ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik Empty Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik

Post by Hektorović 24/6/2019, 21:01

NOVI SKANDAL: Brutalno pretučen svećenik iz afere sa fatalnom Saškom!
Dnevni listlipanj 24, 2019
Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik Untitled-design-2

Derventa bruji o novom skandalu u glavnoj ulozi sa pohotnim svećenikom Ivanom K., nesuđenim ljubavnikom fatalne Saške Kovačević. Svećenikov kum je s njim ”pomeo patos” u jednome objektu i navodno poslao svećenika u bolnicu na ”krpanje” povreda. 

Bosanska Posavina bruji o novom skandalu u glavnoj ulozi sa pohotnim svećenikom Ivanom K. koji je ostao upamćen po sramotnoj seks aferi sa fatalnom Saškom Kovačević iz kolovoza prošle godine. Kako je za Dnevni list potvrdilo nekoliko izvora s područja Dervente, tamošnji je kapelan nedavno brutalno pretučen. I to ni manje ni više nego od svoga kuma. 

Sramota 

Kako otkriva naš izvor, jedno ugodno druženje dvojice dugogodišnjih prijatelja mučno je prekinuto nakon što je svećenik Ivan. K, ničim izazvan i neobjašnjivo izvrijeđao kumovo dijete, koje je iz mješovitoga braka i nazivao ga pogrdnim nadimkom. Kumov fitilj se potpalio i nesretni se svećenik našao na podu i s njim je na jeziv način pometen patos. 
Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik Ivan-kopic-1024x576Ivan K.
”Cipelarenje” je bilo strašno i, kako doznajemo  svećenik Ivo je završio u jednoj bolnici na krpanju ozljeda. Nismo uspjeli doznati više pojedinosti o ovoj sramoti, kao niti je li možda alkohol zamutio svećenikovu pamet. U svakome slučaju nedopustivo je i primitivno vrijeđati bilo čije dijete. S ovim skandalom je navodno upoznata i Vrhbosanska nadbiskupija, pa ostaje vidjeti što će ovoga puta poduzeti kardinal Vinko Puljić. 
Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik Zupna-crkva-u-Derventi-danas--1024x686Župna crkva u Derventi
Nakon seks afere s fatalanom Saškom i kršenja celibata Ivan K. nije odstranjen iz Katoličke crkve, dapače, premiješten je u derventsku župu sv. Jure. 

Afera i suđenje 

Podsjećamo, bizarni skandal u Modriči gdje je tada stolovao svećenik Ivo otkriven je lani u okviru akcije “Steroid”. 
Fatalna ga je crnka Saška Kovačević zavodila i navela na seks, kasnije se ispostavilo sa drugom ženskom osobom, a ona je samo tu seansu snimala i kasnije pohotnoga svećenika ucjenjivala snimkama seksa za oko 250 tisuća maraka. 
Svećenik koji je danas župnik u Derventi u to je doba bio na službi u Gradačcu. Sašku je navodno upoznao dok je još bila maloljetna. Ona je od njega ubrzo počela posuđivati novac i predlagala mu ljubavnu vezu. Kada je navršila 20 godina, izjavila mu je ljubav i rekla da s njim želi stupiti u intimne odnose. On se ispočetka opirao, ali na kraju su ipak završili u spavaćoj sobi župne kuće, a Saška mu je stavila fantomku na glavu. 
Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik Saska7Saška Kovačević
Župnik koji je zbog nje prekršio celibat tek je poslije saznao da žena s kojom je spavao nije bila Saška, nego druga djevojka, dok je Saška sve snimala kako bi ga mogla ucjenjivati. Saška se potom nagodila s tužiteljstvom. Osuđena je na godinu dana zatvora, a sad je svjedok u postupku protiv suokrivljenih, njezina dečka Aleksandra Vasiljevića i Mile Joksimovića. 
U prošlom tjednu se na sudu prvi put pojavio i svećenik, koji je ucjenjivačima platio milijun kuna da snimke seksa ne procure u javnost, a kada više nije mogao plaćati, slučaj je prijavio policiji.
Svećenik Ivan K. rođen je u Boku u Posavini, a za svećenika je zaređen u sarajevskoj prvostolnici na Petrovo 2004. godine. U kolovozu 2004. imenovan je župnim vikarom u Prozoru gdje ostaje dvije godine, nakon čega preuzima župu Haljinići kod Kaknja, a sljedeće godine u kolovozu imenovan je župnikom župe Rođenja BDM u Modriči, gdje su i korijeni nevolja u koje se uvalio.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik Empty Re: Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik

Post by michaellcmacha 24/6/2019, 21:16

E jebiga Ivane... Taj je moj tu iz Boka Palanječkog, on je baš usro motku...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik Empty Re: Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik

Post by Hektorović 24/6/2019, 23:14

michaellcmacha wrote:E jebiga Ivane... Taj je moj tu iz Boka Palanječkog, on je baš usro motku...

Najbolje da ga premeste u neki samostan, daleko od ljudi.

Lik nije za službu, a opet ne žele ga ostaviti bez posla...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik Empty Re: Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik

Post by immortal 24/6/2019, 23:19

tko bi od vas odbio neka pravi baci kamen  Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik 1f609
brz oporavak svećeniku
nadam se da će prevaranti dobiti što zaslužuju
svećenik se nema za što brinuti i razbijati glavu  :rasta

nadam se da je shvatio da je Bog jedini pravi put
bilo bi šteta i veliki grijeh da njime vlada fukara a ne Bog
immortal
immortal

Female
Posts : 23148
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik Empty Re: Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik

Post by michaellcmacha 24/6/2019, 23:39

Pa konkretno on je usro motku malo žešće... Milijun kuna koje je isplstio ucjenjivačuma za sakrivanje svoje nepromišljenosti nije našao na ulici... Ili je krao od župe, ili je u ime župe podigao kredit kod banaka i lažno prikazao namjenu, ili se zadužio u nadležnoj biskupiji kroz posudbu... U svakom slučaju je teško oštetio i župu i biskupiju i župljane...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik Empty Re: Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik

Post by max123 24/6/2019, 23:53

skinuti ljudima celibat i nek prce i prave dicu.zao mi je ljudi.drkat kurac sa cetrdeset i kusur godina je protiv svih prirodnih zakona...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik Empty Re: Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik

Post by immortal 25/6/2019, 00:07

max123 wrote:skinuti ljudima celibat i nek prce i prave dicu.zao mi je ljudi.drkat kurac sa cetrdeset i kusur godina je protiv svih prirodnih zakona...
već ima prviše takvih
treba netko biti svet
immortal
immortal

Female
Posts : 23148
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik Empty Re: Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik

Post by michaellcmacha 25/6/2019, 00:11

Pa to je davno moglo biti uređeno, ali i u tom je nekom u interesu da se stvara loš dojam i blati Crkvu

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik Empty Re: Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik

Post by YekeYeke 25/6/2019, 00:16

dobra saška....jebeš popa...

Sad ću je zapratiti na instagram da vidim ostale slike. vidim da je profil stavila na private
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 619
2019-05-13


Back to top Go down

Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik Empty Re: Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik

Post by immortal 25/6/2019, 00:18

YekeYeke wrote:dobra saška....jebeš popa...

Sad ću je zapratiti na instagram da vidim ostale slike. vidim da je profil stavila na private
osveti popa Ivana  :mazo
immortal
immortal

Female
Posts : 23148
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik Empty Re: Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik

Post by YekeYeke 25/6/2019, 00:18

samo je ovako vizelno dosta poniska..ili se meni cini ? Suspect
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 619
2019-05-13


Back to top Go down

Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik Empty Re: Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik

Post by immortal 25/6/2019, 00:19

YekeYeke wrote:samo je ovako vizelno dosta poniska..ili se meni cini ? Suspect
da nije Norka
immortal
immortal

Female
Posts : 23148
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik Empty Re: Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik

Post by YekeYeke 25/6/2019, 00:22

ne znam...a mislim i daje ružna bez šminke....ima nekakvu seljačku facu...
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 619
2019-05-13


Back to top Go down

Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik Empty Re: Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik

Post by immortal 25/6/2019, 00:34

YekeYeke wrote:ne znam...a mislim i daje ružna bez šminke....ima nekakvu seljačku facu...
tvoj broj :kuku
immortal
immortal

Female
Posts : 23148
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik Empty Re: Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik

Post by YekeYeke 25/6/2019, 00:35

mortal wrote:
YekeYeke wrote:ne znam...a mislim i daje ružna bez šminke....ima nekakvu seljačku facu...
tvoj broj :kuku

pored ovake ne bi ni morao raditi...sama se snadje i obezbijedi sve... :love
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 619
2019-05-13


Back to top Go down

Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik Empty Re: Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik

Post by immortal 25/6/2019, 00:36

YekeYeke wrote:
mortal wrote:
YekeYeke wrote:ne znam...a mislim i daje ružna bez šminke....ima nekakvu seljačku facu...
tvoj broj :kuku

pored ovake ne bi ni morao raditi...sama se snadje i obezbijedi sve... :love
za sebe i ljubavnika
ti bi prošao gore od svećenika
immortal
immortal

Female
Posts : 23148
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik Empty Re: Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik

Post by YekeYeke 25/6/2019, 00:39

mortal wrote:
YekeYeke wrote:
mortal wrote:
YekeYeke wrote:ne znam...a mislim i daje ružna bez šminke....ima nekakvu seljačku facu...
tvoj broj :kuku

pored ovake ne bi ni morao raditi...sama se snadje i obezbijedi sve... :love
za sebe i ljubavnika
ti bi prošao gore od svećenika

a nemam ti ja para...jedino ako ona ima kakvih bolestina onda je lose...
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 619
2019-05-13


Back to top Go down

Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik Empty Re: Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik

Post by immortal 25/6/2019, 00:41

YekeYeke wrote:
mortal wrote:
YekeYeke wrote:
mortal wrote:
YekeYeke wrote:ne znam...a mislim i daje ružna bez šminke....ima nekakvu seljačku facu...
tvoj broj :kuku

pored ovake ne bi ni morao raditi...sama se snadje i obezbijedi sve... :love
za sebe i ljubavnika
ti bi prošao gore od svećenika

a nemam ti ja para...jedino ako ona ima kakvih bolestina onda je lose...
ma neeema  grouphug
immortal
immortal

Female
Posts : 23148
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik Empty Re: Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik

Post by catabbath 25/6/2019, 00:46

Posrnuo je ali kad vidiš ovu Sašku sasvim opravdano.
Btw. izgleda da u kurvanju ima više para neko u karate-u.


Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik 16584837_389583961398697_4862764257453801472_n.jpg?_nc_ht=scontent-cdg2-1.cdninstagram.com&ig_cache_key=MTQ0ODYwNjIxODE0NTc4MjY3MQ%3D%3D

_________________
Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik Empty Re: Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik

Post by Ringo10 25/6/2019, 06:00

MA gotovo je njegovo svećenikovanje. Pička se osladila i to je gotova stvar.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21559
2015-09-24


Back to top Go down

Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik Empty Re: Derventa: Brutalno pretučen Katolički svećenik

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum