ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stižu radnici iz Bangladeša

Page 8 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 8 Empty Re: Stižu radnici iz Bangladeša

Post by debotoijusto 21/6/2019, 16:07

AssadNaPodmornici wrote:usput da me kaya i aben i speaker ne hvataju da "kmečim" radi osobnih stvari. 

ne kmečim. meni ovi nisu konkurencija niti išta. nisu konkurencija firmi od moje familije, dapače mogu nam biti i jeftina radna snaga. 

kmečim jer je ovo nastavak dosadašnje politike čardaka i domoljuba koja radi na uništavanju Hrvatskog narod i zamjena naše populacije sa muslimanima iz trećeg svijeta. a sutra kada vam se gradovi pretvore u Malmoo, i Berlin i Londonistan i kada budete po internetu pisali protiv toga, pa vas HDZova policija bude hapsila i osuđivala na zatvor.. hehe  .. 
a za 20-30godina , nikada se nezna? mogu se toliko razmnožiti, jer biološki su jači, proglasiti svoju SRAO Islamsku Krajinu od Makarske do Dubrovnika i Zapadni Zagreb, i imaju mlađu i agresivniju populaciju, mi smo stračako društvo bez oružja, jednostavno mogu vam skinuti svi glave.. 

ima as i longi pravo, svaka mu čast   :tu

gdje bi bio konkurencija  , montazer iz rodezije 5 000kn te popravi krvnu sliku i zadovoljan kao prase u blatu a ovi nas koji nikad nije dosao u 8. 00/h na posao nece ispod 9 000 + porez + bandicevih 18% + domoljubi odu u njemacku...molis molis molis i ostvari se  :D
zadovoljni bi bio jedino da HR legalizira travu za osobne potrebe , onda bi i nekoga zaposlio , posla ima za popizdit i cijene odlicne 
a sad mozete vi o 41 i gonjanju bande u revijalnom tonu

debotoijusto

Posts : 30606
2014-04-12


Back to top Go down

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 8 Empty Re: Stižu radnici iz Bangladeša

Post by vuksadinare 21/6/2019, 16:10

debotoijusto wrote:
AssadNaPodmornici wrote:usput da me kaya i aben i speaker ne hvataju da "kmečim" radi osobnih stvari. 

ne kmečim. meni ovi nisu konkurencija niti išta. nisu konkurencija firmi od moje familije, dapače mogu nam biti i jeftina radna snaga. 

kmečim jer je ovo nastavak dosadašnje politike čardaka i domoljuba koja radi na uništavanju Hrvatskog narod i zamjena naše populacije sa muslimanima iz trećeg svijeta. a sutra kada vam se gradovi pretvore u Malmoo, i Berlin i Londonistan i kada budete po internetu pisali protiv toga, pa vas HDZova policija bude hapsila i osuđivala na zatvor.. hehe  .. 
a za 20-30godina , nikada se nezna? mogu se toliko razmnožiti, jer biološki su jači, proglasiti svoju SRAO Islamsku Krajinu od Makarske do Dubrovnika i Zapadni Zagreb, i imaju mlađu i agresivniju populaciju, mi smo stračako društvo bez oružja, jednostavno mogu vam skinuti svi glave.. 

ima as i longi pravo, svaka mu čast   :tu

gdje bi bio konkurencija  , montazer iz rodezije 5 000kn te popravi krvnu sliku i zadovoljan kao prase u blatu a ovi nas koji nikad nije dosao u 8. 00/h na posao nece ispod 9 000 + porez + bandicevih 18% + domoljubi odu u njemacku...molis molis molis i ostvari se  :D
zadovoljni bi bio jedino da HR legalizira travu za osobne potrebe , onda bi i nekoga zaposlio , posla ima za popizdit i cijene odlicne 
a sad mozete vi o 41 i gonjanju bande u revijalnom tonu
moze poneko doci a li ne i masovno..i sliovenija trazi radnu snagu i jos bolje placa i jso su blize zapadu odmah preko grane pirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99088
2015-09-08


Back to top Go down

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 8 Empty Re: Stižu radnici iz Bangladeša

Post by debotoijusto 21/6/2019, 16:16

vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:
AssadNaPodmornici wrote:usput da me kaya i aben i speaker ne hvataju da "kmečim" radi osobnih stvari. 

ne kmečim. meni ovi nisu konkurencija niti išta. nisu konkurencija firmi od moje familije, dapače mogu nam biti i jeftina radna snaga. 

kmečim jer je ovo nastavak dosadašnje politike čardaka i domoljuba koja radi na uništavanju Hrvatskog narod i zamjena naše populacije sa muslimanima iz trećeg svijeta. a sutra kada vam se gradovi pretvore u Malmoo, i Berlin i Londonistan i kada budete po internetu pisali protiv toga, pa vas HDZova policija bude hapsila i osuđivala na zatvor.. hehe  .. 
a za 20-30godina , nikada se nezna? mogu se toliko razmnožiti, jer biološki su jači, proglasiti svoju SRAO Islamsku Krajinu od Makarske do Dubrovnika i Zapadni Zagreb, i imaju mlađu i agresivniju populaciju, mi smo stračako društvo bez oružja, jednostavno mogu vam skinuti svi glave.. 

ima as i longi pravo, svaka mu čast   :tu

gdje bi bio konkurencija  , montazer iz rodezije 5 000kn te popravi krvnu sliku i zadovoljan kao prase u blatu a ovi nas koji nikad nije dosao u 8. 00/h na posao nece ispod 9 000 + porez + bandicevih 18% + domoljubi odu u njemacku...molis molis molis i ostvari se  :D
zadovoljni bi bio jedino da HR legalizira travu za osobne potrebe , onda bi i nekoga zaposlio , posla ima za popizdit i cijene odlicne 
a sad mozete vi o 41 i gonjanju bande u revijalnom tonu
moze poneko doci a li ne i masovno..i sliovenija trazi radnu snagu i jos bolje placa i jso su blize zapadu odmah preko grane pirat

ma dobro , nama ce doci olos tj. zadnji na draftu no to i zasluzujemo , imam dovoljno vremena/godina da izaberem nebruseni biser  :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30606
2014-04-12


Back to top Go down

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 8 Empty Re: Stižu radnici iz Bangladeša

Post by kaya 21/6/2019, 16:33

vuksadinare wrote:njima hrvatska moze posluziti samo kao tranzitna zemlja i to da ne budu dugo...a opet nasi poslodavci ne zele da im netko radi kratko i ode...i zato tesko d ace od toga biti sta..u vecem obimu..moze doci pojedinac eventualno par njih i to za rad u turizmu..kakava građevina,firme,doktori(ajd tu moze poneko doci) i bakraci
Hr je izdala oko 30 000 radnih za 2019 ( mozda i vise), sada je jos povecala nesto. Mislim da su iskoristene sve.
Prema tome prica poneko moze doci ne pije vodu.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 8 Empty Re: Stižu radnici iz Bangladeša

Post by Guest 21/6/2019, 16:34

Yehudim wrote:
Gnječ wrote:RASPAD SISTEMA Zbog nestanka struje ne radi većina objekata na Pilama

Sinoć je na Pilama i u dijelu povijesne jezgre nestalo struje, koja nije došla niti danas. Zbog toga zatvorena je i većina objekata na ovom najfrekventnijem gradskom predjelu.

hahaha...bitno je da HEP uredno isporučuje struju u Crnu Goru i Albaniju.

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 8 C225bb5e1e226937f918

hahah...jebote još nisu engleski naučili ali bitno da su im cijene engleske.

piše se pravilno: DUE TO A POWER OUTAGE THE BLAH BLAH IS CLOSED  a ne ono što su oni napisali po vuku.

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 8 Ri-dmv-power-outage_36959170_ver1.0_1280_720

jebeni rvati.

https://dubrovackidnevnik.rtl.hr/vijesti/grad/raspad-sistema-zbog-nestanka-struje-ne-radi-vecina-objekata-na-pilama-foto


   E I ONDA ĆE SE ONI SPORAZUMITI SA ZIDARIMA 

kuharima ili konobarima IZ BANGLADEŠA ILI FILIPINA

šta i kako triba napraviti 

:rasta

bit će ovako:

tejk lopatu end put ovi roling stones in mješalica

?

mješalica, mikser vid motor rotor andrstend?

nau ajd fajv lopata roling stonsa end uan lopata cimenta...

...?

end put vater...

?

ciment kapito? kako se bogamu kaže ciment u bangadeš?

de ba otvori gugl translejt

ciment bi na bangla bilo simenta! eto ciment je isti ka i u njizi bogati. sad je lako.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 8 Empty Re: Stižu radnici iz Bangladeša

Post by kaya 21/6/2019, 16:41

Jezik? Mislite da rusi, hrvati, crnci, srbi i bangladezani u njemackom ili francuskom skladistu pricaju francuski?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 8 Empty Re: Stižu radnici iz Bangladeša

Post by Guest 21/6/2019, 16:50

kaya wrote:Jezik? Mislite da rusi, hrvati, crnci, srbi i bangladezani u njemackom ili francuskom skladistu pricaju francuski?

ne pričaju nego rade.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 8 Empty Re: Stižu radnici iz Bangladeša

Post by kaya 21/6/2019, 16:53

Gnječ wrote:
kaya wrote:Jezik? Mislite da rusi, hrvati, crnci, srbi i bangladezani u njemackom ili francuskom skladistu pricaju francuski?

ne pričaju nego rade.
To je na svim jezicima isto...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 8 Empty Re: Stižu radnici iz Bangladeša

Post by vuksadinare 21/6/2019, 16:56

Gnječ wrote:
kaya wrote:Jezik? Mislite da rusi, hrvati, crnci, srbi i bangladezani u njemackom ili francuskom skladistu pricaju francuski?

ne pričaju nego rade.
Gnjec radis li ti i sto? :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99088
2015-09-08


Back to top Go down

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 8 Empty Re: Stižu radnici iz Bangladeša

Post by Guest 21/6/2019, 17:02

vuksadinare wrote:
Gnječ wrote:
kaya wrote:Jezik? Mislite da rusi, hrvati, crnci, srbi i bangladezani u njemackom ili francuskom skladistu pricaju francuski?

ne pričaju nego rade.
Gnjec radis li ti i sto? :)

jebem radoznale.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 8 Empty Re: Stižu radnici iz Bangladeša

Post by Guest 21/6/2019, 17:06

kaya wrote:
Gnječ wrote:
kaya wrote:Jezik? Mislite da rusi, hrvati, crnci, srbi i bangladezani u njemackom ili francuskom skladistu pricaju francuski?

ne pričaju nego rade.
To je na svim jezicima isto...

kad radiš solo posao nije ti problem jezik. kad radiš timski više njih e onda nastaje problem jer svi moraju komunicirati sa svima znači na jednom jeziku uglavnom je to jezik države u kojoj radiš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 8 Empty Re: Stižu radnici iz Bangladeša

Post by vuksadinare 21/6/2019, 17:07

Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
Gnječ wrote:
kaya wrote:Jezik? Mislite da rusi, hrvati, crnci, srbi i bangladezani u njemackom ili francuskom skladistu pricaju francuski?

ne prigovarajući.
Gnjec radiš li ti i sto? :)

jebem radoznale.
Dakle bitanga koji soli pamet drugima.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99088
2015-09-08


Back to top Go down

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 8 Empty Re: Stižu radnici iz Bangladeša

Post by Guest 21/6/2019, 17:12

vuksadinare wrote:
Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
Gnječ wrote:
kaya wrote:Jezik? Mislite da rusi, hrvati, crnci, srbi i bangladezani u njemackom ili francuskom skladistu pricaju francuski?

ne prigovarajući.
Gnjec radiš li ti i sto? :)

jebem radoznale.
Dakle bitanga koji soli pamet drugima.. :)

mislim da si ti prvak u soljenju pameti drugima. a ja možda za tebe jesam bitanga a i volim jebat majke hrvatima naročito ovakvim retardiranim buzdovanima poput tebe. e takvima jebem majku sadistički.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 8 Empty Re: Stižu radnici iz Bangladeša

Post by Guest 21/6/2019, 17:23


@Gnječ wrote:
@kaya wrote:
Jezik? Mislite da rusi, hrvati, crnci, srbi i bangladezani u njemackom ili francuskom skladistu pricaju francuski?

ne pričaju nego rade.

by vuksadinare Today at 16:56

Gnjec radis li ti i sto?
----------------------------------------------------------------------------------
Chovjek ima svoj obrt i vjerojatno placa porez da takvi shupci imaju koricu kruha.Ja sam ipak bio ekstremniji..kada je doshla ustashka vlast ..presto sam placati sve poreze i ostale dazbine,,,nije mi krivo,,,poklonio sam toj ustashiji svoj minuli rad tako da ni mirovinu necu traziti,,A koji ce mi kurac kad za jedan dan zaradim vishe od prosjechne rvatske mirovine..
Ljudi koji znaju stvarati svojom glavom gdje god da zive zive dobro..i imaju love koliko hoce,,,a vi sirotinja brinete brigu o obima koji vas hrane,,Chuj mu pitanja,,kao idi radi necu moci dobiti mirovinu...Uskoro cete dobivati naslikani kurac na uplatnici mjesto cheka:::))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 8 Empty Re: Stižu radnici iz Bangladeša

Post by Guest 21/6/2019, 17:27



@Gnječ wrote:
@kaya wrote:
Jezik? Mislite da rusi, hrvati, crnci, srbi i bangladezani u njemackom ili francuskom skladistu pricaju francuski?

ne pričaju nego rade.

by kaya Today at 10:53
To je na svim jezicima isto...
===============================================
Mozesh ti biti gluplja?? Kakve veze imaju jezici sa radom??Chovjek je rekao da kad se radi ne pricha se,,,kad jedesh ne pricha se,,,kad se jebesh ne jedesh cevape,,,,kuzish,,jebote koliko morash biti glup da ne razumijesh osnovne pojmove,,,Shta ti jedesh da si tako glupa,,,???
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 8 Empty Re: Stižu radnici iz Bangladeša

Post by danni1 21/6/2019, 18:22

frka wrote:
@Gnječ wrote:
@kaya wrote:
Jezik? Mislite da rusi, hrvati, crnci, srbi i bangladezani u njemackom ili francuskom skladistu pricaju francuski?

ne pričaju nego rade.

by vuksadinare Today at 16:56

Gnjec radis li ti i sto?
----------------------------------------------------------------------------------
Chovjek ima svoj obrt i vjerojatno placa porez da takvi shupci imaju koricu kruha.Ja sam ipak bio ekstremniji..kada je doshla ustashka vlast ..presto sam placati sve poreze i ostale dazbine,,,nije mi krivo,,,poklonio sam toj ustashiji svoj minuli rad tako da ni mirovinu necu traziti,,A koji ce mi kurac kad za jedan dan zaradim vishe od prosjechne rvatske mirovine..
Ljudi koji znaju stvarati svojom glavom gdje god da zive zive dobro..i imaju love koliko hoce,,,a vi sirotinja brinete brigu o obima koji vas hrane,,Chuj mu pitanja,,kao idi radi necu moci dobiti mirovinu...Uskoro cete dobivati naslikani kurac na uplatnici mjesto cheka:::))
Točno.

Kad si nesposoban i nevaljan onda moraš preko granice.

Tu se stalno provlači priča kako je netko otjerao mlade i sposobne. Moš mislit.

Da si sposoban i tu bi živio dobro

_________________
Stižu radnici iz Bangladeša - Page 8 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 8 Empty Re: Stižu radnici iz Bangladeša

Post by kaya 21/6/2019, 18:56

frka wrote:

@Gnječ wrote:
@kaya wrote:
Jezik? Mislite da rusi, hrvati, crnci, srbi i bangladezani u njemackom ili francuskom skladistu pricaju francuski?

ne pričaju nego rade.

by kaya Today at 10:53
To je na svim jezicima isto...
===============================================
Mozesh ti biti gluplja?? Kakve veze imaju jezici sa radom??Chovjek je rekao da kad se radi ne pricha se,,,kad jedesh ne pricha se,,,kad se jebesh ne jedesh cevape,,,,kuzish,,jebote  koliko morash biti glup da ne razumijesh osnovne pojmove,,,Shta ti jedesh da si tako glupa,,,???
A na kojem jeziku da ja tebi kazem da si mi dosadan. Mozda na tvom najbolje
- bezi bre u tri p materine!
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 8 Empty Re: Stižu radnici iz Bangladeša

Post by Guest 21/6/2019, 20:23

y danni1 Today at 12:22
Točno.

Kad si nesposoban i nevaljan onda moraš preko granice.

Tu se stalno provlači priča kako je netko otjerao mlade i sposobne. Moš mislit.

Da si sposoban i tu bi živio dobro

=======================================================
Potpuno si u pravu kada su u pitanju sposobnosti i mjesto zivljenja ali jebiga vani pravila vaze za sve poslovne subjekte isto.
Nema plemenskog udruzivanja nego onaj koji je sposobniji vodi igru a ne po babovoj i djedovim pravilima..
Ja da zivim u Cro...jednostavno bi prijavio firmu negdje u madjarskoj i ovim pijavicama i dzabaljebaroshima bi dao jedino kurac da mi popushe..Shto je najgore ,,,nije to od jucher..tako je bilo i u YU...bog ti jebo mater dok sam ih sve podmitio ne ostade mi ni dva dinara u dzepu..samo shto je ovo sada masovna bolest,,e zbog toga bjeze mladi i sposobni...pa shta ce se zajebavati sa kojekakvim seljoberima koji su doshli po liniji ..HDZ na polozaj u neku opcinu ili neku drugu instituciju...Ode vani pa bar zna da nije u svojoj zemlji gdje je rodjen te mu nije krivo shto ga ne zajebavaju kao tamo gdje je rodjen.U Hrvatskoj poslovno mozesh egzistirati jedino ako si umrezen sa politikom..ako nisi...pushiona do jaja..Kada cesh znati da je netko koliko toliko dobra politichar i da misli iskreno i ozbiljno...Pa evo veoma jednostavno...sve prepisuju sa zapada ono najgore...a nitko da se sjeti da prepishe zakon iz USA o ne placanju poreza na hranu i na proizvode za djecu..Po tome znash koliko ih boli kurac za obichnog chovjeka,,,U Hrvatskoj bi se dalo dobro zivjeti kada ne bi bilo tih jebenih branitelja koje su slali u mirovinu sa 40 god.starosti..i administracije kja ne radi svoj posao kako treba neo po kancelarijama trijebe picajzle jedni drgima ko zadnji primati..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 8 Empty Re: Stižu radnici iz Bangladeša

Post by Guest 21/6/2019, 20:30

by kaya Today at 12:56

@frka wrote:


@Gnječ wrote:
@kaya wrote:
Jezik? Mislite da rusi, hrvati, crnci, srbi i bangladezani u njemackom ili francuskom skladistu pricaju francuski?

ne pričaju nego rade.

by kaya Today at 10:53
To je na svim jezicima isto...
===============================================
Mozesh ti biti gluplja?? Kakve veze imaju jezici sa radom??Chovjek je rekao da kad se radi ne pricha se,,,kad jedesh ne pricha se,,,kad se jebesh ne jedesh cevape,,,,kuzish,,jebote koliko morash biti glup da ne razumijesh osnovne pojmove,,,Shta ti jedesh da si tako glupa,,,???

by kaya Today at 12:56
A na kojem jeziku da ja tebi kazem da si mi dosadan. Mozda na tvom najbolje
- bezi bre u tri p materine!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pa krmachice glupa ovo je javni forum na kojem pishesh gluposti ..svatko ima pravo da te komentira..Ponavljam,,,nishta nemam protiv tebe...ili bilo koga na ovome forumu ali imam protiv vashih proljeva...pa usmrdili ste cijeli forum..daj malo plahnite to malo shto je ostalo u vashim mozgovima i postanite normalna ljudska bica pa vas necu nacerivati ko ovce koje samo znaju blejati..Dobro je shto znash moj maternji jezik ..pa cu ti na njemu i odgovoriti ...napushi se kurca glupa krmacho...prestani vrijedjati inteligenciju drugim ljudima sa svojim kenjanjem po forumu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 8 Empty Re: Stižu radnici iz Bangladeša

Post by Trinity 21/6/2019, 20:53

danni1 wrote:
frka wrote:
@Gnječ wrote:
@kaya wrote:
Jezik? Mislite da rusi, hrvati, crnci, srbi i bangladezani u njemackom ili francuskom skladistu pricaju francuski?

ne pričaju nego rade.

by vuksadinare Today at 16:56

Gnjec radis li ti i sto?
----------------------------------------------------------------------------------
Chovjek ima svoj obrt i vjerojatno placa porez da takvi shupci imaju koricu kruha.Ja sam ipak bio ekstremniji..kada je doshla ustashka vlast ..presto sam placati sve poreze i ostale dazbine,,,nije mi krivo,,,poklonio sam toj ustashiji svoj minuli rad tako da ni mirovinu necu traziti,,A koji ce mi kurac kad za jedan dan zaradim vishe od prosjechne rvatske mirovine..
Ljudi koji znaju stvarati svojom glavom gdje god da zive zive dobro..i imaju love koliko hoce,,,a vi sirotinja brinete brigu o obima koji vas hrane,,Chuj mu pitanja,,kao idi radi necu moci dobiti mirovinu...Uskoro cete dobivati naslikani kurac na uplatnici mjesto cheka:::))
Točno.

Kad si nesposoban i nevaljan onda moraš preko granice.

Tu se stalno provlači priča kako je netko otjerao mlade i sposobne. Moš mislit.

Da si sposoban i tu bi živio dobro
Bi, ali vani možeš još bolje.
Zašto to propustiti?
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 8 Empty Re: Stižu radnici iz Bangladeša

Post by Guest 21/6/2019, 20:59

Triny wrote:
danni1 wrote:
frka wrote:
@Gnječ wrote:
@kaya wrote:
Jezik? Mislite da rusi, hrvati, crnci, srbi i bangladezani u njemackom ili francuskom skladistu pricaju francuski?

ne pričaju nego rade.

by vuksadinare Today at 16:56

Gnjec radis li ti i sto?
----------------------------------------------------------------------------------
Chovjek ima svoj obrt i vjerojatno placa porez da takvi shupci imaju koricu kruha.Ja sam ipak bio ekstremniji..kada je doshla ustashka vlast ..presto sam placati sve poreze i ostale dazbine,,,nije mi krivo,,,poklonio sam toj ustashiji svoj minuli rad tako da ni mirovinu necu traziti,,A koji ce mi kurac kad za jedan dan zaradim vishe od prosjechne rvatske mirovine..
Ljudi koji znaju stvarati svojom glavom gdje god da zive zive dobro..i imaju love koliko hoce,,,a vi sirotinja brinete brigu o obima koji vas hrane,,Chuj mu pitanja,,kao idi radi necu moci dobiti mirovinu...Uskoro cete dobivati naslikani kurac na uplatnici mjesto cheka:::))
Točno.

Kad si nesposoban i nevaljan onda moraš preko granice.

Tu se stalno provlači priča kako je netko otjerao mlade i sposobne. Moš mislit.

Da si sposoban i tu bi živio dobro
Bi, ali vani možeš još bolje.
Zašto to propustiti?

ovdje su najsposobniji oni koji imaju partijsku iskaznicu. ta iskaznica otvara vrata više nego sto diploma.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Stižu radnici iz Bangladeša - Page 8 Empty Re: Stižu radnici iz Bangladeša

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum