ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ovo se nije komentiralo

Page 18 of 50 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 34 ... 50  Next

Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 18 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by kaya 9/6/2019, 13:02

metilda wrote:
kaya wrote:
metilda wrote:
kaya wrote:
metilda wrote:

mene ćeš izbaciti iz kolosijeka?
tvoj prethodni ad hominem post neću ni komentirati no znam gdje te svrbi -  ne podnosiš nacionalno osviještene ljude i k tomu vjernike..
ja neću postavljati dijagnoze no sjećam se tvojih reakcija kad se radi o pobačaju.. ni pored znanstvenih dokaza da je dijete čovjek od trenutka začeća ti ih ne prihvaćaš i zagovaraš ubojstvo
nisam napisala da ću te ja izbaciti iz kolosjeka nego da će te izbaciti iz kolosjeka, možeš se ti opijati od jutra do sutra poslanicama ali misli nađu svoj put a bez terapije to završi često loše. 
ne podnosim nenormalne ljude i vjerske fanatike i mislim da su čisto zlo. jedan dio ih je ozbiljno bolestan pa im je to olakotna okolonost.

a ti si zdrava osoba jer misliš da su normalne osobe one koje ubijaju svoju djecu?
idi pa se leči
 prema znanstvenim činjenicama, po kojima je zigota već čitav čovjek, pojedinačan i jedinstven u svojoj osobnosti, ti si ubojica
a ti si budala

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 18 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 9/6/2019, 13:02

aben wrote:
metilda wrote:
aben wrote:
metilda wrote:
aben wrote:

ča je gore;
teror osobnih subjektivnih dojmova, ili

teror objektivnih znanstvenih sudova?

kako objektivni znanstveni sudovi mogu biti teror?

vrlo lako. ako pojedinac ne želi zo se ono ča je pametno, a socijalisti ga na toi tiraju pod prijetnjon nekih drugih stvori ke su štetne ali ih un ne želi, unda je ot pojedinac žrtva terora.

opet ti sa neograničenom slobodom :D
takva ne postoji a oti koji negiraju znanstvene objektivne činjenice završe i institucijama poput Vrapča

opet ti sa podmetanjima da govorin o apsolutnoj slobodi:)

čekoj, ti odričeš ljudima pravo da negiraju znanstvene činjenice?
fašist.
 a gdje sam ja to odrekla?
samo konstatiram da takvi završe u institucijama
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 18 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 9/6/2019, 13:02

aben wrote:
metilda wrote:
aben wrote:
metilda wrote:
aben wrote:

ča je gore;
teror osobnih subjektivnih dojmova, ili

teror objektivnih znanstvenih sudova?

kako objektivni znanstveni sudovi mogu biti teror?

vrlo lako. ako pojedinac ne želi zo se ono ča je pametno, a socijalisti ga na toi tiraju pod prijetnjon nekih drugih stvori ke su štetne ali ih un ne želi, unda je ot pojedinac žrtva terora.

opet ti sa neograničenom slobodom :D
takva ne postoji a oti koji negiraju znanstvene objektivne činjenice završe i institucijama poput Vrapča

opet ti sa podmetanjima da govorin o apsolutnoj slobodi:)

čekoj, ti odričeš ljudima pravo da negiraju znanstvene činjenice?
fašist.

Koliko sam ja vidio, samo upozorava takve da na kraju lako mogu završiti u Vrapču.
Ali možda to na kraju i nije najgora ili čak niti posebno loša opcija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 18 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 9/6/2019, 13:03

aben wrote:
Speare Shaker wrote:
aben wrote:
Speare Shaker wrote:
aben wrote:

to je ko da rečeš da u vicu

- mujo, mujo, eno ti se fata pojebala s po doboja!
- a neš ti groda...

da je doboj ipak prilično velik grod, i da bi se mujo tribo zabrinuti.

Pusti ti viceve, posebno one o ludim Bosancima i bosanskim vukojebinama poput Doboja i objasni što će Bogu ime.
Jedan je, a antitet odnosno osoba koja spada u tu kategoriju ne treba ime.
Jer, zašto se uopće nekome daje ime?
Da bi ga/ju/ih se razlikovalo od drugih istovrsnih entiteta odnosno osoba.
Cijela ta priča po kojoj su Židovi svome Bogu dali ime zapravo izlazi iz njihove politeističke prošlosti, ljudi su jednostavno htjeli da se njihov bog i po imenu razlikuje od bogova koje su štovali njima konkurentski pa i neprijateljski susjedni narodi odnosno etničke zajednice.
Htjeli su poseban tretman, biti izabrani narod, htjeli su svog boga i naravno da su ga dobili, ali to je samo njihov bog, nije onaj univerzalni koji sve narode prihvaća jednako, kao svoja stvorenja odnosno bića.
A o vrijednosti i trajnosti plemenskih bogova sam govorio i previše, posebno na starom forumu, ali također i na ovom.

pa dobro, ki de "ne koristi boga u venu" tebi ni jasan?

:yawn

a ki zno,  možda samo ne govoriš engleski...

Stvarno... :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 18 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 9/6/2019, 13:03

kaya wrote:
metilda wrote:
kaya wrote:
metilda wrote:
kaya wrote:
nisam napisala da ću te ja izbaciti iz kolosjeka nego da će te izbaciti iz kolosjeka, možeš se ti opijati od jutra do sutra poslanicama ali misli nađu svoj put a bez terapije to završi često loše. 
ne podnosim nenormalne ljude i vjerske fanatike i mislim da su čisto zlo. jedan dio ih je ozbiljno bolestan pa im je to olakotna okolonost.

a ti si zdrava osoba jer misliš da su normalne osobe one koje ubijaju svoju djecu?
idi pa se leči
 prema znanstvenim činjenicama, po kojima je zigota već čitav čovjek, pojedinačan i jedinstven u svojoj osobnosti, ti si ubojica
a ti si budala
sad sve postove koje si napisala na moj račun primijeni na sebi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 18 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by michaellcmacha 9/6/2019, 13:04

Speare Shaker wrote:
metilda wrote:
michaellcmacha wrote:
metilda wrote:
debotoijusto wrote:

ne slijedim nista , konzument sam i govorim svoja iskustva, ti iznosis medijska iskustva , naravno selektivno kako ti odgovara , halucinacije ne postoje kod trave a deluzije su propuh u ovoj prici , legalizacija iskljucuje posrednike s kojima se nikada ne bi druzio da ih ne trebam a trenutno trava toliko jeftina da mi se ne isplati zajebavat s lampama tajmerima i ventilacijom
ako vec gledas politicki konzumenti koje poznajem vecinom su lijevi ( uvjetovano prirodom posla i osobnim gledistima ) a moji dobavljaci desni ( kvartom u kojem zivim gdje malo njih radi i imaju puno slobodna vremena sto je opijat gori od narkotika za narod/naciju/drzavu )
pa kao konzument ne možeš objektivno sagledati stvari ni znanstvene fakte iz samo jednog razloga - ovisnik si
ja nisam konzument ali sam se sa konzumentima susretao u opisu posla, držao ljude pod operativnim nadzorom, uglavnom dilere, ali i konzumente i tvrdim da od 100 osoba koje konzumiraju povremeno marihuanu manje od 5% ima problema u vidu kršenja društvenih normi, za razliku od onih koji ne konzumiraju marihuanu koji su vrlo blizu 10% kad je asocijalno ponašanje u pitanju s uključenim nasiljem... to su statistike s kojima sam ja baratao kad sam studirao kriminalistiku... naravno gdje bi sad ovo otišlo da ideo raspravljati o utjecaju subkulturnih skupina koje su početkom osamdesetih promičući konzumiranje marihuane a pozivajući na ignoriranje i nekorištenje sintetskih droga plus crack koji je ubitačan derivat kokaina... u kombinaciji te jedne cijele subkulture koju su predvodili Carlson, grandmasterflash, run dmc sa potpuno novim pristupom prema crnačkoj populaciji i novim poimanjem funkcioniranja urbanih sredina omjeri kad su u pitanju zlouporabe droga su se značajno promijenili i stope kriminaliteta su za američke prilike u opadanju i pod kontrolom....

gledaj, kriminalistika nije isto što i psihijatrija..
psihički bolesnici ne moraju nužno a najčešće i nisu kršitelji društvenih normi tako da tih 5% koje navodiš ne moraju ili nisu slika stanja sa kojim se dr. Čelić susreće u Vrapču

Zanimljivo da se časnom doktoru nitko ne usuđuje osporiti znanje, upoznatost sa stanjem na terenu odnosno činjenicama, znanstveni dignitet itd., ali se zato podaci koje navodi i njegovi zaključci koji slijede iz tih podataka itekako ismijavaju, što je notorna kontradikcija, a znamo dobro da kontradikcije ne mogu realno postojati.
ajmo ovako, tvrdim i stojim iza tvrdnje da mnogi mladi "ovisnici" završe u vrapču po sili roditeljskoj, a da su prije hospitalizacije bili fizički i psihički maltretirani od istih tih svojih roditelja i to na prvu i najmanju sumnju da im se djeca "drogiraju"... ja sam se družio sa konzumentima i privatno i kako rekoh ti ljudi i danas su konzumenti, a ja npr nisam konzumirao, jer sam se bavio sportom i nije me jednostavn to zanimalo... ali znam iz policijske prakse gledajući čisto objektivno da je samo tih manje od 5% stvaralo nekakav problem a i to je upitno da li zbog mare... a kolike sam roditelje pokušavao smiriti i utjecati na njih da ne gaze svoje klince zbog bezazlenih situacija... da budu na oprezu u svakom slučaju, ali da što jasnije iščitavaju što se točno događa i koje su posljedice tog što se događa... ali i uz sve to , ej alo pa život je uz sve osigurače potpuno nepredvidiv kao i procesi koji se odvijaju u okviru tih 100 milijardi neurona... ne treba ti marihuaa da bi bio psihotičan, ili asocijalan ili šta god

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 18 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Maggie19 9/6/2019, 13:04

Toliko cimbenika utjece na psihicko-fizicko zdravlje.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 18 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by aben 9/6/2019, 13:06

metilda wrote:
aben wrote:
metilda wrote:
aben wrote:
metilda wrote:

kako objektivni znanstveni sudovi mogu biti teror?

vrlo lako. ako pojedinac ne želi zo se ono ča je pametno, a socijalisti ga na toi tiraju pod prijetnjon nekih drugih stvori ke su štetne ali ih un ne želi, unda je ot pojedinac žrtva terora.

opet ti sa neograničenom slobodom :D
takva ne postoji a oti koji negiraju znanstvene objektivne činjenice završe i institucijama poput Vrapča

opet ti sa podmetanjima da govorin o apsolutnoj slobodi:)

čekoj, ti odričeš ljudima pravo da negiraju znanstvene činjenice?
fašist.
 a gdje sam ja to odrekla?
samo konstatiram da takvi završe u institucijama

ok, ako ne odričeš, unda ih ostavi na miru da budu budale i da koristu substancije ke su dokazano loše za njih.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 18 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by michaellcmacha 9/6/2019, 13:07

Speare Shaker wrote:
aben wrote:
metilda wrote:
aben wrote:
metilda wrote:

kako objektivni znanstveni sudovi mogu biti teror?

vrlo lako. ako pojedinac ne želi zo se ono ča je pametno, a socijalisti ga na toi tiraju pod prijetnjon nekih drugih stvori ke su štetne ali ih un ne želi, unda je ot pojedinac žrtva terora.

opet ti sa neograničenom slobodom :D
takva ne postoji a oti koji negiraju znanstvene objektivne činjenice završe i institucijama poput Vrapča

opet ti sa podmetanjima da govorin o apsolutnoj slobodi:)

čekoj, ti odričeš ljudima pravo da negiraju znanstvene činjenice?
fašist.

Koliko sam ja vidio, samo upozorava takve da na kraju lako mogu završiti u Vrapču.
Ali možda to na kraju i nije najgora ili čak niti posebno loša opcija.
zašto bi netko zbog konzumiranja marihuane završio u vrapču... ja ne znam za takav slučaj... znam za slučajeve gdje su ljudi zbog konzumiranja marihuane pod prisilom završili u vrapču ali svojom voljom, moguće ako su imali nekih psihičkih problema za koje su smatrali da im psihić može pomoći...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 18 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 9/6/2019, 13:07

michaellcmacha wrote:
ajmo ovako, tvrdim i stojim iza tvrdnje da mnogi mladi "ovisnici" završe u vrapču po sili roditeljskoj, a da su prije hospitalizacije bili fizički i psihički maltretirani od istih tih svojih roditelja i to na prvu i najmanju sumnju da im se djeca "drogiraju"... 

A gle, ovdje postoje dva problema.
Prvo, brojčana neodređenost pojma mnogo.
A drugo, jasno je da roditelji imaju drugačiji odnos prema vlastitoj djeci za koju otkriju da se drogiraju, jer su zabrinuti za puno toga, a ponajprije što će na kraju biti od njihove djece, od kriminalista odnosno policije s druge strane za koje takva djeca uglavnom predstavljaju mogući problem i samo običnu statistiku.
Uostalom, i sam imaš djecu pa tako i po tome znaš da sam u pravu, a ne dao ti Bog da se na kraju uvjeriš na vlastitom iskustvu kako stvari stoje po tom pitanju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 18 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by aben 9/6/2019, 13:07

Speare Shaker wrote:
aben wrote:
Speare Shaker wrote:
aben wrote:
Speare Shaker wrote:

Pusti ti viceve, posebno one o ludim Bosancima i bosanskim vukojebinama poput Doboja i objasni što će Bogu ime.
Jedan je, a antitet odnosno osoba koja spada u tu kategoriju ne treba ime.
Jer, zašto se uopće nekome daje ime?
Da bi ga/ju/ih se razlikovalo od drugih istovrsnih entiteta odnosno osoba.
Cijela ta priča po kojoj su Židovi svome Bogu dali ime zapravo izlazi iz njihove politeističke prošlosti, ljudi su jednostavno htjeli da se njihov bog i po imenu razlikuje od bogova koje su štovali njima konkurentski pa i neprijateljski susjedni narodi odnosno etničke zajednice.
Htjeli su poseban tretman, biti izabrani narod, htjeli su svog boga i naravno da su ga dobili, ali to je samo njihov bog, nije onaj univerzalni koji sve narode prihvaća jednako, kao svoja stvorenja odnosno bića.
A o vrijednosti i trajnosti plemenskih bogova sam govorio i previše, posebno na starom forumu, ali također i na ovom.

pa dobro, ki de "ne koristi boga u venu" tebi ni jasan?

:yawn

a ki zno,  možda samo ne govoriš engleski...

Stvarno... :D

a ki još razlog more biti da rasčloniš vic?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 18 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by kaya 9/6/2019, 13:07

Speare Shaker wrote:
kaya wrote:
metilda wrote:
kaya wrote:
metilda wrote:

mene ćeš izbaciti iz kolosijeka?
tvoj prethodni ad hominem post neću ni komentirati no znam gdje te svrbi -  ne podnosiš nacionalno osviještene ljude i k tomu vjernike..
ja neću postavljati dijagnoze no sjećam se tvojih reakcija kad se radi o pobačaju.. ni pored znanstvenih dokaza da je dijete čovjek od trenutka začeća ti ih ne prihvaćaš i zagovaraš ubojstvo
nisam napisala da ću te ja izbaciti iz kolosjeka nego da će te izbaciti iz kolosjeka, možeš se ti opijati od jutra do sutra poslanicama ali misli nađu svoj put a bez terapije to završi često loše. 
ne podnosim nenormalne ljude i vjerske fanatike i mislim da su čisto zlo. jedan dio ih je ozbiljno bolestan pa im je to olakotna okolonost.

a ti si zdrava osoba jer misliš da su normalne osobe one koje ubijaju svoju djecu?
idi pa se leči

Nasilno inducirani pobačaj je po svim medicinskim odnosno znanstvenim argumentima ubojstvo.
Oko toga medicina uopće ne dvoji, druga je priča politika koja sluša glas svojih birača, a sada na zapadu prevladavaju oni koji su u stanju opravdavati određenu vrstu ubojstva kao društveno opravdanu pa donose i takve zakone.
Uostalom, po novome u SAD-u se ide na to da se opravda i ubojstvo djeteta nakon rođenja i to iz razloga navodne postoporođajne depresije i potpuno je jasno kako će to završiti.
povijest je dokazala i pokazala da ga ne možeš zabraniti jer se obavlja i dalje u štetnijim uvjetima sa većim posljedicama .
a što vas par misli da zakonom može zabraniti nešto što postoji od kada postoji svijeta i vijeka samo znači da ste ograničeni.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 18 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 9/6/2019, 13:09

aben wrote:
metilda wrote:
aben wrote:
metilda wrote:
aben wrote:

vrlo lako. ako pojedinac ne želi zo se ono ča je pametno, a socijalisti ga na toi tiraju pod prijetnjon nekih drugih stvori ke su štetne ali ih un ne želi, unda je ot pojedinac žrtva terora.

opet ti sa neograničenom slobodom :D
takva ne postoji a oti koji negiraju znanstvene objektivne činjenice završe i institucijama poput Vrapča

opet ti sa podmetanjima da govorin o apsolutnoj slobodi:)

čekoj, ti odričeš ljudima pravo da negiraju znanstvene činjenice?
fašist.
 a gdje sam ja to odrekla?
samo konstatiram da takvi završe u institucijama

ok, ako ne odričeš, unda ih ostavi na miru da budu budale i da koristu substancije ke su dokazano loše za njih.

Nije problem što su oni budale, postoje budale koje su potpuno bezazlene.
Problem je sa onima koji opravdavaju ubojstva, a oni najčešće nisu budale nego je za njih primjerenije upotrijebiti neki drugi pojam kao njihovo temeljno obilježje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 18 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by aben 9/6/2019, 13:09

michaellcmacha wrote:
Speare Shaker wrote:
aben wrote:
metilda wrote:
aben wrote:

vrlo lako. ako pojedinac ne želi zo se ono ča je pametno, a socijalisti ga na toi tiraju pod prijetnjon nekih drugih stvori ke su štetne ali ih un ne želi, unda je ot pojedinac žrtva terora.

opet ti sa neograničenom slobodom :D
takva ne postoji a oti koji negiraju znanstvene objektivne činjenice završe i institucijama poput Vrapča

opet ti sa podmetanjima da govorin o apsolutnoj slobodi:)

čekoj, ti odričeš ljudima pravo da negiraju znanstvene činjenice?
fašist.

Koliko sam ja vidio, samo upozorava takve da na kraju lako mogu završiti u Vrapču.
Ali možda to na kraju i nije najgora ili čak niti posebno loša opcija.
zašto bi netko zbog konzumiranja marihuane završio u vrapču... ja ne znam za takav slučaj... znam za slučajeve gdje su ljudi zbog konzumiranja marihuane pod prisilom završili u vrapču ali svojom voljom, moguće ako su imali nekih psihičkih problema za koje su smatrali da im psihić može pomoći...

mene je prijatelj nakon nekoliko miseci cjelodnevnog dimljenja dove doma, pose me na katridu i reko da je isus


Last edited by aben on 9/6/2019, 13:11; edited 1 time in total

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 18 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by aben 9/6/2019, 13:11

Speare Shaker wrote:
aben wrote:
metilda wrote:
aben wrote:
metilda wrote:

opet ti sa neograničenom slobodom :D
takva ne postoji a oti koji negiraju znanstvene objektivne činjenice završe i institucijama poput Vrapča

opet ti sa podmetanjima da govorin o apsolutnoj slobodi:)

čekoj, ti odričeš ljudima pravo da negiraju znanstvene činjenice?
fašist.
 a gdje sam ja to odrekla?
samo konstatiram da takvi završe u institucijama

ok, ako ne odričeš, unda ih ostavi na miru da budu budale i da koristu substancije ke su dokazano loše za njih.

Nije problem što su oni budale, postoje budale koje su potpuno bezazlene.
Problem je sa onima koji opravdavaju ubojstva, a oni najčešće nisu budale nego je za njih primjerenije upotrijebiti neki drugi pojam kao njihovo temeljno obilježje.

naravski da su nasilnici problijem,
ali zoč se unda uopće posvećujete bezazlenin budaletinama i zabranjujete nan travu?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 18 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 9/6/2019, 13:12

kaya wrote:
Speare Shaker wrote:
kaya wrote:
metilda wrote:
kaya wrote:
nisam napisala da ću te ja izbaciti iz kolosjeka nego da će te izbaciti iz kolosjeka, možeš se ti opijati od jutra do sutra poslanicama ali misli nađu svoj put a bez terapije to završi često loše. 
ne podnosim nenormalne ljude i vjerske fanatike i mislim da su čisto zlo. jedan dio ih je ozbiljno bolestan pa im je to olakotna okolonost.

a ti si zdrava osoba jer misliš da su normalne osobe one koje ubijaju svoju djecu?
idi pa se leči

Nasilno inducirani pobačaj je po svim medicinskim odnosno znanstvenim argumentima ubojstvo.
Oko toga medicina uopće ne dvoji, druga je priča politika koja sluša glas svojih birača, a sada na zapadu prevladavaju oni koji su u stanju opravdavati određenu vrstu ubojstva kao društveno opravdanu pa donose i takve zakone.
Uostalom, po novome u SAD-u se ide na to da se opravda i ubojstvo djeteta nakon rođenja i to iz razloga navodne postoporođajne depresije i potpuno je jasno kako će to završiti.
povijest je dokazala i pokazala da ga ne možeš zabraniti jer se obavlja i dalje u štetnijim uvjetima sa većim posljedicama .
a što vas par misli da zakonom može zabraniti nešto što postoji od kada postoji svijeta i vijeka samo znači da ste ograničeni.

Ja se nikada, ali ama baš nikada kako na forumu tako i u RL nisam zalagao za zakonsku zabranu nasilno induciranog abortusa.
Jasno je iz kojih razloga, jer je većinsko mišljenje kako je abortus makar ubojstvo ipak na neki način društveno opravdan, a ja se ne bavim jurišanjem na vjetrenjače.
No, ovdje je zanimljiva jedna druga stvar, a ta je da ti uopće ne dovodiš u pitanje medicinski opravdanu činjenicu da je nasilno inducirani abortus ubojstvo nego govoriš o uzaludnosti pokušaja da se takav abortus zakonom zabrani, a to je već something completely different.


Last edited by Speare Shaker on 9/6/2019, 13:17; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 18 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by kaya 9/6/2019, 13:13

aben wrote:
Speare Shaker wrote:
aben wrote:
metilda wrote:
aben wrote:

opet ti sa podmetanjima da govorin o apsolutnoj slobodi:)

čekoj, ti odričeš ljudima pravo da negiraju znanstvene činjenice?
fašist.
 a gdje sam ja to odrekla?
samo konstatiram da takvi završe u institucijama

ok, ako ne odričeš, unda ih ostavi na miru da budu budale i da koristu substancije ke su dokazano loše za njih.

Nije problem što su oni budale, postoje budale koje su potpuno bezazlene.
Problem je sa onima koji opravdavaju ubojstva, a oni najčešće nisu budale nego je za njih primjerenije upotrijebiti neki drugi pojam kao njihovo temeljno obilježje.

naravski da su nasilnici problijem,
ali zoč se unda uopće posvećujete bezazlenin budaletinama i zabranjujete nan travu?
jer cijeli dan razmišljaju kako nešto nekome zabraniti...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 18 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by aben 9/6/2019, 13:14

kaya wrote:
aben wrote:
Speare Shaker wrote:
aben wrote:
metilda wrote:
 a gdje sam ja to odrekla?
samo konstatiram da takvi završe u institucijama

ok, ako ne odričeš, unda ih ostavi na miru da budu budale i da koristu substancije ke su dokazano loše za njih.

Nije problem što su oni budale, postoje budale koje su potpuno bezazlene.
Problem je sa onima koji opravdavaju ubojstva, a oni najčešće nisu budale nego je za njih primjerenije upotrijebiti neki drugi pojam kao njihovo temeljno obilježje.

naravski da su nasilnici problijem,
ali zoč se unda uopće posvećujete bezazlenin budaletinama i zabranjujete nan travu?
jer cijeli dan razmišljaju kako nešto nekome zabraniti...

fašisti, i ti i oni

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 18 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 9/6/2019, 13:16

aben wrote:
Speare Shaker wrote:
aben wrote:
metilda wrote:
aben wrote:

opet ti sa podmetanjima da govorin o apsolutnoj slobodi:)

čekoj, ti odričeš ljudima pravo da negiraju znanstvene činjenice?
fašist.
 a gdje sam ja to odrekla?
samo konstatiram da takvi završe u institucijama

ok, ako ne odričeš, unda ih ostavi na miru da budu budale i da koristu substancije ke su dokazano loše za njih.

Nije problem što su oni budale, postoje budale koje su potpuno bezazlene.
Problem je sa onima koji opravdavaju ubojstva, a oni najčešće nisu budale nego je za njih primjerenije upotrijebiti neki drugi pojam kao njihovo temeljno obilježje.

naravski da su nasilnici problijem,
ali zoč se unda uopće posvećujete bezazlenin budaletinama i zabranjujete nan travu?

Nitko vam ne može zabraniti niti upotrebu niti uzgoj trave, ali samo za osobne potrebe.
Ako ste u stanju uzeti taj ruzik za svoje zdravlje, to je za zajednicu doduše neugodno, ali sa pravne strane neosporno pa i posve u redu.
Ali ako već postoji sama mogućnost da nekome drugom načinite neku štetu, tada zajednica jednostavno po prirodi stvari prije ili kasnije mora intervenirati na određeni način, ne nužno i običnim zabranama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 18 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 9/6/2019, 13:17

aben wrote:

mene je prijatelj nakon nekoliko miseci cjelodnevnog dimljenja dove doma, pose me na katridu i reko da je isus

I sad nek netko kaže da trava ne izaziva deluzije.
Mislim, stvarno...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 18 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by kaya 9/6/2019, 13:19

Speare Shaker wrote:
kaya wrote:
Speare Shaker wrote:
kaya wrote:
metilda wrote:

a ti si zdrava osoba jer misliš da su normalne osobe one koje ubijaju svoju djecu?
idi pa se leči

Nasilno inducirani pobačaj je po svim medicinskim odnosno znanstvenim argumentima ubojstvo.
Oko toga medicina uopće ne dvoji, druga je priča politika koja sluša glas svojih birača, a sada na zapadu prevladavaju oni koji su u stanju opravdavati određenu vrstu ubojstva kao društveno opravdanu pa donose i takve zakone.
Uostalom, po novome u SAD-u se ide na to da se opravda i ubojstvo djeteta nakon rođenja i to iz razloga navodne postoporođajne depresije i potpuno je jasno kako će to završiti.
povijest je dokazala i pokazala da ga ne možeš zabraniti jer se obavlja i dalje u štetnijim uvjetima sa većim posljedicama .
a što vas par misli da zakonom može zabraniti nešto što postoji od kada postoji svijeta i vijeka samo znači da ste ograničeni.

Ja se nikada, ali ama baš nikada kako na forumu tako i u RL nisam zalagao za zakonsku zabranu nasilno induciranog abortusa.
Jasno je iz kojih razloga, jer je većinsko mišljenje kako je abortus makar ubojstvo ipak na neki način društveno opravdan, a ja se ne bavim jurišanjem na vjetrenjače.
No, ovdje je zanimljiva jedna druga stvar, a ta je da ti uopće ne dovodiš u pitanje medicinski opravdanu činjenicu da je nasilno inducirani abortus ubojstvo nego govoriš o uzaludnosti pokušaja da se takav abortus zakonom zabrani, a to je već samothing completely different.
pa mene ne možete navući jezičnom vratolomijom u drugom smjeru i vodu na svoj mlin, ja ostajem kod onoga što sam napisala, zakonska zabrana ne dovodi do njegovog nestanka već se obavlja i dalje na crnom ili stranom tržištu.
nisi napisao da si za zakonsku zabranu ali pokušavaš ovom bolesniku gore pridržati štangu da ispadne manje luda tako što ona nešto nemušto sroči a ti onda smisleno pokušavaš okrenuti konverzaciju 
ne pali kod mene 
:)


Last edited by kaya on 9/6/2019, 13:19; edited 1 time in total (Reason for editing : .)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 18 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 18 of 50 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 34 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum