ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Page 3 of 20 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next

Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 3 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by kaya Mon 3 Jun - 17:16

frka wrote:by Hektorović Today at 10:40
Briselsku dinamiku određuje Njemačka, i .
============================================
Bravo..ali to zna svako malo pismeniji koji prati globalna kretanja..Kao ono kad je Slovenija ..blokirala Hrvatsku..Pa kad je Schwabo reko...ajmo nema vishe sranja ,,chkomite,,i zlovenci su bili kush...
to su rekli ameri a ne svabo
Jebote od kud je ovaj ispao, s marsa valjda.

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 3 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by vuksadinare Mon 3 Jun - 17:18

frka wrote:by vuksadinare Today at 10:50

.pa hrvatska nije ni bila clan nato-a kad su ovi srbiju napali..sa koje si ti sljive pao
======================================================================
Bravo...bit ce od tebe neshto...ali u kurcu...::))
Tko bi reko da imash vishe mozga od one Kaye ..ali samo da si malo vishe napregnuo taj svoj kokoshiji mozak shvatio bi::))

Zemlje koje ustupe svoj zrachni prostor glupko isti je kurac kao i da su chlanice NATOApo medjunarodnom zakonu smatraju se agresorom::)))
A evo ukenjam se odmah od srbije i vucica..jebote ne smiju sipce napast a siljili bi kurac na nama..na bilo koji nacin..braca navodno braca rusi im maznjavaju strojeve stavljaju firme na crne liste a trump?..boli njega kurac za ove prostore..uostalom ima on precih poslova..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99134
2015-09-08


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 3 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by vuksadinare Mon 3 Jun - 17:19

kaya wrote:
frka wrote:by Hektorović Today at 10:40
Briselsku dinamiku određuje Njemačka, i .
============================================
Bravo..ali to zna svako malo pismeniji koji prati globalna kretanja..Kao ono kad je Slovenija ..blokirala Hrvatsku..Pa kad je Schwabo reko...ajmo nema vishe sranja ,,chkomite,,i zlovenci su bili kush...
to su rekli ameri a ne svabo
Jebote od kud je ovaj ispao, s marsa valjda.
Fakat..ko da cigo il janjevac pisu :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99134
2015-09-08


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 3 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by michaellcmacha Mon 3 Jun - 17:19

kaya wrote:
michaellcmacha wrote:
frka wrote:Pa glupachice ...provjeri malo medjunarodno pravo..pa se onda pravi corava...Hrvatska i se zemlje koje su chlanice NATO su agresori na Srbiju jer su bez odobrenja SB bombardirali ostatak YU ...Nema tu nikakvog navijanja,,to je pravna chinjenica..Ako meni ne vjerujesh pitaj nekog odvjetnika koji je struchan ..Tu informaciju sam dobio nakon dvije gajbe piva....ahahahahhahahahahahahahahaha...a srce moje malo ...prati me u stopu..::))Samo da ti kazem...mog kurca nesh vidit jer sam zaljubit do ushiju u jednu ovdje::)))
što ti je ono SB... ;)
:) ja nisam htjela ni pitati .. mozda neki srpski borg
momak se svako malo oklizne na koru od banane.... koju je netom popapo.... ;)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 3 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by kaya Mon 3 Jun - 17:23

michaellcmacha wrote:
kaya wrote:
michaellcmacha wrote:
frka wrote:Pa glupachice ...provjeri malo medjunarodno pravo..pa se onda pravi corava...Hrvatska i se zemlje koje su chlanice NATO su agresori na Srbiju jer su bez odobrenja SB bombardirali ostatak YU ...Nema tu nikakvog navijanja,,to je pravna chinjenica..Ako meni ne vjerujesh pitaj nekog odvjetnika koji je struchan ..Tu informaciju sam dobio nakon dvije gajbe piva....ahahahahhahahahahahahahahaha...a srce moje malo ...prati me u stopu..::))Samo da ti kazem...mog kurca nesh vidit jer sam zaljubit do ushiju u jednu ovdje::)))
što ti je ono SB... ;)
:) ja nisam htjela ni pitati .. mozda neki srpski borg
momak se svako malo oklizne na koru od banane.... koju je netom popapo.... ;)
:D
Meni baca na neku bezbednost , koja nije  dala odobrenje da ih mogu bombardirati :)
Pa sad svi skupljamo za odstetu.
Pa jbt sta taj izvali, ne koci na banani.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 3 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by crvenkasti Mon 3 Jun - 17:26

Moj драгане, моја срећо свака,
дођи к мени, биће уштипака
уштипци су печени на лоју,
дођи, драги, јeбo мајку своју.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 3 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by Noor Mon 3 Jun - 17:27

kaya wrote:
michaellcmacha wrote:
kaya wrote:
michaellcmacha wrote:
frka wrote:Pa glupachice ...provjeri malo medjunarodno pravo..pa se onda pravi corava...Hrvatska i se zemlje koje su chlanice NATO su agresori na Srbiju jer su bez odobrenja SB bombardirali ostatak YU ...Nema tu nikakvog navijanja,,to je pravna chinjenica..Ako meni ne vjerujesh pitaj nekog odvjetnika koji je struchan ..Tu informaciju sam dobio nakon dvije gajbe piva....ahahahahhahahahahahahahahaha...a srce moje malo ...prati me u stopu..::))Samo da ti kazem...mog kurca nesh vidit jer sam zaljubit do ushiju u jednu ovdje::)))
što ti je ono SB... ;)
:) ja nisam htjela ni pitati .. mozda neki srpski borg
momak se svako malo oklizne na koru od banane.... koju je netom popapo.... ;)
:D
Meni baca na neku bezbednost , koja nije  dala odobrenje da ih mogu bombardirati :)
Pa sad svi skupljamo za odstetu.
Pa jbt sta taj izvali, ne koci na banani.
moguće...Služba Bezbednosti UN (Vijeće Sigurnosti UN)  :D

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 3 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by dzango Mon 3 Jun - 17:28

crvenkasti wrote:Moj драгане, моја срећо свака,
дођи к мени, биће уштипака
уштипци су печени на лоју,
дођи, драги, јeбo мајку своју.
Dobar.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 3 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by kaya Mon 3 Jun - 17:30

vuksadinare wrote:
kaya wrote:
frka wrote:by Hektorović Today at 10:40
Briselsku dinamiku određuje Njemačka, i .
============================================
Bravo..ali to zna svako malo pismeniji koji prati globalna kretanja..Kao ono kad je Slovenija ..blokirala Hrvatsku..Pa kad je Schwabo reko...ajmo nema vishe sranja ,,chkomite,,i zlovenci su bili kush...
to su rekli ameri a ne svabo
Jebote od kud je ovaj ispao, s marsa valjda.
Fakat..ko da cigo il janjevac pisu :)
Pa .. kazem ti..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 3 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by crvenkasti Mon 3 Jun - 17:31

dzango wrote:
crvenkasti wrote:Moj драгане, моја срећо свака,
дођи к мени, биће уштипака
уштипци су печени на лоју,
дођи, драги, јeбo мајку своју.
Dobar.

Čekaj, jel to tomson?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 3 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by Guest Mon 3 Jun - 17:32


@michaellcmacha wrote:
@frka wrote:
Pa glupachice ...provjeri malo medjunarodno pravo..pa se onda pravi corava...Hrvatska i se zemlje koje su chlanice NATO su agresori na Srbiju jer su bez odobrenja SB bombardirali ostatak YU ...Nema tu nikakvog navijanja,,to je pravna chinjenica..Ako meni ne vjerujesh pitaj nekog odvjetnika koji je struchan ..Tu informaciju sam dobio nakon dvije gajbe piva....ahahahahhahahahahahahahahaha...a srce moje malo ...prati me u stopu..::))Samo da ti kazem...mog kurca nesh vidit jer sam zaljubit do ushiju u jednu ovdje::)))
što ti je ono SB... ;)
by kaya Today at 11:13
:) ja nisam htjela ni pitati .. mozda neki srpski borg
============================================
Eto dva bosanceroska lumena..ne znaju zakljuchiti kroz napisani tekst (pa pizda vam M. maloumna ..vi nakon par prochitanih rijechi ne mozete zakljuchiti logichno da se radi o Savjetu Bebijednosti UN (sad pitajte shto to znachi UN::))).I ne chudim se ...jer vam je logika ionako na nivou amebe..Dodushe takve su zenske najbolje za jebavat,,,shto gluplja to bolja za guzenje:::)))A mozda ti je Kao bivshi popija mozak pa si toliko upglu pichka::)))A tko zna da li si uopce pichka...:))))Ne prati me izgubit cesh se ..a kurca viditi necesh...::))))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 3 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by crvenkasti Mon 3 Jun - 17:33

frka wrote:
@michaellcmacha wrote:
@frka wrote:
Pa glupachice ...provjeri malo medjunarodno pravo..pa se onda pravi corava...Hrvatska i se zemlje koje su chlanice NATO su agresori na Srbiju jer su bez odobrenja SB bombardirali ostatak YU ...Nema tu nikakvog navijanja,,to je pravna chinjenica..Ako meni ne vjerujesh pitaj nekog odvjetnika koji je struchan ..Tu informaciju sam dobio nakon dvije gajbe piva....ahahahahhahahahahahahahahaha...a srce moje malo ...prati me u stopu..::))Samo da ti kazem...mog kurca nesh vidit jer sam zaljubit do ushiju u jednu ovdje::)))
što ti je ono SB... ;)
by kaya Today at 11:13
:) ja nisam htjela ni pitati .. mozda neki srpski borg
============================================
Eto dva bosanceroska lumena..ne znaju zakljuchiti kroz napisani tekst (pa pizda vam M. maloumna ..vi nakon par prochitanih rijechi ne mozete zakljuchiti logichno da se radi o Savjetu Bebijednosti  UN (sad pitajte shto to znachi UN::))).I ne chudim se ...jer vam je logika ionako na nivou amebe..Dodushe takve su zenske najbolje za jebavat,,,shto gluplja to bolja za guzenje:::)))A mozda ti je Kao bivshi popija mozak pa si toliko upglu pichka::)))A tko zna da li si uopce pichka...:))))Ne prati me izgubit cesh se ..a kurca viditi necesh...::))))

Glupane četnički. Kaže se Vijeće sigurnosti.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 3 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by dzango Mon 3 Jun - 17:34

crvenkasti wrote:
dzango wrote:
crvenkasti wrote:Moj драгане, моја срећо свака,
дођи к мени, биће уштипака
уштипци су печени на лоју,
дођи, драги, јeбo мајку своју.
Dobar.

Čekaj, jel to tomson?
Ako mu staviš neki disko ritam i neki plastični mač made in PRC, mogao bi da bude.

_________________
Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 3 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by kaya Mon 3 Jun - 17:34

frka wrote:
===========================
Eto dva bosanceroska lumena..ne znaju zakljuchiti kroz napisani tekst (pa pizda vam M. maloumna ..vi nakon par prochitanih rijechi ne mozete zakljuchiti logichno da se radi o Savjetu Bebijednosti  UN 
Hahah
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 3 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by marcellus Mon 3 Jun - 17:35

frka wrote:Rekao mi je jedan visokopozicionirani uljeb u Cro da Hrvatska to radi zbog toga shto nedaj boze ako se medjunarodne okolnosti promijene kao agresor na Srbiju bi mogla da plati velike ratne reparacije..(sve zemlje NATO koje su dozvolile uporabu svog zrachnog prostora u bombardovanju Srbije smatraju se po medjnarodnom zakonu agresorima)..Pa ti sad vidi..i ti cesh kao Hrvat morati placati veci porez zbog toga..Bolje ti je preshaltaj se brze  u Srbina.

Koji si ti debil to je prestrašno... kako god da se međunarodne okolnosti promijene srbija može samo dobit još jedanput po pički od NATO pakta... promjena može bit jedino to oće ih gađat tomahawcima iz jadrana ko prošli put ili će jednostavno rokat bombama iz b2, to su jedine promjene o kojima se u međunarodnoj zajednici razmišlja glede srba... da agresija na srbiju jebote srbija je dobila po pički radi agresije na državu kosovo

_________________
Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 3 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by Guest Mon 3 Jun - 17:36

by crvenkasti Today at 11:33
Glupane četnički. Kaže se Vijeće sigurnosti.
=========================================
hahahahahahahahahahahahahahahahahhaha...se veda :)))

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 3 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by kaya Mon 3 Jun - 17:36

crvenkasti wrote:
frka wrote:
@michaellcmacha wrote:
@frka wrote:
Pa glupachice ...provjeri malo medjunarodno pravo..pa se onda pravi corava...Hrvatska i se zemlje koje su chlanice NATO su agresori na Srbiju jer su bez odobrenja SB bombardirali ostatak YU ...Nema tu nikakvog navijanja,,to je pravna chinjenica..Ako meni ne vjerujesh pitaj nekog odvjetnika koji je struchan ..Tu informaciju sam dobio nakon dvije gajbe piva....ahahahahhahahahahahahahahaha...a srce moje malo ...prati me u stopu..::))Samo da ti kazem...mog kurca nesh vidit jer sam zaljubit do ushiju u jednu ovdje::)))
što ti je ono SB... ;)
by kaya Today at 11:13
:) ja nisam htjela ni pitati .. mozda neki srpski borg
============================================
Eto dva bosanceroska lumena..ne znaju zakljuchiti kroz napisani tekst (pa pizda vam M. maloumna ..vi nakon par prochitanih rijechi ne mozete zakljuchiti logichno da se radi o Savjetu Bebijednosti  UN (sad pitajte shto to znachi UN::))).I ne chudim se ...jer vam je logika ionako na nivou amebe..Dodushe takve su zenske najbolje za jebavat,,,shto gluplja to bolja za guzenje:::)))A mozda ti je Kao bivshi popija mozak pa si toliko upglu pichka::)))A tko zna da li si uopce pichka...:))))Ne prati me izgubit cesh se ..a kurca viditi necesh...::))))

Glupane četnički. Kaže se Vijeće sigurnosti.
Crveni ovaj ti je rodo zbilja budala na kvadrat
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 3 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by crvenkasti Mon 3 Jun - 17:36

marcellus wrote:da agresija na srbiju jebote srbija je dobila po pički radi agresije na državu kosovo

Jebo te, marceluse, frka je glup, ali ti si glup u pičku materinu!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 3 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by dzango Mon 3 Jun - 17:38

marcellus wrote:
frka wrote:Rekao mi je jedan visokopozicionirani uljeb u Cro da Hrvatska to radi zbog toga shto nedaj boze ako se medjunarodne okolnosti promijene kao agresor na Srbiju bi mogla da plati velike ratne reparacije..(sve zemlje NATO koje su dozvolile uporabu svog zrachnog prostora u bombardovanju Srbije smatraju se po medjnarodnom zakonu agresorima)..Pa ti sad vidi..i ti cesh kao Hrvat morati placati veci porez zbog toga..Bolje ti je preshaltaj se brze  u Srbina.

Koji si ti debil to je prestrašno... kako god da se međunarodne okolnosti promijene srbija može samo dobit još jedanput po pički od NATO pakta... promjena može bit jedino to oće ih gađat tomahawcima iz jadrana ko prošli put ili će jednostavno rokat bombama iz b2, to su jedine promjene o kojima se u međunarodnoj zajednici razmišlja glede srba... da agresija na srbiju jebote srbija je dobila po pički radi agresije na državu kosovo
Koju državu Kosovo? Ova tema prolupala skroz. Crvenkasti piše najpametnije komentare.

_________________
Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 3 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by marcellus Mon 3 Jun - 17:38

kaya wrote:
frka wrote:
===========================
Eto dva bosanceroska lumena..ne znaju zakljuchiti kroz napisani tekst (pa pizda vam M. maloumna ..vi nakon par prochitanih rijechi ne mozete zakljuchiti logichno da se radi o Savjetu Bebijednosti  UN 
Hahah

tri od pet stalnih članica Vijeća sigurnosti (srpski: Saveta bezbednosti) s pravom veta su sudjelovale u bombardiranju srbije... cheers izglasat će rezoluciju da kazne sami sebe

_________________
Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 3 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by kaya Mon 3 Jun - 17:42

marcellus wrote:
kaya wrote:
frka wrote:
===========================
Eto dva bosanceroska lumena..ne znaju zakljuchiti kroz napisani tekst (pa pizda vam M. maloumna ..vi nakon par prochitanih rijechi ne mozete zakljuchiti logichno da se radi o Savjetu Bebijednosti  UN 
Hahah

tri od pet stalnih članica Vijeća sigurnosti (srpski: Saveta bezbednosti) s pravom veta su sudjelovale u bombardiranju srbije... cheers izglasat će rezoluciju da kazne sami sebe
Da. I mi saljemo novce u proracun eu da ima za odstetu.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 3 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 20 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum