ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vlada najavila dodatno subvencioniranje stanova za mlade obitelji

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Vlada najavila dodatno subvencioniranje stanova za mlade obitelji - Page 3 Empty Re: Vlada najavila dodatno subvencioniranje stanova za mlade obitelji

Post by RayMabus 4/18/2019, 23:05

Prvo ti mora krahirat matrica u Srbiji. Prvo krahiraju slabo razvijene države a ond a uvik gledaš prvog do sebe koji ima niži standard ( Srbija , cg , BiH , Kosovo , albanija , Makedonija ). Oni će krahirat prije tebe. To su ti znakovi.

Prvo slabiji pa jači a Hrvatska je za pola koplja jača od tih ekonomija koje sam naveo. Kad oni krahiraju mi smo idući na redu.

RayMabus

Posts : 175387
2014-04-12


Back to top Go down

Vlada najavila dodatno subvencioniranje stanova za mlade obitelji - Page 3 Empty Re: Vlada najavila dodatno subvencioniranje stanova za mlade obitelji

Post by RayMabus 4/18/2019, 23:21

Henry Kisinger jedan od vođa tajne vlade u Americi je dao ključ padanja matrice

Ljudi u plavim skutama su šljakerk a u bijelim su uhljebi i državni činovnici.

I nije problem kad plavi štrajkaju nego kad to naprave i bijeli

Kad Epikuru bude loše onda će sistem pasti.

Za sada mu propada biznis sa iznajmljivanjem tj morat će se puno više oznojit.

Moraš srušiti egzistenciju bijelih da se pobune protiv sistema.

Kad uhljebi i državni službenici postanu nezadovoljni sistem je pao
RayMabus
RayMabus

Posts : 175387
2014-04-12


Back to top Go down

Vlada najavila dodatno subvencioniranje stanova za mlade obitelji - Page 3 Empty Re: Vlada najavila dodatno subvencioniranje stanova za mlade obitelji

Post by RayMabus 4/18/2019, 23:54

Ja o vuku a vuk na vrata

https://www.ex-iskon-pleme.com/t33408-njemacki-industrijalci-pozvali-vladu-da-im-smanji-poreze-i-namete#1403547

Upravo izašla vijest na indexu

Plave skute traže od bijelih da stegnu kaiš sami sebi

Počelo je
RayMabus
RayMabus

Posts : 175387
2014-04-12


Back to top Go down

Vlada najavila dodatno subvencioniranje stanova za mlade obitelji - Page 3 Empty Re: Vlada najavila dodatno subvencioniranje stanova za mlade obitelji

Post by epikur37 4/19/2019, 01:47

Vlada najavila dodatno subvencioniranje stanova za mlade obitelji - Page 3 Giphy

Sad samo zamislite da ovi brojevi što padaju su slova hdz  hd  z h   d z  hdz
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Vlada najavila dodatno subvencioniranje stanova za mlade obitelji - Page 3 Empty Re: Vlada najavila dodatno subvencioniranje stanova za mlade obitelji

Post by AssadNaPodmornici 4/19/2019, 02:00

:D to je to.

a ti si Agent Smith u tom sustavu. Tebe je sustav othranio, digao, i sada mu služiš. Zapravo nisi A.Smith jer ipak nisi toliko jaka karika,ali nisi niti nebitna karika poput Vuksadinare ti si jedan od agenata koji sluša Smitha.  

Neo bi bio netko tko je totalno hakirao sustav, koji ga je prokužio i koristi ga u svoje svrhe. To ću biti ja i to mi je cilj. Svjestan sam da živi u Matrixi ali sam se prilagodio, koristi prednosti te nove proširene svijesti itd.

Cypher bi bio netko tko se prišteka nazad na sustav, tipa HDZ mu ponudi neku jadnu poziciju, i on se vrati

forumaš Ray se samo iskopčao iz sustava, ali nema van toga neku ulogu, on je kao onaj lezba Switch u Matrix filmu, koja ionako pogine prva jer je nebitna.

Meni je sve jedno tko je ukopčan u Matrixu, tko ga siše, a tko je rob, to me neinteresira, interesira me gdje sam ja u svemu tome
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20870
2018-06-15


Back to top Go down

Vlada najavila dodatno subvencioniranje stanova za mlade obitelji - Page 3 Empty Re: Vlada najavila dodatno subvencioniranje stanova za mlade obitelji

Post by RayMabus 4/19/2019, 02:16

Pa ti si u Matrixu. lol!

Matrix je dobar film samo ti si nesvjestan postojanja negativnih vanzemaljaca i tajne vlade u Americi tako da si i ti spavač iz moje točke gledišta kojemu je najbitnije fizičko preživljavanje ( a to je Matrix ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 175387
2014-04-12


Back to top Go down

Vlada najavila dodatno subvencioniranje stanova za mlade obitelji - Page 3 Empty Re: Vlada najavila dodatno subvencioniranje stanova za mlade obitelji

Post by RayMabus 4/19/2019, 02:23

Matrix je dobar film al nije za ovu razinu priče jer bi morao znati za postojanje tajne vlade i negativnih vanzemaljaca a ti nisi ta razina nit je to tema nego te zanima osnovno preživljavanje u tom istom Matrixu a slijedom toga ja sam ti nekakvi jebivjetar , nešto kao Morheus al u penziji.

Diga san ruke od svega i sad čekam treći svijetski rat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175387
2014-04-12


Back to top Go down

Vlada najavila dodatno subvencioniranje stanova za mlade obitelji - Page 3 Empty Re: Vlada najavila dodatno subvencioniranje stanova za mlade obitelji

Post by RayMabus 4/19/2019, 03:40

U filmu Matrix ja bi ti bija Morpheus koji se ne bavi onim čime se bavi Morpheus u filmu nego živim u Matrixu i gledan svoja posla i boli me kurac za sve ostalo. Dakle tehnički mene nema nigdje i toliko sam nezanimljiv i običan da ni po čemu nisam zanimljiv nekakvom agentu Smithu niti imam bit zašto. Ok iman znanje o Matrixu no u stvarnom životu san jebivjetar kojeg tamo nekakva borba protiv sistema ne zanima.

Na prvi pogled.

Na drugi....priča ti ide ovako nekako : postoje dvije vrste vanzemaljaca koji žele pokoriti Zemlju a da ih je bitno istači.

Jedna grupa su vlasnici Matrixa i krajnji cilj im je od vas napravit poslušne radilice kojima je zamagljena individualna svijesnost i ograničeni su i razmišljaju kao kolektiv ( naravno misao vodilju daju ti isti negativni vanzemaljci tako da u biti vi mislite ono šta oni oće ).

Druga grupa isto manipulira ljudima i na sličnu šemu samo više je zanimaju religije kao sredstvo manipulacije.

Na prvi pogled ove dvije grupe su sinhronizirane na porobljavanju ljudske rase sve dok im se interesi ne sukobe.

Anatomija problema je interes protiv interesa.

Prva grupa želi da vi mislite njihovom glavom i nema nikog drugog a druga da vam je uzor Jahve ili Alah.

Vidiš to je vrlo zanimljiv sukob posebno kad radikalne sljedbenike druge grupe dovedeš na teritorij i srce prve pa započnu rat.

A rat je pad Matrixa ( kao prostora za igru ) a vi spavate i gledate kako se san pretvara u noćnu moru.

Sad čekamo idući islamisrički napad u Njemačkoj jer to je napad druge grupe na prvu ( birokratski režim ) a onda čekamo reakciju radikalnih krščana ( to je opet prva grupa ) i rat.

Ukratko ja podržavam grupu broj 2 jer tamo ima nešto i duhovnosti jer je jedan Eloah tamo ( Jahve )

Između dva zla biram ono koje je meni ovako bliže po naravi i ima smisla u duhovnoj evoluciji.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175387
2014-04-12


Back to top Go down

Vlada najavila dodatno subvencioniranje stanova za mlade obitelji - Page 3 Empty Re: Vlada najavila dodatno subvencioniranje stanova za mlade obitelji

Post by darth_vader 4/19/2019, 07:22

epikur37 wrote:
vili40 wrote:
RayMabus wrote:HNS i HDZ uhljebi , ako si njihov onda si na listi

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2079372

Ajd neka
dobro jutro,pa naravno da je to za njihovu djecu koju žele skučiti i po stoti puta opet na tuđi račun.Iz lopovluka u lopovluk.


Gluposti, prijavit se može svatko. I dobiti. 

Prije 7 godina sam uzeo stan preko subvencije, nit sam član ikakve stranke nit sam ikog znao. Lijepo skupio papire i dobio.

E al, lakše je piti makijato i jeben hdz, jeben državu.


:omg
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Vlada najavila dodatno subvencioniranje stanova za mlade obitelji - Page 3 Empty Re: Vlada najavila dodatno subvencioniranje stanova za mlade obitelji

Post by darth_vader 4/19/2019, 07:24

vili40 wrote:
epikur37 wrote:
vili40 wrote:
RayMabus wrote:HNS i HDZ uhljebi , ako si njihov onda si na listi

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2079372

Ajd neka
dobro jutro,pa naravno da je to za njihovu djecu koju žele skučiti i po stoti puta opet na tuđi račun.Iz lopovluka u lopovluk.


Gluposti, prijavit se može svatko. I dobiti. 

Prije 7 godina sam uzeo stan preko subvencije, nit sam član ikakve stranke nit sam ikog znao. Lijepo skupio papire i dobio.

E al, lakše je piti makijato i jeben hdz, jeben državu.
da,jebem i HDZ i tu pokvarenu državu skrojenu samo za neke.
I nisu gluposti jer se može na to prijaviti u 90% slučajeva samo uhljeb,partijac ili neka druga propalica.Zašto?Jer u ovoj ludnici od države samo oni imaju stalni posao.Treba još dodatno pojašnjavati koji dio?

:cru
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Vlada najavila dodatno subvencioniranje stanova za mlade obitelji - Page 3 Empty Re: Vlada najavila dodatno subvencioniranje stanova za mlade obitelji

Post by danni1 4/19/2019, 07:48

vili40 wrote:
epikur37 wrote:
vili40 wrote:
epikur37 wrote:
vili40 wrote:
dobro jutro,pa naravno da je to za njihovu djecu koju žele skučiti i po stoti puta opet na tuđi račun.Iz lopovluka u lopovluk.


Gluposti, prijavit se može svatko. I dobiti. 

Prije 7 godina sam uzeo stan preko subvencije, nit sam član ikakve stranke nit sam ikog znao. Lijepo skupio papire i dobio.

E al, lakše je piti makijato i jeben hdz, jeben državu.
da,jebem i HDZ i tu pokvarenu državu skrojenu samo za neke.
I nisu gluposti jer se može na to prijaviti u 90% slučajeva samo uhljeb,partijac ili neka druga propalica.Zašto?Jer u ovoj ludnici od države samo oni imaju stalni posao.Treba još dodatno pojašnjavati koji dio?


Netočno, msm da je uvjet bio do 35 ili 40 godina. Stalni radni odnos i da je prva nekretnina i da je stan novi, odnosno da kupuješ od investitora.

Htio sam ja prodati i prije ali su kolege iz APN-a rekli, nemere , pogledajte si ugovor. I ništa čekaj dok prođe. sve kako teba.
ajde prokljuvio ti jedno,pitam dal znaš ko danas ima stalni radni odnos?Gore sam ti napisao:uhljebi,partijci i ostale propalice koje sišu narodu krv.
Ja znam samo jednog koji nema, al taj i ne želi raditi.

Kod mene u firmi već više od godinu dana tražimo radnike..nikog ni za lijek.

_________________
Vlada najavila dodatno subvencioniranje stanova za mlade obitelji - Page 3 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-17

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Vlada najavila dodatno subvencioniranje stanova za mlade obitelji - Page 3 Empty Re: Vlada najavila dodatno subvencioniranje stanova za mlade obitelji

Post by darth_vader 4/19/2019, 07:57

danni1 wrote:
vili40 wrote:
epikur37 wrote:
vili40 wrote:
epikur37 wrote:


Gluposti, prijavit se može svatko. I dobiti. 

Prije 7 godina sam uzeo stan preko subvencije, nit sam član ikakve stranke nit sam ikog znao. Lijepo skupio papire i dobio.

E al, lakše je piti makijato i jeben hdz, jeben državu.
da,jebem i HDZ i tu pokvarenu državu skrojenu samo za neke.
I nisu gluposti jer se može na to prijaviti u 90% slučajeva samo uhljeb,partijac ili neka druga propalica.Zašto?Jer u ovoj ludnici od države samo oni imaju stalni posao.Treba još dodatno pojašnjavati koji dio?


Netočno, msm da je uvjet bio do 35 ili 40 godina. Stalni radni odnos i da je prva nekretnina i da je stan novi, odnosno da kupuješ od investitora.

Htio sam ja prodati i prije ali su kolege iz APN-a rekli, nemere , pogledajte si ugovor. I ništa čekaj dok prođe. sve kako teba.
ajde prokljuvio ti jedno,pitam dal znaš ko danas ima stalni radni odnos?Gore sam ti napisao:uhljebi,partijci i ostale propalice koje sišu narodu krv.
Ja znam samo jednog koji nema, al taj i ne želi raditi.

Kod mene u firmi već više od godinu dana tražimo radnike..nikog ni za lijek.


Kod mene ih 10 u zadnju godinu otkaz dalo. Klinci. Svejedno plaće su jebena smijurija kod nas. Ako se ne trgnu poslodavci i Vlada, neće više radnike ni iz Ruande moći dovesti... već je problem pronaći nekog tko zna i čitati i pisati. I brojati barem do 100. Zbrajanje, oduzimanje nije uvjet. Eto, takva je situacija na tržištu rada trenutno.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Vlada najavila dodatno subvencioniranje stanova za mlade obitelji - Page 3 Empty Re: Vlada najavila dodatno subvencioniranje stanova za mlade obitelji

Post by RayMabus 4/19/2019, 08:00

jasambrend wrote:
danni1 wrote:
vili40 wrote:
epikur37 wrote:
vili40 wrote:
da,jebem i HDZ i tu pokvarenu državu skrojenu samo za neke.
I nisu gluposti jer se može na to prijaviti u 90% slučajeva samo uhljeb,partijac ili neka druga propalica.Zašto?Jer u ovoj ludnici od države samo oni imaju stalni posao.Treba još dodatno pojašnjavati koji dio?


Netočno, msm da je uvjet bio do 35 ili 40 godina. Stalni radni odnos i da je prva nekretnina i da je stan novi, odnosno da kupuješ od investitora.

Htio sam ja prodati i prije ali su kolege iz APN-a rekli, nemere , pogledajte si ugovor. I ništa čekaj dok prođe. sve kako teba.
ajde prokljuvio ti jedno,pitam dal znaš ko danas ima stalni radni odnos?Gore sam ti napisao:uhljebi,partijci i ostale propalice koje sišu narodu krv.
Ja znam samo jednog koji nema, al taj i ne želi raditi.

Kod mene u firmi već više od godinu dana tražimo radnike..nikog ni za lijek.


Kod mene ih 10 u zadnju godinu otkaz dalo. Klinci. Svejedno plaće su jebena smijurija kod nas. Ako se ne trgnu poslodavci i Vlada, neće više radnike ni iz Ruande moći dovesti... već je problem pronaći nekog tko zna i čitati i pisati. I brojati barem do 100. Eto, takva je situacija na tržištu rada trenutno.
Pa , koliko para toliko muzike. Zakon tržišta. Ponude i potražnje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175387
2014-04-12


Back to top Go down

Vlada najavila dodatno subvencioniranje stanova za mlade obitelji - Page 3 Empty Re: Vlada najavila dodatno subvencioniranje stanova za mlade obitelji

Post by epikur37 4/19/2019, 08:06

RayMabus wrote:
jasambrend wrote:
danni1 wrote:
vili40 wrote:
epikur37 wrote:


Netočno, msm da je uvjet bio do 35 ili 40 godina. Stalni radni odnos i da je prva nekretnina i da je stan novi, odnosno da kupuješ od investitora.

Htio sam ja prodati i prije ali su kolege iz APN-a rekli, nemere , pogledajte si ugovor. I ništa čekaj dok prođe. sve kako teba.
ajde prokljuvio ti jedno,pitam dal znaš ko danas ima stalni radni odnos?Gore sam ti napisao:uhljebi,partijci i ostale propalice koje sišu narodu krv.
Ja znam samo jednog koji nema, al taj i ne želi raditi.

Kod mene u firmi već više od godinu dana tražimo radnike..nikog ni za lijek.


Kod mene ih 10 u zadnju godinu otkaz dalo. Klinci. Svejedno plaće su jebena smijurija kod nas. Ako se ne trgnu poslodavci i Vlada, neće više radnike ni iz Ruande moći dovesti... već je problem pronaći nekog tko zna i čitati i pisati. I brojati barem do 100. Eto, takva je situacija na tržištu rada trenutno.
Pa , koliko para toliko muzike. Zakon tržišta. Ponude i potražnje.
nevidljiva ruka
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Vlada najavila dodatno subvencioniranje stanova za mlade obitelji - Page 3 Empty Re: Vlada najavila dodatno subvencioniranje stanova za mlade obitelji

Post by RayMabus 4/19/2019, 08:11

Tako je , nevidljiva ruka. Bit će to još nevidljivije , radna snaga na Balkanu će bit ko F 35 avion ; nevidljivi na radaru , nema ih nigdi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175387
2014-04-12


Back to top Go down

Vlada najavila dodatno subvencioniranje stanova za mlade obitelji - Page 3 Empty Re: Vlada najavila dodatno subvencioniranje stanova za mlade obitelji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum