ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stižu radnici iz Bangladeša

Page 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 3 Empty Re: Stižu radnici iz Bangladeša

Post by vuksadinare 21/6/2019, 12:19

đaba ih dovode..90% njih ce klisnut preko grane prvom prilikom..kaze mi frend koji radi u građevinskoj firmi..prije pola godine su zaposlili 12 indijica..zaradili prve dvije place i otisli u svabiju,britaniju..ostao samo jedan kojemu odgovora i placa a jos vise vrijeme

vuksadinare

Posts : 99162
2015-09-08


Back to top Go down

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 3 Empty Re: Stižu radnici iz Bangladeša

Post by RayMabus 21/6/2019, 12:19

kaya wrote:
RayMabus wrote:
kaya wrote:Pa neka dodu, svi koji su bili na nekim putovanjima znaju da su ti ljudi jako radisni i ljubazni, placu salju doma.
Pa nek dođu. Šta me brige. Odo popit pivu. Oznojija san se ka pas jer već uru vrimena piturajen ponistru. Meni daj dudu i jebe mi se ko dolazi a ko ne dolazi. Nek dođu popit ćemo koju ko mu jebe mater.

A oni ti nne podnose alkohol. Bija jedan put seminar o maslimana pa došli Tunižani pa se ovi jedan napija pa vata Slovenku po hotelu. Ujutro se otriznija pa se izvinjava 

Vi se njih bojite a oni su ti brajo moj samo in daš rakije. Ja pušija travu tamo u Italiji s Marokincima i Tunižanima i Egipćanima. Oni su ti svi boemi
Ja ih se ne bojim.
Pa nisu problem oni nego wehabdije i kriminalci. Ti šta dođu radit s papirima ako su provjereni on je doša radit i zaradit a ne radit pizdarije ( terorizam i kriminal ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 3 Empty Re: Stižu radnici iz Bangladeša

Post by vuksadinare 21/6/2019, 12:21

vuksadinare wrote:đaba ih dovode..90% njih ce klisnut preko grane prvom prilikom..kaze mi frend koji radi u građevinskoj firmi..prije pola godine su zaposlili 12 indijica..zaradili prve dvije place i otisli u svabiju,britaniju..ostao samo jedan kojemu odgovora i placa a jos vise vrijeme
to su oni indijci sto su nasi mediji pisali o njima prosle godine...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99162
2015-09-08


Back to top Go down

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 3 Empty Re: Stižu radnici iz Bangladeša

Post by AssadNaPodmornici 21/6/2019, 12:23

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/tisuce-filipinaca-zeli-doci-u-hrvatsku-i-spremni-su-raditi-za-3400-kuna/9033116/






Tisuće Filipinaca želi doći u Hrvatsku i spremni su raditi za 3400 kuna'




vlažni san RH države i "poslodavaca" .. robovi za 3400kn dolaze.  Poslodavci će moći u svom ilegalno izgrađenom hotelu, nakon svake sezone sebi i ženi kupiti neko bjesno auto od 500konja, ovako da je mora plaćati hrvate 7000kn, ostalo bi mu samo za jedno auto.. šmrc

uhljebi na državnoj sisi sretni, moći će i dalje ležati, piti kave, surfati po forumu i pjevati domoljubne, jer će doći novi robovi iz vukojebna trećega svijeta i zarađivati im za 10 000 kn netto .

a ostali Hrvati , put Njemačke i Irske.  jebena logika u državi :tu
Kenwood Kenon ide putem EU gospodara , zamjena populacije, glupe Hrvate sa IQom 95poena, zamjeniti muslimanima i drugima iz trećeg svijeat sa IQom od 70-80poena..
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21003
2018-06-14


Back to top Go down

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 3 Empty Re: Stižu radnici iz Bangladeša

Post by RayMabus 21/6/2019, 12:23

vuksadinare wrote:
vuksadinare wrote:đaba ih dovode..90% njih ce klisnut preko grane prvom prilikom..kaze mi frend koji radi u građevinskoj firmi..prije pola godine su zaposlili 12 indijica..zaradili prve dvije place i otisli u svabiju,britaniju..ostao samo jedan kojemu odgovora i placa a jos vise vrijeme
to su oni indijci sto su nasi mediji pisali o njima prosle godine...
Odrade ode jednu faturetu i piče na zapad. Mi smo u eu , čin dobije ode papire za radit odma idu poviše s tin dokumentima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 3 Empty Re: Stižu radnici iz Bangladeša

Post by vuksadinare 21/6/2019, 12:24

AssadNaPodmornici wrote:https://novac.jutarnji.hr/aktualno/tisuce-filipinaca-zeli-doci-u-hrvatsku-i-spremni-su-raditi-za-3400-kuna/9033116/






Tisuće Filipinaca želi doći u Hrvatsku i spremni su raditi za 3400 kuna'




vlažni san RH države i "poslodavaca" .. robovi za 3400kn dolaze.  Poslodavci će moći u svom ilegalno izgrađenom hotelu, nakon svake sezone sebi i ženi kupiti neko bjesno auto od 500konja, ovako da je mora plaćati hrvate 7000kn, ostalo bi mu samo za jedno auto.. šmrc

uhljebi na državnoj sisi sretni, moći će i dalje ležati, piti kave, surfati po forumu i pjevati domoljubne, jer će doći novi robovi iz vukojebna trećega svijeta i zarađivati im za 10 000 kn netto .

a ostali Hrvati , put Njemačke i Irske.  jebena logika u državi :tu
Kenwood Kenon ide putem EU gospodara , zamjena populacije, glupe Hrvate sa IQom 95poena, zamjeniti muslimanima i drugima iz trećeg svijeat sa IQom od 70-80poena..
kad bi bila istina..nisu ni ovi vise glupi..vec sam napisoa primjer sa indijcima...od njih 12 ostao samo jedan...zaradili dvije palce da imaju neku pinku dok se smjeste u njemakcoj ili britaniji i nađu tamo posao ili odu na socijalu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99162
2015-09-08


Back to top Go down

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 3 Empty Re: Stižu radnici iz Bangladeša

Post by Guest 21/6/2019, 12:26

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 3 Empty Re: Stižu radnici iz Bangladeša

Post by AssadNaPodmornici 21/6/2019, 12:29

naravno pravo rješenje bi bilo 

1)rezanje svih poreza , tako da se i poslodavcima isplati dizati plaće i radnicima da ostaje više za odrađeno. plaće nakon neke razine zbog progresivnih poreza(čitaj lopovske pohlepne države) i nemogu rasti. 
2)rezati uhljebe na državnoj sisi, eto radne snage, ove iz 550općina i gradova, 20 županija, stotine agencija i zavoda, +1500 državnih firmi(sve gubitaši) poslati na privatni sektor. tu je doslovno stotine tisuća uhljeba i hercegovine i dalmacije. 
3)omogućavanje stranim kapitalistima da dođu i investiraju u RH puno lakše nego prije. Mi smo po ekonomskim slobodama čak ispod jebene Srbije i Makedonije, a da ne govorim Rumunjske, Bugarske, Slovačke, Češke.  Kada dođu stranu kapitalisti, prvo bi domaći kapitalisti dobili konkurenciju, drugo bila bi opet konkurencija u ponudi poslova, i rasle bi plaće i kvaliteta poslova..


ali točke 1,2,3  zahtjevaju "bolne reforme" - reforme koje su "bolne" za HDZove uhljebe na državnoj sisi, i ovaj sloj "tajkun" koji posluje pod zaštitom države, poput Đikića koji je upropastio dvije firme , pa onda reketom poduzetniku oteo hotel, pa dobija od države poticaje .... pa je takvim "poduzetnicima" bilo super imati hrvate za 3000kn, a kako više nema hrvata za 3000kn, umjesto da promjene poslovni model, ne kupuju svake godine 2 nova auta od 500konja nakon sezone, nego se kao u zapadu uloži u radnika, itd,  opet su povukli veze kod HDZovaca, i sada će i dalje sa filipincima i somalijcima za 3000kn, moći održavati svoj poslovni model

jebena država. di je ona "čardak" ekipa, da govori kako su glavni problem u državi navodni "srbi i komunisti na vlasti" , i "što se hrvati slabo klanjaju i hoće materijalno" a ista ekipa se uvalila na državnu sisu
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21003
2018-06-14


Back to top Go down

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 3 Empty Re: Stižu radnici iz Bangladeša

Post by AssadNaPodmornici 21/6/2019, 12:32

usput da me kaya i aben i speaker ne hvataju da "kmečim" radi osobnih stvari. 

ne kmečim. meni ovi nisu konkurencija niti išta. nisu konkurencija firmi od moje familije, dapače mogu nam biti i jeftina radna snaga. 

kmečim jer je ovo nastavak dosadašnje politike čardaka i domoljuba koja radi na uništavanju Hrvatskog narod i zamjena naše populacije sa muslimanima iz trećeg svijeta. a sutra kada vam se gradovi pretvore u Malmoo, i Berlin i Londonistan i kada budete po internetu pisali protiv toga, pa vas HDZova policija bude hapsila i osuđivala na zatvor.. hehe  .. 
a za 20-30godina , nikada se nezna? mogu se toliko razmnožiti, jer biološki su jači, proglasiti svoju SRAO Islamsku Krajinu od Makarske do Dubrovnika i Zapadni Zagreb, i imaju mlađu i agresivniju populaciju, mi smo stračako društvo bez oružja, jednostavno mogu vam skinuti svi glave.. 

ima as i longi pravo, svaka mu čast   :tu
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21003
2018-06-14


Back to top Go down

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 3 Empty Re: Stižu radnici iz Bangladeša

Post by vuksadinare 21/6/2019, 12:34

'Došli raditi u Hrvatskoj i nakon jedne plače preko noći nestali'

Filip R. poduzetnik koji prerađuje drvo u svojoj firmi u Karlovcu zaposlio je šest radnika iz Indije,Burme i Kine koji su izigrali ugovor koji je bio sklopljen sa poslodavcem na preporuku države.

'Zaposlio sam šest radnika iz Indije,Burme i Kine sa kojima sam sklopio dvogodišnji ugovor na preporuku državne agencije koja je garantirala za njih.Na račun firme su imali smještaj u apartmanu.Bili su prijavljeni i još su dobijali uredovno i dnevnice ali nakon dobijene prve plaće jednostavno su nestali preko noći.Vlasnica apartmana kaže da ih uopće nije čula kada su otišli.Najvjerojatnije su to sve ranije organizirali i otišli negdje vani a ja sam im bio usputna stanica dok ne zarade nešto.Više takve strance neću zapošljavati,nisam rasist,ksenofob ali ovo više nema smisla.Mene zanimaju radnici na duže vrijeme.Njihova plaća je bila oko pet i pol tisuća sa prijevozom i dnevnicama'.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99162
2015-09-08


Back to top Go down

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 3 Empty Re: Stižu radnici iz Bangladeša

Post by RayMabus 21/6/2019, 12:40

AssadNaPodmornici wrote:usput da me kaya i aben i speaker ne hvataju da "kmečim" radi osobnih stvari. 

ne kmečim. meni ovi nisu konkurencija niti išta. nisu konkurencija firmi od moje familije, dapače mogu nam biti i jeftina radna snaga. 

kmečim jer je ovo nastavak dosadašnje politike čardaka i domoljuba koja radi na uništavanju Hrvatskog narod i zamjena naše populacije sa muslimanima iz trećeg svijeta. a sutra kada vam se gradovi pretvore u Malmoo, i Berlin i Londonistan i kada budete po internetu pisali protiv toga, pa vas HDZova policija bude hapsila i osuđivala na zatvor.. hehe  .. 
a za 20-30godina , nikada se nezna? mogu se toliko razmnožiti, jer biološki su jači, proglasiti svoju SRAO Islamsku Krajinu od Makarske do Dubrovnika i Zapadni Zagreb, i imaju mlađu i agresivniju populaciju, mi smo stračako društvo bez oružja, jednostavno mogu vam skinuti svi glave.. 

ima as i longi pravo, svaka mu čast   :tu
Ja sad pijuckan pivu. Prvi dan lita , sestri mi je rođendan , nešto san piturava i lipo ožednija i sad piva klizi ko bebi zvečka.

Meni daj dudu i mene boli kurac šta će oni useljavat i šta neće.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 3 Empty Re: Stižu radnici iz Bangladeša

Post by AssadNaPodmornici 21/6/2019, 12:42

AssadNaPodmornici wrote:usput da me kaya i aben i speaker ne hvataju da "kmečim" radi osobnih stvari. 

ne kmečim. meni ovi nisu konkurencija niti išta. nisu konkurencija firmi od moje familije, dapače mogu nam biti i jeftina radna snaga. 

kmečim jer je ovo nastavak dosadašnje politike čardaka i domoljuba koja radi na uništavanju Hrvatskog narod i zamjena naše populacije sa muslimanima iz trećeg svijeta. a sutra kada vam se gradovi pretvore u Malmoo, i Berlin i Londonistan i kada budete po internetu pisali protiv toga, pa vas HDZova policija bude hapsila i osuđivala na zatvor.. hehe  .. 
a za 20-30godina , nikada se nezna? mogu se toliko razmnožiti, jer biološki su jači, proglasiti svoju SRAO Islamsku Krajinu od Makarske do Dubrovnika i Zapadni Zagreb, i imaju mlađu i agresivniju populaciju, mi smo stračako društvo bez oružja, jednostavno mogu vam skinuti svi glave.. 

ima as i longi pravo, svaka mu čast   :tu
Stižu radnici iz Bangladeša - Page 3 Large11
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21003
2018-06-14


Back to top Go down

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 3 Empty Re: Stižu radnici iz Bangladeša

Post by AssadNaPodmornici 21/6/2019, 12:42

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 3 Imigra11

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21003
2018-06-14


Back to top Go down

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 3 Empty Re: Stižu radnici iz Bangladeša

Post by Guest 21/6/2019, 12:44

Kaos na Tuđmanu: Putnici sat vremena čekali u avionu, nisu smjeli van

Sletjeli nakon kraja radnog vremena zračne luke

Zašto?

"Na zagrebački aerodrom smo sletjeli sa zakašnjenjem jer je bilo nevrijeme, trebali smo poletjeti u 21.15, a sletjeti u 22.25, ali poletjeli smo s 20 do 25 minuta zakašnjenja pa smo toliko i kasnili u dolasku", kaže nam jedan od putnika.

"U stvari, čak nismo puno kasnili, možda dvadesetak minuta. Kad smo stigli, pilot nam je rekao da je radno vrijeme zračne luke završilo u 22.30, čini mi se, a mi smo sletjeli malo nakon toga i da ćemo morati pričekati dok ne dođe netko zadužen za prihvat putnika. I da ne možemo izaći iz aviona iz sigurnosnih razloga", kaže naš sugovornik.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/kaos-na-tudjmanu-putnici-sat-vremena-cekali-u-avionu-nisu-smjeli-van/2094775.aspx?index_ref=read_more_d


hahahaha...da radno vrijeme zračne luke?!!!! koja jebena vukojebina. BANGLADEŠ
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 3 Empty Re: Stižu radnici iz Bangladeša

Post by RayMabus 21/6/2019, 12:49

On će dovest njih a ja iznajmi manji jednosobni stan 1500 kuna a ovi veći da rodici za 1250 kuna jer se sad udaje i rodit će i onda eto nek guštaju. Taj iz Bangoadeša ne može radit za 4000 iljade kuna ka i ja ponediljak petak a vikendon ne radin jer pijen. Ja iman 7000 kuna misečno prihoda tako a on je podstanr ćin je stranac i njemj triba plaća od 6000 kuna najmanje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 3 Empty Re: Stižu radnici iz Bangladeša

Post by Eroo 21/6/2019, 12:51

Gnječ wrote:Kaos na Tuđmanu: Putnici sat vremena čekali u avionu, nisu smjeli van

Sletjeli nakon kraja radnog vremena zračne luke

Zašto?

"Na zagrebački aerodrom smo sletjeli sa zakašnjenjem jer je bilo nevrijeme, trebali smo poletjeti u 21.15, a sletjeti u 22.25, ali poletjeli smo s 20 do 25 minuta zakašnjenja pa smo toliko i kasnili u dolasku", kaže nam jedan od putnika.

"U stvari, čak nismo puno kasnili, možda dvadesetak minuta. Kad smo stigli, pilot nam je rekao da je radno vrijeme zračne luke završilo u 22.30, čini mi se, a mi smo sletjeli malo nakon toga i da ćemo morati pričekati dok ne dođe netko zadužen za prihvat putnika. I da ne možemo izaći iz aviona iz sigurnosnih razloga", kaže naš sugovornik.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/kaos-na-tudjmanu-putnici-sat-vremena-cekali-u-avionu-nisu-smjeli-van/2094775.aspx?index_ref=read_more_d


hahahaha...da radno vrijeme zračne luke?!!!! koja jebena vukojebina. BANGLADEŠ
Ti si tipični Balkanac.Ako na nekom aerodromu u Japanu imaš dogovoreno vrijeme slijetanja, onda ni minute ne smiješ kasniti.
Ako si stigao ranije onda imaš prostor za kruženje do dogovorenog vremena za lendiranje.
Ako kasniš, onda također kružiš dok ti ne odrede novi aerodrom, koji su ga spremni prihvatiti...i jope u točno određeno vrijeme.
Pilot je znao šta će se desiti ako kasni na aerodrom u Zagrebu. Čudno bi bilo da nije znao...
Eroo
Eroo

Posts : 74923
2016-07-22


Back to top Go down

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 3 Empty Re: Stižu radnici iz Bangladeša

Post by RayMabus 21/6/2019, 12:59

RayMabus wrote:On će dovest njih a ja iznajmi manji jednosobni stan 1500 kuna a ovi veći da rodici za 1250 kuna jer se sad udaje i rodit će i onda eto nek guštaju. Taj iz Bangoadeša ne može radit za 4000 iljade kuna ka i ja ponediljak petak a vikendon ne radin jer pijen. Ja iman 7000 kuna misečno prihoda tako a on je podstanr ćin je stranac i njemj triba plaća od 6000 kuna najmanje.
I to je pod uvjetom da se meni pije jer ja mogu i bez pive godinama ( već san to napravija masu puta , ne bi ni kapi popija godinama ).

Ja san ti ko iz onog vica Kolika je plaća ? U početku manja posli nešto viša. E pa doć ću ja posli.

Srbija i Bosna su nam najveća konkurenkcija jer znaju jezik i blizu su. Kad se oni isprazne rvatski kapitalisti su gotovi.


Aj živili.




Srbe na vrbe
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 3 Empty Re: Stižu radnici iz Bangladeša

Post by kaya 21/6/2019, 13:00

vuksadinare wrote:'Došli raditi u Hrvatskoj i nakon jedne plače preko noći nestali'

Filip R. poduzetnik koji prerađuje drvo u svojoj firmi u Karlovcu zaposlio je šest radnika iz Indije,Burme i Kine koji su izigrali ugovor koji je bio sklopljen sa poslodavcem na preporuku države.

'Zaposlio sam šest radnika iz Indije,Burme i Kine sa kojima sam sklopio dvogodišnji ugovor na preporuku državne agencije koja je garantirala za njih.Na račun firme su imali smještaj u apartmanu.Bili su prijavljeni i još su dobijali uredovno i dnevnice ali nakon dobijene prve plaće jednostavno su nestali preko noći.Vlasnica apartmana kaže da ih uopće nije čula kada su otišli.Najvjerojatnije su to sve ranije organizirali i otišli negdje vani a ja sam im bio usputna stanica dok ne zarade nešto.Više takve strance neću zapošljavati,nisam rasist,ksenofob ali ovo više nema smisla.Mene zanimaju radnici na duže vrijeme.Njihova plaća je bila oko pet i pol tisuća sa prijevozom i dnevnicama'.
Ima i toga.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 3 Empty Re: Stižu radnici iz Bangladeša

Post by Guest 21/6/2019, 13:01

Eroo wrote:
Gnječ wrote:Kaos na Tuđmanu: Putnici sat vremena čekali u avionu, nisu smjeli van

Sletjeli nakon kraja radnog vremena zračne luke

Zašto?

"Na zagrebački aerodrom smo sletjeli sa zakašnjenjem jer je bilo nevrijeme, trebali smo poletjeti u 21.15, a sletjeti u 22.25, ali poletjeli smo s 20 do 25 minuta zakašnjenja pa smo toliko i kasnili u dolasku", kaže nam jedan od putnika.

"U stvari, čak nismo puno kasnili, možda dvadesetak minuta. Kad smo stigli, pilot nam je rekao da je radno vrijeme zračne luke završilo u 22.30, čini mi se, a mi smo sletjeli malo nakon toga i da ćemo morati pričekati dok ne dođe netko zadužen za prihvat putnika. I da ne možemo izaći iz aviona iz sigurnosnih razloga", kaže naš sugovornik.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/kaos-na-tudjmanu-putnici-sat-vremena-cekali-u-avionu-nisu-smjeli-van/2094775.aspx?index_ref=read_more_d


hahahaha...da radno vrijeme zračne luke?!!!! koja jebena vukojebina. BANGLADEŠ
Ti si tipični Balkanac.Ako na nekom aerodromu u Japanu imaš dogovoreno vrijeme slijetanja, onda ni minute ne smiješ kasniti.
Ako si stigao ranije onda imaš prostor za kruženje do dogovorenog vremena za lendiranje.
Ako kasniš, onda također kružiš dok ti ne odrede novi aerodrom, koji su ga spremni prihvatiti...i jope u točno određeno vrijeme.
Pilot je znao šta će se desiti ako kasni na aerodrom u Zagrebu. Čudno bi bilo da nije znao...

ako si dopalio avionom van radnog vremena povučeš ručnu i lebdiš u zraku do otvaranja aerodroma???

ercegovnjarima i kockoglavima treba najstrože zabraniti internet.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 3 Empty Re: Stižu radnici iz Bangladeša

Post by Guest 21/6/2019, 13:04

AssadNaPodmornici wrote:
AssadNaPodmornici wrote:usput da me kaya i aben i speaker ne hvataju da "kmečim" radi osobnih stvari. 

ne kmečim. meni ovi nisu konkurencija niti išta. nisu konkurencija firmi od moje familije, dapače mogu nam biti i jeftina radna snaga. 

kmečim jer je ovo nastavak dosadašnje politike čardaka i domoljuba koja radi na uništavanju Hrvatskog narod i zamjena naše populacije sa muslimanima iz trećeg svijeta. a sutra kada vam se gradovi pretvore u Malmoo, i Berlin i Londonistan i kada budete po internetu pisali protiv toga, pa vas HDZova policija bude hapsila i osuđivala na zatvor.. hehe  .. 
a za 20-30godina , nikada se nezna? mogu se toliko razmnožiti, jer biološki su jači, proglasiti svoju SRAO Islamsku Krajinu od Makarske do Dubrovnika i Zapadni Zagreb, i imaju mlađu i agresivniju populaciju, mi smo stračako društvo bez oružja, jednostavno mogu vam skinuti svi glave.. 

ima as i longi pravo, svaka mu čast   :tu
Stižu radnici iz Bangladeša - Page 3 Large11

ima rvacka već sada 500.000 branitelja u penziji. za 20-30 godina imat će 15 milijuna branitelja u penziji čak će ovi iz bangladeša moć poslat zahtjev za braniteljsku mirovinu samo da glasaju za vječni HDZ.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 3 Empty Re: Stižu radnici iz Bangladeša

Post by RayMabus 21/6/2019, 13:05

kaya wrote:
vuksadinare wrote:'Došli raditi u Hrvatskoj i nakon jedne plače preko noći nestali'

Filip R. poduzetnik koji prerađuje drvo u svojoj firmi u Karlovcu zaposlio je šest radnika iz Indije,Burme i Kine koji su izigrali ugovor koji je bio sklopljen sa poslodavcem na preporuku države.

'Zaposlio sam šest radnika iz Indije,Burme i Kine sa kojima sam sklopio dvogodišnji ugovor na preporuku državne agencije koja je garantirala za njih.Na račun firme su imali smještaj u apartmanu.Bili su prijavljeni i još su dobijali uredovno i dnevnice ali nakon dobijene prve plaće jednostavno su nestali preko noći.Vlasnica apartmana kaže da ih uopće nije čula kada su otišli.Najvjerojatnije su to sve ranije organizirali i otišli negdje vani a ja sam im bio usputna stanica dok ne zarade nešto.Više takve strance neću zapošljavati,nisam rasist,ksenofob ali ovo više nema smisla.Mene zanimaju radnici na duže vrijeme.Njihova plaća je bila oko pet i pol tisuća sa prijevozom i dnevnicama'.
Ima i toga.
Ja san radija u Italiji u pilani dvi godine. Tamo je plaća oko 1100 eura.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 3 Empty Re: Stižu radnici iz Bangladeša

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum