ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kome je u interesu propast znanja

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Kome je u interesu propast znanja - Page 2 Empty Re: Kome je u interesu propast znanja

Post by danni1 Sun 28 Jul - 8:03

pizzon wrote:hrvatska nije osvojena zapadnom
kulturom.
zapad je usisao sve najbolje
hrvatska odoleva zapadnoj kulturi,
sistemu, civilizaciji.
to vazi i za srbiju.
samo bolje glumi od srbije.
ima vece prilive iz eu fondiva
i to je vadi, normalno i turizam.
bugari su jos gori, oni zive od
eu fondova.
Pa zapravo je tako.

Ali to nije ništa novo, zapravo je oduvijek tako i tako će i ostat.

danni1

Posts : 5159
2014-04-16


Back to top Go down

Kome je u interesu propast znanja - Page 2 Empty Re: Kome je u interesu propast znanja

Post by danni1 Sun 28 Jul - 8:06

pizzon wrote:sve sem obale tuga.
zg je drzava u drzavi ko bg.
U zadnje vrijeme izgleda da i obala postaje tuga.

_________________
Kome je u interesu propast znanja - Page 2 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Kome je u interesu propast znanja - Page 2 Empty Re: Kome je u interesu propast znanja

Post by jastreb Sun 28 Jul - 8:48

danni1 wrote:
pizzon wrote:sve sem obale tuga.
zg je drzava u drzavi ko bg.
U zadnje vrijeme izgleda da i obala postaje tuga.
Obala je već duže vrijeme tuga.

Sve najatraktavnije lokacije preuzeo je kosovsko-torlački elemenat(Albanci,Janjevci,Goranci).

Kič kakav se ljeti susreće na jadranskoj obali i otočadi prevazilazi svaku granicu ukusa. Ručnici,kineska odjeća "žnj" kategorije,pribor za ribolov namijenjen djeci i ribičkim diletantima,šlape koje poblijede nakon pola sata izloženosti suncu,suveniri dopremljeni iz Kine koji bi kao trebali predstavljati Jadran,lažni dresovi hrvatskih i svjetskih nog.asova...

Fešte su se svele na nastupe zaboravljenih asova,uz ćevape,vino sumnjive kvalitete koje okolo širi nesnosan smrad,te pivo iz automata,koje normalan čovjek nikad ne bi ni okusio.

Apartmanizacija,betonizacija,a u posljednje vrijeme i bazenizacija,uništili su izgled obale i otočadi,a istovremeno  i unakazili izgled nekadašnjeg dalmatinskog i primorskog sela. Išla je i ideja o nekakvom etno turizmu,ali je i ono što se dotjeruje pod etno toliko izvještačeno i lažno da je vidljivo i iz aviona. Nestao je onaj domaći izvorni štih.

O cijenama,o gramzljivosti vlasnika objekata više smo puta govorili(neki danje na Krku objavljena vijest o tipu koji je naplaćivao hlad!!!)
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Kome je u interesu propast znanja - Page 2 Empty Re: Kome je u interesu propast znanja

Post by epikur37 Sun 28 Jul - 9:09

T. wrote:Radi se po mome smatranju o globalnoj agendi, u kojoj prednjače zemlje tzv. zapadne demokracije, a mi ih samo slijedimo, kao i u svim drugim stvarima pogubnim za očuvanje kulture, tradicije, samostalnosti i samosvojnosti naroda obćenito...
Razlozi su duboki i obćepoznati...

ako ti se ne sviđa zapad ti onda idi na balkan
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Kome je u interesu propast znanja - Page 2 Empty Re: Kome je u interesu propast znanja

Post by kic Sun 28 Jul - 9:44


kriteriji su davno izgubljeni, ali mogao bi se Jokic zapitati i je li njegov model mozda los? zvuci kao oni iz "nas hajduk", nas model je savrsen ali sve ostalo ne valja... nda

a ovaj, poznanik stolar za dodatnu 4. godinu mora platiti 26k kuna npr
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kome je u interesu propast znanja - Page 2 Empty Re: Kome je u interesu propast znanja

Post by epikur37 Sun 28 Jul - 9:58

Osobno, premda imam vss i skoro pola doktorata, na jesen ću pokušati strukovnu  prekvalifikaciju za brodsku elektriku i elektroniku....doduše zanima me i kuharstvo
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Kome je u interesu propast znanja - Page 2 Empty Re: Kome je u interesu propast znanja

Post by debotoijusto Sun 28 Jul - 10:05

epikur37 wrote:Osobno, premda imam vss i skoro pola doktorata, na jesen ću pokušati strukovnu  prekvalifikaciju za brodsku elektriku i elektroniku....doduše zanima me i kuharstvo
bravo ti...kako spremas gofa ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

Kome je u interesu propast znanja - Page 2 Empty Re: Kome je u interesu propast znanja

Post by epikur37 Sun 28 Jul - 10:07

debotoijusto wrote:
epikur37 wrote:Osobno, premda imam vss i skoro pola doktorata, na jesen ću pokušati strukovnu  prekvalifikaciju za brodsku elektriku i elektroniku....doduše zanima me i kuharstvo
bravo ti...kako spremas gofa ?

gradele ili gregada
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Kome je u interesu propast znanja - Page 2 Empty Re: Kome je u interesu propast znanja

Post by debotoijusto Sun 28 Jul - 10:14

epikur37 wrote:
debotoijusto wrote:
epikur37 wrote:Osobno, premda imam vss i skoro pola doktorata, na jesen ću pokušati strukovnu  prekvalifikaciju za brodsku elektriku i elektroniku....doduše zanima me i kuharstvo
bravo ti...kako spremas gofa ?

gradele ili gregada

jos da se ostavis suludih tlapnji o saveznistvu s dodom i mozes dobit dalmovnicu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

Kome je u interesu propast znanja - Page 2 Empty Re: Kome je u interesu propast znanja

Post by epikur37 Sun 28 Jul - 10:16

debotoijusto wrote:
epikur37 wrote:
debotoijusto wrote:
epikur37 wrote:Osobno, premda imam vss i skoro pola doktorata, na jesen ću pokušati strukovnu  prekvalifikaciju za brodsku elektriku i elektroniku....doduše zanima me i kuharstvo
bravo ti...kako spremas gofa ?

gradele ili gregada

jos da se ostavis suludih tlapnji o saveznistvu s dodom i mozes dobit dalmovnicu

Strateški interes Dalmacije je HercegBosna a ona je u prirodnom savezu sa Srpskom.

Kaj se mene tiče, Dodo i Čova mogu na Kornate o mom trošku ;)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Kome je u interesu propast znanja - Page 2 Empty Re: Kome je u interesu propast znanja

Post by melkior Sun 28 Jul - 10:34

jastreb wrote:
danni1 wrote:
pizzon wrote:sve sem obale tuga.
zg je drzava u drzavi ko bg.
U zadnje vrijeme izgleda da i obala postaje tuga.
Obala je već duže vrijeme tuga.

Sve najatraktavnije lokacije preuzeo je kosovsko-torlački elemenat(Albanci,Janjevci,Goranci).

Kič kakav se ljeti susreće na jadranskoj obali i otočadi prevazilazi svaku granicu ukusa. Ručnici,kineska odjeća "žnj" kategorije,pribor za ribolov namijenjen djeci i ribičkim diletantima,šlape koje poblijede nakon pola sata izloženosti suncu,suveniri dopremljeni iz Kine koji bi kao trebali predstavljati Jadran,lažni dresovi hrvatskih i svjetskih nog.asova...

Fešte su se svele na nastupe zaboravljenih asova,uz ćevape,vino sumnjive kvalitete koje okolo širi nesnosan smrad,te pivo iz automata,koje normalan čovjek nikad ne bi ni okusio.

Apartmanizacija,betonizacija,a u posljednje vrijeme i bazenizacija,uništili su izgled obale i otočadi,a istovremeno  i unakazili izgled nekadašnjeg dalmatinskog i primorskog sela. Išla je i ideja o nekakvom etno turizmu,ali je i ono što se dotjeruje pod etno toliko izvještačeno i lažno da je vidljivo i iz aviona. Nestao je onaj domaći izvorni štih.

O cijenama,o gramzljivosti vlasnika objekata više smo puta govorili(neki danje na Krku objavljena vijest o tipu koji je naplaćivao hlad!!!)
:tu
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Kome je u interesu propast znanja - Page 2 Empty Re: Kome je u interesu propast znanja

Post by ljubo1212 Sun 28 Jul - 15:39

frka wrote:Jebiga..da su ljudima rekli iskreno shto ce biti nakon rata 95% njih ne bi uzelo pushku u ruke taman daih goni sotona a ne Tudjman

naravno da bi, i opet će, ako vi srbi opet pomislite da će od rata biti kakve sreće :)
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Kome je u interesu propast znanja - Page 2 Empty Re: Kome je u interesu propast znanja

Post by ljubo1212 Sun 28 Jul - 15:44

epikur37 wrote:
debotoijusto wrote:
epikur37 wrote:
debotoijusto wrote:
epikur37 wrote:Osobno, premda imam vss i skoro pola doktorata, na jesen ću pokušati strukovnu  prekvalifikaciju za brodsku elektriku i elektroniku....doduše zanima me i kuharstvo
bravo ti...kako spremas gofa ?

gradele ili gregada

jos da se ostavis suludih tlapnji o saveznistvu s dodom i mozes dobit dalmovnicu

Strateški interes Dalmacije je HercegBosna a ona je u prirodnom savezu sa Srpskom.

Kaj se mene tiče, Dodo i Čova mogu na Kornate o mom trošku ;)

nadam se da ti je ove godine dobro urodilo,
bio nedavno u stativalu, znaš koja je cijena oborite ribe tamo? :D
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Kome je u interesu propast znanja - Page 2 Empty Re: Kome je u interesu propast znanja

Post by epikur37 Sun 28 Jul - 15:50

ljubo1212 wrote:
epikur37 wrote:
debotoijusto wrote:
epikur37 wrote:
debotoijusto wrote:
bravo ti...kako spremas gofa ?

gradele ili gregada

jos da se ostavis suludih tlapnji o saveznistvu s dodom i mozes dobit dalmovnicu

Strateški interes Dalmacije je HercegBosna a ona je u prirodnom savezu sa Srpskom.

Kaj se mene tiče, Dodo i Čova mogu na Kornate o mom trošku ;)

nadam se da ti je ove godine dobro urodilo,
bio nedavno u stativalu, znaš koja je cijena oborite ribe tamo? :D


Sezona nikad bolja pun sam kao sipak, sto u smjestaju sto u charteru. al dok ja radim ti po kornatima marendas... tamo su palacinke 50 eur
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Kome je u interesu propast znanja - Page 2 Empty Re: Kome je u interesu propast znanja

Post by ljubo1212 Sun 28 Jul - 16:09

pustili me da sam biram vino dolje iz podruma, kasnije sam saznao cijene, a hebga, moraš nekad odriješit kesu
što kažete vi dalmoši, vridilo je 
ionak se to uzima iz tvog poreza, da dogodine imaš još bolji promet
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Kome je u interesu propast znanja - Page 2 Empty Re: Kome je u interesu propast znanja

Post by Trinity Sun 28 Jul - 19:22

Privatizirati sve visokoškolske ustanove.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Kome je u interesu propast znanja - Page 2 Empty Re: Kome je u interesu propast znanja

Post by Sora Sun 28 Jul - 20:14

danni1 wrote:
pizzon wrote:sve sem obale tuga.
zg je drzava u drzavi ko bg.
U zadnje vrijeme izgleda da i obala postaje tuga.
Eto da sam to ja napisala razapeli bi me 
Pa ne kritiziram jer mi je to veselje nego od muke :cry

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

Kome je u interesu propast znanja - Page 2 Empty Re: Kome je u interesu propast znanja

Post by Sora Sun 28 Jul - 20:17

epikur37 wrote:
debotoijusto wrote:
epikur37 wrote:
debotoijusto wrote:
epikur37 wrote:Osobno, premda imam vss i skoro pola doktorata, na jesen ću pokušati strukovnu  prekvalifikaciju za brodsku elektriku i elektroniku....doduše zanima me i kuharstvo
bravo ti...kako spremas gofa ?

gradele ili gregada

jos da se ostavis suludih tlapnji o saveznistvu s dodom i mozes dobit dalmovnicu

Strateški interes Dalmacije je HercegBosna a ona je u prirodnom savezu sa Srpskom.

Kaj se mene tiče, Dodo i Čova mogu na Kornate o mom trošku ;)
Zbljuv 

Kpja kretencina si ti Fuj

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

Kome je u interesu propast znanja - Page 2 Empty Re: Kome je u interesu propast znanja

Post by Guest Sun 28 Jul - 20:18

balkanci,nit vole uciti,nit vole raditi..pravi socijalisti,em se kroz sve skole provlace i kunjeraju za dvojku,em bjeze od posla kao vrag od tamjana..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kome je u interesu propast znanja - Page 2 Empty Re: Kome je u interesu propast znanja

Post by Guest Sun 28 Jul - 20:20

pizzon wrote:to je balkana
sistem koji potiskuje kvalitet
zato je odliv mladosti  non -stop
ostaju penzioneri, nemocni i poslusni. glasacko telo koje
obnavlja, fabrikuje sistem.

A zašto si ti deo tog sistema?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kome je u interesu propast znanja - Page 2 Empty Re: Kome je u interesu propast znanja

Post by Sora Sun 28 Jul - 20:24

Nase skolstvo potonulo kao i sve drugo 
Zasto bi bilo iznimka ne kuzim
1. Kolko para tolko muzike 
   Profe slabo plaćene ne rade ne znam kako 

2. DEPROFESIONALIZACIJA na djelu u svim područjima pa i tu 
3  kao i u turizmu, poljoprivredi i ostalom samo gledaju druge umjesto da grade svoje sustave, svoje strategije itd 

4 a sto ce nama uopce skole i fakulteti 
   Za turističku zemlju dovoljno znat koji jezik i racunati do 1000 
I ajd bok 
Ostalo uvoz , recimo doktori, programeri itd 

Jeftinije nego plaćat skole 
A tko hoce vise , ima skola: OXFORD  recimo

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

Kome je u interesu propast znanja - Page 2 Empty Re: Kome je u interesu propast znanja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum