ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Page 20 of 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 20 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by Šandor Winnetou 5/6/2019, 06:22

vuksadinare wrote:
tre wrote:
dzango wrote:
Eroo wrote:Brnabić: Izveštaj EK ima tendenciozno postavljene informacije

  Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 20 GXGk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTXpjN01EQV8vNGU5MjhmNjA4ZmExZTE1OTk5OTc2MTA5N2M0MzdmNzYuanBlZ5GTAs0C5ACBAAE

Premijerka Ana Brnabić izjavila je večeras da je izveštaj EK o napretku Srbije generalno pozitivan i da je zadovoljna, ali da su se u njemu prvi put pojavile "tendenciozno postavljene informacije", odnosno politička mišljenja, znog čega je ona, kako kaže, na njega reagovala kako je reagovala.

https://www.blic.rs/vesti/politika/brnabic-izvestaj-ek-ima-tendenciozno-postavljene-informacije/vzpwgrs

Svi jih mrzidu.
Ovo je, narodski rečeno, jebanje Srba i Srbije u zdrav mozak. :D
Ja mislio da je ova Hrvatica.
sa četničkim pedigreom, tko li joj je bio deda majke mu ga spalim
a tu negdje odakle i jastrebov djed..zemljaci pirat
brnabičkin djed spasio četu partizana kad mu je brada upala u redenik

Šandor Winnetou

Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 20 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by marcellus 5/6/2019, 07:18

meni taj mali brnabić ne sliči baš previše na hrvata... a opet đavo će ga znat

_________________
Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 20 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 20 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by crvenkasti 5/6/2019, 07:36

marcellus wrote:meni taj mali brnabić ne sliči baš previše na hrvata... a opet đavo će ga znat

Mi Hrvati smo više slični Šiptarima. Ilil se bar tako osjećamo.

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 20 55051_ustase-i-siptari-660x388_f
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 20 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by Šandor Winnetou 5/6/2019, 08:39

marcellus wrote:meni taj mali brnabić ne sliči baš previše na hrvata... a opet đavo će ga znat
Baš, to je neki baš ružan srbin, vjerojatno je crvenkasti za njega ljepotica

_________________
Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 20 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 20 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by michaellcmacha 5/6/2019, 09:13

pismejker wrote:
michaellcmacha wrote:
pismejker wrote:Man te sranja i svadje..ovdi su jagode pol kile 3 ojra,a prosle godine si deset takvih pakiranja na kraju dana mogao kod Kazahstanaca kupiti za 2 ojra..puno kishe ove godine,previse.. No
pošto su trešnje
šuti..,ko grumenje zlata..nisam ih jos zirnuo u marketu..
veliš ko grumenje, i nema ih kod tebe u "marketu".... :)))), ni po 4, 99 ojera i samo po 10 deka....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 20 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by michaellcmacha 5/6/2019, 09:16

Medi čista petica iz pokrivanja prijatelja sa čokolinom.... u svakom slučaju ima bolji prolaz nego srpske kobasičice...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 20 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by dzango 5/6/2019, 09:32

marcellus wrote:meni taj mali brnabić ne sliči baš previše na hrvata... a opet đavo će ga znat
Meni pljunuti Hrvat.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 20 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by Hektorović 5/6/2019, 09:34

dzango wrote:
marcellus wrote:meni taj mali brnabić ne sliči baš previše na hrvata... a opet đavo će ga znat
Meni pljunuti Hrvat.

Brnabić je tipično vaš vašarsko cirkus proizvod...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 20 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by dzango 5/6/2019, 09:38

Hektorović wrote:
dzango wrote:
marcellus wrote:meni taj mali brnabić ne sliči baš previše na hrvata... a opet đavo će ga znat
Meni pljunuti Hrvat.

Brnabić je tipično vaš vašarsko cirkus proizvod...
Poluproizvod. Ili kako Srbi zamišljaju malog Hrvata.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 20 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by michaellcmacha 5/6/2019, 09:44

dzango wrote:
Hektorović wrote:
dzango wrote:
marcellus wrote:meni taj mali brnabić ne sliči baš previše na hrvata... a opet đavo će ga znat
Meni pljunuti Hrvat.

Brnabić je tipično vaš vašarsko cirkus proizvod...
Poluproizvod. Ili kako Srbi zamišljaju malog Hrvata.
to vas je sjebalo što ste puno zamišljali...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 20 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by kaya 5/6/2019, 10:30

michaellcmacha wrote:
kaya wrote:
frka wrote:
Glupane..napisao si "sortu" pod navodnicima shto se chita da kao negacija....ona te je podjebavala sa paradajzom shto mplicira da ne znash kako se to kaze...a ona je kao fol znala da  je prava rijech  pasmina...kuzish li uopce neki kurac i  mozesh li chitati sa razumijevanjem ,,,ako ne mozesh napisat cu ja josh neshto gluplje da bi ti shvatio..
Retardirana budaletino. Sveto je napisao sorta, Miha mu je stavio u navodnike u cudu, a ja sam napisala da se kaze vrsta jer se sorta koristi za povrce ili voce. A najtocnije je pasmina kako je i napisao, tisi ozbiljno retardiran frajer.
ma nije jako retardiran... :), nego jes vidla ovog našeg Svetoju sa trešnjama u kutijicama po ""100grama""... to nisu istine :)))))
Pa kazem da se to da vidjeti kod nas po cesti, za turiste, spusti se marica sa par tresnjica i ozeni ih po putu..al kada sam ja sumnjicava glede njemacke proglase me ludom :)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 20 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by michaellcmacha 5/6/2019, 10:57

kaya wrote:
michaellcmacha wrote:
kaya wrote:
frka wrote:
Glupane..napisao si "sortu" pod navodnicima shto se chita da kao negacija....ona te je podjebavala sa paradajzom shto mplicira da ne znash kako se to kaze...a ona je kao fol znala da  je prava rijech  pasmina...kuzish li uopce neki kurac i  mozesh li chitati sa razumijevanjem ,,,ako ne mozesh napisat cu ja josh neshto gluplje da bi ti shvatio..
Retardirana budaletino. Sveto je napisao sorta, Miha mu je stavio u navodnike u cudu, a ja sam napisala da se kaze vrsta jer se sorta koristi za povrce ili voce. A najtocnije je pasmina kako je i napisao, tisi ozbiljno retardiran frajer.
ma nije jako retardiran... :), nego jes vidla ovog našeg Svetoju sa trešnjama u kutijicama po ""100grama""... to nisu istine :)))))
Pa kazem da se to da vidjeti kod nas po cesti, za turiste, spusti se marica sa par tresnjica i ozeni ih po putu..al kada sam ja sumnjicava glede njemacke proglase me ludom :)
čovjek je jednom prilikom, baš kad je bila tema razgovora rasipništvo po trgovinama, rekao da pazi gdje kupuje i što i koliko i po kojoj cijeni... međutim u toj silnoj pažnji izmaklo mu da se bobičasto voće ne pakuje u kutijice od 100 grama nego od 125 grama, ali isto ko i sorta psa tako mu je izmaklo da trešnje nisu bobičasto voće i da se prodaju u rinfuzi, pakolko vagneš toliko kupiš tj platiš... tko zna možda kod njega u marketu ciabatu prodaju na šnite, pa on za gablec sebi kupi 2 šnite ciabate... i wursta u komadu, jedno pokile, al da bude extra.... ;), i kak da ga čovjek shvati za ozbiljno... :)))
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 20 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by michaellcmacha 5/6/2019, 15:17

pismejker wrote:
The Republic of Dream wrote:pa na Engleskom e isto kaze Bizant isti klinac,kava kafa,kruh hleb,mleko mlijeko milk,euro krem evro krem  :rasta

hehehehe...svatko se ćese gdje ga svrbi.. lol! lol! lol!..etoc,kod Menea ima Balkan ducan,ima i Čokolina,ono veliko pakiranje od kilu..i ostale stare dobre balkanske papice i pitja..
jedino nema trešanja na kilu.... etoc... :)))))
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Hladan tuš iz Brisela za Srbiju - Page 20 Empty Re: Hladan tuš iz Brisela za Srbiju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 20 of 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum