira o kome je riječ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 3 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by RayMabus 14/9/2019, 17:09

Te priče o ubijanju ja nne gledan ko većina vas kroz prizmu kršćamstva. To je meni deinkarnacija dakle duša napušta tijelo jer tijelo više nije u funkciji.

Iz nekog razloga radiš nešto loše i ne misliš se popravit pa ok maknit ćemo te sa površine planete. Nema uopće problema.


Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 3 Wild-west-sheriff-on-horseback-looking-at-stage-coach-robber-hanging-CWB519
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 3 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum