ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele - Page 2 Empty Re: Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele

Post by prckov 29/6/2019, 00:14

Hektorović wrote:jutarnji



Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele - Page 2 Putin
SUMMIT G20

INTERVJU VLADIMIRA PUTINA O KOJEM SVI PRIČAJU Britaniju je opužio da laže, popljuvao liberale, gay zajednici poručio da pretjeruju, a onda je došla na red Angela Merkel: 'Dopustila im je da ubijaju, pljačkaju i nekažnjeno siluju!'






.  U pozadini summita stoje velike podjele oko niza gorućih pitanja - od klimatskih promjena, preko Irana, do protekcionizma i globalne trgovine. Japanski diplomati tvrde da će biti vrlo teško pomiriti sva ta suprotstavljena stajališta. Jedno od najtežih pitanja trenutno se čini Iran. Trump bi želio podršku za svoju tvrdolinijašku politiku prema toj zemlji, no zasad mu ne ide. EU, pak, primjerice prijeti vetom na zajedničku izjavu ne bude li primjereno adresirala klimatske promjene.

u atmosferi je 0,041% CO2
od toga prirodna emisija uzrokuje 97%
ljudski factor 3%

prckov

Posts : 34104
2014-04-19


Back to top Go down

Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele - Page 2 Empty Re: Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele

Post by prckov 29/6/2019, 00:22

izmisljeni problem klimatskih promjena treba rjesavat globalno
za to je potreban globalizam I new world order
navodno 14 triliona $ treba za borbu sa vjetrenjacama
jebo holivud koje pare za fikcije globalisti traze

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34104
2014-04-19


Back to top Go down

Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele - Page 2 Empty Re: Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele

Post by Hektorović 29/6/2019, 01:41

debotoijusto wrote:odlicno KGB lik prodaje pricu , ,mora se priznat

Pa što ako je bio KGB, Putin ideološki nije komunist. Ekonomski je čak liberal, o čemu je i Yoda pisao.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele - Page 2 Empty Re: Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele

Post by RayMabus 29/6/2019, 07:47

Posra se i po Merkelici

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/putin-u-osaki-dijeli-lekcije-europa-je-pogrijesila-s-migrantima-britanija-laze-da-smo-im-slali-spijune-s-otrovom-a-gayevi-oni-pretjeruju/9056975/
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele - Page 2 Empty Re: Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele

Post by Hektorović 29/6/2019, 11:37

Donald Tusk, the European council president, has shot back, voicing his staunch opposition to the “main argument that liberalism is obsolete”, claiming instead that: “For us in Europe, these are and will remain essential and vibrant values. What I find really obsolete are: authoritarianism, personality cults, the rule of oligarchs.”
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele - Page 2 Empty Re: Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele

Post by catabbath 29/6/2019, 14:30

Evo malo prije baš na HTV2 bio neki dokumentarac protiv Putina.

_________________
Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele - Page 2 Empty Re: Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele

Post by prckov 29/6/2019, 16:22

Hektorović wrote:
Donald Tusk, the European council president, has shot back, voicing his staunch opposition to the “main argument that liberalism is obsolete”, claiming instead that: “For us in Europe, these are and will remain essential and vibrant values. What I find really obsolete are: authoritarianism, personality cults, the rule of oligarchs.”
dakle svi osim populista
prckov
prckov

Posts : 34104
2014-04-19


Back to top Go down

Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele - Page 2 Empty Re: Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele

Post by Guest 29/6/2019, 20:14

marcellus wrote:treba bombardirat  rusiju odakle mu drskosti da propituje zapadne vrijednosti poput pederluka
Zar ti nisi ono...West orjented???... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele - Page 2 Empty Re: Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele

Post by Hektorović 29/6/2019, 23:27

"Dragi predsedniče Putine,
Bio sam jako uznemiren kada sam pročitao vaš nedavni intervju u 'Fajnenšel tajmsu'. Snažno se ne slažem sa vašim mišljenjem da su u našim društvima zastarele politike koje obuhvataju multikulturalnu i seksualnu raznolikost.
Nalazim dvoličnost u Vašem komentaru da želite da LGBT osobe 'budu srećne' i da sa time nemate problema. Ipak, ruski distributeri su odlučili da žestoko cenzurišu moj film "Rocketman" uklanjanjem svih referenci o mom pronalasku prave sreće kroz moj 25-godišnji odnos sa Dejvidom i kroz podizanje moja dva divna sina. Meni se to čini kao licemerje. Ponosan sam što živim u delu sveta gde su naše vlade evoluirale da priznaju univerzalno ljudsko pravo da volimo koga god želimo. I zaista sam zahvalan za napredak u vladinim politikama koje su dozvolile i zakonski podržale moj brak s Dejvidom. To nam je donelo i ogromnu udobnost i sreću.
S poštovanjem, Elton Džon".

Upitan da prokomentariše pismo Eltona Džona, Putin je rekao da on "greši".
- Veoma poštujem Elton DŽona, to je genijalan muzičar i svi uživamo u njegovoj muzici, ali mislim da greši - rekao je ruski predsednik.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele - Page 2 Empty Re: Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele

Post by AlfaOmega 30/6/2019, 04:46

pismejker wrote:
marcellus wrote:treba bombardirat  rusiju odakle mu drskosti da propituje zapadne vrijednosti poput pederluka
Zar ti nisi ono...West orjented???... :cleanteeth
Marcel nije bija sarkastičan.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10254
2015-09-11


Back to top Go down

Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele - Page 2 Empty Re: Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele

Post by Guest 30/6/2019, 04:59

(VIDEO) Izbačen iz razreda jer je tvrdio da postoje samo dva spola: Činjenice ‘nisu u skladu sa školskom politikom’


https://narod.hr/eu/video-izbacen-iz-razreda-jer-je-tvrdio-da-postoje-samo-dva-spola-cinjenice-nisu-u-skladu-sa-skolskom-politikom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele - Page 2 Empty Re: Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele

Post by epikur37 30/6/2019, 06:21

Hektorović wrote:[size=33]"Dragi predsedniče Putine,[/size]
[size=33]Bio sam jako uznemiren kada sam pročitao vaš nedavni intervju u 'Fajnenšel tajmsu'. Snažno se ne slažem sa vašim mišljenjem da su u našim društvima zastarele politike koje obuhvataju multikulturalnu i seksualnu raznolikost.[/size]
[size=33]Nalazim dvoličnost u Vašem komentaru da želite da LGBT osobe 'budu srećne' i da sa time nemate problema. Ipak, ruski distributeri su odlučili da žestoko cenzurišu moj film "Rocketman" uklanjanjem svih referenci o mom pronalasku prave sreće kroz moj 25-godišnji odnos sa Dejvidom i kroz podizanje moja dva divna sina. Meni se to čini kao licemerje. Ponosan sam što živim u delu sveta gde su naše vlade evoluirale da priznaju univerzalno ljudsko pravo da volimo koga god želimo. I zaista sam zahvalan za napredak u vladinim politikama koje su dozvolile i zakonski podržale moj brak s Dejvidom. To nam je donelo i ogromnu udobnost i sreću.[/size]
[size=33]S poštovanjem, Elton Džon".[/size]

[size=33]Upitan da prokomentariše pismo Eltona Džona, Putin je rekao da on "greši".[/size]
[size=33]- Veoma poštujem Elton DŽona, to je genijalan muzičar i svi uživamo u njegovoj muzici, ali mislim da greši - rekao je ruski predsednik.[/size]


Hebalo nanu britansku poremecenu.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele - Page 2 Empty Re: Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele

Post by mutava baštarda 30/6/2019, 09:49

Elton Džon je dobro baratao s kopljem i dobio titulu viteza od engleske kraljice, a od pedofilske žrtve Macrona stigla titula viteza časti.... 
Da se podsjetimo, Putin nema nikakvu titulu osim one oficirčića kgb-a...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele - Page 2 Empty Re: Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele

Post by Yehudim 30/6/2019, 17:59

metilda wrote:(VIDEO) Izbačen iz razreda jer je tvrdio da postoje samo dva spola: Činjenice ‘nisu u skladu sa školskom politikom’


https://narod.hr/eu/video-izbacen-iz-razreda-jer-je-tvrdio-da-postoje-samo-dva-spola-cinjenice-nisu-u-skladu-sa-skolskom-politikom

Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele - Page 2 Hermafroditi_naslovna-759x500

 Pa postoje i Hermafroditi..........od uvik.

U Indiji i zvanično 3 spola

Ne znam točno loji je % medju novorodjenima ali to se rutinski opreriralo još u rodilištima.

-----------------------------------------



Kad beba nije ni muško, ni žensko? | Frontal




https://www.frontal.ba/novost/66770/kad-beba-nije-ni-musko-ni-zensko



[list="margin-right: 0px; margin-left: 0px; padding-right: 0px; padding-left: 0px; border: 0px;"]
[*]
[/list]

21. pro 2013. - Dalje su naveli da je pravih hermafrodita bilo malo, dva do tri. ... O sudbini interseksualne djece koja nisu napuštena od strane roditelja, oni su ...



U KB-u Merkur rodila se beba s dva spola. Čekaju je operacije ...




https://www.vecernji.hr/.../u-kb-u-merkur-rodila-se-beba-s-dva-spola-cekaju-je-opera...



[list="margin-right: 0px; margin-left: 0px; padding-right: 0px; padding-left: 0px; border: 0px;"]
[*]
[/list]

25. srp 2011. - Hermafroditizam ili dvospolnost vrlo je rijetka anomalija. ... Batinica koji se, među ostalim, bavi kirurškim zahvatima korekcije djecedvospolaca.

-----------------------------------------------------



Šta raditi sa hermafroditima… | Mozaik | DW | 16.02.2009




https://www.dw.com/sr/šta-raditi-sa-hermafroditima/a-4034331



_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele - Page 2 Empty Re: Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele

Post by Yehudim 30/6/2019, 18:11

Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele - Page 2 Griechische-statueeines-hermaphroditen-aus-pergamon-archaeologisches-picture-id550230859?s=2048x2048

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele - Page 2 Empty Re: Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele

Post by Yehudim 30/6/2019, 18:15

Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele - Page 2 800px-Hermaphrodite_genitalia_restoration

Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele - Page 2 800px-Hermaphroditus_lady_lever

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele - Page 2 Empty Re: Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele

Post by Guest 30/6/2019, 19:16

Dvospolnost u čovjeka stanje je nepotpune diferencijacije spola tako da osoba ima primarne i sekundarne osobine i muškarca i žene.
Točniji je naziv interseksualnost, dok je osoba interseks.
Pravi hermafroditizam, sa punovrijednim žlijezdama oba spola, nije zabilježen.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Dvospolnost

Dakle, nije riječ o nekom trećem spolu nego o stanju nepotpune difrencijacije spola odnosno u nekom međustanju između dva postojeća spola.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele - Page 2 Empty Re: Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele

Post by Guest 30/6/2019, 20:01

Toga kod cura-robota nema..dobijes uvijek spol koji zelis...u maksimalnom izrazaju.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele - Page 2 Empty Re: Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele

Post by Guest 30/6/2019, 20:03

Commenting on the statement of the Russian President on liberalism, the US President, Donald trump suggested that Putin's opinion may be based on observations of the situation in some American cities, run by liberal policies.
Trump called the mayors of Los Angeles, San Francisco and other cities run by liberal views, "an incredible group of people." And added that he was sad to see what is happening in some American cities and that the Russian President can't admit that liberalism is "a wonderful thing" only because of what he sees in some American cities. The American leader admitted that he himself is uncomfortable to watch what is happening in some American cities, where politicians "fear to do something". Trump did not rule out the intervention of the Federal government to a situation of municipal government in America.
Earlier in an interview with the Financial Times Vladimir Putin expressed the view that the modern liberal idea has become obsolete and called some of the phenomenon of "excesses of liberalism". Moreover, came into conflict with the interests of the majority. Later Putin admitted that he was surprised by the active discussion with the leaders of other countries and politicians of his words about the liberal idea.
Press Secretary of the Russian President Dmitry Peskov said that Putin remains close to the ideas of liberalism, but he is against the forced imposition of others. The press Secretary added that the ideas of liberalism have become aggressively dominant, and they were literally forced to lay in the ideology of others.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele - Page 2 Empty Re: Putin: Liberalne vrijednosti su zastarjele

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum