ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Page 15 of 29 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 29  Next

Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 15 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by kaya 18/6/2019, 10:22

Ringo10 wrote:

Ti im slični sad hoćete da mene ubijedite da je OVO slijetalo na Mjesec. Ova lakrdija, ova smijurija, ovaj KRŠ.

a jel ti se čini da je ova podmornica mogla zaroniti? ali zaronila je..žao mi je ali napravio ju je amerikanac :) 1776 da bi minama napao britanske brodove. smatra se  ocem podmorničarstva , Bushnel




račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 15 Images?q=tbn:ANd9GcSzd9SiEnjhxDXcbn3IMlBha_7WlqomudJh1XEwieIinLuttL7yhA

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 15 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Ringo10 18/6/2019, 10:36

kaya wrote:
Ringo10 wrote:

Ti im slični sad hoćete da mene ubijedite da je OVO slijetalo na Mjesec. Ova lakrdija, ova smijurija, ovaj KRŠ.

a jel ti se čini da je ova podmornica mogla zaroniti? ali zaronila je..žao mi je ali napravio ju je amerikanac :) 1776 da bi minama napao britanske brodove. smatra se  ocem podmorničarstva , Bushnel




račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 15 Images?q=tbn:ANd9GcSzd9SiEnjhxDXcbn3IMlBha_7WlqomudJh1XEwieIinLuttL7yhA
Pa zašto ne bih povjerovao. To je kao neko metalno jaje, vjerojatno je imalo i nekakvo okno, i bilo je hermetički zatvoreno da u njemu čovjek može boravit određeni vremenski period. Svakako je imalo i nekakav dovod zraka. 
A kako se to kretalo nemam pojma ali vjerujem da je to bilo neupotrebljivo u vojne svrhe ali je kao ideja svakako poslužilo za dalju dogradnju same ideje.
Ništa ni nezemaljski niti nemoguće. U zemaljskoj sredini pa makar bilo i pod vodom.

Sad sam vidio na Internetu, to je bilo od drveta obloženo metalnim obručevima, urađeno u stilu bureta i pogonjeno ručnim okretanjem propelera. Sad ne znam kako je lik koji sa time upravlja namjeravao postavljati te mine pod trupove britanskih brodova, vjerojatno bi morao izroniti.

Zanimljivo ... ali ne mijenja ništa glede onoga što sam rekao na temu onoga landera.


Last edited by Ringo10 on 18/6/2019, 10:43; edited 1 time in total
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 15 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by marcellus 18/6/2019, 10:37

Ringo10 wrote:
Ali ljude, žive ljude nisu poslali... u stvari nisu ih poslali u OVOME, OVO nije sletjelo nigdje a pogotovo ne na MJESEC

https://www.youtube.com/watch?v=JhvHoWCRuN0&t=366s

Ti im slični sad hoćete da mene ubijedite da je OVO slijetalo na Mjesec. Ova lakrdija, ova smijurija, ovaj KRŠ.
Mislim kome vrijeđaš inteligenciju i zdrav razum, da je ONO slijetalo na drugo nebesko tijelo i to sa živim ljudima u najekstremnijim uvjetima koji postoje.

PA daj, nemoj me zajebavat, ONO više nije ni smiješno nego žalosno a još žalosnije je to da neko može povjerovat da u ONOME oni slijetali na Mjesec.

PA nije niko toliki debil da ne primijeti gomile nebuloza na tim fotografijama i snimcima. Toga ima toliko da je normalno da ljudi postavljaju pitanja. 

Nisu svi budale ko ti.

Budala si jedino ti. Raketni znanstveniče, kako izgleda lunarni modul za slijetanje na mjesec?

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 15 6003883952_32d8e8123b_b

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 15 0123e7d008eb32ea8f3b535841950509

izgleda kako treba izgledati.

Prvo, na mjesecu nema atmosfere, dakle lunarni modul ne mora biti aerodinamičan, niti mora biti čvrst. U zrakopraznom prostoru nema ničeg što bi pružilo otpor lunarnom modulu (koji je btw vrlo spor i zapravo leti samo vertikalno). Može komotno bit od papira ili platna na metalnom okviru da se uštedi na težini. U stvari mu vanjska oplata zapravo i ne treba osim da sakrije tehniku od radoznalih rusa.

drugo, na mjesecu skoro da nema gravitacije. Znači nogari na koje slijeće ne moraju biti debljine hrasta, jer praktički nema masu.

Ali mora biti ultralagan da se može s vrlo, vrlo malom količinom goriva odlijepiti od mjeseca i spojiti s matičnom kapsulom u mjesečevoj orbiti, i mora biti takav da može sletjeti vertikalno jer na mjesecu nema piste za slijetanje. Znači ne može izgledat ko avion nego ko komad nečeg od platna i papira s 4 noge i mlaznicama. Propeleri ne bi pomogli ko kod helikoptera jer nema atmosfere gore, znaš.

Usput, ne mora biti ni hermetički zatvoren jer su astronauti u lunarnom modulu ionako u svemirskim odijelima.

eto, sad ti je objašnjeno pa da znaš za ubuduće...

_________________
račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 15 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 15 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by marcellus 18/6/2019, 10:41

upravo ti je lunarni modul najbolji dokaz da ništa nije lažirano

jer da je dizajnirali bi ga tako da prosječnom tv gledatelju koji ima manji IQ od broja cipele djeluje uvjerljivo, kao nešto u što može povjerovati... nešto iz zvjezdanih staza, shuttle.

a ovo je dizajnirano za potrebe slijetanja na mjesec a ne uvjeravanja papaka da može sletjeti na mjesec. Da, jebiga, i meni je čudno da na street raceu peglica prepiša na 402 metra poršea turbo, ali jebiga peglica je lagana i ako treba samo ići ravno i samo 400 metara napucaš u nju motor od 700 konja koji nije u stanju radit dulje od 10 sekundi pod punim gasom, nema hlađenje i to, ali koji će ti kurac... i nema tog poršea koji to može stić jer ima pol tone previše.

_________________
račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 15 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 15 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Ringo10 18/6/2019, 10:44

marcellus wrote:upravo ti je lunarni modul najbolji dokaz da ništa nije lažirano

jer da je dizajnirali bi ga tako da prosječnom tv gledatelju koji ima manji IQ od broja cipele djeluje uvjerljivo, kao nešto u što može povjerovati... nešto iz zvjezdanih staza, shuttle.

a ovo je dizajnirano za potrebe slijetanja na mjesec a ne uvjeravanja papaka da može sletjeti na mjesec. Da, jebiga, i meni je čudno da na street raceu peglica prepiša na 402 metra poršea turbo, ali jebiga peglica je lagana i ako treba samo ići ravno i samo 400 metara napucaš u nju motor od 700 konja koji nije u stanju radit dulje od 10 sekundi pod punim gasom, nema hlađenje i to, ali koji će ti kurac... i nema tog poršea koji to može stić jer ima pol tone previše.
A je li genije ..

 E izvoli ti pa nek ti plate da sjedneš u onu drkotinu i ispale te na neki drugi planet.

I ko sad govori o aerodinamici ...

Nisi ti ni pregledao one klipove što sam postavio.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 15 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by veber 18/6/2019, 10:55

mamlaz može u zagrebačkom tehničkom vidjeti ruski modul, a ako ode u njemačku do minhena može vidjeti američki modul. v2 raketu koja izgleda kao da ju je grunf sklapao, a opet su rokali po londonu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 15 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by marcellus 18/6/2019, 11:03

Ringo10 wrote:
marcellus wrote:upravo ti je lunarni modul najbolji dokaz da ništa nije lažirano

jer da je dizajnirali bi ga tako da prosječnom tv gledatelju koji ima manji IQ od broja cipele djeluje uvjerljivo, kao nešto u što može povjerovati... nešto iz zvjezdanih staza, shuttle.

a ovo je dizajnirano za potrebe slijetanja na mjesec a ne uvjeravanja papaka da može sletjeti na mjesec. Da, jebiga, i meni je čudno da na street raceu peglica prepiša na 402 metra poršea turbo, ali jebiga peglica je lagana i ako treba samo ići ravno i samo 400 metara napucaš u nju motor od 700 konja koji nije u stanju radit dulje od 10 sekundi pod punim gasom, nema hlađenje i to, ali koji će ti kurac... i nema tog poršea koji to može stić jer ima pol tone previše.
A je li genije ..

 E izvoli ti pa nek ti plate da sjedneš u onu drkotinu i ispale te na neki drugi planet.

I ko sad govori o aerodinamici ...

Nisi ti ni pregledao one klipove što sam postavio.

kretino imbečile nisu u lunarnom modulu putovali na mjesec... on je za samo slijetanje, a letjelo se u kapsuli apola do mjeseca (modul je bio u čahuri)

i nisam ravnozemljaš da bih o znanosti i tehnici i tome kako funkcioniraju stvari učio iz klipova na jubitu koje je postavio tip koji živi u podrumu ispod mamine garaže obloženom alu folijom jer misli da ga CIA pokušava ubiti pozitronskim valovima

_________________
račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 15 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 15 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by marcellus 18/6/2019, 11:06

a ovo kaj veli veber, pa gagarinova svemirska kapsula je bila otprilike ko malo veća veš mašina velika...


_________________
račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 15 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 15 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by marcellus 18/6/2019, 11:07

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 15 Yuri_Gagarin_Capsule_and_space_suit

_________________
račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 15 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 15 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by marcellus 18/6/2019, 11:11

tu ti je lijepo nacrtano gdje je lunarni modul "eagle" unutar "apolla", gdje je komandni modul "columbia" u kom se letjelo na mjesec, i tak.. za kretene sa sličicama i strelicama

https://www.space.com/17411-apollo-11-moon-landing-explained-infographic.html

_________________
račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 15 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 15 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by veber 18/6/2019, 11:11

Ringo10 wrote:
marcellus wrote:upravo ti je lunarni modul najbolji dokaz da ništa nije lažirano

jer da je dizajnirali bi ga tako da prosječnom tv gledatelju koji ima manji IQ od broja cipele djeluje uvjerljivo, kao nešto u što može povjerovati... nešto iz zvjezdanih staza, shuttle.

a ovo je dizajnirano za potrebe slijetanja na mjesec a ne uvjeravanja papaka da može sletjeti na mjesec. Da, jebiga, i meni je čudno da na street raceu peglica prepiša na 402 metra poršea turbo, ali jebiga peglica je lagana i ako treba samo ići ravno i samo 400 metara napucaš u nju motor od 700 konja koji nije u stanju radit dulje od 10 sekundi pod punim gasom, nema hlađenje i to, ali koji će ti kurac... i nema tog poršea koji to može stić jer ima pol tone previše.
A je li genije ..

 E izvoli ti pa nek ti plate da sjedneš u onu drkotinu i ispale te na neki drugi planet.

I ko sad govori o aerodinamici ...

Nisi ti ni pregledao one klipove što sam postavio.
recimo u srednjem vijeku ntko nije tvrdio da ga opsjeda mobitel ili televizor.
u 18om stoljeću je ekipa počela stavljati aluminij na vugla da im ne čitaju misli.
sada se našli biseri koji tvrde da nisu sletjeli na mjesec, a radio amateri bivše juge pratili slijetanje putem radio signala.

indija i kina ne postoje jer ih nisam vidio.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 15 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by veber 18/6/2019, 11:16

marcellus wrote:a ovo kaj veli veber, pa gagarinova svemirska kapsula je bila otprilike ko malo veća veš mašina velika...

ne bi sjeo u to, kaj si lud?

a biseri neka pogledaju koja je max visina astronauta, koji su zahtjevi bili da bi mogli biti u kapsuli i sl. tek sada izlazi koliko je rusa poginulo u cijelom tom programu i koliko je zahtjevan. ameri nisu sletjeli na mjesec i rusi im čestitali. u doba hladnog rata.

ali eto, zemlja je ravna ploča, avioni nas zaprašuju, mali zeleni žive već sto godina kod nas i sl. pizdarije.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 15 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by marcellus 18/6/2019, 11:22

gagarin je bio patuljak, 1,57 je bio visok... da je veći ne bi stal u veš mašinu u kojoj su ga spucali u svemir

_________________
račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 15 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 15 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by vuksadinare 18/6/2019, 11:29

jos ste u svemiru daj se spustite na zemlju pirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 15 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Ringo10 18/6/2019, 12:06

marcellus wrote:
Ringo10 wrote:
marcellus wrote:upravo ti je lunarni modul najbolji dokaz da ništa nije lažirano

jer da je dizajnirali bi ga tako da prosječnom tv gledatelju koji ima manji IQ od broja cipele djeluje uvjerljivo, kao nešto u što može povjerovati... nešto iz zvjezdanih staza, shuttle.

a ovo je dizajnirano za potrebe slijetanja na mjesec a ne uvjeravanja papaka da može sletjeti na mjesec. Da, jebiga, i meni je čudno da na street raceu peglica prepiša na 402 metra poršea turbo, ali jebiga peglica je lagana i ako treba samo ići ravno i samo 400 metara napucaš u nju motor od 700 konja koji nije u stanju radit dulje od 10 sekundi pod punim gasom, nema hlađenje i to, ali koji će ti kurac... i nema tog poršea koji to može stić jer ima pol tone previše.
A je li genije ..

 E izvoli ti pa nek ti plate da sjedneš u onu drkotinu i ispale te na neki drugi planet.

I ko sad govori o aerodinamici ...

Nisi ti ni pregledao one klipove što sam postavio.

kretino imbečile nisu u lunarnom modulu putovali na mjesec... on je za samo slijetanje, a letjelo se u kapsuli apola do mjeseca (modul je bio u čahuri)

i nisam ravnozemljaš da bih o znanosti i tehnici i tome kako funkcioniraju stvari učio iz klipova na jubitu koje je postavio tip koji živi u podrumu ispod mamine garaže obloženom alu folijom jer misli da ga CIA pokušava ubiti pozitronskim valovima
Ma hajde debilčino, ma šta mi napriča. Nisu putovali u tome samo su sletjeli i boravili u onoj sklepotini par dana ko u hotelskoj sobi. U onoj sklepotini na kojoj se nisu potrudili ni one ploče da spoje kako treba pa nema onih rupa i gužvotina na sve strane.

Hajde bježi ne glupiraj se.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 15 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by veber 18/6/2019, 12:10

marcellus wrote:gagarin je bio patuljak, 1,57 je bio visok... da je veći ne bi stal u veš mašinu u kojoj su ga spucali u svemir
tam kod mene bio izložen mig od perešina. ti bi ga vozio kao kabrio ja bi morao sjedit ukoso, samo mi airbag ne bi dao previše manevarskog prostora.
doslovce sjediš na raketi a prostora nikaj.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 15 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Regoč 18/6/2019, 12:19

pismejker wrote:e sad..sagradi nesh,sto ce ti najprije guscu dici u orbitu,dakle potreban ti je jak pogonski motor,jako jak..koji postize brzinu od 7.9 km u sekundi,dakle,samo da udjes u orbitu..DA IZIDJES iz orbite,odnosno da se otkines od Zemljine gravitacije ,potrebna ti je brzina od 14.1 km u sekundi..dakle onaj motor mora biti jos jos jos jaci..obicno se koristi i "zemljina pracka",dakle "zalaufas se u orbiti oko Zemlje,i kad dojde PRAVI TRENUTA..niti milisekunda kasnije ili ranije,moras na aftrburner ukljuciti motore i dati "zemljinoj pracki",odnosno centrifugalnoj sili Zemlje da ti sKUPA daju dovoljno ubrzanje da se lansiras u pravi svemir..e sad,tua ubrzanja kidaju sve sto nije cvrsto i dobro konstruirano,a kazemako ranije krenes,ili milisekundu kasnije,NECES biti na pravoj putanji..



vidis li malo razlike u slucajevima?

Mosh ovo boldano realizirati Reg?
Kolumbo nije krenul u Ameriku, krenul je tražiti zapadni put za Indiju. Kolumbo je krenul u neizvjesnost jer nitko nije vidjel što se nalazi zapadno od Europe, a Mjesec vidimo sa Zemlje. Iako je tada već prevladala znanstvena prjetpostavka da je Zemlja okrugla, to je još bilo nesigurno, nitko nije letjel visoko iznad Zemlje, a Da Gama je tek kasnije oplovil sviet. Kolumbo nije bil ni u kakvu kontaktu s bazom u Španjolskoj, američki zvjezdoplovci su imali stalni kontakt s bazom u Houstonu. Kolumbovo putovanje bilo je puno neizvjesnije nego let na Mjesec, a i financijer nije mogal biti siguran da Kolumbo nije pristal na njekom otoku, pričekal koji mjesec pa se vratil u Španjolsku kao veliki istraživač. Američke astronaute pratili su neprekidno njihovi financijeri, njihovi mediji i ruska svemirska agencija.
Ovo što si navel ne mogu napraviti jer niti sam inženjer, niti imam novca da to platim pa se zato time bave države ili bogataši.

_________________
račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 15 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 15 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by n_razbojnik 18/6/2019, 12:20

marcellus wrote:tu ti je lijepo nacrtano gdje je lunarni modul "eagle" unutar "apolla", gdje je komandni modul "columbia" u kom se letjelo na mjesec, i tak.. za kretene sa sličicama i strelicama

https://www.space.com/17411-apollo-11-moon-landing-explained-infographic.html
Imal' na srbohrvatskom? 400 iljada ljudi pa da ovaj know how nisu preveli nego ja moram jubito kanale ravnozemljasa gledat

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 15 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by veber 18/6/2019, 12:28

@regoču

danas se zna da su vikinzi svojim drakarima došli na zapadne obale amerike, njima istočne, da se ovi poznavatelji ne uzjebu. osvojili su pola francuske, britaniju, došli do obala afrike.

znači jedna civilizacija koja počiva na pljačkanju prijeđe atlantik i dođe u ameriku, a država koja ima sve resurse nemre sletjet na mjesec. ali kada slete na mars onda će krenut urote i teorije. i onda argumentičar zabrije o kosmičkoj brzini.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 15 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Ringo10 18/6/2019, 12:50

veber wrote:@regoču

danas se zna da su vikinzi svojim drakarima došli na zapadne obale amerike, njima istočne, da se ovi poznavatelji ne uzjebu. osvojili su pola francuske, britaniju, došli do obala afrike.

znači jedna civilizacija koja počiva na pljačkanju prijeđe atlantik i dođe u ameriku, a država koja ima sve resurse nemre sletjet na mjesec. ali kada slete na mars onda će krenut urote i teorije. i onda argumentičar zabrije o kosmičkoj brzini.
MArs!!!

PA sletjele su automatske sonde na MArs.

A ljudska posada. 

E Bogami ćeš se načekat. Ako ikad i doživiš.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 15 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Regoč 18/6/2019, 13:01

veber wrote:@regoču

danas se zna da su vikinzi svojim drakarima došli na zapadne obale amerike, njima istočne, da se ovi poznavatelji ne uzjebu. osvojili su pola francuske, britaniju, došli do obala afrike.

znači jedna civilizacija koja počiva na pljačkanju prijeđe atlantik i dođe u ameriku, a država koja ima sve resurse nemre sletjet na mjesec. ali kada slete na mars onda će krenut urote i teorije. i onda argumentičar zabrije o kosmičkoj brzini.
Znam ja za Vikinge, ali nije znal Kolumbo i nije znala njegova ekipa pa im to nije mogal biti argument prjed španjolskom kraljicom. S ostalim se slažem, problem lansiranja raketah riešili su Niemci 1930-ih, no nisu riešili problem upravljivosti pa su tek potkraj rata mogli ispucavati V1 i V2 na London. Čim su riešili problem upravljivosti. jel!

_________________
račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 15 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 15 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 15 of 29 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 29  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum