ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Page 6 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 6 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by RayMabus 15/9/2019, 04:18

Neću vas lagat al vi ste već sad izgubili na vremenskoj stazi oko 80 godina duhovne evolucije uvođenjem emancipacije. 80 godina je nečiji životni vijek.

Zato san ja odusta od svega i diga ruke kad san svatija da ovdje vladaju žene jer znam jako dobro koliko ste usrali motku.

Nećete se baš izvuć iz toga tako lako. Po mojoj procjeni 80 godina na vremenskoj stazi planete ste već izgubili uvođenjem emanicpacije. To oče reč da ćete skoro stoljeće kasnit u duhovnoj evoluciji zbog toga nego šta bi bilo da tako šta niste uveli nego ostavili muško ženske odnose kako je Bog odredija.

Dosta ste duhovno zaostali kao rasa u svemiru.

RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 6 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by YekeYeke 15/9/2019, 04:27

longi...pusti pricu i suplju....da mi tebe ipak prizenimo :clown


 Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 6 1f602  Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 6 1f602
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 615
2019-05-13


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 6 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by RayMabus 15/9/2019, 04:53

A šta iman od toga kad se priženim ? Priču o seksu zaboravi jer mi to nije bitno. Šta ostaje ? Dica. To je prvo velika briga a trpit ove ženske tj jednu takvu u kući do kraja života nema teoretske šanse. Bolje da ja pauziram pa tamo u pedesetoj nać neku da mi kuva kavu dok ja ležim na kauču. Neman nikakve koristi nit gušta s njima , samo bi me zamarale , opterećivale i bile mi uteg. To mi stvarno ne triba.

Najbitnija mi je financijska konstrukcija jer vidin di ovo ide , ovi Plenkovic otvorio tržište rada Indijcima , tko će njima konkurirat pa su mi najbitnije nekretnine kao sredstvo prihoda da mogu plaćat režije , da iman za kavu , duvan , spizu i nastavit ležat doma. To mi je prioritet u životu. To je na osobnom planu a na evropskoj razini krah nataliteta koji dovodi ekstremnu desnicu na vlast i da uništi u tom procesu matrijaharnu imperiju tj ove kenje. A onda možemo razmišljat i o tome da neku dovedem i u kući al to će bit za deset godina , malo vjerovatno prije jer ova emanicipacija pruža žestok otpor da ju se skine s vlasti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 6 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by melkior 15/9/2019, 13:50

£otk@ wrote:Uglavnom, ideali nemaju svrhu.

Ljudi koji ih nemaju u prednosti su pred onima koji ih imaju. Ako ti nije stalo do žena, obitelji, para, Domovine, Vjere...onda si neranjiv, nema emocionalnih ucjena sa nečim, nema boli.

Što prije to shvatite, to bolje po vas.

Nemaš ništa za izgubiti, jer ništa ni nemaš. Nemaš sestru koju voliš, niti nekretnine za koje se boriš.

Nemaš djevojku koju idealiziraš, pa makar bila i na kraj svijeta (što ima neke logike, jer da je pored tebe, ne ni ju mogao idealizirati).

A to i je istina. Ništa ni nemamo, jer ništa ne možemo odnijeti u grob. Što više strepimo nad nekom ili nečim, to manje imamo, a to mi postajemo robovi. NAS se posjeduje.

Na kraju, iza nas ostaje prah i prašina. I sjećanje drugih na tebe, kako si se držao u ovom usranom svijetu, koliko si se borio, što si ostavio iza sebe...

Zašto pišemo svaki dan o Titu i Tudjmanu, a nikad bugatiju? Njega smo svi znali, ovu dvojicu su malo koji od nas sreli.

Ali, što učiniti i kad ne želiš ni da te se sjećaju po ičemu? Kad ti je toliko svejedno da ćeš zanijekati ideale koje si imao, borbe koje si vodio, stvari koje si napravio, obitelj od koje si rastavljen?

Što kad ti sam želiš izbrisati vlastiti život?
Robuješ ženi, robuješ kreditu za stan, robuješ poslodavcu za mizeriju, robuješ državi koja ti nameće poreze i zakone usmjerene protiv tebe (a za tvoje navodno dobro). Mobiteli su sredstvo porobljavanja. Kamere su sredstvo porobljavanja. Big Brother je sredstvo porobljavanja. Facebook je sredstvo porobljavanja na koje ljudi sami pristaju jer se odriču dijela vlastite privatnosti, a time i slobode. Globalizacija je sredstvo porobljavanja jer služi neoliberalnim elitama i krupnom kapitalu u kojem tradicija, obitelj, nacionalni identitet, javno školstvo, javno zdravstvo postaju uglavnom teret ultimativnoj slobodi pojedinca nad kojim pravo vlasništva ima isključivo
apsolutna i svemoguća Država koja se miješa u sve i koja skače iz paštete, i Poslodavac za kojeg radiš, i Banka koja te bezdušno kamatari dok si živ. I žena koja te ucjenjuje seksom ili djecom da bi dobila od tebe što hoće, i roditelji da se skrbiš za njih ako želiš naslijediti imovinu (koja ti je uglavnom teret i za koju se nemaš vremena brinuti, kao što se nemaš vremena brinuti ni za djecu jer radiš 10 sati kao konj svakidan, vrlo vjerojatno i subotom, a kad dođeš doma krepan si k´o pas  i samo želiš malo mira da isprazniš glavu).

Za mene Tiffany Alvord predstavlja faktor duševne stabilnosti da samog sebe podsjetim kako još uvijek ima dobrih i kvalitetnih cura koje su talentirane, drage, ljubazne, pozitivne, zarađuju same vlastitim talentom i radom, imaju ukusa, stila i duha. I sasvim su drugi svijet, druga dimenzija u odnosu na ovu balkansku mahalu gdje su važni samo skupi auti, debeli zlatni lanci, sponzoruše, cajke, kurve i gdje je čovjek zaboravio biti čovjek.
avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 6 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by RayMabus 15/9/2019, 14:12

Dobro si opisa to s robovanjem.  :tu

Svi te jebu u zdrav mozak. Muški postali zadnja rupa na sviralu u društvu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 6 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by RayMabus 15/9/2019, 14:29

Ta država koja je osmislia taj sistem u kojem će muškarci bit zadnja rupa na svirali umisto da su oni vladari i Bog i batina će uskoro morat se zamislit kad joj demografija dođe na naplatu.

Lipo diži porodiljne naknade. Vadi pare iz proračuna.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 6 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by £otk@ 15/9/2019, 14:30

Dobro de, mogli smo i bez imena i prezimena u ovom kontekstu, iako je ona javna osoba.

Pa ne robujem nikome više, zadnjih 10 godina sam posvetio tome :) da nemam dugova ili usluga. Moja obitelj je nasilu razbijena, dugo sam se borio protiv toga, moja glava nije problem, ali bojim se za suprugu i djecu. Želim znati da su u redu, i njena obitelj to jamči. Njima je ionako samo do dečkiju. Ali na to gledam u konačnici kao na blagoslov, kad je već tako moralo biti.

Imao sam sreće sa nekim poslovima, opet, bogat nisam, ali si neke stvari mogu priuštiti. Da mi je do stvari. Longi me podsjetio sa svojim autom. Nedavno sam išao kupiti auto. Jedva sam se prisilio na to, a volim automobile, volim voziti. Kupio sam zemljište, kao da napravim kuću, ali ne mogu se prisiliti da odem kod arhitekta. Pa i ne idem.

Ali recimo mogu spavati do 10 sati i doći u firmu, ili ne moram jedan dan ni doći, ljudi koji rade su pametni i samostalni. 

Moja originalna obitelj je sve manja, imam puno poznanika i malo prijatelja (a i sa njima nema razgovora o ičem ozbiljnijem).
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 6 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by £otk@ 15/9/2019, 14:36

Dečki, uglavnom, upoznajte obitelj svoje supruge prije nego što se oženite. Ona me je dugo skrivala od njih, kad su se rodila djeca, ponadala se da to mijenja na stvari.

Ako vidite da obitelj od žene živi u tvrđavi sa blindiranim autima, čuvarima, psima, senzorima...ljubazno sugeriram da se oprezno udaljite sa suprugom i djecom.

I nestanete u negdje u Amazoni ili Sibiru.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 6 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by RayMabus 15/9/2019, 14:43

Sve se to rješava jednim jednostavnim potezom a taj je da nemaš posla s njima. Tako si najsigurniji i u miru čekaš da ovaj natalitet skroz krahira. A ako nekome nije jasno da će morat masne pare iz proračuna u budućnosti sipat u demografske mjere a ok sila Boga ne pita.

Vadi pare.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 6 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by melkior 15/9/2019, 14:46

£otk@ wrote:Dobro de, mogli smo i bez imena i prezimena u ovom kontekstu, iako je ona javna osoba.
Pjevačica je i Youtube zvijezda, tako zarađuje. Za mene je prije svega primjer pozitivne ženske emancipacije jer ne smatra da joj je netko nešto dužan u životu, sama se za sebe bori svojim radom, talentom i kreativnošću, muške ne smatra neprijateljima. Jednostavna i normalna cura. 

Dečki, uglavnom, upoznajte obitelj svoje supruge prije nego što se oženite. Ona me je dugo skrivala od njih, kad su se rodila djeca, ponadala se da to mijenja na stvari.

Ako vidite da obitelj od žene živi u tvrđavi sa blindiranim autima, čuvarima, psima, senzorima...ljubazno sugeriram da se oprezno udaljite sa suprugom i djecom.

I nestanete u negdje u Amazoni ili Sibiru.


Pa sjajno, izgleda kao turska ili meksička sapunica u kojoj je tvoj tast ni više ni manje nego - narkobos ili Sulejman glavom i bradom :facepalm
avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 6 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by melkior 15/9/2019, 14:48

avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 6 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by £otk@ 15/9/2019, 15:11

melkior wrote:


Pa sjajno, izgleda kao turska ili meksička sapunica u kojoj je tvoj tast ni više ni manje nego - narkobos ili Sulejman glavom i bradom :facepalm

Tast je više Fredo Corleone, šonjo.

Njegov otac i ekipa oko njega. To su Šiptari u Americi, njih se Čečeni i Jamajčani boje. A ti luđaci ne inače nikoga i ničega ne boje.

Ne moraš vjerovati, nisam to ni tražio. Ali tako je.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 6 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by £otk@ 15/9/2019, 15:20

A čuj, ja bi isto bio tako komotan pa ti priopćio što ja mislim o tvojih $25.00 njoj i što ona radi sa njima, ali dobro.

Zasad, žena je. A žene se jebu, melkior, katkad samo da proguraju demo vrpcu sa svojim skladbama ili da sklope diskografski ugovor ili sa ovim producentom ili onim agentom ili nekom zvijezdicom da uzme pjesmu za duet.

Takva je industrija, ni najbolesnije orgije nisu isključene. Prosurfaj malo, Weinstein je milo dijete tamo.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 6 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by Maggie19 15/9/2019, 15:23

Lotka, ti si unistavac snova i ideala.
Longija i melkija.
:-D

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 6 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by RayMabus 15/9/2019, 15:26

Maggie19 wrote:Lotka, ti si unistavac snova i ideala.
Longija i melkija.
:-D
Ja ti odavno ne idelaiziram žene tako da meni sigurno ne uništava ništa. Prije san ja te žene idealizira i bija naivan al život te osvijesti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 6 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by £otk@ 15/9/2019, 15:27

Ajme meni...malo surfam, mala je YouTube “otkriće” (yeah, i Justin Bieber je bio). Sad joj Kate Perry pjeva pjesme.

Kate Perry je u samom središtu pakla diskografske industrije, nemoj meni vjerovati, surfaj malo o tom miljeu.

Ta ne samo da nije anđeo, ta kleči ispred samog sotone.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 6 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by £otk@ 15/9/2019, 15:28

Maggie19 wrote:Lotka, ti si unistavac snova i ideala.
Longija i melkija.
:-D

Radim im uslugu govoreći im istinu. To je rijetkost danas, čak i u obiteljima.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 6 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by Maggie19 15/9/2019, 15:28

RayMabus wrote:
Maggie19 wrote:Lotka, ti si unistavac snova i ideala.
Longija i melkija.
:-D
Ja ti odavno ne idelaiziram žene tako da meni sigurno ne uništava ništa. Prije san ja te žene idealizira i bija naivan al život te osvijesti.
Nije sve ni u zenama/muskarcima.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 6 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by Maggie19 15/9/2019, 15:30

£otk@ wrote:
Maggie19 wrote:Lotka, ti si unistavac snova i ideala.
Longija i melkija.
:-D

Radim im uslugu govoreći im istinu. To je rijetkost danas, čak i u obiteljima.
Ne treba njima takva usluga.
;-D
I sama ponekad pokleknem, ali, u pravilu, nije dobro davat savjete. Cak ni ako si upitan.
8-×

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 6 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by RayMabus 15/9/2019, 15:30

Maggie19 wrote:
RayMabus wrote:
Maggie19 wrote:Lotka, ti si unistavac snova i ideala.
Longija i melkija.
:-D
Ja ti odavno ne idelaiziram žene tako da meni sigurno ne uništava ništa. Prije san ja te žene idealizira i bija naivan al život te osvijesti.
Nije sve ni u zenama/muskarcima.
Pa nije al ovdje je riječ o tome. Žene su jadne. Obični debili. Nema se tu šta idealizirat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 6 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by Maggie19 15/9/2019, 15:31

RayMabus wrote:
Maggie19 wrote:
RayMabus wrote:
Maggie19 wrote:Lotka, ti si unistavac snova i ideala.
Longija i melkija.
:-D
Ja ti odavno ne idelaiziram žene tako da meni sigurno ne uništava ništa. Prije san ja te žene idealizira i bija naivan al život te osvijesti.
Nije sve ni u zenama/muskarcima.
Pa nije al ovdje je riječ o tome. Žene su jadne. Obični debili. Nema se tu šta idealizirat.
Svi smo mi jadni, longi.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 6 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum