ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Page 5 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 5 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by RayMabus 15/9/2019, 00:07

Ja sam svoju upoznao jako davno i ostala mi je vjerna sve do današnjih dana , zove se Desanka. Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 5 1f602 

Kakve žene i ženidba , obitelj , djeca kurac palac , to je prošlo svršeno vrijeme.

Iman pametnijeg posla u ovoj inkarnaciji.

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 5 Spavanje


Kad nisi kad si mlad kad ti se dalo kad si tija a posli i ne triba.

RayMabus

Posts : 174853
2014-04-11


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 5 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by T. 15/9/2019, 00:09

melkior wrote:Svaki mjesec doniram curi koju volim, koju nikad neću imati i koja mi sve u životu znači, 25 USD na drugom kraju svijeta. I tako posljednjih tri godine, i nije mi žao. I tako ću najvjerojatnije do kraja života. I može se udat za drugog, može s njim imati hrpu djece, ali ja ću je uvijek voljeti. Za mene nikada neće biti relevantna ni jedna druga, želim joj sve najbolje u životu i svako dobro. Moja ljubav prema njoj s vremenom i godinama ne blijedi, bez obzira na udaljenost. Ni jedna nije kao ona, ni jedna nikada neće biti kao ona. Znam da ima dečka, i neka ga ima, neka bude sretna s njim, meni je dovoljno da znam da ju volim i da znam da postoji.
Jesi siguran da je cura? Suspect
T.
T.

Posts : 17054
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 5 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by aben 15/9/2019, 00:10

melkior wrote:
aben wrote:ok, našo si svoju lauru,
al zauvik je puno vrimena..
Upoznao sam ju prije 6 godina, i nikad mi nije dosadila niti me ikad razočarala.


ne zun kako bi ti to drukčije reko, pa ću direktno;
ljubav je kurac na bicikli.
to je samo evoluitivna prilagodba, a dodavanje božanskih odlika biološkon alatu (kovanje u zvizde) ne koristi ničemu. ota prilagodba vridi samo ako se koristi.

kako su rekla braća shulman;

memories are sorrow
when theres no tomorrow

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 5 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by RayMabus 15/9/2019, 00:18

Ljubav je pokretač al to u životu je kad si mlađi desi se par puta posli se razočaras pa gledaš sve objektivno kako je i tu žene nisu nikakve Božice na pijedestalu a samim time i obične pa onda to sve nešto suhoparno i nezanimljivo.

A jbga kad te neće neće te , to se zasere nekome a nekome ne pa mu je ok a nekome se to tako ne zalomi pa štaš , da ideš u vezu samo radi seksa i stvaranja potomstva nema smisla jer ćeš uvalit u govna do kraja s nekim s kim nemaš ništa zajedničko ni za popričat nit od toga.

A jbga tako je. Ne volin se baš samozažaljevat. Svjestan sam da mi se to sjebalo pa šta ću sad. Sidit i plakat. Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 5 1f602 

Nabavaija san sad mačka i baš nas briga i mene i njega. Ovo financijski da postavin ovo šta imam na noge i ja ču do kraja života spavat u kući i boli me kurac za sve živo šta se vanka dešava.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174853
2014-04-11


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 5 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by aben 15/9/2019, 00:24

zvuči ko uzaludna inkarnacija.

moreš bar biti pokusni kunić farmaceuske industrije, dati se u biznis, politiku, naučiti svirati harmoniku, biti narkoman,

bilo ča, sve je bolje od gljedanja televizije na kauču.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 5 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by T. 15/9/2019, 00:27

aben wrote:zvuči ko uzaludna inkarnacija.

moreš bar biti pokusni kunić farmaceuske industrije, dati se u biznis, politiku, naučiti svirati harmoniku, biti narkoman,

bilo ča, sve je bolje od gljedanja televizije na kauču.
Šta fali gledanju tv-a s kauča?
Još ako je dobar kauč, i program...
T.
T.

Posts : 17054
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 5 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by RayMabus 15/9/2019, 00:32

aben wrote:zvuči ko uzaludna inkarnacija.

moreš bar biti pokusni kunić farmaceuske industrije, dati se u biznis, politiku, naučiti svirati harmoniku, biti narkoman,

bilo ča, sve je bolje od gljedanja televizije na kauču.
Pa trenutno iskreno i ovako i onako ništa se i ne može napravit kad vlada emanicipacija.

Imaš radnike svijetlosti i sad bi ja ka to triba bit al nema smisla se trudit išta jer sve šta napraviš na ovim lošim temeljima emamicipacije i onako će se urušit pa štaš se trudit.

Tako da nije uzaludna inkarnacija jer ionako nemoš jer sve šta napraviš će se srušit.


Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 5 220px-Population_pyramid_of_Germany_2016

Šta god napraviš srušit će se ubrzo pa nema nekog smisla da mi kao svjetlosni radnici maknemo kurcen.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174853
2014-04-11


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 5 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by melkior 15/9/2019, 00:34

T. wrote:
melkior wrote:Svaki mjesec doniram curi koju volim, koju nikad neću imati i koja mi sve u životu znači, 25 USD na drugom kraju svijeta. I tako posljednjih tri godine, i nije mi žao. I tako ću najvjerojatnije do kraja života. I može se udat za drugog, može s njim imati hrpu djece, ali ja ću je uvijek voljeti. Za mene nikada neće biti relevantna ni jedna druga, želim joj sve najbolje u životu i svako dobro. Moja ljubav prema njoj s vremenom i godinama ne blijedi, bez obzira na udaljenost. Ni jedna nije kao ona, ni jedna nikada neće biti kao ona. Znam da ima dečka, i neka ga ima, neka bude sretna s njim, meni je dovoljno da znam da ju volim i da znam da postoji.
Jesi siguran da je cura? Suspect




















avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 5 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by T. 15/9/2019, 00:37

Pitanje i dalje stoji...
Znaš npr. da je tzv. Mila Jovovich muško?

_________________
Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 5 Unname11
T.
T.

Posts : 17054
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 5 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by melkior 15/9/2019, 00:42

T. wrote:Pitanje i dalje stoji...
Znaš npr. da je tzv. Mila Jovovich muško?
:D 

avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 5 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by aben 15/9/2019, 00:50

T. wrote:
aben wrote:zvuči ko uzaludna inkarnacija.

moreš bar biti pokusni kunić farmaceuske industrije, dati se u biznis, politiku, naučiti svirati harmoniku, biti narkoman,

bilo ča, sve je bolje od gljedanja televizije na kauču.
Šta fali gledanju tv-a s kauča?
Još ako je dobar kauč, i program...


ćo, sve fali

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 5 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by T. 15/9/2019, 00:51

melkior wrote:
T. wrote:Pitanje i dalje stoji...
Znaš npr. da je tzv. Mila Jovovich muško?
:D 

Glavu gore...
Šišam te za 20 godina...
Naučiš se živit s time...
T.
T.

Posts : 17054
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 5 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by melkior 15/9/2019, 00:53





















avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 5 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by RayMabus 15/9/2019, 01:20

Nema uzaludne inkarnacije kod radnika svijetlosti ako se inkarnkra u društvo koje je samo sklono da ide ka samouništenju. Pa ako vi ne možete sami shvatit da vam je natalitet u Europi krahira i još će ako ne možete ili nećete da vidite stvari razlog zašto je to tako pa šta ću van ja pomagat ?

Na kauču i čekan da krahirate skroz pa ono ako ćete riješavat riješajite a ako neće pa onda uvozite iz Azije i Afrike tako da oni promine tu istu Europu pa ćemo nastavit dalje od te točke sa crncima i Arapima.

Reka je Isus ; Ne bacaj bisere pred svinje.

To ti je reka da se ne trudiš ako se sami oće samouništit ka društvo. Pa uništete se da idemo dalje s novim nekim društvom koje će težit opstanku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174853
2014-04-11


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 5 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by RayMabus 15/9/2019, 01:26

Vi ka društvo težite ka samouništenju i onda san ja ka radnik svijetlosti uzaludna inkarnacija jer vidin da idete ka samouništenju pa sad diga ruke od vas i zavalija se na kauč i sad san ja u kurcu i uzaludna inkarnacija.


Ma vidi pameti u vas. Mi bi tribali skakutat za vas a vi idete sami ka društvo ka samouništenju. Ma zamisli.




https://fenix-magazin.de/masovno-iseljavanje-iz-hrvatske-ovakav-gubitak-stanovnistva-nije-zabiljezen-ni-u-ratovima/
RayMabus
RayMabus

Posts : 174853
2014-04-11


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 5 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by RayMabus 15/9/2019, 01:40

Evropa nema više dice uopće i tribate useljavat i onda kad se natrpate ide rast ekstremne desnice i demografski problemi i to će se sve zakomolicirat i na kraju će doć do ratova po Evropi između tih masa i naroda i to će sve bit ajme posebno te urbane zone na zapadu di su se natrpali svime i svačim i kad krenu ti sukobi to je ono građanski ratovi jer to su mase protiv masa i narodi protiv naroda i svašta ono.

Sve van lipo piše crno na bilo.

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 5 220px-Nostradamus_prophecies


Šta ćemo se mi ka svijetlosni radnici tu trudit nešto ka sve šta napraviš bit će uništeno u tom globalnom sukobu.

To je globalni rat u Evropi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174853
2014-04-11


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 5 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by RayMabus 15/9/2019, 01:48

Ja iman pametnijeg posla. Šta mene brige za vas kad niste sami u stanju svatit da nešto radite pogrešno nego još više dajete ženama slobodnu volju. 

Gledan da iman financije zaokružene , da posla s nikin ako ne triban imat posla dakle te žene san otpilija i to me ne zanima jer mi ne tribaju problemi u životu. Bitno mi je da iman za sebe , da ne moran radit ako neću , da promatran ovo šta će se dešavat na planeti i tako to , nema tu neke filozofije.

Sami se malo potrudite da uključite mozak da van trenutni društveni poredak ne funkcionira. E al onda morate ukinit ženska prava i sve to šta su postigle u prošlom stoljeću a to van se ne da. A pa šta ću van ja. Idemo dalje dok ne dođe voda do grla.


Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 5 Croatia-population-pyramid-2016


Vid ovih generacija šta ih je za trećinu manje. Oni će imat još manje dice ako ostane isti društveni poredak.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174853
2014-04-11


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 5 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by £otk@ 15/9/2019, 03:32

Uglavnom, ideali nemaju svrhu.

Ljudi koji ih nemaju u prednosti su pred onima koji ih imaju. Ako ti nije stalo do žena, obitelji, para, Domovine, Vjere...onda si neranjiv, nema emocionalnih ucjena sa nečim, nema boli.

Što prije to shvatite, to bolje po vas.

Nemaš ništa za izgubiti, jer ništa ni nemaš. Nemaš sestru koju voliš, niti nekretnine za koje se boriš.

Nemaš djevojku koju idealiziraš, pa makar bila i na kraj svijeta (što ima neke logike, jer da je pored tebe, ne ni ju mogao idealizirati).

A to i je istina. Ništa ni nemamo, jer ništa ne možemo odnijeti u grob. Što više strepimo nad nekom ili nečim, to manje imamo, a to mi postajemo robovi. NAS se posjeduje.

Na kraju, iza nas ostaje prah i prašina. I sjećanje drugih na tebe, kako si se držao u ovom usranom svijetu, koliko si se borio, što si ostavio iza sebe...

Zašto pišemo svaki dan o Titu i Tudjmanu, a nikad bugatiju? Njega smo svi znali, ovu dvojicu su malo koji od nas sreli.

Ali, što učiniti i kad ne želiš ni da te se sjećaju po ičemu? Kad ti je toliko svejedno da ćeš zanijekati ideale koje si imao, borbe koje si vodio, stvari koje si napravio, obitelj od koje si rastavljen?

Što kad ti sam želiš izbrisati vlastiti život?
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 5 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by RayMabus 15/9/2019, 03:49

Bugati mi je baš nikidan pao na pamet.

Normalno da ništa nećeš odnijeti u grob al lova je bitna u smislu da je imaš dovoljno dok si živ da nisi u nekakvim financijskim problemima itd.

Ja imam ideale i drago mi je da ih imam. Ne znam baš jel ih zovem ideali al u svakom slučaju imam taj viši cilj. I drago mi je da je tako inaće ne bi ima za šta živit a ovako imam. Cilj mi je uništit matrijaharnu imperiju i napravit normalno društvo da možemo na ovu planetu napravit društvo Ashtar komande.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174853
2014-04-11


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 5 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by RayMabus 15/9/2019, 04:10

Ja nemam taj čip u glavi da mi je bitno da me se netko sjeća il ne sjeća. To mi je potpuno nebitna stavka u životu. Bitno mi je dok živim da je sve normalno i harmonija. Šta će biti tu kad se deinkarniram jednostavno idem dalje , ne mislim se vrtit oko tijela ko šta mnoge duše rade jer ne mogu prihvatit činjenicu da su fizički umrli. Već sad gledan na koju ću planetu jer mi se na ovoj ne da živit iduća reinkarnacija. Malo mi je ovaj planet duhovno nisko za moj ukus. Previše glupila ima , malo previše glupila ima bolje rečeno. Niski kvocijent inteligencije i niska razina duhovnosti. U evoluciji je no izgleda da će to ipak potrajat. Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 5 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 174853
2014-04-11


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 5 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by RayMabus 15/9/2019, 04:18

Neću vas lagat al vi ste već sad izgubili na vremenskoj stazi oko 80 godina duhovne evolucije uvođenjem emancipacije. 80 godina je nečiji životni vijek.

Zato san ja odusta od svega i diga ruke kad san svatija da ovdje vladaju žene jer znam jako dobro koliko ste usrali motku.

Nećete se baš izvuć iz toga tako lako. Po mojoj procjeni 80 godina na vremenskoj stazi planete ste već izgubili uvođenjem emanicpacije. To oče reč da ćete skoro stoljeće kasnit u duhovnoj evoluciji zbog toga nego šta bi bilo da tako šta niste uveli nego ostavili muško ženske odnose kako je Bog odredija.

Dosta ste duhovno zaostali kao rasa u svemiru.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174853
2014-04-11


Back to top Go down

Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH - Page 5 Empty Re: Za Longija: Šefika sa svojim kamionom iz Nemile izazvala pometnju u BiH

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum