ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kome je u interesu propast znanja

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Kome je u interesu propast znanja - Page 4 Empty Re: Kome je u interesu propast znanja

Post by immortal Mon 29 Jul - 9:52

jastreb wrote:
pismejker wrote:Dvije godine Vise skole sam platio u svabiji 25000 ojrova..studij odnosno diploma kosta (4 godine) 100 000 ojrova..pa se ti zajebavaj..
Ja planiram na godinu skoknut do Doboja. :cleanteeth blackboard
? šta ima tamo za tebe

immortal

Posts : 23186
2014-04-16


Back to top Go down

Kome je u interesu propast znanja - Page 4 Empty Re: Kome je u interesu propast znanja

Post by jastreb Mon 29 Jul - 10:04

mortal wrote:
jastreb wrote:
pismejker wrote:Dvije godine Vise skole sam platio u svabiji 25000 ojrova..studij odnosno diploma kosta (4 godine) 100 000 ojrova..pa se ti zajebavaj..
Ja planiram na godinu skoknut do Doboja. :cleanteeth blackboard
? šta ima tamo za tebe
Pa nekakva diplomica (zidar,tesar) dobro bi mi došla,jer ovo što imam mi trenutno ne koristi.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Kome je u interesu propast znanja - Page 4 Empty Re: Kome je u interesu propast znanja

Post by immortal Mon 29 Jul - 10:05

jastreb wrote:
mortal wrote:
jastreb wrote:
pismejker wrote:Dvije godine Vise skole sam platio u svabiji 25000 ojrova..studij odnosno diploma kosta (4 godine) 100 000 ojrova..pa se ti zajebavaj..
Ja planiram na godinu skoknut do Doboja. :cleanteeth blackboard
? šta ima tamo za tebe
Pa nekakva diplomica (zidar,tesar) dobro bi mi došla,jer ovo što imam mi trenutno ne koristi.
šta imaš
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Kome je u interesu propast znanja - Page 4 Empty Re: Kome je u interesu propast znanja

Post by immortal Mon 29 Jul - 10:09

jastreb wrote:
mortal wrote:
jastreb wrote:
pismejker wrote:Dvije godine Vise skole sam platio u svabiji 25000 ojrova..studij odnosno diploma kosta (4 godine) 100 000 ojrova..pa se ti zajebavaj..
Ja planiram na godinu skoknut do Doboja. :cleanteeth blackboard
? šta ima tamo za tebe
Pa nekakva diplomica (zidar,tesar) dobro bi mi došla,jer ovo što imam mi trenutno ne koristi.
čemu se porugivati doboju i dobojanskim diplomama
u Hrvatskoj po svim učilištima gradova za malo strpljenja i novaca dijele se diplome tj svjedodžbe za struku koju odabereš
ako imaš štelu po većim centrima  dobivaš i diplomu za fakultet 
to rade na zapadu dugi niz godina
idiot je tko misli da je kod njih sve savršeno
zašto su kod njih neki fakulteti najcjenjeniji
pa zato jer se na drugim mjestima dijeli šakom i kapom

veći cilj je dobiti posao i uspjeti poslovno
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Kome je u interesu propast znanja - Page 4 Empty Re: Kome je u interesu propast znanja

Post by veber Mon 29 Jul - 19:58

ovaj svetoje laže uzduž i poprek, a k tome niti njemački b1 nema.

prekvalificirao se u njemačkoj u čistača pelena u staračkom domu. burza mu je platila kur, ne školu. ali da bi to mogao raditi morao je završiti kurs srednje škole. 

može možda lagat tamo kod sebe u selu, ali nemre nas koji tu radimo.

mogla bi se knjiga napisat o njemu. od inžinjera preko menadžera u audiju do altruista koji za 2300€ s noćnima briše švapske guzice i mijenja im pelene.

ono tip je pet godina u njemčiji i tek nakon pet godina kupuje auto, novi. a to znači da nema stalna primanja i da je tek sada ušao u faziu konstantnog prihoda.

@svetoje

ja vozim službenu astru. auto s avatara sam uzeo u bmw-u i prodao dalje. tip je dobio 10 000€ jeftiniji auto, a ja sam zaradio pola tvoje godišnje plaće.

ako se ikad odlučiš za bmw ovisno o modelu mogu ti srediti popust 15-30% 
na tebi neću zarađivat, platit ćeš večeru.


a, što se škole tiče gledao sam fakultete za kći, pa dobar košta 36 000€ godišnje. polujavni je oko 9000€ tako da si ti morao ići negdje na neki jebeni tehnički faks da bi ti naplatili 25000€ godinu. zato ne bulazni.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Kome je u interesu propast znanja - Page 4 Empty Re: Kome je u interesu propast znanja

Post by Guest Tue 30 Jul - 7:08

Men se chini da svetoje ima veci kurac od tebe,,pa si zato toliko nabrijan na njega..tko zna mozda ti jebo bivshu zenu pa si zato tako svestran u njegovom protjerivanju sa foruma,,,Pazi se,,,svetoje voli mlade jedre curice,,mogo bi ti se zaletiti u obitelj,,,taj ne jebe zivu silu kad mu se kurac digne::)))
Jebo te ,,,biti toliko okupiran nekim likom na forumu i baviti se njegovim zivotom fakat je bolest,,Tko ima bolji auto i kako ga je kupio,,a obadvojica na kredit,,,shto on ne negira,,,kao i ti,,samo shto se ti kurchish znanjem koje nemash..pazi ovo,,"vuk ima svječice umjesto injektora."Jednom inzenjeru se potkrasti ovakvav lapsus je nemoguce..pokrij se ushima i delaj tamo u domaji,,dobro da si otishao da vidish kakvi su schwabe..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kome je u interesu propast znanja - Page 4 Empty Re: Kome je u interesu propast znanja

Post by Guest Tue 30 Jul - 9:20

frka wrote:Men se chini da svetoje ima veci kurac od tebe,,pa si zato toliko nabrijan na njega..tko zna mozda ti jebo bivshu zenu pa si zato tako svestran u njegovom protjerivanju sa foruma,,,Pazi se,,,svetoje voli mlade jedre curice,,mogo bi  ti se zaletiti u obitelj,,,taj ne jebe zivu silu kad mu se kurac digne::)))
Jebo te ,,,biti toliko okupiran nekim likom na forumu i baviti se njegovim zivotom fakat je bolest,,Tko ima bolji auto i kako ga je kupio,,a obadvojica na kredit,,,shto on ne negira,,,kao i ti,,samo shto se ti kurchish znanjem koje nemash..pazi ovo,,"vuk ima svječice umjesto injektora."Jednom inzenjeru se potkrasti ovakvav lapsus je nemoguce..pokrij se ushima i delaj tamo u domaji,,dobro da si otishao da vidish kakvi su schwabe..

Ma weber je kao mladji ljubomorni bruder...sve ostalo,u dlaku si odlicno izanalizirao... :tu :tu :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kome je u interesu propast znanja - Page 4 Empty Re: Kome je u interesu propast znanja

Post by Guest Tue 30 Jul - 11:15

Usput,ponasa se kao iskompleksirani Bosančeros,gdje stalnim potenciranjem svojih materijalnih,i navodno intelektualnih prednosti,gleda grcevito biti "na vrhu2 necega..ne znam bas cega,ali nek mu bude..
Malo ze zaletio pa je rekao da su mu od studija priznali samo jednu godinu,a sad zadnje da sve odoznola vrijedi vani...niti sve niti odozdola..
vidjam ljude sa diplomama FER-a,medicinskih studija,kako rade za upola manju placu nego svapski ekvivalenti...
Kuratz je jednom u pijanom stanju prilijepio na forum i ljudi su ga ismijali..kao Dulanova hrenovka koja se moze naci u Lidlo..

nadalje,voziti BMW 8 seriju,nakon 6 mjeseci-godinu dana bilo koje vrste rada,osim ako nisi poduzetnik i to jaci,moze samo kriminalac ili diler drogom..

Jucer pricam sa jednim talijanom,i rece,zanimljivo da je upoznao jednoh iz Hrvacke koji kao hvali se da je neki cNC programer,radi preko cajt firme,koje je opet pokrice za dilanje drogom,i opravdanje za stalno putovanje uzduz i poprijeko Europe....

wEtoc,opsjednutost brandovima,imenima ovim i onim,posebnost je zescih kompleksasa,koji time pokusavaju fizicki-menthalno nadoknaditi svoje "nedostatke"...

Ali hajde,sto ljudi sto cudi.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kome je u interesu propast znanja - Page 4 Empty Re: Kome je u interesu propast znanja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum