ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ovo se nije komentiralo

Page 35 of 50 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 42 ... 50  Next

Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 35 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by veber 10/6/2019, 10:28

kaya wrote:Da, da, siptarku sam zaboravila:)
Napraviti cu i ja rezime malo kasnije i nece vam se bas dopasti
nemoj se zamarati.
ti si u biti cijela juga, kako kome paše.

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 35 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by veber 10/6/2019, 10:36

a btw psovki, kada mi root ne krene velim mu odi u tri pizde materine koji ti je kurac.
tebe nisam nikad opsovao, a mislim da nisam niti jednog forumaša.

tvoj krščanski frend ero, kada je izgubio ikakav argument počeo bi s jebemtimater i jebemti brata, a dobro znajući da mi je mater mrtva i da mi je brat poginuo.

no on kao veliki katolik to smatra normalnim.

i licemjerni ste. ja ni djecu ne silim da žive po nekim uzusima koji su njima neprihvatljivi.


kći me izmeđuostalog pitala, stari a kaj bi bilo da se idem krstiti? kćeri skoro si punoljetna, to je onda stvarno tvoj odabir. tako da neki put djecu šokiram liberlnim stavovima, a znadu da naginjem šovinizmu, rasizmu, homofobiji i sličnim stavovima.

ali nisam licemjeran.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 35 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 10/6/2019, 10:53

kaya wrote:
Napraviti cu i ja rezime malo kasnije i nece vam se bas dopasti

Meni hoće. Zapravo, jedva čekam. Uživam u razobličavanju kontradikcija, naročito kada dolaze od onih koji o sebi imaju jako visoko mišljenje koje nije zasnovano na realnom stanju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 35 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by kaya 10/6/2019, 11:11

Speare Shaker wrote:
kaya wrote:
Napraviti cu i ja rezime malo kasnije i nece vam se bas dopasti

Meni hoće. Zapravo, jedva čekam. Uživam u razobličavanju kontradikcija, naročito kada dolaze od onih koji o sebi imaju jako visoko mišljenje koje nije zasnovano na realnom stanju.
S razlogom, jer osjecas da ces biti glavna zvijezda..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 35 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 10/6/2019, 11:26

kaya wrote:
Speare Shaker wrote:
kaya wrote:
Napraviti cu i ja rezime malo kasnije i nece vam se bas dopasti

Meni hoće. Zapravo, jedva čekam. Uživam u razobličavanju kontradikcija, naročito kada dolaze od onih koji o sebi imaju jako visoko mišljenje koje nije zasnovano na realnom stanju.
S razlogom, jer osjecas da ces biti glavna zvijezda..

Naravno da hoću.
U razobličavanju tvojih kontradikcija.
Kladim se da ti se to uopće neće dopasti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 35 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by marcellus 10/6/2019, 11:33

veber wrote:majko mila činjenica je da je oko 7% svjetske populacije homoseksualno

činjenica je da je kod mujaga postotak veći

ćinjenica je da mujage vole nategnut djecu i da to smatraju normalnim

nije sedam posto nego dva do tri u vrh glave, ostalo su radoznalci

kod brazilaca i tako nekih nacija ima više pedera, kod mujaga je to uvjetovano više kulturološki jer su išli ratovat stalno a bez pratnje žena pa su navikli jebat jedni druge

_________________
ovo se nije komentiralo  - Page 35 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 35 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 10/6/2019, 11:34

ahhh,još ste tod.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 35 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 10/6/2019, 11:36

Evo sinoć bas kod Menea,neki Kozojebi praćkama i kamenjem gadjali buseve,pa bili toliko glupi i nakon sto su busevi stali,usli u bus ispitivati jel tko sto vidio..pandurija stigla i pokupila ta dva kretena..afganistanci..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 35 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 10/6/2019, 11:40

marcellus wrote:

ostalo su radoznalci

Tzv. kulturološka odnosno bolje rečeno pomodarska homoseksualnost.
Povuče ih moda, a poslije promjene mišljenje bilo da sami dođu do nekih zaključaka, bilo da se povedu za nekom novom modom koja isključuje homoseksualnost kao poželjnu osobinu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 35 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by veber 10/6/2019, 11:44

Sora wrote:
Speare Shaker wrote:
Gnječ wrote:
Speare Shaker wrote:
michaellcmacha wrote:
ma svaka ti je na mjestu, osim 50:50... :))),

Jest. I ta je čisto objektivno gledano, prije svega filozofijski itekako na mjestu.
Naime, nema iole pouzdanog i nekontradiktornog dokaza bilo kakvog tipa da Boga ili ima ili nema.
Dakle, 50:50 se tu nameće kao logička nužnost.
Ali kažem, ima popriličan broj onih koji se nisu u stanju suočiti čak niti sa tom mogućnošću nego ostaju tvrdi u mišljenju (koje ne mogu iole vrijedno dokazati na bilo koji način) kako Boga nema, da Ga ne može biti.
Oni su to tako zamislitli i gotovo!
Na taj su način od svoga mišljenja odnosno od sebe samih napravili neku vrstu bogova, pa je na neki način i logično da se nisu u stanju suočiti niti sa mogućnošću da iznad njih kao vlastitih bogova ima tamo neki Bog, koji je još k tome i univerzalan pa i apsolutan.

o jebem li te filozofski u tvoju  filozofijsku gangliju.

Pa znanost se i ne bavi Bogom nego filozofija.
Što si ti kao tipični šank filozof opterećen oficijelnom filozofijom, druga je priča.
Znanost se bavi onime sto postoji 
Hoces reci 
Bog kpji ne postoji je dostatan povod za lupat praznu slamu 
Toboz filozofijsku :cry
Ne postoji empirijski dokaz da boga nema tako da što smo ti i ja ateisti ne znači da to isto doživljavamo.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 35 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by veber 10/6/2019, 11:51

marcellus wrote:
veber wrote:majko mila činjenica je da je oko 7% svjetske populacije homoseksualno

činjenica je da je kod mujaga postotak veći

ćinjenica je da mujage vole nategnut djecu i da to smatraju normalnim

nije sedam posto nego dva do tri u vrh glave, ostalo su radoznalci

kod brazilaca i tako nekih nacija ima više pedera, kod mujaga je to uvjetovano više kulturološki jer su išli ratovat stalno a bez pratnje žena pa su navikli jebat jedni druge
Populacije, ili si i ti kao metilda. U ukupnoj svjetskoj populaciji je udio pederčina oko 7 posto, prvaci su mujage a onda slijede zatvoreni sistemi tipa britanskog koleđa ili franjevačkog samostana. To se još zove latencija. Ja sam nedavno otkrio da imam latenciju prema crnkinjama što izaziva problem u mom os. Tako i pederčine. I bipsići

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 35 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by marcellus 10/6/2019, 12:07

Speare Shaker wrote:
marcellus wrote:

ostalo su radoznalci

Tzv. kulturološka odnosno bolje rečeno pomodarska homoseksualnost.
Povuče ih moda, a poslije promjene mišljenje bilo da sami dođu do nekih zaključaka, bilo da se povedu za nekom novom modom koja isključuje homoseksualnost kao poželjnu osobinu.

reci otvoreno, islam... to je iduće

_________________
ovo se nije komentiralo  - Page 35 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 35 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 10/6/2019, 12:10

marcellus wrote:
Speare Shaker wrote:
marcellus wrote:

ostalo su radoznalci

Tzv. kulturološka odnosno bolje rečeno pomodarska homoseksualnost.
Povuče ih moda, a poslije promjene mišljenje bilo da sami dođu do nekih zaključaka, bilo da se povedu za nekom novom modom koja isključuje homoseksualnost kao poželjnu osobinu.

reci otvoreno, islam... to je iduće

To je jedna od realnih mogućnosti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 35 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 10/6/2019, 12:15

Speare Shaker wrote:
marcellus wrote:
Speare Shaker wrote:
marcellus wrote:

ostalo su radoznalci

Tzv. kulturološka odnosno bolje rečeno pomodarska homoseksualnost.
Povuče ih moda, a poslije promjene mišljenje bilo da sami dođu do nekih zaključaka, bilo da se povedu za nekom novom modom koja isključuje homoseksualnost kao poželjnu osobinu.

reci otvoreno, islam... to je iduće

To je jedna od realnih mogućnosti.

A što je posebno zanimljivo, upravo ova ekipa među koje spada i većina LGBT populacije snažno zagovara nekontrolirano masovno naseljavanje ne muslimana nego doslovce mladih i junačkih radikalnih islamista u najboljim godinama za ratovanje i prokreaciju upravo na zapad koji je LGBT-ovcima dao do sada neslućena posebna prava i drži ih kao malo vode na dlanu.
No, što je posebno zanimljivo, oni uopće ne shvaćaju u kakvim se kontradikcijama nalaze, što ih jasno razobličuje kao najblaže rečeno  umno inferioran dio populacije.
Barem se to odnosi na onaj dio te populacije koja podržava sve što bi moglo naškoditi kršćanskim korijenima zapadne civilizacije pa tako i militantni islamizam.
Na kraju bi ih ta duhovno nakazna i upravo bolesna mržnja prema kršćanstvu mogla koštati i opstanka na zapadu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 35 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 10/6/2019, 12:16

Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
marcellus wrote:
Speare Shaker wrote:
marcellus wrote:

ostalo su radoznalci

Tzv. kulturološka odnosno bolje rečeno pomodarska homoseksualnost.
Povuče ih moda, a poslije promjene mišljenje bilo da sami dođu do nekih zaključaka, bilo da se povedu za nekom novom modom koja isključuje homoseksualnost kao poželjnu osobinu.

reci otvoreno, islam... to je iduće

To je jedna od realnih mogućnosti.

A što je posebno zanimljivo, upravo ova ekipa među koje spada i većina LGBT populacije snažno zagovara nekontrolirano masovno naseljavanje ne muslimana nego doslovce mladih i junačkih radikalnih islamista u najboljim godinama za ratovanje i prokreaciju upravo na zapad koji je LGBT-ovcima dao do sada neslućena posebna prava i drži ih kao malo vode na dlanu.
No, što je posebno zanimljivo, oni uopće ne shvaćaju u kakvim se kontradikcijama nalaze, što ih jasno razobličuje kao najblaže rečeno  umno inferioran dio populacije.
Barem se to odnosi na onaj dio te populacije koja podržava sve što bi moglo naškoditi kršćanskim korijenima zapadne civilizacije pa tako i militantni islamizam.
Na kraju bi ih ta duhovno nakazna i upravo bolesna mržnja prema kršćanstvu mogla koštati i opstanka na zapadu.

Ako se takav scenarij i ostvari, pravo im i budi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 35 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 10/6/2019, 12:17

veber wrote:
U ukupnoj svjetskoj populaciji je udio pederčina oko 7 posto

Dokazi?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 35 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 10/6/2019, 12:21

Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
marcellus wrote:
Speare Shaker wrote:

Tzv. kulturološka odnosno bolje rečeno pomodarska homoseksualnost.
Povuče ih moda, a poslije promjene mišljenje bilo da sami dođu do nekih zaključaka, bilo da se povedu za nekom novom modom koja isključuje homoseksualnost kao poželjnu osobinu.

reci otvoreno, islam... to je iduće

To je jedna od realnih mogućnosti.

A što je posebno zanimljivo, upravo ova ekipa među koje spada i većina LGBT populacije snažno zagovara nekontrolirano masovno naseljavanje ne muslimana nego doslovce mladih i junačkih radikalnih islamista u najboljim godinama za ratovanje i prokreaciju upravo na zapad koji je LGBT-ovcima dao do sada neslućena posebna prava i drži ih kao malo vode na dlanu.
No, što je posebno zanimljivo, oni uopće ne shvaćaju u kakvim se kontradikcijama nalaze, što ih jasno razobličuje kao najblaže rečeno  umno inferioran dio populacije.
Barem se to odnosi na onaj dio te populacije koja podržava sve što bi moglo naškoditi kršćanskim korijenima zapadne civilizacije pa tako i militantni islamizam.
Na kraju bi ih ta duhovno nakazna i upravo bolesna mržnja prema kršćanstvu mogla koštati i opstanka na zapadu.

Ako se takav scenarij i ostvari, pravo im i budi.

Jes,samo to ce puno kostati i normalne ljude..nesh ti moci sve natrpano zakonskim regulama iscistiti iz tkiva europe,bez probelma kad podivljaju..prije ce to liciti na kemoterapiju,i nadati se da ce ipak vecina normalna tkiva Europe prezivjeti proces.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 35 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by veber 10/6/2019, 12:38

Speare Shaker wrote:
veber wrote:
U ukupnoj svjetskoj populaciji je udio pederčina oko 7 posto

Dokazi?
Taj dio je sivo, ali se zna. U biti je oko 10 posto populacije homo, naravno ti kao a priori, to zanemaruješ. To je činenjično stanje.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 35 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 10/6/2019, 13:02

metilda wrote:dakle, da napravim rezime cijele teme..
iznijela sam objektivnu znanstvenu opservaciju o štetnim djelovanjima marihuane a tema se pretvorila u ad hominem napad na mene samo iz jednog razloga - jer mi miha ne može oprostiti što sam ga ukorila zbog psovke..
pri opravdanju svoje psovke poslužio se klevetom protiv biskupa Košića a mene je prikazao kao zatucanu katolkinju
uistinu, ja bih imala pravo pozvati biskupa na red jer se postavlja autoritetom a eto, miha kaže da on psuje.. 
kaja - u opravdanju svog čedomorskog stava spremna je sklopiti pakt i sa crnim vragom
yodu i gnječa uglavnom ne čitam jer nikada nisu napisali nešto pametno
aben je sitničava duša
pis je pokazao intelektualno poštenje bez obzira na naše prijašnje svađe
Speare je uvijek osoba na čije argumente protivnici nemaju smislen odgovor pa kako se ovdje nisu usudili ići đonom na njega obrušili su se na mene što nije nikakva novost u našem forumskom pa i cijelom medijskom prostoru


nisi iznijela ništa kao ni tvoj psihijatar stavila si link na jedan novinarski članak i tebi je to objektivna znanstvena opservacija?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 35 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 10/6/2019, 13:04

veber wrote:
Speare Shaker wrote:
veber wrote:
U ukupnoj svjetskoj populaciji je udio pederčina oko 7 posto

Dokazi?
Taj dio je sivo, ali se zna. U biti je oko 10 posto populacije homo, naravno ti kao a priori, to zanemaruješ. To je činenjično stanje.

Činjenično stanje za čiju potvrdu nema dokaza, a?
A gle, isto tako ili slično se tvrdilo stoljećima kako je svemir beskonačan te da je to činjenično stanje pa je Teorija velikog praska tu staru znanstvenu ali i teološku zabludu (panteizam) bacila u prašinu.
Ja naravno to ne zanemarujem, možda je tako, možda i nije. 
Ja samo tražim koliko toliko pouzdane dokaze, a njih jednostavno nema pa nema.
Razne tvrdnje na kojekakvim uglavnom LBGT blogovima i stranicama pa i istraživanja koja su financirana i organizirana s njihove strane bez upotrebe znanstvene metode i uz paušalne tvrdnje po kojima je svaki iole inteligentniji čovjek za kojeg nema podataka da je bio oženjen ili čak samo imao hetero partnericu bio homo orijentacije nitko ozbiljan neće uzeti zdravo za gotovo iz razloga jer nisu potkrijepljena znanstvenom  metodom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 35 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 10/6/2019, 13:07

Speare Shaker wrote:
veber wrote:
Speare Shaker wrote:
veber wrote:
U ukupnoj svjetskoj populaciji je udio pederčina oko 7 posto

Dokazi?
Taj dio je sivo, ali se zna. U biti je oko 10 posto populacije homo, naravno ti kao a priori, to zanemaruješ. To je činenjično stanje.

Činjenično stanje za čiju potvrdu nema dokaza, a?
A gle, isto tako ili slično se tvrdilo stoljećima kako je svemir beskonačan te da je to činjenično stanje pa je Teorija velikog praska tu staru znanstvenu ali i teološku zabludu (panteizam) bacila u prašinu.
Ja naravno to ne zanemarujem, možda je tako, možda i nije. 
Ja samo tražim koliko toliko pouzdane dokaze, a njih jednostavno nema pa nema.
Razne tvrdnje na kojekakvim uglavnom LBGT blogovima i stranicama pa i istraživanja koja su financirana i organizirana s njihove strane bez upotrebe znanstvene metode i uz paušalne tvrdnje po kojima je svaki iole inteligentniji čovjek za kojeg nema podataka da je bio oženjen ili čak samo imao hetero partnericu bio homo orijentacije nitko ozbiljan neće uzeti zdravo za gotovo iz razloga jer nisu potkrijepljena znanstvenom  metodom.

I da, kulturološki homoseksualizam to zapravo nije, odnosno danas jeste, a već sutra nije ili ne mora biti.
Uzima se u obzir samo čisti biološki homoseksualizam koji se neće promjeniti pod bilo kakvim društvenim kulturološkim pritiskom, a takvih homoseksualaca je otprilike između 2% i 3%. Bar su dosadašnja uvjerljiva znanstvena istraživanja tako pokazala.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 35 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 35 of 50 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 42 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum