ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!?

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!? - Page 7 Empty Re: ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!?

Post by Ringo10 13/4/2019, 20:17

Sora wrote:
Ringo10 wrote:
Sora wrote:
max123 wrote:to samo potvrdjuje da je jasenovac samo jedan mali i nebitni radni logor bio...
Najveci logor na balkanu 
Jedini koncentracioni logor homemmade , bez Njemaca 
S oko 80000 ubijenih 
Sitno nest
MA jok to je bilo radničko odmaralište. 

A ustaška vojska je bila ekipa kojoj su zapovijedali židovski i srpski generali.

Ne vjeruješ!!!

E jebi ga sad ...
Ma joj 
Bila sam jucer u Jasenovcu 
Muzej je jad i bijeda u odnosu na sto treba biti. 
Svidi se na nekoliko FILMIĆA S NEKIM NEBULOZAMA, 
a po cijelom prostoru neke trake s imenima ubijenih 
Ali 
Toliko je zapisano . Toliko dokumentirano. 
Toliko brutalno lijep onsj jasenovački cvijet i mrtve duse iznad poljana 

S i maxovi mesari nece to izmesariti i izbrisati
Ma kakvi mesari ...

 Pa zar nisi skontala da  je ustaška vojska bila zapravo židovsko-srpska vojska

Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!? - Page 7 Empty Re: ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!?

Post by Šandor Winnetou 13/4/2019, 23:28

Ringo10 wrote:
veber wrote:majmmune daj mi broj od trea, skršil sam mobitel. samo sms
Nije on TRE on je KITOLJUB
ej rogonjo moram ti priznati da ti je trofazna baš dobro očuvana, ono prvih 5 cm se vidi da je brljano nešto ali je zato ostatak potpuno neupotrebljavan :tu

_________________
ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!? - Page 7 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!? - Page 7 Empty Re: ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!?

Post by Šandor Winnetou 13/4/2019, 23:30

Regoč wrote:
Ringo10 wrote:
Regoč wrote:
flumen wrote:
Ringo10 wrote:
Ne znam nikoga živoga ko bi pamtio tu monarhiju tako da je tesko prosuđivati.

Znam samo da su u toj monarhiji za kojom sada mnogi Hrvati slinave i balave, da su u njoj Hrvati bili goli kurac od ovce, gomila nepismenih seljačina koje niko ni za sta nije pitao, ni Austrijanci ni Mađari. I kojima je i jezik zabranjivan. I koje je Khuen Hedervary guzio kak je htio. I kojima je Beč otimao teritorije i stvarao nekakve Vojne Krajine ne pitajući Hrvate ni njihovu vlastelu za bilo sta. I uvodio Vlaske statute opet ne pitajući nikoga a i zasto bi pitao hrvatsko roblje za bilo sta. 

Roblje je tu bilo da se mlati i gine protiv OSmanlija a za ostalo ga se nije ni pitalo. Uostalom i hrvatska vlastela su bili ili asimilirane Svabe ili Mađaroni. 

Ali dobro, plačite za tim sranjem od monarhije. ZA drugo i nisu sluge nego da plaču za gospodarima kojih vise nema odavno pa im se to vrijeme čini kao zlatno doba.

pa eto, ja sam pocetkom 80-ih imao prilike viseputa razgovarati sa ljudima koji su se vjencali 1914.  u toj Austriji. Bili su oko 90 godina. Cernik iznad Rijeke.
puni hvale - imali su 4 krave, koze, prasce i covjek je odlazio radit u "harteru". kad je dosla kraljevina shs, odmah su im zandari uzeli dvije krave i sve prasce...
nikad nije morao znat madjarski, a ni njemacki - jedino sto je uz cakavstinu znao i fijumanski.
u ono vrijeme, bili su mladi, vrijedni i mogli su solidno zivjet iako seljaci.
to sto ti mislis da je bilo lose jer su resursima upravljali oni koji znaju, mislim da i nije lose. u rijeci postoje i novinski clanci iz 19. stoljeca koji pokazuju da je zivot obicnog "roba" bio i vise nego dobar.
tko je vama u bosni kriv, da ste radije imali turke 500 godina, a ne francuze ili austrijance?
Potrjebno je razlučiti pojedina razdoblja jer pod Habsburzi nije bilo uviek isto, a ni sve sastavnice života nisu bile jednako opterećujuće. Habsburški je okvir bil koristan jer je Hrvatskoj i Ugarskoj daval dodatnu snagu u otporu Turkom i omogućil oslobađanje zaposjednutih područja. Hrvati i Mađari vjerojatno bi sami pokleknuli u obrani. Vjerojatno, ne nužno! Stvaranje Vojne krajine imalo je vojnu logiku, ali je bilo i zgodan način vladarom da umanji moć plemstva jer uzimajući im zemlju, snižava im prihode, a bogatstvo je osnova moći. Sukob Hrvatah i Mađarah nije postojal do kraja 18. stoljeća, do vrjemena kad započinje izgradnja modernih nacijah pa se zamisal mađarske nacije teritorijalno preklapa s idejom hrvatske nacije. Druga polovica 19. stoljeća, osobito zadnja trećina, bila je razdoblje snažnoga privrjednoga rasta, a on je dosegnul i hrvatski prostor. Sve veći prodor kapitalizma i mehanizacije upropaštava sitne seljake, a istodobno srjednjima i jačima omogućuje dodatni zamah proizvodnje. No, i propalim seljakom otvara se mogućnost zaposlenja u industriji, bilo u domovini, bilo u iseljeništvu. Pri tom trjeba uzeti u obzir da je iseljavanje tada bilo europski trend, iseljavalo se i iz Engleske, tada najbogatije države. Nami je dodatni problem bil što se hrvatskim prostorom upravljalo iz Beča ili Budimpešte pa je razvoj bil podređem interesom tih srjedištah, a ne nas Hrvatah.
Ukratko, pušit švapski kurac je mnogo ljepše nego pušit srpski kurac.

Eh, tako tipično hrvatsko razmišljanje. Pušači kuraca ostaju pušači kuraca ... samo su kurci različiti ... neki smrdljivi balkanski a neki namirisani i prmazani čokoladom, po europejski ...
Jebo ga, pa ti stvarno ne možeš ništa napisati bez kurca u ustih! Zanimljivo, onako psihijatrijski. Pitat ću šulkolegicu ima li za to kakva dijagnoza.
ja mu to stalno govorim a on se ljuti na mene i krene pričati još više o tome No

_________________
ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!? - Page 7 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!? - Page 7 Empty Re: ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!?

Post by Šandor Winnetou 13/4/2019, 23:32

Ringo10 wrote:
Sora wrote:
Ringo10 wrote:
Sora wrote:
max123 wrote:to samo potvrdjuje da je jasenovac samo jedan mali i nebitni radni logor bio...
Najveci logor na balkanu 
Jedini koncentracioni logor homemmade , bez Njemaca 
S oko 80000 ubijenih 
Sitno nest
MA jok to je bilo radničko odmaralište. 

A ustaška vojska je bila ekipa kojoj su zapovijedali židovski i srpski generali.

Ne vjeruješ!!!

E jebi ga sad ...
Ma joj 
Bila sam jucer u Jasenovcu 
Muzej je jad i bijeda u odnosu na sto treba biti. 
Svidi se na nekoliko FILMIĆA S NEKIM NEBULOZAMA, 
a po cijelom prostoru neke trake s imenima ubijenih 
Ali 
Toliko je zapisano . Toliko dokumentirano. 
Toliko brutalno lijep onsj jasenovački cvijet i mrtve duse iznad poljana 

S i maxovi mesari nece to izmesariti i izbrisati
Ma kakvi mesari ...

 Pa zar nisi skontala da  je ustaška vojska bila zapravo židovsko-srpska vojska
alo rogonjo priznaj koliko ti je danas ljudi reklo da si glupa volina? Oš navilak sijena možda da ti neko baci?

_________________
ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!? - Page 7 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!? - Page 7 Empty Re: ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!?

Post by Yehudim 14/4/2019, 00:05

michaellcmacha wrote:
Yehudim wrote:

Zoran Erceg pokušao spriječiti skup HOS-a: "Nacistima treba pokazati"






Zoran Erceg putem stranice "DOSTA JE Ja vas se ne bojim" objavio je kako je u Splitu pokušao spriječiti održavanje proslave obljetnice IX. bojne HOS-a Rafael Vitez Boban, osnovane na isti dan kad i fašistička NDH.
Erceg je putem Facebooka kazao kako je pokušao spriječiti taj skup. No, kako kaže, zaustavila ga je policija koja je bila korektna prema njemu, ali mu svejedno nisu dali da prođe dalje.
"Treba se suprotstaviti nacistima"
"Namjeravao sam danas, 10. 4. 2019.g. pokazati hrvatskim nacistima da postoje građani Splita i hrvatski ratni veterani koji su spremni i odlučni reagirati na njihovu proslavu dana nacističke tvorevine tzv. "nezavisne države" Hrvatske ali me je policija, na moju žalost, prepoznala i spriječila jer su me tijelima izolirali dok nije bilo sve gotovo.
Njihovom postupanju nemam što prigovoriti. Bili su korektni, pristojni i profesionalni. 3 u civilu i 3 u uniformi iza mene. Naknadno su shvatili da ih snimam sa kamere koja mi je bila obješena oko vrata te pokrivena trenerkom. Digli su mi patent i pokrili kameru. Zato je zadnji dio snimke u mraku.
Borba protiv hrvatskog nacizma se nastavlja. Ako su me danas zaustavili drugi put neće.
Treba se nacistima suprostaviti otvoreno i po danu.
Treba nacistima pokazati da ih se ne bojimo te poručiti:
 “Dosta je, ja se vas ne bojim”.
Pomozite mi da zajedno pokažemo drugo, časno i antifašističke lice Hrvatske za koju smo se borili u ratu.
Ako se pomirimo sa HDZ-om i nacistima od na smo uzalud ginuli u ratu", kaže Erceg.
https://www.infokolumne.com/2019/04/zoran-erceg-pokusao-sprijeciti-skup-hos.html?fbclid=IwAR3f9nexkeA5SqgjRGGaX71xd3xifJ3NME5Uig7LXiMOQvKD2xxUYNXbP8k
alo debilčino debilna, jesi zaboravio da si na onom forumu  mahao sa autentičnim srbosjekom i stavljao

svoju sliku u odori hrvatske vojske sa ustaškim koljačkim nožem za pasom...

usput jebo te taj četnik, mada bi mu bilo pametnije da je pritajen ko ti...

  Jesam da, to sam ja.
  Opet Židovi krivi za sve ratne zločine u RH i BiH  drunken

 Usput budi rečeno..........iebo te ratni zločinac i ubojica dojenčadi - kordić -

i usput ieba te Šešelj  lol! :^0

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!? - Page 7 Empty Re: ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!?

Post by Šandor Winnetou 14/4/2019, 00:09

Yehudim wrote:
michaellcmacha wrote:
Yehudim wrote:

Zoran Erceg pokušao spriječiti skup HOS-a: "Nacistima treba pokazati"







Zoran Erceg putem stranice "DOSTA JE Ja vas se ne bojim" objavio je kako je u Splitu pokušao spriječiti održavanje proslave obljetnice IX. bojne HOS-a Rafael Vitez Boban, osnovane na isti dan kad i fašistička NDH.
Erceg je putem Facebooka kazao kako je pokušao spriječiti taj skup. No, kako kaže, zaustavila ga je policija koja je bila korektna prema njemu, ali mu svejedno nisu dali da prođe dalje.
"Treba se suprotstaviti nacistima"
"Namjeravao sam danas, 10. 4. 2019.g. pokazati hrvatskim nacistima da postoje građani Splita i hrvatski ratni veterani koji su spremni i odlučni reagirati na njihovu proslavu dana nacističke tvorevine tzv. "nezavisne države" Hrvatske ali me je policija, na moju žalost, prepoznala i spriječila jer su me tijelima izolirali dok nije bilo sve gotovo.
Njihovom postupanju nemam što prigovoriti. Bili su korektni, pristojni i profesionalni. 3 u civilu i 3 u uniformi iza mene. Naknadno su shvatili da ih snimam sa kamere koja mi je bila obješena oko vrata te pokrivena trenerkom. Digli su mi patent i pokrili kameru. Zato je zadnji dio snimke u mraku.
Borba protiv hrvatskog nacizma se nastavlja. Ako su me danas zaustavili drugi put neće.
Treba se nacistima suprostaviti otvoreno i po danu.
Treba nacistima pokazati da ih se ne bojimo te poručiti:
 “Dosta je, ja se vas ne bojim”.
Pomozite mi da zajedno pokažemo drugo, časno i antifašističke lice Hrvatske za koju smo se borili u ratu.
Ako se pomirimo sa HDZ-om i nacistima od na smo uzalud ginuli u ratu", kaže Erceg.
https://www.infokolumne.com/2019/04/zoran-erceg-pokusao-sprijeciti-skup-hos.html?fbclid=IwAR3f9nexkeA5SqgjRGGaX71xd3xifJ3NME5Uig7LXiMOQvKD2xxUYNXbP8k
alo debilčino debilna, jesi zaboravio da si na onom forumu  mahao sa autentičnim srbosjekom i stavljao

svoju sliku u odori hrvatske vojske sa ustaškim koljačkim nožem za pasom...

usput jebo te taj četnik, mada bi mu bilo pametnije da je pritajen ko ti...

  Jesam da, to sam ja.
  Opet Židovi krivi za sve ratne zločine u RH i BiH  drunken

 Usput budi rečeno..........iebo te ratni zločinac i ubojica dojenčadi - kordić -

i usput ieba te Šešelj  lol! :^0
ti si jalov čak i u vrijeđanju,
jedino u čemu si dobar je mržnja koju gajiš prema Hrvatima, u svemu ostalom si nula bodova pa čak i minus

_________________
ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!? - Page 7 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!? - Page 7 Empty Re: ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!?

Post by Ringo10 14/4/2019, 06:06

Logika po Kitoljubu:

Ako si protiv ustaša i ustaštva to onda znači da mrziš Hrvate i Hrvatsku.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!? - Page 7 Empty Re: ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!?

Post by Ringo10 14/4/2019, 06:27

Ringo10 wrote:Logika po Kitoljubu:

Ako si protiv ustaša i ustaštva to onda znači da mrziš Hrvate i Hrvatsku.
Nastavak i zaključak logike po Kitoljubu

Dakle, ustaša jestjednako Hrvat

Hrvat jestjednako ustaša
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!? - Page 7 Empty Re: ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!?

Post by Šandor Winnetou 14/4/2019, 08:21

Ringo10 wrote:
Ringo10 wrote:Logika po Kitoljubu:

Ako si protiv ustaša i ustaštva to onda znači da mrziš Hrvate i Hrvatsku.
Nastavak i zaključak logike po Kitoljubu

Dakle, ustaša jestjednako Hrvat

Hrvat jestjednako ustaša
rogonjo izvadi kitu iz svijih usta kad pokušavaš nešto reći, niko te ne razumije.
Nego pozdravi ti trofaznu i reci joj da ću je opet namirivat kad dođem u taj kraj :tu ono takvu usku nerabljenu picu zaista je teško pronaći :tu

_________________
ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!? - Page 7 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!? - Page 7 Empty Re: ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!?

Post by danni1 14/4/2019, 08:25

Ringo10 wrote:Logika po Kitoljubu:

Ako si protiv ustaša i ustaštva to onda znači da mrziš Hrvate i Hrvatsku.
Tako nekako.

Jbga to proizlazi iz logike antifa. Ako si protiv partizana i komunjara onda si ustaša.

Tako to ide.

_________________
ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!? - Page 7 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!? - Page 7 Empty Re: ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!?

Post by Šandor Winnetou 14/4/2019, 08:34

danni1 wrote:
Ringo10 wrote:Logika po Kitoljubu:

Ako si protiv ustaša i ustaštva to onda znači da mrziš Hrvate i Hrvatsku.
Tako nekako.

Jbga to proizlazi iz logike antifa. Ako si protiv partizana i komunjara onda si ustaša.

Tako to ide.
jebiga kad rogonja želi da ima prioritet u vrijeđanju i nametanju neke svoje istine pa mu se ne sviđa kada se loptica vrati u njegovo dvorište

_________________
ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!? - Page 7 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!? - Page 7 Empty Re: ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!?

Post by Ringo10 14/4/2019, 08:48

Vole se pozivati ustašoidi na Tuđmana. Pa da vidimo šta je Njofra govorio

https://www.youtube.com/watch?time_continue=42&v=3Do1nY3JcHk

I još nešto što se ustaškim mamlazima sa IQ jednostaničnog organizma neće svidjeti

https://www.telegraf.rs/vesti/1498727-tudjman-da-nije-bilo-tita-ne-bi-bilo-hrvatske

I još - ali neću više, Kitoljub ća nam pasti u kroničnu depresiju

https://www.express.hr/top-news/tu-man-zbog-ustastva-nas-tretiraju-gore-nego-srbiju-3889
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!? - Page 7 Empty Re: ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!?

Post by Guest 14/4/2019, 09:09

tre wrote:
Sora wrote:Dosadan si u tri pizde materine
baba ne budi vulgarna, samo sam ti fino skrenio pozornost na to da se ti kao muslimaka/ bošnjakinja nemaš pravo mješati u unutrašnje stvari Hrvata kao što se Hrvati nemamo pravo mješati u život vas muhamedanaca

pirat :^0 :^0 :^0 :^0 :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!? - Page 7 Empty Re: ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!?

Post by Šandor Winnetou 14/4/2019, 09:12

Ringo10 wrote:Vole se pozivati ustašoidi na Tuđmana. Pa da vidimo šta je Njofra govorio

https://www.youtube.com/watch?time_continue=42&v=3Do1nY3JcHk

I još nešto što se ustaškim mamlazima sa IQ jednostaničnog organizma neće svidjeti

https://www.telegraf.rs/vesti/1498727-tudjman-da-nije-bilo-tita-ne-bi-bilo-hrvatske

I još - ali neću više, Kitoljub ća nam pasti u kroničnu depresiju

https://www.express.hr/top-news/tu-man-zbog-ustastva-nas-tretiraju-gore-nego-srbiju-3889
:x pozdravi trofaznu rogonjo, baš si sretan čovjek što ti je ceca onako pohotna i podatna :tu

_________________
ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!? - Page 7 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!? - Page 7 Empty Re: ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!?

Post by Sora 14/4/2019, 09:13

E sad cu plakati 
Zabranilo mi mjesanje 
A jos ce i jebsnje mi zabraniti.
Ti usrase

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!? - Page 7 Empty Re: ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!?

Post by Sora 14/4/2019, 09:15

RINGO ! 
Sta ima radis 
Vidis da se prijete silovanjima i drugim lijepi kulturnim običajima ustasa 
Sirotinja umna ..

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!? - Page 7 Empty Re: ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!?

Post by Šandor Winnetou 14/4/2019, 09:15

kofein wrote:
tre wrote:
Sora wrote:Dosadan si u tri pizde materine
baba ne budi vulgarna, samo sam ti fino skrenio pozornost na to da se ti kao muslimaka/ bošnjakinja nemaš pravo mješati u unutrašnje stvari Hrvata kao što se Hrvati nemamo pravo mješati u život vas muhamedanaca

pirat :^0 :^0 :^0 :^0 :^0
jebote naći normalnog bošnjaka i bosanca ko naći iglu u plastu sijena. Možda pretjerujem ali od galame rogonje i sore niko se drugi ni ne čuje iz tog dijela bosanskog vilajeta

_________________
ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!? - Page 7 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!? - Page 7 Empty Re: ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!?

Post by Sora 14/4/2019, 09:17

Tre i dani i kofein 

Nabijem vas svu trojicu 
Na CACKALICU 

HA HA  :clown
Kad cete vidjeti dalje od kurca svog 
Ha ?

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!? - Page 7 Empty Re: ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!?

Post by Šandor Winnetou 14/4/2019, 09:17

Sora wrote:E sad cu plakati 
Zabranilo mi mjesanje 
A jos ce i jebsnje mi zabraniti.
Ti usrase
baba nesmje niko da te bije, ti se smiješ hebati koliko te volja :x

_________________
ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!? - Page 7 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!? - Page 7 Empty Re: ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!?

Post by Sora 14/4/2019, 09:17

tre wrote:
kofein wrote:
tre wrote:
Sora wrote:Dosadan si u tri pizde materine
baba ne budi vulgarna, samo sam ti fino skrenio pozornost na to da se ti kao muslimaka/ bošnjakinja nemaš pravo mješati u unutrašnje stvari Hrvata kao što se Hrvati nemamo pravo mješati u život vas muhamedanaca

pirat :^0 :^0 :^0 :^0 :^0
jebote naći normalnog bošnjaka i bosanca ko naći iglu u plastu sijena. Možda pretjerujem ali od galame rogonje i sore niko se drugi ni ne čuje iz tog dijela bosanskog vilajeta
Cuje 

KORDIC 
PRALJAK 
I MASA HERCEGIVACKIH MESARA :aw

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!? - Page 7 Empty Re: ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!?

Post by Ringo10 14/4/2019, 09:18

Sora wrote:Tre i dani i kofein 

Nabijem vas svu trojicu 
Na CACKALICU 

HA HA  :clown
Kad cete vidjeti dalje od kurca svog 
Ha ?
Kojeg kurca????
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!? - Page 7 Empty Re: ZVONIMIR HODAK: Zašto bravar Tito nikad nije došao u Jasenovac!?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum