ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Page 14 of 29 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 29  Next

Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 14 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Guest Tue 18 Jun - 0:40

kaya wrote:Glavni uzrok ovih koji ne vjeruju da su sletjeli na mjesec nije znanje nego neznanje. Tako im ti teoreticari zavjera mogu prodati sve i  svasta.a glavni argument im je da su  samo jednom bili. Nisu nego 5, 6 puta, apolo 7, pa apolo 8 pa do apola 10 mislim.
Takvim dosta da neki cica prica u kameru da je to bilo u garazi i da na mjesecu nema vjetra a zastava se njise i onda oni zabriju da su pametniji od onih koji su konstruirali raketu..

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 14 AS8-14-2383HR

the crew of Apollo 8 were the first humans to witness the Earth rising over the Moon's horizon

http://www.apolloarchive.com/apollo_gallery.html

Guest
Guest


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 14 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by veber Tue 18 Jun - 0:41

kaya wrote:
veber wrote:zadnja misija je bila apollo 17 kada se kreće u projekt space shutlle.

recimo kolumbo se zajebao jer su u ono vrijeme krivo računali nautičku milju koja je striktno određena ekvatorom. i vjetar ih je nosio u biti na jug.

ali kada su ameri sletjeli na mjesec svi su to znali.
Eto, ja znam do apolo 10, 11 ...a ima znaci jos..
za 13 da ga jebeš moraš znat. 17 je zadnja misija.  ostavili su sve gore, vozila, tendere i transponder i kada su rusi spustili robota otišao je do američkog mjesta slijetanja i mislim da je čak na američkom transponderskom zrcalu promjenio bateriju. ili je to bilo japansko vozilo.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 14 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by kaya Tue 18 Jun - 0:43

A je, znam za 13, istina. Kako god , bilo ih  je  poslje tog prvog puta
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 14 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by veber Tue 18 Jun - 0:49

kaya wrote:A je, znam za 13, istina. Kako god , bilo ih  je  poslje tog prvog puta
u biti to je bilo ruskoameričko prepucavanje. kada se desio apollo 13 rusi su dali amerima da sleti modul kod njih ako neće moći pogodit pacifik. u jednom trenu su izgubili signal, ali su rusi hvatali i slali ga amerima. sve je to pomak od 1-2 sekunde. ali bez obzira što su na zemlji bili na nož u svemiru su  si pomagali.

kada čitam ove bisere, bljuje mi se.

ali to je čisto neznanje. s dvije radio stanice možeš odrediti položaj treće.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 14 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by michaellcmacha Tue 18 Jun - 0:49

kaya wrote:
pismejker wrote:
e sad..sagradi nesh,sto ce ti najprije guscu dici u orbitu,dakle potreban ti je jak pogonski motor,jako jak..koji postize brzinu od 7.9 km u sekundi,dakle,samo da udjes u orbitu..DA IZIDJES iz orbite,odnosno da se otkines od Zemljine gravitacije ,potrebna ti je brzina od 14.1 km u sekundi..dakle onaj motor mora biti jos jos jos jaci..obicno se koristi i "zemljina pracka",dakle "zalaufas se u orbiti oko Zemlje,i kad dojde PRAVI TRENUTA..niti milisekunda kasnije ili ranije,moras na aftrburner ukljuciti motore i dati "zemljinoj pracki",odnosno centrifugalnoj sili Zemlje da ti sKUPA daju dovoljno ubrzanje da se lansiras u pravi svemir..e sad,tua ubrzanja kidaju sve sto nije cvrsto i dobro konstruirano,a kazemako ranije krenes,ili milisekundu kasnije,NECES biti na pravoj putanji..



vidis li malo razlike u slucajevima?

Mosh ovo boldano realizirati Reg?
jebeno
ja mislim da to samo ti i ringo možete..
interesantno je da njih dvojica misle da su samo dečki s apollo11 sudjelovali u lažiranju slijetanja na mjesec, a ostalih 5 posada kao da nije ni bilo... a da im je kojim slučajem taj jebeni internet dostupan mogli su pogledati kako david scott istovremeno pušta i čekić i pero gdje se vidi da sva tijela padaju na tlo jednakim ubrzanjem a što je jedino moguće u vakuum okruženju koje studijski još nikom nije uspjelo napraviti... samo jedan od primjera a gdje je činjenica da su svi astronauti oboljeli od sive mrene od koje se inače obolijeva u kasnijoj životnoj dobi, a oni svi u najboljim godinama.... i tu gluposti priča o izračunima putanje i snazi motora i čega sve ne, a koji su kurac onda radile letjelice u misijama pod nazivom Luna koje je sproveo sssr i dovukao "hrpu" materijala s mjeseca....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 14 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by michaellcmacha Tue 18 Jun - 0:52

vidio sam da me pitaš gdje je zapelo... jbg imam neku drugu kombinaciju koju ću moguće sutra odraditi, uglavnom javim ti se tokom dana...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 14 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by kaya Tue 18 Jun - 0:55

michaellcmacha wrote:
kaya wrote:
pismejker wrote:
e sad..sagradi nesh,sto ce ti najprije guscu dici u orbitu,dakle potreban ti je jak pogonski motor,jako jak..koji postize brzinu od 7.9 km u sekundi,dakle,samo da udjes u orbitu..DA IZIDJES iz orbite,odnosno da se otkines od Zemljine gravitacije ,potrebna ti je brzina od 14.1 km u sekundi..dakle onaj motor mora biti jos jos jos jaci..obicno se koristi i "zemljina pracka",dakle "zalaufas se u orbiti oko Zemlje,i kad dojde PRAVI TRENUTA..niti milisekunda kasnije ili ranije,moras na aftrburner ukljuciti motore i dati "zemljinoj pracki",odnosno centrifugalnoj sili Zemlje da ti sKUPA daju dovoljno ubrzanje da se lansiras u pravi svemir..e sad,tua ubrzanja kidaju sve sto nije cvrsto i dobro konstruirano,a kazemako ranije krenes,ili milisekundu kasnije,NECES biti na pravoj putanji..



vidis li malo razlike u slucajevima?

Mosh ovo boldano realizirati Reg?
jebeno
ja mislim da to samo ti i ringo možete..
interesantno je da njih dvojica misle da su samo dečki s apollo11 sudjelovali u lažiranju slijetanja na mjesec, a ostalih 5 posada kao da nije ni bilo... a da im je kojim slučajem taj jebeni internet dostupan mogli su pogledati kako david scott istovremeno pušta i čekić i pero gdje se vidi da sva tijela padaju na tlo jednakim ubrzanjem a što je jedino moguće u vakuum okruženju koje studijski još nikom nije uspjelo napraviti... samo jedan od primjera a gdje je činjenica da su svi astronauti oboljeli od sive mrene od koje se inače obolijeva u kasnijoj životnoj dobi, a oni svi u najboljim godinama.... i tu gluposti priča o izračunima putanje i snazi motora i čega sve ne, a koji su kurac onda radile letjelice u misijama pod nazivom Luna koje je sproveo sssr i dovukao "hrpu" materijala s mjeseca....
Oni ne znaju uopce za druge posade, nikada nisu culi za to, ni da su sa svakom novom posadom imali ajmo reci novi zadatak.
Al bitno da drobe da je letjelica od kartona i o brzini
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 14 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by veber Tue 18 Jun - 1:01

michaellcmacha wrote:vidio sam da me pitaš gdje je zapelo... jbg imam neku drugu kombinaciju koju ću moguće sutra odraditi, uglavnom javim ti se tokom dana...
ma nikaj o glavu. vidiš da letuckam po doktorima. sutra ju opet vozim na previjanje i zamatanje i pičke materine.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 14 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by kaya Tue 18 Jun - 1:08

Mislim putanju izracunavaju do mjeseca i ubrzanje a kladim se da ne znaju popraviti ..ma ne ves masinu nego mlinac za kavu..pa jebote..do kuda odu neki
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 14 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by veber Tue 18 Jun - 1:12

kaya wrote:
michaellcmacha wrote:
kaya wrote:
pismejker wrote:
e sad..sagradi nesh,sto ce ti najprije guscu dici u orbitu,dakle potreban ti je jak pogonski motor,jako jak..koji postize brzinu od 7.9 km u sekundi,dakle,samo da udjes u orbitu..DA IZIDJES iz orbite,odnosno da se otkines od Zemljine gravitacije ,potrebna ti je brzina od 14.1 km u sekundi..dakle onaj motor mora biti jos jos jos jaci..obicno se koristi i "zemljina pracka",dakle "zalaufas se u orbiti oko Zemlje,i kad dojde PRAVI TRENUTA..niti milisekunda kasnije ili ranije,moras na aftrburner ukljuciti motore i dati "zemljinoj pracki",odnosno centrifugalnoj sili Zemlje da ti sKUPA daju dovoljno ubrzanje da se lansiras u pravi svemir..e sad,tua ubrzanja kidaju sve sto nije cvrsto i dobro konstruirano,a kazemako ranije krenes,ili milisekundu kasnije,NECES biti na pravoj putanji..



vidis li malo razlike u slucajevima?

Mosh ovo boldano realizirati Reg?
jebeno
ja mislim da to samo ti i ringo možete..
interesantno je da njih dvojica misle da su samo dečki s apollo11 sudjelovali u lažiranju slijetanja na mjesec, a ostalih 5 posada kao da nije ni bilo... a da im je kojim slučajem taj jebeni internet dostupan mogli su pogledati kako david scott istovremeno pušta i čekić i pero gdje se vidi da sva tijela padaju na tlo jednakim ubrzanjem a što je jedino moguće u vakuum okruženju koje studijski još nikom nije uspjelo napraviti... samo jedan od primjera a gdje je činjenica da su svi astronauti oboljeli od sive mrene od koje se inače obolijeva u kasnijoj životnoj dobi, a oni svi u najboljim godinama.... i tu gluposti priča o izračunima putanje i snazi motora i čega sve ne, a koji su kurac onda radile letjelice u misijama pod nazivom Luna koje je sproveo sssr i dovukao "hrpu" materijala s mjeseca....
Oni ne znaju uopce za druge posade, nikada nisu culi za to, ni da su sa svakom novom posadom imali ajmo reci novi zadatak.
Al bitno da drobe da je letjelica od kartona i o brzini
rusi su odustali jer je to bila ogromna lova. bio je hladni rat. imali su druge bitne stvari za odradit.

misiju na mars će vjerovatno odraditi na zajedničkom angažmanu jer je to preskupo.

a ovi koji koriste gugl za frenda pa bubnu 14,1, a zna se da je cca 11,2km/s su druge stvari. ali bitno da ne vjeruje i bitno da iznosi "činjenice"

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 14 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by veber Tue 18 Jun - 1:18

kaya wrote:Mislim putanju izracunavaju do mjeseca i ubrzanje a kladim se da ne znaju popraviti ..ma ne ves masinu nego mlinac za kavu..pa jebote..do kuda odu neki
pa vešmainu ni ja ne popravljam, dam ju cigićima, upss romima. di si našla mlinac za kavu? jel to ima još netko?

svetoje bulazni po običaju. kako nije završio neke škole a ni gugl mu ne ide onda natipka krivi podatak.

on nije bitan, ali kada počnu bulaznit neki sa završenim faksom, onda je to zabrinjavajuće.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 14 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by michaellcmacha Tue 18 Jun - 2:01

kaya wrote:
michaellcmacha wrote:
kaya wrote:
pismejker wrote:
e sad..sagradi nesh,sto ce ti najprije guscu dici u orbitu,dakle potreban ti je jak pogonski motor,jako jak..koji postize brzinu od 7.9 km u sekundi,dakle,samo da udjes u orbitu..DA IZIDJES iz orbite,odnosno da se otkines od Zemljine gravitacije ,potrebna ti je brzina od 14.1 km u sekundi..dakle onaj motor mora biti jos jos jos jaci..obicno se koristi i "zemljina pracka",dakle "zalaufas se u orbiti oko Zemlje,i kad dojde PRAVI TRENUTA..niti milisekunda kasnije ili ranije,moras na aftrburner ukljuciti motore i dati "zemljinoj pracki",odnosno centrifugalnoj sili Zemlje da ti sKUPA daju dovoljno ubrzanje da se lansiras u pravi svemir..e sad,tua ubrzanja kidaju sve sto nije cvrsto i dobro konstruirano,a kazemako ranije krenes,ili milisekundu kasnije,NECES biti na pravoj putanji..



vidis li malo razlike u slucajevima?

Mosh ovo boldano realizirati Reg?
jebeno
ja mislim da to samo ti i ringo možete..
interesantno je da njih dvojica misle da su samo dečki s apollo11 sudjelovali u lažiranju slijetanja na mjesec, a ostalih 5 posada kao da nije ni bilo... a da im je kojim slučajem taj jebeni internet dostupan mogli su pogledati kako david scott istovremeno pušta i čekić i pero gdje se vidi da sva tijela padaju na tlo jednakim ubrzanjem a što je jedino moguće u vakuum okruženju koje studijski još nikom nije uspjelo napraviti... samo jedan od primjera a gdje je činjenica da su svi astronauti oboljeli od sive mrene od koje se inače obolijeva u kasnijoj životnoj dobi, a oni svi u najboljim godinama.... i tu gluposti priča o izračunima putanje i snazi motora i čega sve ne, a koji su kurac onda radile letjelice u misijama pod nazivom Luna koje je sproveo sssr i dovukao "hrpu" materijala s mjeseca....
Oni ne znaju uopce za druge posade, nikada nisu culi za to, ni da su sa svakom novom posadom imali ajmo reci novi zadatak.
Al bitno da drobe da je letjelica od kartona i o brzini
ti veliš mlinac za kavu... pa neki dan uvlači pod fol sestru u spiku oko jebenog mobitela, ono moš se misliti seka mu uzela na pretplatu p20pro, a on kak ti neki manager nema za kupit si na neviđeno huaweia onako bez jebene pretplate... to mu je i opravdanje što trenutno ne mre poslikati fasung ruske produkcije koji kupuje u bivšem aldijevom skladištu...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 14 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Guest Tue 18 Jun - 5:35

@michaellcmacha wrote:prevedi neshto
===========================

Napisao sam ja pun kurac svojih zapazanja ovdje ali badava guskama u magli prichati o sijenu...Idu mi na kurac ovdje neki likovi koji se hvale nekakvim kursevima njemachkog jezika,,Svaki jezik koji se uchi u shkoli je kurac od jezika,,tek kad zivish na nekom govornom podruchju mozesh da kazesh da si neshto nauchi i da neshto znash....mada mi koji dodjemo tamo nikada ne mozemo nauchiti jezik a da nas domicilno stanovnishtvo ne prepozna..Pa jebo te ja ovdje znam tko je tko i odakle je kad napishe par rijechi..shto znachi da nisam zaboravio maternji jezik,,A najveca mi je nagrada kada dodjem na Balkan i kada pricham sa nepoznatim ljudima ne mogu da vjeruju da nemam americhki akcent,,zivim u USA vec 20 godina,,Njemachi sam dotjerao do toga da me schwabe nisu mogle skuziti da nisam nijemac,,,(a jebiga bio sam mladji a uchio sam taj militantni jezik u shkoli iako sam ga mrzio pa mi nije bilo problem da ga usavrshim do perfekcije) berlinski akcent ,,i te glupe fore,,No ako neshto ne koristish svakodnevno pa makar to bio i maternji jezik,,,zaboravlja se,,"if you don't use it you lose it"Ali nema veze,,zelio sam sam samo reci,,da poznavanje stranih jezika iz shkole nije dovoljno za razumijevanje,,zato sam primijetio da osim par likova ovdje koji stvarno kuze ostali su tutleci koji se foliraju..
A sada da se vratim na tekst koji sam C/P...Stalno govorim dajte mi CNN pa cete vidjeti shta cu napraviti od USA..u ovome tekstu se radi o tome,,,neki ljudi su shvatili moc medijske manipulacije i lazi koje nam plasiraju pa su se pobojali da se u USA ne dogodi gradjanski rat kao shto se nama dogodio jer su mediji u to vrijeme radili eksperiment nad nama,,,Ako je karma kurva,,,koja se kao bumerang vraca onima koji su pochetkom 90 tih sve zapocheli onda se ni meni ne piche dobro,,a da se sklanjamna neko mjesto koje je sigurnije nema shanse,,jer tako mjesto vishe na ovome svijetu ne postoji...mozda Sibir ...Ljudi u USA su zabrinuti,,,a meni pada na pamet,,,ako dodje ovdje do sranja,,,kako ce onda biti tek u Europi???Za Cro necu da mislim,,,jer znam ako ovdje dodje do sranaj da ce Balkan goriti ko kometa,,eto,,,


Dear President Trump: If you do not end censorship by Big Tech, you will lose the election and thrust America into a violent civil war
06/16/2019 / By Mike Adams



Pay attention to the fact that the intolerant, bigoted Left in America today has zero respect for freedom of speech or the rule of law. Over the last two years, they have been systematically silencing all conservative, Christian and pro-Trump voices in order to deliberately suppress their speech. Now, left-wing tech giants are even silencing whistleblowers like James O’Keefe (Project Veritas), setting a new precedent that says all whistleblowers who make Leftists look bad will be censored and de-platformed.

President Trump, meanwhile, somehow seems to believe he doesn’t need the voices of his supporters anymore. He thinks he can win the election even while his advocates are unfairly silenced by the left-wing bullies of the tech industry who now act like full-blown fascists.

If Trump thinks he can win the election in this environment, where Google, Twitter, Pinterest, Facebook, Apple, YouTube, Snapchat and all the other tech giants are selectively silencing pro-Trump independent voices, he’s kidding himself. The very foundation of fair and free elections is the longstanding practice of public discourse, where people can openly discuss and debate the pros and cons of their particular candidates. But due to the malicious intent of today’s left-leaning tech giants — now run almost entirely by Trump-hating fascists — no public discourse is allowed. The only voices that are allowed to exist on the dominant tech platforms are anti-Trump voices.

Stated plainly, President Trump simply cannot win the 2020 election if every significant voice that supported him in 2016 is de-platformed off the ‘net. This is, of course, the very reason why such censorship is being pursued. Through malicious censorship and fraudulent de-platforming efforts, the tech giants are plotting to steal the 2020 election and establish a dangerous authoritarian society run by left-wing fascists who will quickly criminalize all pro-life, pro-liberty, pro-2A speech. This is exactly what is being put in place right now, and seemingly no one in Washington other than Missouri Sen. Josh Hawley is doing anything to stop it.

If Trump supporters are silenced through the 2020 election, a popular war against the tech giants seems inevitable
The argument that, “tech giants can do whatever they want, since they’re private corporations” is complete bunk. If Facebook banned people for being gay, would that also be acceptable to the Left? What if the tech giants banned all online speech from all men and only allowed women to speak? How is it any different when Facebook bans people for being conservatives?

The systematic de-platforming of conservatives and Trump supporters has destroyed the livelihoods of millions of people. It has resulted in economic devastation and ruinous loss of personal income while subjecting target individuals to malicious smear campaigns that they are unable to counter since their own voices have been silenced. When the tech giants take away a person’s right to speak, their right to earn a living and their right to exist as an online person, they are engaged in assaults on civil liberties, human dignity and personal freedom. If allowed to continue, I predict the only remaining likely response by those targeted by the tech giants would be to rise up against Big Tech and seek to “occupy and dismantle” the tech companies themselves, as I have previously warned.

I do not condone the use of violence to solve problems, and I am not calling for any of the actions described below, but if things do not change, I predict a popular uprising against the tech giants in the real, physical world. All those whose lives have been destroyed by Facebook, Google, YouTube, Twitter, Apple and others may decide to rise up, form large protests at the headquarters buildings of these tech companies, then occupy those buildings and peacefully dismantle their operations, server by server, cubicle by cubicle. If the tech giants cannot coexist in a society where everyone has the right to speak, the thinking might go, then those tech giants have forfeit their right to participate in civil society in any form whatsoever.

What’s perfectly clear is that Big Tech is not operating in good faith. They are not fair and they aren’t trying to be fair.

If Trump loses the 2020 election due to the systematic censorship of conservative voices, it will become clear to all conservatives that they have no option remaining but to organize together to defend their right to exist. Because the censorship isn’t stopping with online speech… it’s now expanding to include banking services, where prominent conservatives are banned from certain banks after being smeared and attacked by left-wing “journalists.” Before long, conservatives won’t be able to use PayPal, reserve a hotel or have dinner in a public restaurant. The de-personing of all prominent conservatives, Christians or Trump supporters is being relentlessly pursued by a ferocious, rabid left-wing media which now functions more like a cabal of predator and executioners rather than reasoned, inquisitive reporters.

Organized corporate censorship, in other words, is taking away so much from conservatives that, before long, they will have nothing left to lose. When you strip away a person’s right to exist, their right to speak, their right to earn a living, their right to defend themselves against smears and their right to participate in the commerce of society, what options does she have left? Be careful of the person who has nothing left to lose, because as Tyler Durden once said (“Fight Club”), only when you’ve lost everything are you free to do anything. This is what I fear the tech giants are setting off in America as they try to squelch all voices that don’t parrot the cultural and political lies of the unhinged Left.

Don’t just save yourself, President Trump: Save America from a civil war uprising
I offer this cautionary observation to President Trump because this election is about much more than who controls the White House. It’s about whether there is an America left standing after 2020 at all. If the tech giants continue their malicious, fraudulent censorship and manage to steal the 2020 election, that will no doubt trigger a critical mass of organized resistance across America, where many of the very people who elected Trump in 2016 quickly realize that democracy has been stolen and Leftists will never play by the rules on anything.

They will silence and censor you to eliminate your voice. They will lie in the media to try to criminally frame your president. They will cut off your revenues and incomes to bankrupt you while they maintain profitable monopolies to out-spend you on lawfare or public relations. They will overrun your country, demolish your Electoral College, shred your Constitution, confiscate your firearms and trample your civil liberties… there’s nothing the lawless Left won’t do to obtain power. There are no boundaries to their evil and no principles they honor other than sheer, unbridled power to rule over others.

Once this realization hits home in the hearts and minds of the very people who have been victimized by all this, it very likely breaks down into civil war in the real world, not the virtual world. The very people working at Facebook, Google and Twitter who have been hiding behind firewalls in safe cubicles might suddenly discover mobs of angry protesters at their front door. All the vehicles in the parking lots of the tech giants will likely be smashed, I predict, and all the license plates will be photographed and recorded by determined opposition to build lists of the treasonous individuals who have been working with the tech giants to overthrow our Republic.

The tables, in other words, would be turned against the employees of Big Tech… the very people who have been carrying out their scorched Earth campaign of censorship, de-platforming and economic sabotage against conservatives. I wouldn’t be surprised to find even low-level employees of the tech giants publicly labeled “enemies of the people.”

To repeat my cautionary warning, I am practically begging Trump to take action so that none of this comes to pass. I don’t condone any acts of violence against any tech company or its employees, but this outcome seems inevitable if they won’t stop destroying the lives of innocent Americans. Once the war goes into the real world, tech giants could very easily find themselves cut off from the power grid as electrical sub-stations are taken offline. Without power, the tech giants cannot function, and when they cannot function, they cannot censor. It’s not difficult to imagine power sub-stations being taken offline, forcing tech companies to operate from generators that depend on fuel supplies which can also be disrupted.

If the situation continues, top-level managers and employees of all the most evil tech giants might find themselves doxxed and protested at their own homes. It’s not difficult to imagine bounty rewards being offered for their capture, or for their home addresses to be openly posted somewhere online. Tech employees might quickly find themselves tracked by angry mobs, a turning of the tables on how tech giants are currently functioning as the angry mobs who seek and destroy conservative online personalities.

To repeat, I’m not calling for any of this and I hope we don’t see it come to pass. I’m hoping America avoids that scenario because I believe total chaos if exactly what the globalists want. The more chaos they can cause in America, the more likely they call for UN occupation of America, along with mandatory nationwide disarmament attempts of the citizenry (an edict which would, all by itself, unleash armed revolt against UN occupation, I predict).

The Left’s unbridled authoritarianism is not sustainable and will only lead to backlash
None of us wish to see America break down into open warfare. That’s why restoration of the freedom to speak is so important, for without it, there can be no peaceful discourse. With censorship now fully embraced, the entire argument of the Left has now become, “You have no right to speak unless you agree with us.” That is not a philosophy of coexistence; it’s a philosophy of authoritarianism and servitude. Yet it is precisely the philosophy the Left has embraced, with almost no prominent voice on the Left denouncing it or lifting a finger to halt it. In nearly every case, left-wing “journalists,” tech leaders and bloggers call for increasingly radical censorship and de-personing of conservatives, telling themselves that silencing all political opponents is justified by stopping “hate.”

Yet the hatred is clearly rooted in the hearts of the Leftists, who through their actions openly admit they hate human rights, freedom, the First Amendment, public debates and cognitive diversity. No one in America is more filled with hatred and the potential for violence than Leftists, who have made it perfectly clear that they have zero intention of coexisting with people who have views that differ from their own. They are authoritarians at heart; and they demand absolute obedience or they will use all their power to destroy you. This is who they are. They are simply not compatible with civil society.

Sadly, if Trump cannot manage to stop the censorship, I foresee a future of extreme conflict in the 3D world where tech employees are held to account for their role in pushing authoritarianism and techno-fascism on America. I never condone violence against anyone, but I see it coming. In fact, I already feel a sense of great sadness for the techno-fascist employees who will probably be ripped from their cubicles and subjected to expedient trials organized by the very people they once sought to oppress. The tech collaborators thought they could enforce their fascist tyranny from the safety of their air conditioned desks, but they found out that destroying the lives of millions of real people in the real world does not come without repercussions. If I am called to testify against the techo-fascists, I would of course fulfill my duty and tell the court the truth about what they have done to me, even knowing that those guilty parties might be sentenced to death by court order. They brought it on themselves. They have refused to abide by any common decency or rule of law, and they reject the human rights of other members of society.

President Trump can reverse the course of tyranny and restore liberty to America… but will he act?
This is why I have called for President Trump to dispatch military police to occupy and temporarily seize control of the tech giants in order to restore the First Amendment to all Americans. It’s the only way to avoid something far worse. A civil war can be avoided, but only if Trump takes decisive action soon. Time is running short, and the techno-fascists continue to accelerate their economic terrorism, racketeering and fraud against conservative Americans.

I fear there is only a limited time window remaining during which the American people will hold back and have faith in a government solution. Once it becomes clear the government will do nothing to protect basic civil liberties, we’ll likely see people who have been victimized by the tech giants gathering together to take action in their own defense because they have nothing left to lose. I would join peaceful protests against the tech giants, by the way, and call for the restoration of fair and free speech (a level playing field).

President Trump, don’t let things get to that point of desperation. Seize the tech giants now and force a restoration of the freedom of speech. If you won’t do it to save your own presidency, do it to save America from a far worse fate that may see violence and chaos in the streets of this great nation. Without the freedom to speak, there can be no genuine peace in a free society. Oppression is not a sustainable model for coexistence, and the tech giants are the modern-day Apartheid of western civilization. They must be stopped.

In summary, without speech, there can be no sustained peace in any civilized society. The techno-fascists are pushing us toward civil war as a deliberate strategy to cause mass chaos and societal upheaval. Their ploy can be halted by temporarily seizing their operations now and ending the censorship of American conservatives who are being punished for their political and religious beliefs.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 14 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Guest Tue 18 Jun - 5:42

Don’t just save yourself, President Trump: Save America from a civil war uprising

Amerika je podijeljena u tri pizde materine,,ljudi su nabrijani,,,,kao nekada pred rat u YU,,s time shto ovdje ljudi imaju toliko oruzja da bi to bila u odnosu na nas dole,,,mala beba,,gradjanskog rata,,Ovdje bi se pobili crnci i bijelci,,,latinosi,,bi bili izmedju,,pederi i lezbejke bi bili kao zidovi u hitlerovoj njemachkoj..A shto bi onda bili hrvati shiptari i muslimani bez americhke zashtite,,,kuratz na panju,,,kuzish,
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 14 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Ringo10 Tue 18 Jun - 6:30

veber wrote:
kaya wrote:
veber wrote:zadnja misija je bila apollo 17 kada se kreće u projekt space shutlle.

recimo kolumbo se zajebao jer su u ono vrijeme krivo računali nautičku milju koja je striktno određena ekvatorom. i vjetar ih je nosio u biti na jug.

ali kada su ameri sletjeli na mjesec svi su to znali.
Eto, ja znam do apolo 10, 11 ...a ima znaci jos..
za 13 da ga jebeš moraš znat. 17 je zadnja misija.  ostavili su sve gore, vozila, tendere i transponder i kada su rusi spustili robota otišao je do američkog mjesta slijetanja i mislim da je čak na američkom transponderskom zrcalu promjenio bateriju. ili je to bilo japansko vozilo.
MA da se mi razumijemo, niko ne tvrdi da oni ništa nisu spuštali na taj jebeni Mjesec. Možda su oni spustili nekakve bespilotne sonde poput onoga na Marsu samo još veće. Ništa to nije nemoguće, pa i Rusi su poslali Lunohod a onaj drugi su čak i vratili na Zemlju sa par kilograma kamenja sa Mjeseca.

Mogli su  dakle AMeri spustiti nešto tamo sa onim daljinski upravljanim vozilima ili slično i manipulirati signalima i kontrasignalima tako da to sve tako izgleda ili nešto u tome smielu 

Ali ljude, žive ljude nisu poslali... u stvari nisu ih poslali u OVOME, OVO nije sletjelo nigdje a pogotovo ne na MJESEC

https://www.youtube.com/watch?v=JhvHoWCRuN0&t=366s

Ti im slični sad hoćete da mene ubijedite da je OVO slijetalo na Mjesec. Ova lakrdija, ova smijurija, ovaj KRŠ.
Mislim kome vrijeđaš inteligenciju i zdrav razum, da je ONO slijetalo na drugo nebesko tijelo i to sa živim ljudima u najekstremnijim uvjetima koji postoje.

PA daj, nemoj me zajebavat, ONO više nije ni smiješno nego žalosno a još žalosnije je to da neko može povjerovat da u ONOME oni slijetali na Mjesec.

PA nije niko toliki debil da ne primijeti gomile nebuloza na tim fotografijama i snimcima. Toga ima toliko da je normalno da ljudi postavljaju pitanja. 

Nisu svi budale ko ti.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 14 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Ringo10 Tue 18 Jun - 7:10

MA gledaj ovo mile ti majke

https://www.youtube.com/watch?v=s6vAiyUIQog&t=883s

O jebo te ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 14 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by vuksadinare Tue 18 Jun - 7:18

jos ste na mjesecu ta nije račak na mjesecu pirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 14 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Ringo10 Tue 18 Jun - 7:30

vuksadinare wrote:jos ste na mjesecu ta nije račak na mjesecu pirat
MA u pravu si ... jebi ga
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 14 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by vuksadinare Tue 18 Jun - 7:46

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
Sjećam se kad je nakon 8. sjednice kad se Slobo ustoličio krenulo ona sumanuto nacional-šovinističko ludilo.
MAlo kome je u početku bilo jasno šta se uopće događa.

Ali ja se nisam puno iznenadio. Pratio sam u Sarajevu tada srpski  tisak i TV a bio sam u Boeogradu službeno tri mjeseca krajem 1986.
Shvatio sam da se ispod površine valja jedan strašan nacionalistički pokret i nešto mi je govorilo da tamo ta zvanično titoistička politika i rukovodstvo neće još dugo. Ali nadao sam se da će se to nekako izbjeći.

Sjećam se da je dok sam bio u BG buktio bijes jer je tad bilo aktualno Kosovo i iseljavanje Srba pod navodnim albanskim pritiskom. 
SJećam se da je tada u KNJIŽEVNIM NOVINAMA objavljen onaj čuveni tekst Vasilija Krestića o genezi genocida nad Srbima u NDH u kojem je cijeli hrvatski narod opužen kao genocidan. 
Sjećam se da je na TV Beograd bio prilog u kojem je to žestoko osuđeno ali to nikoga nije dotaklo, a sam taj Krestićev tekst je bio strahovito popularan ui srpskim intelektualnim krugovima, skoro kao nekakvo prosvjetljenje.

Sjećam se da je tad objelodanjenn MEMORANDUM SANU od kojeg su se navodno ograđivali ali i taj dokument je bio strahovito popularan.

Sjećam se da sam iako mlad, shvatio da stvari idu u veliki belaj i da neće biti dobro. Jer nisam vidio ko to može zaustaviti.
moj stari s ezatekao 1988 poslovno upravo u novom sadu kada je ruseno vojvođansko rukovodstvo u novom sadu..bas taj isti dan kada su podnjeli ostavku a kada je masa polupijanih i pijanih mitingasa kruzila oko pokrajinske skupstine..i prijetila da se probije u skupstinu...bio je bas interesantno u slasticarni blizu skupstine koju je drzao albanac...koji je bio sav u starhu jer su neki mitingasi se motali bas oko njegove slasticarne...kaze mi stari sipac se sakrio u pomocnu prostoriju i njegov konobar i svako malo izvirivali..a u slasticarni bio tog trenutka moj stari sa kolegom i jos dvoje gostiju..prica stari koje ludilo bilo..hrpe slobinih slika..tad su se prvi put iz stare pazove pojavile one mitingaske bradonje sa sajkacama a neki su imali kokarde..stari veli da je tad konacno shvatio da jugi definitivno dolazi kraj....
JA sam bio svjestan da će biti krvoprolića. Nadao sam se da neće ali je sve bilo samo još gore i gore. 

1988 mitinzi u Kninu i na Petrovoj Gori sa četničkom ikonografijom, sve uvijeno u oblandu tobožnje borbe za Jugoslaviju koju tad niko od drugih naroda nije ni ugrožavao. 
Molio sam Boga da se JNA ne priključi na Slobinu stranu i da nakon Vojvodine i Kosova STANU i da dalje ne idu.

A kad su krenuli na rukovodstvo Crne Gore, definitivno sam SHVATIO.

A udarna šaka je bio odbor Kosovskih Srba iz Kosova Polja. Znam da smo mi u BiH bili prestrašeni svim time. Jer onda su krenule provokacije po BiH i Hrvatskoj a čak su pokušali u Sloveniji što su Slovenci spriječili silom.

Sjećam se namjernog provociranja krize i shvatio sam da se ide na vojni udar koji bi ustoličio velikosrpsku politiku u cijeloj Jugi. A kad je Kadijević postrojio bivšu Titovu Gardu pred Slobom, rekao sam sebi ILI BJEŽI ILI SE NAORUŽAJ.

Sjećam se nespokoja jer sam znao da ćemo se okupati u krvi.
Od 1987 do 1990 doba hrpe mitinga..sjecam se da smo svi to tad pratili sa zebnjom..najkriticnija godina je bila 1989 kada je slobo smjenio crnogorsko rukovodstvo ukinuo autonomije kosova i vojvodine..uhapsio vllasija..krvavo suzbijanje demonstracija albanaca..prijetilo se skidanjem suvara..a slobo i srbija su konstantno optuzivali janeze i sloveniju..te su pokusali u jesen 1989 organizirat miting u ljubljani..ali su janezi to sprijecili a jna se sve vise pocela mjesati i svrstvati na stranu slobe i srbije..vec 1990 je bilo nesto lakse osnivale su se stranke..prvi izbori i sve veca paznja medjun.zajednice ali i sve vise prijetnji srba,srbije i slobe...
Pa ekonomski rat sa Slovenijom i bojkot i stalno provociranje i guranje Slovenije iz Jugoslavije. 

Ali jebi ga, Slovence nisu mogli ušutkivat sa Jasenovcem kao Hrvate.

PA onaj slavni upad u monetarni sustav i ilegalno tiskanje 1 milijarde i 400 milijuna ondašnjih dolara u dinarskoj protuvrijednosti. Sjećam se da sam se probudio tog jutra a enonomija SFRJ doživjela radi toga opći slom bukvalno PREKO NOĆI.
te godine 1989 je tv ljubljana intenzivno izvjestavala sa kosova za razliku recimo od tv zagreba koji je davao vijesti sa kosova ali ne u tolikom omjeru kao tv ljubljana sto je cesalo slobu i ove u srbiji..zapravo zbog tv ljubljane i njihovog izvjestavanja sa kosova i terora nad albancima sve vise je to oko kosova zaintegriralo i međun.zajednicu sto su naravno ovi iz beograda i slobo zeljeli izbjeci a koji su htjeli da slucaj kosovo ne izađe u vecem obimu prema međun.zajednici..pa su te godien sve vise poceli na kosovo dolaziti strani novinari i strane tv ekipe..pa zbog tog pritiska je slobo morao nakon nekoliko mjeseci pustiti vllasija iz zatvora ali svejedno mu se sudilo...sjecam se da su nakon toga milicajci u pristini privremeno zabranili rad novinarima iz hravtskih i slovenskih medija..da su cak dva slovenska i jedan hrvatski novinar iz vecernjaka privedeni na informativni razgovor u milicijsku stanicu u pristini..ta godina 1989 je znacajna i sto su se prve stranke u hravtskoj i sloveniji osnivale..hdz,hsls,hds,ujdi u hrvatskoj..kad se hdz osnovao u sestom mjesecu 1989 godine..onda se jos vise pojacala srpska propaganda prema hrvatskoj...na onom mitingu na kosovu kod knina nakon mitinga na kosovu polju mjesec dana prije javno izvikivalo o ustasama i pozivalo na oruzje i pobunu srba u hrvatskoj
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 14 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by michaellcmacha Tue 18 Jun - 9:04

frka wrote:Don’t just save yourself, President Trump: Save America from a civil war uprising

Amerika je podijeljena u tri pizde materine,,ljudi su nabrijani,,,,kao nekada pred rat u YU,,s time shto ovdje ljudi imaju toliko oruzja da bi to bila u odnosu na nas dole,,,mala beba,,gradjanskog rata,,Ovdje bi se pobili crnci i bijelci,,,latinosi,,bi bili izmedju,,pederi i lezbejke bi bili kao zidovi u hitlerovoj njemachkoj..A shto bi onda bili hrvati shiptari i muslimani bez americhke zashtite,,,kuratz na panju,,,kuzish,
A tko je to uvroza hrvatima, muslimanima i albancima da bi ih ameri morali čuvati i štititi... Tebi se dečko nešto pobrkalo... Trenutno jedini tko treba zaštitu su ti tvoji srbi koji su te učili da mrziš njemački jezik
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 14 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by kaya Tue 18 Jun - 10:22

Ringo10 wrote:

Ti im slični sad hoćete da mene ubijedite da je OVO slijetalo na Mjesec. Ova lakrdija, ova smijurija, ovaj KRŠ.

a jel ti se čini da je ova podmornica mogla zaroniti? ali zaronila je..žao mi je ali napravio ju je amerikanac :) 1776 da bi minama napao britanske brodove. smatra se  ocem podmorničarstva , Bushnel




račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 14 Images?q=tbn:ANd9GcSzd9SiEnjhxDXcbn3IMlBha_7WlqomudJh1XEwieIinLuttL7yhA
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka - Page 14 Empty Re: račak- najveća lažna vest s kraja 20.veka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 29 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 29  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum