ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ovo se nije komentiralo

Page 36 of 50 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 43 ... 50  Next

Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 36 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 10/6/2019, 13:07

Speare Shaker wrote:
veber wrote:
Speare Shaker wrote:
veber wrote:
U ukupnoj svjetskoj populaciji je udio pederčina oko 7 posto

Dokazi?
Taj dio je sivo, ali se zna. U biti je oko 10 posto populacije homo, naravno ti kao a priori, to zanemaruješ. To je činenjično stanje.

Činjenično stanje za čiju potvrdu nema dokaza, a?
A gle, isto tako ili slično se tvrdilo stoljećima kako je svemir beskonačan te da je to činjenično stanje pa je Teorija velikog praska tu staru znanstvenu ali i teološku zabludu (panteizam) bacila u prašinu.
Ja naravno to ne zanemarujem, možda je tako, možda i nije. 
Ja samo tražim koliko toliko pouzdane dokaze, a njih jednostavno nema pa nema.
Razne tvrdnje na kojekakvim uglavnom LBGT blogovima i stranicama pa i istraživanja koja su financirana i organizirana s njihove strane bez upotrebe znanstvene metode i uz paušalne tvrdnje po kojima je svaki iole inteligentniji čovjek za kojeg nema podataka da je bio oženjen ili čak samo imao hetero partnericu bio homo orijentacije nitko ozbiljan neće uzeti zdravo za gotovo iz razloga jer nisu potkrijepljena znanstvenom  metodom.

I da, kulturološki homoseksualizam to zapravo nije, odnosno danas jeste, a već sutra nije ili ne mora biti.
Uzima se u obzir samo čisti biološki homoseksualizam koji se neće promjeniti pod bilo kakvim društvenim kulturološkim pritiskom, a takvih homoseksualaca je otprilike između 2% i 3%. Bar su dosadašnja uvjerljiva znanstvena istraživanja tako pokazala.

Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 36 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by AssadNaPodmornici 10/6/2019, 13:10

veber wrote:
Speare Shaker wrote:
veber wrote:
U ukupnoj svjetskoj populaciji je udio pederčina oko 7 posto

Dokazi?
Taj dio je sivo, ali se zna. U biti je oko 10 posto populacije homo, naravno ti kao a priori, to zanemaruješ. To je činenjično stanje.
sada sam se sitija kada smo bili dica, pa čak i u razredu u osnovnoj školi te neki u kvartu, doslovno su se neki već tada pederisali međusobno, naravno nigdje nije bilo pederske propagande, niti parada, niti pederskih filmova, niti ičega, a ovi su se pederisali.... bia na selu u imotskom, i jedan ono as počne pričati neke pederske spike, ja uteka mu iz kuće nisam se više pojavio..najgore od svega to je bio jedan značajni postotak dječaka.. kada malo boljie razmislim teški horor..  par godina kasnije mater ga hvali "kako lova cure po imotskom".. i takvih je pun kurac, pa bih rekao da je 5-10% sasvim točna brojka ljudi koji bi mogli biti pederi.  u islamskom svijetu je to još žešće

sada glumataju da su jebači :tu 
eh da zanimljivo usput su i takvi uglavnom danas veliki katolici i glasači HDZa i   ližu oltare.. mislim imaju nečistu savjest pa ono.. ali brate ako si pederčina, drži to u svoja 4zida, a ne obično bivši bolesnici, pederi, narkomani, psihički labilne osobe kasnije vode "križarski rat" i često u svom križarskom ratu napadaju normalne ljude..
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20871
2018-06-14


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 36 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 10/6/2019, 13:20

veber wrote:a btw psovki, kada mi root ne krene velim mu odi u tri pizde materine koji ti je kurac.
tebe nisam nikad opsovao, a mislim da nisam niti jednog forumaša.

tvoj krščanski frend ero, kada je izgubio ikakav argument počeo bi s jebemtimater i jebemti brata, a dobro znajući da mi je mater mrtva i da mi je brat poginuo.

no on kao veliki katolik to smatra normalnim.

i licemjerni ste. ja ni djecu ne silim da žive po nekim uzusima koji su njima neprihvatljivi.


kći me izmeđuostalog pitala, stari a kaj bi bilo da se idem krstiti? kćeri skoro si punoljetna, to je onda stvarno tvoj odabir. tako da neki put djecu šokiram liberlnim stavovima, a znadu da naginjem šovinizmu, rasizmu, homofobiji i sličnim stavovima.

ali nisam licemjeran.

svatko za sebe misli da nije licemjeran .. 
naravno da si svojoj kćeri nametao svoje mišljenje .. recimo nisi joj dao da se igra skrivača u zamrzivaču iako je to divno mjesto za skrivanje i tisuće i tisuće takvih sitnica koje na kraju znače roditeljski determinirani odgoj
ja sam o svojoj obitelji ovdje na forumu napisala toliko toga da bi netko tko se toga sjeća lako mogao zaključiti da ni u čemu nisam licemjerna kad je odgoj u pitanju
a generaliziranje je reći da su svi kršćani licemjerni  .. nema tu ništa više a ni manje licemjerja nego u bilo kojoj društvenoj skupini
uvijek sam ukazivala na licemjerje onih koji sebe nazivaju katolicima a iz upisa, posebno protiv pape Franje, vidi se da nemaju pojma o nauku KC.. radila sam to na svim forumima jer mislim da najprije treba pomesti ispred svojih vrata
no ne piše mi se puno o tome pa pročitaj ovaj tekst ako ti se da:

Pitanje: Zašto su svi Kršćani licemjeri?

Odgovor: 
Vjerovatno nijedna optužba nije provokativnija od ove – “licemjer”. Na nesreću, neki se osjećaju opravdano kad vide sve Kršćane kao licemjere. Pojam “licemjer” ima bogato naslijeđe u engleskom jeziku. Dolazi iz latinske riječi hypocrisies, koja znači “igrati, glumiti, pretvarati se”. Ako idemo još dalje, riječ se pojavljuje i u novom i u novozavjetnom Grčkom i ima isto značenje – igrati ulogu, pretvarati se.

Gospod Isus je upotrijebio tu riječ na isti način. Na primjer, kad On naučava narod Kraljevstva o važnosti molitve, posta i davanja milostinje, govori nam da ne slijedimo primjere onih koji su licemjeri (Matej 6:2, 5, 16). Time što se dugo mole javno, koriste ekstremne mjere da drugi primijete kako oni poste, paradiranjem sa darovima Hramu i siromašnima, otkrivaju samo spoljašnju vezu sa Gospodom. Iako su Farizeji dobro prikazivali svoju dramatičnu ulogu, kao javni primjer religiozne vrline, na jadan način su promašili u unutrašnjem svijetu srca, gdje prebivaju istinske vrijednosti (Matej 23:13-33; Marko 7:20-23).

Isus nikad nije nazvao svoje učenike licemjerima. Tim imenom su se nazvali samo zabludjeli religiozni fanatici. Svoje je učenike radije zvao “sljedbenicima”, “bebama”, “ovcama” i svojom “crkvom”. Uz to, u Novom zavjetu postoji upozorenje protiv grijeha licemjerja (1. Petrova 2:1), koji Petar naziva “neiskrenost”. Također, dva očita primjera licemjerja su zabilježena u crkvi. U Djelima 5:1-10, dva učenika su bila razotkrivena jer su se pretvarali da su darežljviji nego što jesu. Posljedice su bile oštre. I, od svih ljudi, Petar je optužen da je predvodnik grupe licemjera u odnosu na to kako su se ponašali prema vjernicima koji su došli iz neznabožačkih krugova (Galaćanima 2:13).

Iz Novozavjetnog učenja, dakle, možemo izvući najmanje dva zaključka. Prvo, licemjeri postoje među onima koji se nazivaju Kršćanima. Oni su bili prisutni na početku i, prema Isusovoj priči o korovu i pšenici, sigurno će postojati do kraja vremena (Matej 13:18-30). Uz to, ako čak i apostol može biti kriv za licemjerje, ne postoji razlog da vjerujemo da “obični” Kršćanin ne bi mogao da padne u to. Moramo uvijek biti oprezni da ne padnemo u ta ista iskušenja (1. Korinćanima 10:12).

Naravno, nije svako ko tvrdi da je Kršćanin, zaista Kršćanin. Možda su svi ili većina poznatih licemjera među Kršćanima bili ustvari prevaranti. Do dana današnjeg, istaknute kršćanske vođe padaju u strašne grijehe. Ponekad izgleda da su finansijski i seksualni skandali zarazili kršćanske zajednice. Međutim, umjesto da gledamo na djela nekolicine i to koristimo da oklevećemo cijelu kršćansku zajednicu, treba da se zapitamo da li svi koji tvrde da su Kršćani, to zaista i jesu. Brojni biblijski odjeljci potvrđuju da će oni koji zaista pripadaju Kristu pokazati plodove Duha (Galaćani 5:22-23). Isusovo poređenje sa sjemenom i različitim vrstama tla u Mateju 13 pojašnjava da nisu svi koji ispovijedaju vjeru iskreni. Tužno, mnogi koji govore da mu pripadaju će biti izenađeni jednog dana kad ga čuju kako im govori: “Nikad vas nisam poznavao! Nosite se od mene, vi bezakonici!” (Matej 7:23). 

Drugo, iako nas ne bi trebalo iznenađivati što se ljudi više pretvaraju da su sveti nego što tvrde da su Kršćani, ne možemo zaključiti da je crkva sastavljena uglavnom od licemjera. Moramo se zasigurno složiti da smo svi mi koji prizivamo ime Isusa Krista i dalje grešnici, čak i nakon što su nam grijesi oprošteni. To znači da, iako smo spašeni od vječne kazne za grijeh (Rimljanima 5:1; 6:23), još uvijek treba da budemo spašeni i oslobođeni od pristustva istog u našim životima (1. Ivanova 1:8-9), uključujući grijeh licemjerja. Kroz svoju živu vjeru u Gospoda Isusa, mi neprestano pobjeđujemo silu grijeha, dok ne budemo u potpunosti slobodni (1. Ivanova 5:4-5). 

Nijedan Kršćanin ne može savršeno živjeti po svim standardima biblijskog naučavanja. Nijedan nije nikad bio savršeno kristolik. Međutim, postoje mnogi Kršćani koji iskreno teže da žive kršćanski život i sve više i više se oslanjaju na Duha Svetog da im da opresvjedoči, promijeni i osnaži. Postoji mnoštvo Kršćana koji žive svoje živote bez skandala. Nijedan Kršćanin nije savršen, ali napraviti grešku i ne doseći savršenstvo u ovom životu nije ista stvar kao i biti licemjer. 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 36 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by kaya 10/6/2019, 13:20

Speare Shaker wrote:
kaya wrote:
Speare Shaker wrote:
kaya wrote:
Napraviti cu i ja rezime malo kasnije i nece vam se bas dopasti

Meni hoće. Zapravo, jedva čekam. Uživam u razobličavanju kontradikcija, naročito kada dolaze od onih koji o sebi imaju jako visoko mišljenje koje nije zasnovano na realnom stanju.
S razlogom, jer osjecas da ces biti glavna zvijezda..

Naravno da hoću.
U razobličavanju tvojih kontradikcija.
Kladim se da ti se to uopće neće dopasti.
a koje si to kontradikcije uopće razobličio?! evo ja nisam vidjela da si išta razobličio.


krenuo si u neke filozofske tlapnje ne bi li skrenuo s metildinog ludila o čedomorstvu, borbi s ubojicama zigota i očitovanju biskupa o psovkama.
tako je sama skrenula temu  sa  za ili protiv legalizacije o čemu svatko ima svoje mišljenje  na dezavuiranje unutrašnih neprijatelja gdje smo vidjeli kako su veliki hrvati iza kompjutora  u stanju proglasiti čak i one koji su praktički najviše dali za tu hrvatsku jugoslavenima, antihrvatima, epizodnim glumcima a pravo na to da im daje činjenica da oni eto slušaju thompsona i škoru ( koji su na takvim budalama zaradili  za penthause u centru zagreba) , pa čak i potencijalnim narkomanima, ugrožavateljima djece, djecoubojicama i slično a što je zaista tragikomično.

ovaj suport koji vam daju epikur, sveto i ostali daju ga samo i isključivo  radi animoziteta prema mihi a ne nekih argumenata jer ih nemate. 

i što si ti ono na kraju ako maknemo sve ovo rekao jer mislim da nisi ništa, kada se nešto legalizira  gleda se ne samo medicinski aspekt nego i svi ostali, što ti zapravo u društvu dobiješ zabranom ili dozvolom nečega, znači radne skupine daju mišljenje i sa pravne i sa kriminalističke i s svih strana čije je to područje  pa i sa medicinske strane tako da mišljenje jednog psihijatra nije jedino što je bitno pa nema potrebe da drvite po tome kao maksim po diviziji. i tu si pokazao   isključivost  i ograničenje  kao razobličio si nekoga?!  kakogod pitanje je dana   kada će se govoriti sjećaš li se kada je marihuana bila zabranjena i profesora čelića  tako da sa daljnim kopiranjem njegovog mišljenja možete obrisati dupe.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 36 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 10/6/2019, 13:22

kaya wrote:
Speare Shaker wrote:
kaya wrote:
Speare Shaker wrote:
kaya wrote:
Napraviti cu i ja rezime malo kasnije i nece vam se bas dopasti

Meni hoće. Zapravo, jedva čekam. Uživam u razobličavanju kontradikcija, naročito kada dolaze od onih koji o sebi imaju jako visoko mišljenje koje nije zasnovano na realnom stanju.
S razlogom, jer osjecas da ces biti glavna zvijezda..

Naravno da hoću.
U razobličavanju tvojih kontradikcija.
Kladim se da ti se to uopće neće dopasti.
a koje si to kontradikcije uopće razobličio?! evo ja nisam vidjela da si išta razobličio.


krenuo si u neke filozofske tlapnje ne bi li skrenuo s metildinog ludila o čedomorstvu, borbi s ubojicama zigota i očitovanju biskupa o psovkama.
tako je sama skrenula temu  sa  za ili protiv legalizacije o čemu svatko ima svoje mišljenje  na dezavuiranje unutrašnih neprijatelja gdje smo vidjeli kako su veliki hrvati iza kompjutora  u stanju proglasiti čak i one koji su praktički najviše dali za tu hrvatsku jugoslavenima, antihrvatima, epizodnim glumcima a pravo na to da im daje činjenica da oni eto slušaju thompsona i škoru ( koji su na takvim budalama zaradili  za penthause u centru zagreba) , pa čak i potencijalnim narkomanima, ugrožavateljima djece, djecoubojicama i slično a što je zaista tragikomično.

ovaj suport koji vam daju epikur, sveto i ostali daju ga samo i isključivo  radi animoziteta prema mihi a ne nekih argumenata jer ih nemate. 

i što si ti ono na kraju ako maknemo sve ovo rekao jer mislim da nisi ništa, kada se nešto legalizira  gleda se ne samo medicinski aspekt nego i svi ostali, što ti zapravo u društvu dobiješ zabranom ili dozvolom nečega, znači radne skupine daju mišljenje i sa pravne i sa kriminalističke i s svih strana čije je to područje  pa i sa medicinske strane tako da mišljenje jednog psihijatra nije jedino što je bitno pa nema potrebe da drvite po tome kao maksim po diviziji. i tu si pokazao   isključivost  i ograničenje  kao razobličio si nekoga?!  kakogod pitanje je dana   kada će se govoriti sjećaš li se kada je marihuana bila zabranjena i profesora čelića  tako da sa daljnim kopiranjem njegovog mišljenja možete obrisati dupe.

no sve to i dalje ne pobija moj rezime - ti si čedomorka a miha psovač i klevetnik
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 36 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by kaya 10/6/2019, 13:33

:)
Jedino sto moram priznati da je vraški posao obraniti ovo . Da bar pomaze pa suti..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 36 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by epikur37 10/6/2019, 13:34

moglo s ei pretpostaviti, ovi liberalni forumaši koji podržavaju marihuanu podržavaju i pederluk.

to je jednostavno ideološki set
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 36 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 10/6/2019, 13:37

kaya wrote:
Speare Shaker wrote:
kaya wrote:
Speare Shaker wrote:
kaya wrote:
Napraviti cu i ja rezime malo kasnije i nece vam se bas dopasti

Meni hoće. Zapravo, jedva čekam. Uživam u razobličavanju kontradikcija, naročito kada dolaze od onih koji o sebi imaju jako visoko mišljenje koje nije zasnovano na realnom stanju.
S razlogom, jer osjecas da ces biti glavna zvijezda..

Naravno da hoću.
U razobličavanju tvojih kontradikcija.
Kladim se da ti se to uopće neće dopasti.
a koje si to kontradikcije uopće razobličio?! evo ja nisam vidjela da si išta razobličio.


krenuo si u neke filozofske tlapnje ne bi li skrenuo s metildinog ludila o čedomorstvu, borbi s ubojicama zigota i očitovanju biskupa o psovkama.
tako je sama skrenula temu  sa  za ili protiv legalizacije o čemu svatko ima svoje mišljenje  na dezavuiranje unutrašnih neprijatelja gdje smo vidjeli kako su veliki hrvati iza kompjutora  u stanju proglasiti čak i one koji su praktički najviše dali za tu hrvatsku jugoslavenima, antihrvatima, epizodnim glumcima a pravo na to da im daje činjenica da oni eto slušaju thompsona i škoru ( koji su na takvim budalama zaradili  za penthause u centru zagreba) , pa čak i potencijalnim narkomanima, ugrožavateljima djece, djecoubojicama i slično a što je zaista tragikomično.

ovaj suport koji vam daju epikur, sveto i ostali daju ga samo i isključivo  radi animoziteta prema mihi a ne nekih argumenata jer ih nemate. 

i što si ti ono na kraju ako maknemo sve ovo rekao jer mislim da nisi ništa, kada se nešto legalizira  gleda se ne samo medicinski aspekt nego i svi ostali, što ti zapravo u društvu dobiješ zabranom ili dozvolom nečega, znači radne skupine daju mišljenje i sa pravne i sa kriminalističke i s svih strana čije je to područje  pa i sa medicinske strane tako da mišljenje jednog psihijatra nije jedino što je bitno pa nema potrebe da drvite po tome kao maksim po diviziji. i tu si pokazao   isključivost  i ograničenje  kao razobličio si nekoga?!  kakogod pitanje je dana   kada će se govoriti sjećaš li se kada je marihuana bila zabranjena i profesora čelića  tako da sa daljnim kopiranjem njegovog mišljenja možete obrisati dupe.

Preveliko znacenje ti dajes Mihi,uostalom,ja se ne svrstavam u niciji tabor,da bih isao "kontra" nekog.odi na prigovore i procitaj sto sam direktno napisao Mihi,jerbo meni ne treba bekgraund ekipa..to prvo..
Tko ti je dao pravo da govoris u ime drugih?to je druga stvar..animozitet uglavnom se vidi kod vas kad u coporu nekog gledate razapeti,u ovom slucaju Meti,i tu ne birate sredstva kolikogod bila prljava,a zasto,jer zena pogaca pravo u srz vaseg problema..

U nekom drugo msustavu bi vi bili jako dobri Udbasi,jer imputirate,podmecete,izvrete,i montirate sheme,koje pas sa maslom ne bi pojeo..
Sto se tice argumenta,pa svakom normalnom je jasno da smo vas nalupali njima po glavi,a vi se sveli uglavnom na ad homminem kategorizacije,opljuvavanja i proglasavanja nekog alkoholicarem ovakvim i onakvim..samo vam jos gulazi fale..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 36 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 10/6/2019, 13:41

uostalom Kayo,donedavno si prilicno srcano branila srpsku stranu,a obarala se na "zasluznike" u politici RH i njihovim podguznim muhama,a bila u diskusijama i raspravama sa onima,kojima sad pokorno podrzavas stavove..previse se šaltas,da bi covjek mogao te prihvatiti kao nekog cvrstog misljenja..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 36 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by kaya 10/6/2019, 13:45

Nikakvih ti argumenata nemas, ponavljas od nemila do nedraga jedno misljenje , medicinsko a koje je samo jedan aspekt kad se nesto brani ili dozvoljava u nekakvoj radnoj skupini kod promjena nekakvog zakona.
I onda sam sebe hvalis kako si rasturio nekoga i jasno ti drugi su udbasi jelte, oce da vas biju..
Tragikomicno.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 36 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by kaya 10/6/2019, 13:47

pismejker wrote:uostalom Kayo,donedavno si prilicno srcano branila srpsku stranu,a obarala se na "zasluznike" u politici RH i njihovim podguznim muhama,a bila u diskusijama i raspravama sa onima,kojima sad pokorno podrzavas stavove..previse se šaltas,da bi covjek mogao te prihvatiti kao nekog cvrstog misljenja..
Jeste, to kad sam cetnik.sad sam udbas..aj pusite sad, pijem kavu
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 36 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 10/6/2019, 13:49

Kakogod ako ponaosob pogledamo ekipu koja ovdje podrzava narkotike,svakom je jasno da su to osobe sa nekim zescim stresom prozivljenim u zivotu..u najamnju ruku,neurednim zivotom ili napose pusti kao pustinja Sahare..sami..ZASTO UOPCE COVJEKU TREBAJU OPIJATI ILI NARKOTICI?

svakom jasno,tko imalo koristi mozag...DA SE PROMIJENI STANJE SVIJESTIjer ono u reali,nije dovoljno dobro..treba malo zajebati mozak aktivnim supstancama i kemijom..ybtg..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 36 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 10/6/2019, 13:52

kaya wrote:Nikakvih ti argumenata nemas, ponavljas od nemila do nedraga jedno misljenje , medicinsko a koje je samo jedan aspekt kad se nesto brani ili dozvoljava u nekakvoj radnoj skupini kod promjena nekakvog zakona.
I onda sam sebe hvalis kako si rasturio nekoga i jasno ti drugi su udbasi jelte, oce da vas biju..
Tragikomicno.
Ma nish se ja ne hvalim Kayo,boli me kurcina za vama,samo jasno govorim o necemu sto debela vecina normalnih osudjuje,a to su narkotici..
TI je dnostavno nemas filing za djecu,i ne mos u tom kontekstu vidjeti prijetnju legalizacije narkotika,kad djecu na svakom koraku,od vrtica,preko osnovne i srednje,svaki kriminalac bude mogao u ruke tutnuti promotivnu dozu droge..ali to je predaleko od tebe,da bi shvatila..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 36 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 10/6/2019, 13:53

kaya wrote:
pismejker wrote:uostalom Kayo,donedavno si prilicno srcano branila srpsku stranu,a obarala se na "zasluznike" u politici RH i njihovim podguznim muhama,a bila u diskusijama i raspravama sa onima,kojima sad pokorno podrzavas stavove..previse se šaltas,da bi covjek mogao te prihvatiti kao nekog cvrstog misljenja..
Jeste, to kad sam cetnik.sad sam udbas..aj pusite sad, pijem kavu
ajd,respect..uzivaj u kavi.. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 36 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 10/6/2019, 14:14

pismejker wrote:Kakogod ako ponaosob pogledamo ekipu koja ovdje podrzava narkotike,svakom je jasno da su to osobe sa nekim zescim stresom prozivljenim u zivotu..u najamnju ruku,neurednim zivotom ili napose pusti kao pustinja Sahare..sami..ZASTO UOPCE COVJEKU TREBAJU OPIJATI ILI NARKOTICI?


pitaj Boga. on je stvorio konoplju. sad bi vi zabranili ono što je Bog stvorio?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 36 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Sora 10/6/2019, 14:37

epikur37 wrote:moglo s ei pretpostaviti, ovi liberalni forumaši koji podržavaju marihuanu podržavaju i pederluk.

to je jednostavno ideološki set
Tko kaze 
Ja podrzavsm pederluk a maihusnu 
Ne i ne 

Otiđite u vrapce  i Jankomir pa cete vidjeti koja je posljedice uzivanja MARIHUANE 
samo nje

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 36 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Sora 10/6/2019, 14:40

pismejker wrote:
kaya wrote:
Speare Shaker wrote:
kaya wrote:
Speare Shaker wrote:

Meni hoće. Zapravo, jedva čekam. Uživam u razobličavanju kontradikcija, naročito kada dolaze od onih koji o sebi imaju jako visoko mišljenje koje nije zasnovano na realnom stanju.
S razlogom, jer osjecas da ces biti glavna zvijezda..

Naravno da hoću.
U razobličavanju tvojih kontradikcija.
Kladim se da ti se to uopće neće dopasti.
a koje si to kontradikcije uopće razobličio?! evo ja nisam vidjela da si išta razobličio.


krenuo si u neke filozofske tlapnje ne bi li skrenuo s metildinog ludila o čedomorstvu, borbi s ubojicama zigota i očitovanju biskupa o psovkama.
tako je sama skrenula temu  sa  za ili protiv legalizacije o čemu svatko ima svoje mišljenje  na dezavuiranje unutrašnih neprijatelja gdje smo vidjeli kako su veliki hrvati iza kompjutora  u stanju proglasiti čak i one koji su praktički najviše dali za tu hrvatsku jugoslavenima, antihrvatima, epizodnim glumcima a pravo na to da im daje činjenica da oni eto slušaju thompsona i škoru ( koji su na takvim budalama zaradili  za penthause u centru zagreba) , pa čak i potencijalnim narkomanima, ugrožavateljima djece, djecoubojicama i slično a što je zaista tragikomično.

ovaj suport koji vam daju epikur, sveto i ostali daju ga samo i isključivo  radi animoziteta prema mihi a ne nekih argumenata jer ih nemate. 

i što si ti ono na kraju ako maknemo sve ovo rekao jer mislim da nisi ništa, kada se nešto legalizira  gleda se ne samo medicinski aspekt nego i svi ostali, što ti zapravo u društvu dobiješ zabranom ili dozvolom nečega, znači radne skupine daju mišljenje i sa pravne i sa kriminalističke i s svih strana čije je to područje  pa i sa medicinske strane tako da mišljenje jednog psihijatra nije jedino što je bitno pa nema potrebe da drvite po tome kao maksim po diviziji. i tu si pokazao   isključivost  i ograničenje  kao razobličio si nekoga?!  kakogod pitanje je dana   kada će se govoriti sjećaš li se kada je marihuana bila zabranjena i profesora čelića  tako da sa daljnim kopiranjem njegovog mišljenja možete obrisati dupe.

Preveliko znacenje ti dajes Mihi,uostalom,ja se ne svrstavam u niciji tabor,da bih isao "kontra" nekog.odi na prigovore i procitaj sto sam direktno napisao Mihi,jerbo meni ne treba bekgraund ekipa..to prvo..
Tko ti je dao pravo da govoris u ime drugih?to je druga stvar..animozitet uglavnom se vidi kod vas kad u coporu nekog gledate razapeti,u ovom slucaju Meti,i tu ne birate sredstva kolikogod bila prljava,a zasto,jer zena pogaca pravo u srz vaseg problema..

U nekom drugo msustavu bi vi bili jako dobri Udbasi,jer imputirate,podmecete,izvrete,i montirate sheme,koje pas sa maslom ne bi pojeo..
Sto se tice argumenta,pa svakom normalnom je jasno da smo vas nalupali njima po glavi,a vi se sveli uglavnom na ad homminem kategorizacije,opljuvavanja i proglasavanja nekog alkoholicarem ovakvim i onakvim..samo vam jos gulazi fale..
PIS i Kaya su pametni 
A SPIRO je prosviro 
Prodaje muda pod bubrege

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 36 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by marcellus 10/6/2019, 14:42

epikur37 wrote:moglo s ei pretpostaviti, ovi liberalni forumaši koji podržavaju marihuanu podržavaju i pederluk.

to je jednostavno ideološki set

lastane ja sam volio pušit travu dok sam bio mlađi i izlazio

jesam li ja peder?

_________________
ovo se nije komentiralo  - Page 36 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 36 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 10/6/2019, 14:56

Sora wrote:
epikur37 wrote:moglo s ei pretpostaviti, ovi liberalni forumaši koji podržavaju marihuanu podržavaju i pederluk.

to je jednostavno ideološki set
Tko kaze 
Ja podrzavsm pederluk a maihusnu 
Ne i ne 

Otiđite u vrapce  i Jankomir pa cete vidjeti koja je posljedice uzivanja MARIHUANE 
samo nje

psihijatri su kriminalci najgore vrste. neznam na koji način su se uopće ugurali u medicinu jer psihijatri nemaju veze sa medicinom to su šarlatani nadrilječnici. to treba sve poubijat da se mene pita sve bi ih pobio do zadnjeg.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 36 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 10/6/2019, 14:58

pismejker wrote:
kaya wrote:Nikakvih ti argumenata nemas, ponavljas od nemila do nedraga jedno misljenje , medicinsko a koje je samo jedan aspekt kad se nesto brani ili dozvoljava u nekakvoj radnoj skupini kod promjena nekakvog zakona.
I onda sam sebe hvalis kako si rasturio nekoga i jasno ti drugi su udbasi jelte, oce da vas biju..
Tragikomicno.
Ma nish se ja ne hvalim Kayo,boli me kurcina za vama,samo jasno govorim o necemu sto debela vecina normalnih osudjuje,a to su narkotici..
TI je dnostavno nemas filing za djecu,i ne mos u tom kontekstu vidjeti prijetnju legalizacije narkotika,kad djecu na svakom koraku,od vrtica,preko osnovne i srednje,svaki kriminalac bude mogao u ruke tutnuti promotivnu dozu droge..ali to je predaleko od tebe,da bi shvatila..

pa to rade i sada jebotebog.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 36 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by veber 10/6/2019, 15:02

Speare Shaker wrote:
veber wrote:
Speare Shaker wrote:
veber wrote:
U ukupnoj svjetskoj populaciji je udio pederčina oko 7 posto

Dokazi?
Taj dio je sivo, ali se zna. U biti je oko 10 posto populacije homo, naravno ti kao a priori, to zanemaruješ. To je činenjično stanje.

Činjenično stanje za čiju potvrdu nema dokaza, a?
A gle, isto tako ili slično se tvrdilo stoljećima kako je svemir beskonačan te da je to činjenično stanje pa je Teorija velikog praska tu staru znanstvenu ali i teološku zabludu (panteizam) bacila u prašinu.
Ja naravno to ne zanemarujem, možda je tako, možda i nije. 
Ja samo tražim koliko toliko pouzdane dokaze, a njih jednostavno nema pa nema.
Razne tvrdnje na kojekakvim uglavnom LBGT blogovima i stranicama pa i istraživanja koja su financirana i organizirana s njihove strane bez upotrebe znanstvene metode i uz paušalne tvrdnje po kojima je svaki iole inteligentniji čovjek za kojeg nema podataka da je bio oženjen ili čak samo imao hetero partnericu bio homo orijentacije nitko ozbiljan neće uzeti zdravo za gotovo iz razloga jer nisu potkrijepljena znanstvenom  metodom.
ti si a priori. ti i kolegica ti metilda volite napadat i bulaznit.
uzorak je vrlo jednostavan, ako je u mojem drštvu 50ak osoba koje su mi dobri poznanici, prijatelji neki od njih, a neki i dalji rod. ako je unutar te naše grupacije 7 homoseksualnih osoba to je veće od općeg prosjeka. ali je unutar zadanih okvira, grubo rečeno. jer ipak nismo sa sela, niti nam je kul kada župnik napumpa curu od 25,

a kaye se love pederi, razne metilde jer ne mogu živjet slobodno, pa onda biseri koji ne mogu podnjet da je zgodna i pametna žena bez balkanskog morona. kolegica metilda proljeva žuč iz nekih njenih osobnih razloga. to ionako nije bitno za forum.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 36 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 36 of 50 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 43 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum