ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Okučani: Brutalno pretučen samo zato što je Srbin!

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

 Okučani: Brutalno pretučen samo zato što je Srbin!  Empty Okučani: Brutalno pretučen samo zato što je Srbin!

Post by RayMabus Sat 20 Feb - 23:06

Mladići tvrde da je jedini razlog što je Jovan pretučen što su gosti zbog izbora pesme u gostioni ocenili da je Srbin, dok svedoci incidenta kažu da se nije ‘lepo ponašao, kako doliči zemlji’.

http://www.novosti.rs/vesti/planeta.300.html:591917-Okucani-Brutalno-pretucen-samo-zato-sto-je-Srbin

Ne pjeva Lijepu našu ...a štaš ..onda odpuzi u smrdiju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175654
2014-04-11


Back to top Go down

 Okučani: Brutalno pretučen samo zato što je Srbin!  Empty Re: Okučani: Brutalno pretučen samo zato što je Srbin!

Post by RayMabus Sat 20 Feb - 23:12

Ne da mi se sad tražit moji postovi sa one jucer teme .....lijepo sam rekao tko ne pjeva Lijepu našu ajmo udri i teške batine.

Naredba se izvršava ...očito.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175654
2014-04-11


Back to top Go down

 Okučani: Brutalno pretučen samo zato što je Srbin!  Empty Re: Okučani: Brutalno pretučen samo zato što je Srbin!

Post by red wolf Sat 20 Feb - 23:38

Umjesto da idemo naprijed, vraćamo se unatrag...Kako tužno...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

 Okučani: Brutalno pretučen samo zato što je Srbin!  Empty Re: Okučani: Brutalno pretučen samo zato što je Srbin!

Post by RayMabus Sat 20 Feb - 23:40

Idemo naprijed ...riješavamo se svih četalja ...ima hr državljanstvo problem mu je odrecitirat dva strofa himne ...zapitaj se zašto .....AJMO MLATI ...TEŠKE BATINE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175654
2014-04-11


Back to top Go down

 Okučani: Brutalno pretučen samo zato što je Srbin!  Empty Re: Okučani: Brutalno pretučen samo zato što je Srbin!

Post by red wolf Sat 20 Feb - 23:41

RayMabus wrote:Idemo naprijed ...riješavamo se svih četalja ...ima hr državljanstvo problem mu je odrecitirat dva strofa himne ...zapitaj se zašto .....AJMO MLATI ...TEŠKE BATINE.
Majko mila...Imaš sreće, @Kic te voli i neće te kazniti...Dobri ste si...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

 Okučani: Brutalno pretučen samo zato što je Srbin!  Empty Re: Okučani: Brutalno pretučen samo zato što je Srbin!

Post by epikur37 Sat 20 Feb - 23:42

Ima da se od kuće do kuće podpisuje lojalnost...konačno je došlo vrijeme ...
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

 Okučani: Brutalno pretučen samo zato što je Srbin!  Empty Re: Okučani: Brutalno pretučen samo zato što je Srbin!

Post by RayMabus Sat 20 Feb - 23:44

red wolf wrote:
RayMabus wrote:Idemo naprijed ...riješavamo se svih četalja ...ima hr državljanstvo problem mu je odrecitirat dva strofa himne ...zapitaj se zašto .....AJMO MLATI ...TEŠKE BATINE.
Majko mila...Imaš sreće, @Kic te voli i neće te kazniti...Dobri ste si...
Ne sheri i ne zapoćimaju opet sa sugeriranjem bana.

NIsu sve stvari korak nazad iako tako izgledaju.

Nikoga se ne dira kome nije problem odpjevat dvije strofe himne a ovima šta im je to problem lijepo se zapitaj a zašto im je problem.

AJ MLATI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175654
2014-04-11


Back to top Go down

 Okučani: Brutalno pretučen samo zato što je Srbin!  Empty Re: Okučani: Brutalno pretučen samo zato što je Srbin!

Post by red wolf Sat 20 Feb - 23:45

RayMabus wrote:
red wolf wrote:
RayMabus wrote:Idemo naprijed ...riješavamo se svih četalja ...ima hr državljanstvo problem mu je odrecitirat dva strofa himne ...zapitaj se zašto .....AJMO MLATI ...TEŠKE BATINE.
Majko mila...Imaš sreće, @Kic te voli i neće te kazniti...Dobri ste si...
Ne sheri i ne zapoćimaju opet sa sugeriranjem bana.

NIsu sve stvari korak nazad iako tako izgledaju.

Nikoga se ne dira kome nije problem odpjevat dvije strofe himne a ovima šta im je to problem lijepo se zapitaj a zašto im je problem.

AJ MLATI.
Ma dobri ste si...Neka vas...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

 Okučani: Brutalno pretučen samo zato što je Srbin!  Empty Re: Okučani: Brutalno pretučen samo zato što je Srbin!

Post by RayMabus Sat 20 Feb - 23:47

Ne možeš uvijek biti dobar nit predobar niti popustljiv ....pogotovo ne sa onima koji to razumiju kao ćin slabosti tj da si mekušac i da ti smiju svašta radit.

Ja sam naredbu izdao , ne povlačim je i ostaje vječno.

Ne otpjevaj dvije strofe himne a hr si državljanin ....IZVOLI POPIT TEŠKE BATINE.

ZNAŠ TI ZAŠTO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175654
2014-04-11


Back to top Go down

 Okučani: Brutalno pretučen samo zato što je Srbin!  Empty Re: Okučani: Brutalno pretučen samo zato što je Srbin!

Post by red wolf Sat 20 Feb - 23:48

RayMabus wrote:Ne možeš uvijek biti dobar nit predobar niti popustljiv ....pogotovo ne sa onima koji to razumiju kao ćin slabosti tj da si mekušac i da ti smiju svašta radit.

Ja sam naredbu izdao , ne povlačim je i ostaje vječno.

Ne otpjevaj dvije strofe himne a hr si državljanin ....IZVOLI POPIT TEŠKE BATINE.

ZNAŠ TI ZAŠTO.
Ti si smiješan...Ali, kako je ovo desničarski forum, ti dižeš rejting @kicu...On to voli...hehehehehehehehehehehe
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

 Okučani: Brutalno pretučen samo zato što je Srbin!  Empty Re: Okučani: Brutalno pretučen samo zato što je Srbin!

Post by red wolf Sat 20 Feb - 23:49

Sad ću te nešto naučiti...Svaka posljedica ima svoj uzrok...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

 Okučani: Brutalno pretučen samo zato što je Srbin!  Empty Re: Okučani: Brutalno pretučen samo zato što je Srbin!

Post by RayMabus Sat 20 Feb - 23:51

Desničarski forum. lol!

Ajde dobro.

.....

Farmer iz Iowe nije u svađi s trgovcem iz Staljingrada. Oni koji kažu da takve svađe postoje, lažu. Ne postoje međunarodni problemi koji se ne mogu riješiti mirnim putem, ne u smislu višenarodne vlade, nego u smislu razuma.

http://svemir.forumcroatian.com/t54-dijanetika-i-rat


Tko nije u stanju odpjevat dva stiha himne a hr je državljanin ...UDRI I TUCI BEZ MILOSTI.

NEMA IZNIMKE.

Tko može i nijem u problem ...samo prođi pored njega i idemo dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175654
2014-04-11


Back to top Go down

 Okučani: Brutalno pretučen samo zato što je Srbin!  Empty Re: Okučani: Brutalno pretučen samo zato što je Srbin!

Post by RayMabus Sat 20 Feb - 23:52

red wolf wrote:Sad ću te nešto naučiti...Svaka posljedica ima svoj uzrok...
Neka ....ne smeta mi ako to isto budu radili u Srbiji tj Hrvate sa srpskim državljanstvom a neće da otpjevaju dvije strofe srpske himne.

Uopće mi to ne smeta šta više smatram da bi kao državljani iste morali to znati i da im to nije problem iz bilo kojeg razloga otpjevati.

Neka ih slobodno namlate ka pase ako imaju srpsko državljanstvo Hrvati su a iz nekog razloga neće da otpjevaju dvije strofe srpske himne tj države u kojoj žive.

NEKA IH MLATE.

ZNAJU ONI ZAŠTO.


Last edited by RayMabus on Sat 20 Feb - 23:54; edited 2 times in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 175654
2014-04-11


Back to top Go down

 Okučani: Brutalno pretučen samo zato što je Srbin!  Empty Re: Okučani: Brutalno pretučen samo zato što je Srbin!

Post by red wolf Sat 20 Feb - 23:53

RayMabus wrote:Desničarski forum. lol!

Ajde dobro.

.....

Farmer iz Iowe nije u svađi s trgovcem iz Staljingrada. Oni koji kažu da takve svađe postoje, lažu. Ne postoje međunarodni problemi koji se ne mogu riješiti mirnim putem, ne u smislu višenarodne vlade, nego u smislu razuma.

http://svemir.forumcroatian.com/t54-dijanetika-i-rat


Tko nije u stanju odpjevat dva stiha himne a hr je državljanin ...UDRI I TUCI BEZ MILOSTI.

NEMA IZNIMKE.

Tko može i nijem u problem ...samo prođi pored njega i idemo dalje.
@Kic te voli...Vi ste pravi desničari...Samo naprijed!
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

 Okučani: Brutalno pretučen samo zato što je Srbin!  Empty Re: Okučani: Brutalno pretučen samo zato što je Srbin!

Post by kaya Sat 20 Feb - 23:53

A sto je naručio ?!
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

 Okučani: Brutalno pretučen samo zato što je Srbin!  Empty Re: Okučani: Brutalno pretučen samo zato što je Srbin!

Post by red wolf Sat 20 Feb - 23:53

RayMabus wrote:
red wolf wrote:Sad ću te nešto naučiti...Svaka posljedica ima svoj uzrok...
Neka ....ne smeta mi ako to isto budu radili u Srbiji tj Hrvate sa srpskim državljanstvom a neće da otpjevaju dvije strofe srpske himne.

Uopće mi to ne smeta šta više smatram da bi kao državljani iste morali to znati i da im to nije problem iz bilo kojeg razloga otpjevati.
Pokušao sam te nešto naučiti, ali to je nemoguće...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

 Okučani: Brutalno pretučen samo zato što je Srbin!  Empty Re: Okučani: Brutalno pretučen samo zato što je Srbin!

Post by RayMabus Sat 20 Feb - 23:56

red wolf wrote:Sad ću te nešto naučiti...Svaka posljedica ima svoj uzrok...
i jesi li me naučio da učini drugome šta želiš da on tebi nauči i i ne učini drugome šta ne želiš da on tebi ne učini a ja ti rekao OK.

AJDE ODHEBI.

Čitaj sa razumijevanjem ovo : UČINI DRUGOME ŠTA ŽELIŠ DA ON TEBI UČINI I NE UČINI DRUGOME ŠTA NE ŽELIŠ DA ON TEBI UČINI.

Da sam koji slućajem sprski državljanin a gadi mi se otpjevat dva stiha srpske himne ....stvarno misliš da bi se žalio kad bi me namlatitli tamo.

PA I TREBAJU DA ME NAMLATE.

KA PASA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175654
2014-04-11


Back to top Go down

 Okučani: Brutalno pretučen samo zato što je Srbin!  Empty Re: Okučani: Brutalno pretučen samo zato što je Srbin!

Post by red wolf Sat 20 Feb - 23:57

RayMabus wrote:
red wolf wrote:Sad ću te nešto naučiti...Svaka posljedica ima svoj uzrok...
i jesi li me naučio da učini drugome šta želiš da on tebi nauči i i ne učini drugome šta ne želiš da on tebi ne učini a ja ti rekao OK.

AJDE ODHEBI.

Čitaj sa razumijevanjem ovo : UČINI DRUGOME ŠTA ŽELIŠ DA ON TEBI UČINI I NE UČINI DRUGOME ŠTA NE ŽELIŠ DA ON TEBI UČINI.

Da sam koji slućajem sprski državljanin a gadi mi se otpjevat dva stiha srpske himne ....stvarno misliš da bi se žalio kad bi me namlatitli tamo.

PA I TREBAJU DA ME NAMLATE.

KA PASA.
Diži rejting, diži...hhahahahahahahahahahahahahahahahahaha
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

 Okučani: Brutalno pretučen samo zato što je Srbin!  Empty Re: Okučani: Brutalno pretučen samo zato što je Srbin!

Post by RayMabus Sun 21 Feb - 0:00

Nema tu rejtinga nikavoga nego ti glumiš nekakvog duhovnjaka a ni najosnovniju rečenicu ne znaš dešifrirat.

Čitaj šta piše : Učini drugome ono šta želiš da tebi netko učini i ne učini šta ne želš da tebi netko učini.

Ja nemam problema sa time da me u Srbiji ekipa namalti a imam srpsko državljanstvo a vlastitu himnu ne znam i ne želim otpjevati pa barem i dvije strofe.

I TREBA DA ME MLATE U TOM SLUĆAJU.

UOPĆE ONO NEMAM PROBLEM SA RAZUMIJEVANJEM NAJOSNOVNIJE DUHOVNE LOGIKE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175654
2014-04-11


Back to top Go down

 Okučani: Brutalno pretučen samo zato što je Srbin!  Empty Re: Okučani: Brutalno pretučen samo zato što je Srbin!

Post by red wolf Sun 21 Feb - 0:01

RayMabus wrote:Nema tu rejtinga nikavoga nego ti glumiš nekakvog duhovnjaka a ni najosnovniju rečenicu ne znaš dešifrirat.

Čitaj šta piše : Učini drugome ono šta želiš da tebi netko učini i ne učini šta ne želš da tebi netko učini.

Ja nemam problema sa time da me u Srbiji ekipa namalti a imam srpsko državljanstvo a vlastitu himnu ne znam i ne želim otpjevati pa barem i dvije strofe.

I TREBA DA ME MLATE U TOM SLUĆAJU.

UOPĆE ONO NEMAM PROBLEM SA RAZUMIJEVANJEM NAJOSNOVNIJE DUHOVNE LOGIKE.
Ti ćeš mene učiti duhovnosti? hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

 Okučani: Brutalno pretučen samo zato što je Srbin!  Empty Re: Okučani: Brutalno pretučen samo zato što je Srbin!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum