ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Page 2 of 20 Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next

Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 2 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by crvenkasti Mon 3 Jun - 15:38

michaellcmacha wrote:
crvenkasti wrote:
michaellcmacha wrote:
crvenkasti wrote:Srpski gadovi se previše približavaju Rusiji i Kini i time bezobrazno udaljavaju od Europe.

Za kaznu ćemo im onemogućiti ili usporiti primanje u Europu.
aj što ste gadovi, ali što ste glupi...

Poslušaj ti mene:
- uzmi jednu bombu 'kašikaru' iz starih zaliha iz JNA
- otiđi u polje ili na livadu, malo dalje od kuće
- legneš potrbuške na bombu tako da stisneš kašiku
- izvučeš osigurač iz bombe
- lezi neko vrijeme i razmišljaj o svom promašenom životu
- kad ti dosadi, samo se malo pridigneš
bombe nisu problem, nije problem ni ampula u 5,45 mm, svega ima i sve je kvalitetno konzervirano... poslušaj ti mene... loss se ne prolazi svaki puta, a ti si svoju zelenu kartu iskoristio... ;)

Svaki pošteni hrvatski branitelj se već odavno ubio.

Nikakva korist od tebe.
Nisi jebo već 15 godina.
Liječnik ti zabranio viagru jer ti je srce sjebano od pitiespi-ja.

Koji kurac čekaš?

crvenkasti

Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 2 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by epikur37 Mon 3 Jun - 15:39

crvenkasti wrote:Srpski gadovi se previše približavaju Rusiji i Kini i time bezobrazno udaljavaju od Europe.

Za kaznu ćemo im onemogućiti ili usporiti primanje u Europu.

:D

neka pate...nek prođu katarzu
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 2 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by vuksadinare Mon 3 Jun - 15:41

epikur37 wrote:
crvenkasti wrote:Srpski gadovi se previše približavaju Rusiji i Kini i time bezobrazno udaljavaju od Europe.

Za kaznu ćemo im onemogućiti ili usporiti primanje u Europu.

:D

neka pate...nek prođu katarzu
sad ih prcaju baltičani uzduz i poprijeko...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 2 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by epikur37 Mon 3 Jun - 15:47

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
crvenkasti wrote:Srpski gadovi se previše približavaju Rusiji i Kini i time bezobrazno udaljavaju od Europe.

Za kaznu ćemo im onemogućiti ili usporiti primanje u Europu.

:D

neka pate...nek prođu katarzu
sad ih prcaju baltičani uzduz i poprijeko...

ma svi ih jebu...neće nikada ući u naš zapadni krug..

ostat će gladni i sami na balkanu

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 2 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by vuksadinare Mon 3 Jun - 15:52

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
crvenkasti wrote:Srpski gadovi se previše približavaju Rusiji i Kini i time bezobrazno udaljavaju od Europe.

Za kaznu ćemo im onemogućiti ili usporiti primanje u Europu.

:D

neka pate...nek prođu katarzu
sad ih prcaju baltičani uzduz i poprijeko...

ma svi ih jebu...neće nikada ući u naš zapadni krug..

ostat će gladni i sami na balkanu

pa kako rade...i zamjeraju se doista ce sami ostati Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 2 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by Guest Mon 3 Jun - 16:04

by crvenkasti Today at 04:18

Srpski gadovi se previše približavaju Rusiji i Kini i time bezobrazno udaljavaju od Europe.

Za kaznu ćemo im onemogućiti ili usporiti primanje u Europu.
=====================================================================
Pa pogledaj te vizantinske gadove kako glume ljubav sa EU a vole Rusiju.Kao sad cemo sad emo a nitko ne zna kada ce..vazno im je samo da uzimaju lovu iz fondova u koje Hrvatska uplacuje vishe nego shto mora i to sve iz ljubavi prema srbima..
Zamisli koja je to ljubav...zaduzuju se kod te iste EU da bi pomogli braci srbima ...a ovi ih ne jebu ni 2%..
Rekao mi je jedan visokopozicionirani uljeb u Cro da Hrvatska to radi zbog toga shto nedaj boze ako se medjunarodne okolnosti promijene kao agresor na Srbiju bi mogla da plati velike ratne reparacije..(sve zemlje NATO koje su dozvolile uporabu svog zrachnog prostora u bombardovanju Srbije smatraju se po medjnarodnom zakonu agresorima)..Pa ti sad vidi..i ti cesh kao Hrvat morati placati veci porez zbog toga..Bolje ti je preshaltaj se brze u Srbina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 2 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by vuksadinare Mon 3 Jun - 16:06

epikur37 wrote:
crvenkasti wrote:Srpski gadovi se previše približavaju Rusiji i Kini i vrijeme bezobrazno udaljavaju od Europe.

Za kaznu ćemo im onemogućiti ili usporiti primanje u Europu.

: D

neka pate ... nek prođu pregovore
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 2 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by vuksadinare Mon 3 Jun - 16:06

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
crvenkasti wrote:Srpski gadovi se previše približavaju Rusiji i Kini i vrijeme bezobrazno udaljavaju od Europe.

Za kaznu ćemo im onemogućiti ili usporiti primanje u Europu.

: D

neka pate ... nek prođu pregovore
:tu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 2 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by kaya Mon 3 Jun - 16:10

frka wrote:
Rekao mi je jedan visokopozicionirani uljeb u Cro da Hrvatska to radi zbog toga shto nedaj boze ako se medjunarodne okolnosti promijene kao agresor na Srbiju bi mogla da plati velike ratne reparacije..(sve zemlje NATO koje su dozvolile uporabu svog zrachnog prostora u bombardovanju Srbije smatraju se po medjnarodnom zakonu agresorima)..
:facepalm
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 2 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by Guest Mon 3 Jun - 16:18

Pa glupachice ...provjeri malo medjunarodno pravo..pa se onda pravi corava...Hrvatska i se zemlje koje su chlanice NATO su agresori na Srbiju jer su bez odobrenja SB bombardirali ostatak YU ...Nema tu nikakvog navijanja,,to je pravna chinjenica..Ako meni ne vjerujesh pitaj nekog odvjetnika koji je struchan ..Tu informaciju sam dobio nakon dvije gajbe piva....ahahahahhahahahahahahahahaha...a srce moje malo ...prati me u stopu..::))Samo da ti kazem...mog kurca nesh vidit jer sam zaljubit do ushiju u jednu ovdje::)))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 2 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by kaya Mon 3 Jun - 16:25

frka wrote:...Hrvatska i se zemlje koje su chlanice NATO su agresori na Srbiju jer su bez odobrenja SB bombardirali ostatak YU ...
Hahaha
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 2 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by kaya Mon 3 Jun - 16:29

Pa jebote, sto covjek tu procita
Zajednicki proracun eu je zato sto cemo mozda svi platiti srbiji ratnu stetu, skup sa amerikom
Reko mu je visoki funkcioner:D:
Pa daj odi u kurac ..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 2 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by Guest Mon 3 Jun - 16:33

Nije funkcijoner nego visoki uljeb,,,,ne izvrci ..(pa jebo te daj vec jednom chitaj neshto sa razumijevanjem) plus toga ...shto te boli pichka...ti ijonako zivish u Eu kao ni ja::))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 2 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by Guest Mon 3 Jun - 16:35

Kako te ova rijech odaje ...ajd napishi josh par takvih "hrvatskih rijechi" da ti kazem iz kojeg si bosanskog sela::))))
Cuj ...funkcionerka::::))))))hahahahahahhahahahahahahaha
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 2 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by michaellcmacha Mon 3 Jun - 16:40

frka wrote:Pa glupachice ...provjeri malo medjunarodno pravo..pa se onda pravi corava...Hrvatska i se zemlje koje su chlanice NATO su agresori na Srbiju jer su bez odobrenja SB bombardirali ostatak YU ...Nema tu nikakvog navijanja,,to je pravna chinjenica..Ako meni ne vjerujesh pitaj nekog odvjetnika koji je struchan ..Tu informaciju sam dobio nakon dvije gajbe piva....ahahahahhahahahahahahahahaha...a srce moje malo ...prati me u stopu..::))Samo da ti kazem...mog kurca nesh vidit jer sam zaljubit do ushiju u jednu ovdje::)))
što ti je ono SB... ;)
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 2 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by Hektorović Mon 3 Jun - 16:40

vuksadinare wrote:naravno mi smo prvi optuzeni da blokiramo uz dodatak jos baltickih drzava...na kraju ce ispasti po n-ti pud da mi en blokiramo vec netko drugi ali eto..komsijama ako to sluzi za utjehu,opravdanje da nas vjecno optuze...nek se samo tjese onda pirat

Ili da su baltičke drave krive... komedija.

Briselsku dinamiku određuje Njemačka, i .
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 2 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by vuksadinare Mon 3 Jun - 16:50

frka wrote:Pa glupachice ... provjeri malo međunarodno pravo..a onda pravi pravi ... Hrvatska i se zemlje koje su chlanice NATO su agresori na Srbiju jer su bez odobrenja SB bombardirali ostatak YU ... Nema tu nikakvog navijanja, to je pravna chinjenica..Ako meni ne vjerujem pitaj nekog odvjetnika koji je stručan ..Tu informaciju sam dobio nakon dvije gajbe piva .... ahahahahhahahahahahahahahaha ... srce moje malo ... prati me u stopu ..: :)) Samo da ti kažem ... mog kurca nesh vidit jer sam zaljubit u ushiju u jednu ovdje: :)))
:) ..pa hrvatska nije ni bila clan nato-a kad su ovi srbiju napali..sa koje si ti sljive pao :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 2 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by Guest Mon 3 Jun - 17:05

by Hektorović Today at 10:40
Briselsku dinamiku određuje Njemačka, i .
============================================
Bravo..ali to zna svako malo pismeniji koji prati globalna kretanja..Kao ono kad je Slovenija ..blokirala Hrvatsku..Pa kad je Schwabo reko...ajmo nema vishe sranja ,,chkomite,,i zlovenci su bili kush...kev kev..dobili nogon u rebra..tak je i tih par malih jadnih zemalja na chelu sa Hrvatskom natjerano da kevcu..dok im se ne naredi...Mrsh u kucicu pichka vam materina,::))
Mada meni neshto tu smrdi na vecu gljivu ludaru..Ameri se ne boje jake EU pod njihovim paronatom....boje se Njemachke tehnologije i ruskih prirodnih resursa..A mozda chak Schwabo igra prljavu igru sa rusima ispod stola pa Srbiji ne daju da udje u EU jer je tako dogovoreno sa Putinom...zamisli situaciju da Schwabe kazu amerima...ajmo sa tim nuklearnim i ostalim vojnim potencijalom vani...Dodushe amei su si osigurali najvecu bazu na Kosovu..Schwabo ide na to...nije mu vishe dovoljna ekonomska moc ...hoce i ono drugo...vojnu....a dok su ameri u njihovom dvorishtu to ne ide..Rusima to za sada odgovara..da se Njemachkoj vrati osjecaj vojne moc...ali to isto znachi rascjep u EU..voala...jednim udarcem dvije muhee..Ono shto chitamo po novinama je uglavnom sitnish sa kojima se razbacuju...dok krupne stvari se deshavaju u 4 oka..Neki ljudi znaju chitati izmedju redova i dogadjaja..Pa je recimo drugi posjet Engleskoj od strane Trampa i ono shto govori protiv londonskog gradonachelnika smishljen ne da pokaze anamozitet prema muslimanima kroz kritiku londonskog gradonachelnika muslimana...Nego da pojacha raspad liberala na evropskom tlu..Da ukroti Njemachku koja je ostala glavna potpora Dubokoj drzavi koja josh uvijek pokushava skinuti Trampa sa vlasti...Globalna pricha je kompleksna iz koje se teshko mogu ochitati najvazniji ciljevi takve politke..U svakom sluchaju...globalizam je otishao u kurac...hvala bogu...nova ideja je kroz nacionalne drzave vladati svijetom ...kako ono rekoshe ,,,samo da se Vlasi ne dosjete.::))Do cilja se moze doci sa vishe razlichitih puteva...Nova politika zapada je ...oko kere pa na mala vrata.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 2 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by Guest Mon 3 Jun - 17:09

by vuksadinare Today at 10:50

.pa hrvatska nije ni bila clan nato-a kad su ovi srbiju napali..sa koje si ti sljive pao
======================================================================
Bravo...bit ce od tebe neshto...ali u kurcu...::))
Tko bi reko da imash vishe mozga od one Kaye ..ali samo da si malo vishe napregnuo taj svoj kokoshiji mozak shvatio bi::))

Zemlje koje ustupe svoj zrachni prostor glupko isti je kurac kao i da su chlanice NATOApo medjunarodnom zakonu smatraju se agresorom::)))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 2 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by kaya Mon 3 Jun - 17:13

michaellcmacha wrote:
frka wrote:Pa glupachice ...provjeri malo medjunarodno pravo..pa se onda pravi corava...Hrvatska i se zemlje koje su chlanice NATO su agresori na Srbiju jer su bez odobrenja SB bombardirali ostatak YU ...Nema tu nikakvog navijanja,,to je pravna chinjenica..Ako meni ne vjerujesh pitaj nekog odvjetnika koji je struchan ..Tu informaciju sam dobio nakon dvije gajbe piva....ahahahahhahahahahahahahahaha...a srce moje malo ...prati me u stopu..::))Samo da ti kazem...mog kurca nesh vidit jer sam zaljubit do ushiju u jednu ovdje::)))
što ti je ono SB... ;)
:) ja nisam htjela ni pitati .. mozda neki srpski borg
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 2 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by kaya Mon 3 Jun - 17:16

frka wrote:by Hektorović Today at 10:40
Briselsku dinamiku određuje Njemačka, i .
============================================
Bravo..ali to zna svako malo pismeniji koji prati globalna kretanja..Kao ono kad je Slovenija ..blokirala Hrvatsku..Pa kad je Schwabo reko...ajmo nema vishe sranja ,,chkomite,,i zlovenci su bili kush...
to su rekli ameri a ne svabo
Jebote od kud je ovaj ispao, s marsa valjda.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 2 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 20 Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum