ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dodikova oporba: Treći entitet nije u interesu Srba

Go down

Dodikova oporba: Treći entitet nije u interesu Srba Empty Dodikova oporba: Treći entitet nije u interesu Srba

Post by RayMabus Wed 19 Jan - 18:13

“Iza svega stoji vraćanje usluga za prethodno agitovanje za hrvatske interese, poput Pelješkog mosta. Stoji zalaganje za treći entitet, koji može samo oslabiti poziciju Republike Srpske. I stoji potrebna podrška hrvatskim zahtjevima u vezi sa izmjenama Izbornog zakona”, naglasio je Vuković.

https://balkans.aljazeera.net/news/balkan/2022/1/19/pdp-pali-smo-na-niske-grane-ako-je-rs-u-saveznik-zoran-milanovic

Hrvatska ga ni ne traži jer postoje kantoni tako da neke velike koristi od tako neke velike jedinice nema.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175845
2014-04-11


Back to top Go down

Dodikova oporba: Treći entitet nije u interesu Srba Empty Re: Dodikova oporba: Treći entitet nije u interesu Srba

Post by RayMabus Wed 19 Jan - 18:23

Meni ne triba treći entitet a ja sad moran prokužit ZAŠTO BI TO VAMA SMETALO ?

THAT IS THE QUESTION.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175845
2014-04-11


Back to top Go down

Dodikova oporba: Treći entitet nije u interesu Srba Empty Re: Dodikova oporba: Treći entitet nije u interesu Srba

Post by RayMabus Wed 19 Jan - 18:29

Dodiku ne smeta, on to čak sam gura iako sam ja protiv toga al eto vama smeta.

Zašto vama smeta ?

Kako god mene to ne zanima pa je rasprava bespredmetna.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175845
2014-04-11


Back to top Go down

Dodikova oporba: Treći entitet nije u interesu Srba Empty Re: Dodikova oporba: Treći entitet nije u interesu Srba

Post by jastreb Wed 19 Jan - 19:03

Srpski komšići.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Dodikova oporba: Treći entitet nije u interesu Srba Empty Re: Dodikova oporba: Treći entitet nije u interesu Srba

Post by vuksadinare Wed 19 Jan - 19:08

jastreb wrote:Srpski komšići.
ne...nego sljednici Suljo seselj politike..zapravo hrvatomrsci
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99078
2015-09-08


Back to top Go down

Dodikova oporba: Treći entitet nije u interesu Srba Empty Re: Dodikova oporba: Treći entitet nije u interesu Srba

Post by RayMabus Wed 19 Jan - 20:45

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Srpski komšići.
ne...nego sljednici Suljo seselj politike..zapravo hrvatomrsci
Očito jer nisam našao tehnički razlog zašto bi to njima smetalo kad imaju svoj entitet koji se zove republika srpska.

Al sad ćemo in napucat braću po ideologiji u CG. lol!

Prisist će in ona ploča Milanu Tepiću u BL. :D
RayMabus
RayMabus

Posts : 175845
2014-04-11


Back to top Go down

Dodikova oporba: Treći entitet nije u interesu Srba Empty Re: Dodikova oporba: Treći entitet nije u interesu Srba

Post by Ringo10 Thu 20 Jan - 1:49

Oporba im je izrazito antihrvatska i latentno promuslimanska po zapadnom diktatu
Zapadni placenici i Dodik je svjestan toga.
Samo je pitanje vremena kad ce biti instalirali na vlast
Ringo10
Ringo10

Posts : 21559
2015-09-24


Back to top Go down

Dodikova oporba: Treći entitet nije u interesu Srba Empty Re: Dodikova oporba: Treći entitet nije u interesu Srba

Post by RayMabus Thu 20 Jan - 7:49

Ringo10 wrote:Oporba im je izrazito antihrvatska
Mržnja. To zamućuje rasudbu analitičkog uma.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175845
2014-04-11


Back to top Go down

Dodikova oporba: Treći entitet nije u interesu Srba Empty Re: Dodikova oporba: Treći entitet nije u interesu Srba

Post by RayMabus Thu 20 Jan - 8:10

Od mržnje neće daleko.

Kako god Hrvatsku treći entitet ne zanima. To je samo novi nacionalni tor i još jedna granica a imaju županije i za razvoj ekonomije treba protočnost a ne nacionalni torovi.

Pa ne možeš svako pet metara imat granicu. lol!

Zanima je vraćanje svog člana predsjedništva i to je to a ne i treći entitet jer ne vidi nikakvu smisao istog u ekonomskom nit nekom drugom pogledu posebno s obzirom na to da postoje županije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175845
2014-04-11


Back to top Go down

Dodikova oporba: Treći entitet nije u interesu Srba Empty Re: Dodikova oporba: Treći entitet nije u interesu Srba

Post by vuksadinare Thu 20 Jan - 8:14

Zajebano...ak dodo padne a dodju ovakvi tek nastaje raspasoj
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99078
2015-09-08


Back to top Go down

Dodikova oporba: Treći entitet nije u interesu Srba Empty Re: Dodikova oporba: Treći entitet nije u interesu Srba

Post by RayMabus Thu 20 Jan - 8:18

vuksadinare wrote:Zajebano...ak dodo padne a dodju ovakvi tek nastaje raspasoj
Ne nastaje. Mi nećemo pristat na nove izbore dok se ne promjeni izborni zakon.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175845
2014-04-11


Back to top Go down

Dodikova oporba: Treći entitet nije u interesu Srba Empty Re: Dodikova oporba: Treći entitet nije u interesu Srba

Post by RayMabus Thu 20 Jan - 8:35

Zamisli u mislima planet Zemlju. Sad otiđi u svemir. Sad zamisli crni oblak nabijen munjama kako okružuje hermetički cijeli planet Zemlju.

To je neka viša inteligencija koju ne razumiješ i ona kaže : Ne mora bit sada promjene izbornog zakona al minimum minimuma je za održavanje novih izbor da se donese zakon da nitko ne može biti više od dva puta predsjednik kao šta je to i uobičajeno u demokracijama poput npr Amerike i drugih.

Dakle il promjena izbornog zakona il ovo jer ako bude oet Komšić ja ( ta viša inteligencija ) uništit ću državu BiH i izbrisati je s lica ove planete.

Želite riskirirat ?

Aes:
Oni nadziru ravnotežu svemira; ovo su entiteti u službi EON-a. Oni bdiju nad fizičkom strukturom svemira.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175845
2014-04-11


Back to top Go down

Dodikova oporba: Treći entitet nije u interesu Srba Empty Re: Dodikova oporba: Treći entitet nije u interesu Srba

Post by epikur37 Thu 20 Jan - 8:36

Pa i naša pravašija je protiv hadezeove suradnje s Dodom. Imamo i mi svoje retaje.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dodikova oporba: Treći entitet nije u interesu Srba Empty Re: Dodikova oporba: Treći entitet nije u interesu Srba

Post by RayMabus Thu 20 Jan - 8:39

Ne mora nužno doći do promjene izbornog zakona sada al se mora onda donit zakon da nitko ne može više od dva puta bit član predsjedništva BiH.

Moja poruka je : Vidim li Komšića još jednom na tom mjestu i u toj fotelji, uništit ću tu državu, s njom obrisat pod i pomest je TRAJNO S POVRŠINE OVE PLANETE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175845
2014-04-11


Back to top Go down

Dodikova oporba: Treći entitet nije u interesu Srba Empty Re: Dodikova oporba: Treći entitet nije u interesu Srba

Post by Ringo10 Thu 20 Jan - 8:41

Pravasija ne moze da makne iz 1941ve pa ga jebi
Ringo10
Ringo10

Posts : 21559
2015-09-24


Back to top Go down

Dodikova oporba: Treći entitet nije u interesu Srba Empty Re: Dodikova oporba: Treći entitet nije u interesu Srba

Post by epikur37 Thu 20 Jan - 8:47

RayMabus wrote:Ne mora nužno doći do promjene izbornog zakona sada al se mora onda donit zakon da nitko ne može više od dva puta bit član predsjedništva BiH.


Pa ti uvale slavu kukića ili drugog poturicu

Baš si bistar :)

Mora.

Naši su već najavili snažan odgovor ako u roku mjesec dana ne dođe do dogovora o izmjeni.

Po svemu sudeći reaktivacija hrhb.

I konačno podjela beha.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dodikova oporba: Treći entitet nije u interesu Srba Empty Re: Dodikova oporba: Treći entitet nije u interesu Srba

Post by RayMabus Thu 20 Jan - 8:50

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:Ne mora nužno doći do promjene izbornog zakona sada al se mora onda donit zakon da nitko ne može više od dva puta bit član predsjedništva BiH.


Pa ti uvale slavu kukića ili drugog poturicu

Baš si bistar :)

Jesam. Bakir neće moći više od dva puta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175845
2014-04-11


Back to top Go down

Dodikova oporba: Treći entitet nije u interesu Srba Empty Re: Dodikova oporba: Treći entitet nije u interesu Srba

Post by RayMabus Thu 20 Jan - 8:56

Bistriji san od tebe. Ja san ti stavija uvjet kao minimum minimuma da Komšića ne želim više vidit tamo jer ako se to desi uništit ću tu državu i nudim ti zakon koji je i u Americi a taj je da nitko ne može više od dva puta.

Bakiru to ne paše. Znači minjaj izborni zakon da ne minjamo to pravilo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175845
2014-04-11


Back to top Go down

Dodikova oporba: Treći entitet nije u interesu Srba Empty Re: Dodikova oporba: Treći entitet nije u interesu Srba

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum