ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Page 13 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by Guest 15/5/2019, 18:08

prckov wrote:nasumicno vozilo  :D 
kako se upravlja sa tim vozilom, jel nasumicno?
I je li to neko vozilo sto si udarila tog izdajnika u stvari - "to neko vozilo", il je to takode nasumicno vozilo  :D
 Nego kapetanice de ti meni reci jesi ti stvarno bila tamo ili virtualno I jesi li stvarno nevidljiva ili virtualno nevidljiva. Jer pazi, ja isto znam bit nevidljiv ali u stvarnosti, I lako je naucit, evo vako  :whistle  I polako odsetas bez okretanja I naglih pokreta. 
 ;) a, sta velis? 
Tako bi ja da sam drpio te esencije iz frizidera, a cek malo. kad smo vec kod frizidera sto ih drzi u frizideru I sto ce brava na frizideru  :D 
Imas ti tu puno toga meni za razbistrit jer moram ja znat sta se dogada da mogu uletit kad zagusti kao skafander..prvi skafander  B-)
Dalje, kako vas je taj izdajnik izdo, mislim sa kime se to vi druzite kad imate izdajnika koji vas izda u najkriticnijem momentu, tj u momentu dok djindjogledac gleda djindje, I na kraju, zasto se djindjogledac nije skoncentrioro na zadatak I postavio se kao dorasto cijeloj akciji I zadatku a ne prepustio se sebicnjackom zadovoljenju interesa  :D 
a taj vulkan sto ti mislis, jel to onaj anamo zuti, sigurno jest
znam ja. Elem sta cemo sa tim nasim clanovima posade sto su u tom zatvoru u pustinji, necemo ih valjda ostavit tamo. Moremo li doc brodom nekako pa da pobjegnu preko krova il tako nesto, neki plan napravit
eto kapetanice javi sta nam je cinit 
pusa  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 1f617a sad sto je virtualno a sto stvarno je dobro pitanje, jer to sto se desi u toj nekoj virtuali, e pa odrazava se i u reali  lol!
A sta je to virtualno a sto realno, kad ono sto je kakti virtualno se odrazavan na ono sto je realno? Ako nastradas virtualno, nastradas i realno, ako maznes svemirski brod virtualno, maznes ga i realno. Ta virtualna realnost, je poprilicno realna, zato se svi ti nekakvi crvi & njihovi obozavatelji uzgovnjaju poprilicno realno kad ih se zgovnja virtualno. Pa svi misle sto se dogodilo, od kud sad to, a ono govnjo, kuzis... lol!


A sto se nevidljivosti tice, nije ti to tako lagano, ne u ovom slucaju. Taj crv burzum iz pentagona je poznat lovac. To, osim sto je crv je i Crv, podzemljar. On osjeca vibracije tla, pa ako dodirujes i malo tlo, on zna gdje si. Ne smijes doticati tlo iti jednim dijelom svojim, ne smijes se kretat i moras potpuno umiriti um. Ali bas potpuno, tako da nema razlike izmedju tebe i ormara u sobi. To nije nesto sto mozes objasnit nekome u 5 minuta, ali  ja imam iskustva, jer me taj crv koji je i Crv progonio odavno, godinama zapravo. Od 1995 zapravo, tada je sve pocelo... Tako da znam kako ga izbjec, imam puno prakse u tome, ali oni koji nemaju, a sto da ti kazem, moras radit sa kartama koje dobijes, nema druge. Taj izdajnik nije bio dio moje ekipe, nego Iknarove. A sad sto cenjemu izdajnici, to njega moras pitat, ne mene... confused Ovih mojih nema puno, oni nisu izdajice, ali su padobranci samo takvi, i malo ono pomaknuti, a imas mene za primjer sto da ti kazem. lol!  Znas to s tim esencijama je nezgodno, jer dobijes sjecanja i jos ponesto od toga od koga te esencije potjecu. A taj iknarov je bio puno i znao puno. Zato smo morali vratit te esencije. I zato ti je to jako nezgodno jer moras ekipu drzat u blazenom neznanju sto vise mozes jer ako nekog dohvati crv onda svi nastradaju ako taj puno zna. Tako ekipa nije znala sto se sprema kad smo isli po esencije. Sto je ispalo dobro na kraju, jer da je izdajnik znao sto spremamo, crv burzum bi nas docekao u bijeloj kuci i bilo bi to poprilicno gadno. Tako da nije Djindjogledac bio dekoncentriran, on je izvrsavao svoj zadatak. Jer je moj zadatak bio pronac esencije jer meni ide dobro potraga kao sto mi ide dobro i hakiranje i otkljucavanje brava. To bice slican talent ili nesto. Djindjogledacev posao je bio da brisne sa esencijama i sakrije ih na sigurno, i malo da drnda po bijeloj kuci i napravi malo nekog nereda, da ne skuze odma da su esencije nestale iz frizidera, nego da pomisle da smo trazili djindje kuzis. Jer bi nam i dan fore puno znacio znas, da se svi posakrivaju kako treba. Lokot ti nije bio na frizideru, nego na vratima od bijele kuce, a ja sam jako dobra u otkljucavanju brava. Zapravo mogu reci da nema brave koju ne mogu otkljucat... lol! Tako smo ti samo Djindjogledac i ja bili u bijeloj kuci, izdajica je cekao vani, i kad je skuzio sto smo tocno mi maznuli, onda mu je maska pala, jer je morala. I da lupila sam ga tim nasumicnim vozilom, ucinak je bio fantastican moram ti rec... lol! Ali onda bice izlajao svojim gospodarima sve taj izdajnik i otkrio di se sve nalaze Iknarovi, i onda ti je taj crv burzum krenuo u lov, i tako ti je to zavrsilo. Ne trebas brinut vise oko ekipe koje je on dohvatio, to je sad na Velikoj Djeci da to sortiraju i sredjuju, mi vise ne mozemo tu nista uciniti. Znas kako znam ovo sve sa tim kukcima? Oni to zele i meni napraviti. Ubacit kukca nistavila da me pozdere. Osim tog izdajnika, bio je jos jedan, i da vidis kako se taj sroljo uzsroljio i zgovnjao od zluradosti u jednom trenutku, toliko da se cak iso okolo hvalit kako mu je sjelo 10 tisuca kuna na racun. Eto sad znas koliko kosta izdaja, isto ko i uvjek - saka judinih skuda. Oni misle da vrijeme radi za njih, i misle da svi imaju iste pobude ko i oni i da se svi boje ko i oni, ali preracunali su se. Jer eto, postojimo i mi, koji bi radje da nas zlo baci u nistavilo i da isceznemo iz postojanja negoli da ikada izdamo zivot. Tako da mogu slobodno zaboraviti da ce dobiti taj svemirski brod ikojim drugim putem osim da ga pokusaju oteti od mene. Ja cekam, ja imam vremena. A kad vrijeme istekne, oni ostaju na Zemlji i morat ce gledati u lice Kaosa, a onda ce zavrsiti tamo gdje su oduvijek i trebali biti.  Eto to ti taj neugodni dio, sta ces, tako je to.


Inace s vedrije strane, znas da je Djindjogledac bio sa mnom i u operaciji maznjavanja svemirskog broda? E njemu sam rekla da srolji po mrezi tamnog imperija nakon sto smo maznili brod, i znas kako mu dobro to ide. Lik je prvak, uspio toliko isroljit da tamni imperij poslao pola flote u lov. Ali kad su oni dosli, nas vec nije bilo, a sta ces, ko je igrac je igrac.... lol! Tako da Djindjogledac ti je zapravo postao pravi celebrity medju tamnom imperijom u toj nekoj virtualnoj realnosti... lol!


A ako ti mislis da sigurno jest to zuti vulkan, ja ne trebam!  cheers Imam i pjesmu napisau o tome zapravo, i procitala je na jednom mjestu. Ko je shvatio je shvatio, ko nije bude!  cheers Pa tako Tamni ce izdracarysat sve crve, crvolike, crvoljubce & ostale obozavatelje smrti. On inace poznat po tome, ono plamene kugle, vulkani, pozari, vatrena tornada (vatronada) & tako sve nesto. Nije ono da on ne moze i drugo, ali je najpoznatiji po tome, ko sto je Iknar po olujama. Tako da ce to biti jedan velicanstveni dracarys men se cini. cheers


inace gle ovo, ovo je za odvalit od smija, zasluzuje vlastitu temu zapravo, bum je postala:


Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 Zinic_clanak-e1557828149199



https://net.hr/danas/zupan-ivo-zinic-zapanjio-sugradene-osniva-centar-za-svemir-s-misterioznim-planovima-usmjereni-smo-na-veliki-izazov-ljude-u-svemiru/



a ekipa ovdje misli da se ja salim... Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 1f602 


samo nezz na koji to tocno svemirski brod misle ti hrvatski crvoljubci, kojim misle slat ljude u svemir. Ovaj moj mogu samo sanjat, njanjanjanjanja, hrvatski crvi u svemiru, al malo sutra samo!
:aw

Guest
Guest


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by prckov 23/5/2019, 13:03

Leteca Pegla wrote:
prckov wrote:nasumicno vozilo  :D 
kako se upravlja sa tim vozilom, jel nasumicno?
I je li to neko vozilo sto si udarila tog izdajnika u stvari - "to neko vozilo", il je to takode nasumicno vozilo  :D
 Nego kapetanice de ti meni reci jesi ti stvarno bila tamo ili virtualno I jesi li stvarno nevidljiva ili virtualno nevidljiva. Jer pazi, ja isto znam bit nevidljiv ali u stvarnosti, I lako je naucit, evo vako  :whistle  I polako odsetas bez okretanja I naglih pokreta. 
 ;) a, sta velis? 
Tako bi ja da sam drpio te esencije iz frizidera, a cek malo. kad smo vec kod frizidera sto ih drzi u frizideru I sto ce brava na frizideru  :D 
Imas ti tu puno toga meni za razbistrit jer moram ja znat sta se dogada da mogu uletit kad zagusti kao skafander..prvi skafander  B-)
Dalje, kako vas je taj izdajnik izdo, mislim sa kime se to vi druzite kad imate izdajnika koji vas izda u najkriticnijem momentu, tj u momentu dok djindjogledac gleda djindje, I na kraju, zasto se djindjogledac nije skoncentrioro na zadatak I postavio se kao dorasto cijeloj akciji I zadatku a ne prepustio se sebicnjackom zadovoljenju interesa  :D 
a taj vulkan sto ti mislis, jel to onaj anamo zuti, sigurno jest
znam ja. Elem sta cemo sa tim nasim clanovima posade sto su u tom zatvoru u pustinji, necemo ih valjda ostavit tamo. Moremo li doc brodom nekako pa da pobjegnu preko krova il tako nesto, neki plan napravit
eto kapetanice javi sta nam je cinit 
pusa  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 1f617a sad sto je virtualno a sto stvarno je dobro pitanje, jer to sto se desi u toj nekoj virtuali, e pa odrazava se i u reali  lol!
A sta je to virtualno a sto realno, kad ono sto je kakti virtualno se odrazavan na ono sto je realno? Ako nastradas virtualno, nastradas i realno, ako maznes svemirski brod virtualno, maznes ga i realno. Ta virtualna realnost, je poprilicno realna, zato se svi ti nekakvi crvi & njihovi obozavatelji uzgovnjaju poprilicno realno kad ih se zgovnja virtualno. Pa svi misle sto se dogodilo, od kud sad to, a ono govnjo, kuzis... lol!


A sto se nevidljivosti tice, nije ti to tako lagano, ne u ovom slucaju. Taj crv burzum iz pentagona je poznat lovac. To, osim sto je crv je i Crv, podzemljar. On osjeca vibracije tla, pa ako dodirujes i malo tlo, on zna gdje si. Ne smijes doticati tlo iti jednim dijelom svojim, ne smijes se kretat i moras potpuno umiriti um. Ali bas potpuno, tako da nema razlike izmedju tebe i ormara u sobi. To nije nesto sto mozes objasnit nekome u 5 minuta, ali  ja imam iskustva, jer me taj crv koji je i Crv progonio odavno, godinama zapravo. Od 1995 zapravo, tada je sve pocelo... Tako da znam kako ga izbjec, imam puno prakse u tome, ali oni koji nemaju, a sto da ti kazem, moras radit sa kartama koje dobijes, nema druge. Taj izdajnik nije bio dio moje ekipe, nego Iknarove. A sad sto cenjemu izdajnici, to njega moras pitat, ne mene... confused Ovih mojih nema puno, oni nisu izdajice, ali su padobranci samo takvi, i malo ono pomaknuti, a imas mene za primjer sto da ti kazem. lol!  Znas to s tim esencijama je nezgodno, jer dobijes sjecanja i jos ponesto od toga od koga te esencije potjecu. A taj iknarov je bio puno i znao puno. Zato smo morali vratit te esencije. I zato ti je to jako nezgodno jer moras ekipu drzat u blazenom neznanju sto vise mozes jer ako nekog dohvati crv onda svi nastradaju ako taj puno zna. Tako ekipa nije znala sto se sprema kad smo isli po esencije. Sto je ispalo dobro na kraju, jer da je izdajnik znao sto spremamo, crv burzum bi nas docekao u bijeloj kuci i bilo bi to poprilicno gadno. Tako da nije Djindjogledac bio dekoncentriran, on je izvrsavao svoj zadatak. Jer je moj zadatak bio pronac esencije jer meni ide dobro potraga kao sto mi ide dobro i hakiranje i otkljucavanje brava. To bice slican talent ili nesto. Djindjogledacev posao je bio da brisne sa esencijama i sakrije ih na sigurno, i malo da drnda po bijeloj kuci i napravi malo nekog nereda, da ne skuze odma da su esencije nestale iz frizidera, nego da pomisle da smo trazili djindje kuzis. Jer bi nam i dan fore puno znacio znas, da se svi posakrivaju kako treba. Lokot ti nije bio na frizideru, nego na vratima od bijele kuce, a ja sam jako dobra u otkljucavanju brava. Zapravo mogu reci da nema brave koju ne mogu otkljucat... lol! Tako smo ti samo Djindjogledac i ja bili u bijeloj kuci, izdajica je cekao vani, i kad je skuzio sto smo tocno mi maznuli, onda mu je maska pala, jer je morala. I da lupila sam ga tim nasumicnim vozilom, ucinak je bio fantastican moram ti rec... lol! Ali onda bice izlajao svojim gospodarima sve taj izdajnik i otkrio di se sve nalaze Iknarovi, i onda ti je taj crv burzum krenuo u lov, i tako ti je to zavrsilo. Ne trebas brinut vise oko ekipe koje je on dohvatio, to je sad na Velikoj Djeci da to sortiraju i sredjuju, mi vise ne mozemo tu nista uciniti. Znas kako znam ovo sve sa tim kukcima? Oni to zele i meni napraviti. Ubacit kukca nistavila da me pozdere. Osim tog izdajnika, bio je jos jedan, i da vidis kako se taj sroljo uzsroljio i zgovnjao od zluradosti u jednom trenutku, toliko da se cak iso okolo hvalit kako mu je sjelo 10 tisuca kuna na racun. Eto sad znas koliko kosta izdaja, isto ko i uvjek - saka judinih skuda. Oni misle da vrijeme radi za njih, i misle da svi imaju iste pobude ko i oni i da se svi boje ko i oni, ali preracunali su se. Jer eto, postojimo i mi, koji bi radje da nas zlo baci u nistavilo i da isceznemo iz postojanja negoli da ikada izdamo zivot. Tako da mogu slobodno zaboraviti da ce dobiti taj svemirski brod ikojim drugim putem osim da ga pokusaju oteti od mene. Ja cekam, ja imam vremena. A kad vrijeme istekne, oni ostaju na Zemlji i morat ce gledati u lice Kaosa, a onda ce zavrsiti tamo gdje su oduvijek i trebali biti.  Eto to ti taj neugodni dio, sta ces, tako je to.


Inace s vedrije strane, znas da je Djindjogledac bio sa mnom i u operaciji maznjavanja svemirskog broda? E njemu sam rekla da srolji po mrezi tamnog imperija nakon sto smo maznili brod, i znas kako mu dobro to ide. Lik je prvak, uspio toliko isroljit da tamni imperij poslao pola flote u lov. Ali kad su oni dosli, nas vec nije bilo, a sta ces, ko je igrac je igrac.... lol! Tako da Djindjogledac ti je zapravo postao pravi celebrity medju tamnom imperijom u toj nekoj virtualnoj realnosti... lol!


A ako ti mislis da sigurno jest to zuti vulkan, ja ne trebam!  cheers Imam i pjesmu napisau o tome zapravo, i procitala je na jednom mjestu. Ko je shvatio je shvatio, ko nije bude!  cheers Pa tako Tamni ce izdracarysat sve crve, crvolike, crvoljubce & ostale obozavatelje smrti. On inace poznat po tome, ono plamene kugle, vulkani, pozari, vatrena tornada (vatronada) & tako sve nesto. Nije ono da on ne moze i drugo, ali je najpoznatiji po tome, ko sto je Iknar po olujama. Tako da ce to biti jedan velicanstveni dracarys men se cini. cheers


inace gle ovo, ovo je za odvalit od smija, zasluzuje vlastitu temu zapravo, bum je postala:


Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 Zinic_clanak-e1557828149199



https://net.hr/danas/zupan-ivo-zinic-zapanjio-sugradene-osniva-centar-za-svemir-s-misterioznim-planovima-usmjereni-smo-na-veliki-izazov-ljude-u-svemiru/



a ekipa ovdje misli da se ja salim... Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 1f602 


samo nezz na koji to tocno svemirski brod misle ti hrvatski crvoljubci, kojim misle slat ljude u svemir. Ovaj moj mogu samo sanjat, njanjanjanjanja, hrvatski crvi u svemiru, al malo sutra samo!
:aw
a tu si ti, ja mislio ti nisi jos odgovorila
kontam di je nestala, 
da je ne ganjaju crvi ili da se nije negdje zakljucala (a nije frizider) pa se ipak ne zna otkljucat pored sve prakse
il je ipak u frizideru a frizider pun cokolada pa se totalno izgubila 
elem realnost je ono sto je realnost, nebitno koja I kakva, vazno je da mi vodimo protiv crva 1:0 
Pravo da ti kazem ne znam sto sam ja pomislio da je lokot na frizideru, mora da su mi se realnosti pomjesale  :D 
a bome I nasumicno vozilo sto udara, I to dobro, mi je konceptualno cudno, da ne kazem nejasno, a vidim tib da to ostane I dalje tako I da ja pipkam I dalje u mraku ko harmonikas po dugmetari.  :D  
nema veze, skuzicu ja to sve cim se skoncentriram a bi se skoncentriro moram bit u drustvu bar 4 pive a bome I viski more valjat
Takode moram naglasit da se tom djindjogledacu moram izvinit, vidim iz prilozenog da je strucnjak a neki sebicnjacki interesdzija  :D 
Pozdravi ga I tako mu reci 
Elem dobro ti pazi moja kapetanice, nemoj da mi te ulove ti crvi tamo, s kime bi ja onda iso na sirijus I slikovo se
moras malo napravit pauzu I bavit se necim drugim, recimo..sta ja znam, strikanjem ili pisanjem ljubavnih romana
samo kazem :D 
pusa  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 1f617
prckov
prckov

Posts : 34054
2014-04-18


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by AlfaOmega 23/5/2019, 17:19

I mi se svi pitali zakaj ne odgovara. Mislimo ni valda nestala inspiracija. A ono on ni ni vidija.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10213
2015-09-11


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by Guest 25/5/2019, 16:43

prckov wrote:

a tu si ti, ja mislio ti nisi jos odgovorila
kontam di je nestala, 
da je ne ganjaju crvi ili da se nije negdje zakljucala (a nije frizider) pa se ipak ne zna otkljucat pored sve prakse
il je ipak u frizideru a frizider pun cokolada pa se totalno izgubila 
elem realnost je ono sto je realnost, nebitno koja I kakva, vazno je da mi vodimo protiv crva 1:0 
Pravo da ti kazem ne znam sto sam ja pomislio da je lokot na frizideru, mora da su mi se realnosti pomjesale  :D 
a bome I nasumicno vozilo sto udara, I to dobro, mi je konceptualno cudno, da ne kazem nejasno, a vidim tib da to ostane I dalje tako I da ja pipkam I dalje u mraku ko harmonikas po dugmetari.  :D  
nema veze, skuzicu ja to sve cim se skoncentriram a bi se skoncentriro moram bit u drustvu bar 4 pive a bome I viski more valjat
Takode moram naglasit da se tom djindjogledacu moram izvinit, vidim iz prilozenog da je strucnjak a neki sebicnjacki interesdzija  :D 
Pozdravi ga I tako mu reci 
Elem dobro ti pazi moja kapetanice, nemoj da mi te ulove ti crvi tamo, s kime bi ja onda iso na sirijus I slikovo se
moras malo napravit pauzu I bavit se necim drugim, recimo..sta ja znam, strikanjem ili pisanjem ljubavnih romana
samo kazem :D 
pusa  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 1f617
A to ti imas lokot na frizideru pa mislis da svi tako... lol!
Al neznam di bi se mogla zakljucat a da bude problem. Jedino da mi se auto spontano samozakljuca i crknu sve komande pa nemos otkljucat. A joj zamisli tog scenarija, ono bruke, obicno, ako se provaljuju automobili, onda se provaljuje unutra a ne vani! Al neznam zasto bi mi se auto spontano samozakljucao, mozda jedino da neke sestice negdje budu ili nesto, ne znam kako to funkcionira s tima nekima sesticama, treba pitat tu ove forumske sestase... lol!

Al dobro, pauza od krupnih kapitalnih podhvata? A neznam. Pa vidis da s nestrpljenjem ocekuju nove nastavke. Al dobro moze kratka pauza dok se snima sezona 2, ionako moram napisati sad tih nekoliko pjesama sto imam i tako, iako neznam bas sad da li je pametno pisanje ljubavnih romana. Jednom su neku curu frknuli sa nebodera jer je pisala ljubavni roman sa nekom budalom koja je zivila na vrhu nebodera. A ja ono, skocim za curom, usporavam joj pad da ne pogine. A mislim ono, glupog li razloga za poginut, jer napises ljubavni roman o nekom imbecilu koji zivi na vrhu nebodera, pa mislim ono.  :facepalm Ne znam ko je taj imbecil, ali imam filing da je to neki uber isto, eto. Dakle ja cu se ipak klonit tih ljubavnih romana, imam dosta problema sa raznoraznim uberima i bez da povlacim vraga za rep jos dodatno! lol!

Inace znas, ovaj Iknarov je bio nesto pricao da je imao neki dar ljecenja sa rukom. I znas, to ti je jako zanimljivo, jer mu nije uspjevalo ista napraviti u ovoj realnoj reali pa su mu se svi smijali, ali taj dar izljecenja se mozda odnosio na nesto drugo. Na ovu virtualnu realu, gdje ljude koji su tamni dodirom napunis svjetlom. To ti zanimljivo jako, jer ako je to nesto tako, to je najbolji dar ikad. Da mene pitas, i te koji su se sreli sa time buisness end, to ti bolje neg da osvojis eurojackpot na lutriji. lol!

A sta ces, kako ono ide ono nesto: ko ima nadodace mu se, ko nema oduzet ce mu se i ono sto ima. Pa sad, ko sretan pada u prvu kategoriju, ko bas i nije a sta cu mu ja... lol!

I ti se isto cuvaj. Prvi Skafander, znam ja jako dobro da ako iko upada stalno u nevolje onda si to ti, tako da pazi na raznorazne provalnike, nisu svi drazesni ko ja.
Ajde pusa... Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 1f619  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 1f619
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by prckov 26/5/2019, 14:28

ma nemam ja lokot na frizideru ali imam firewall u kuci koji mi ne da da natrpam frizider  flasama, al ko zna kad mu istice rok pa mozda opet budem punio :D   
a necemo sestase pitat nista nekako mi se gave a ako te koji zakljuca pa naci cemo ga pa pitat kako zdravlje, sta ima I to 
a za ljubavne se salim, to je prvo sto mi je palo na um pa napiso pa reko ajd kad sam vec napiso nek stoji. Jos kad sam procito to da se zbog toga leti sa nebodera onda kontam bolje mozda cvijece zalijevat.  :D
 Samo ti radi sto ti se radi I javljaj sta ima novo na virtualnom terenu I ako spazis koje govno da smrdi javi da ga bacimo u septickuili sa nebodera  
Sto se tice tog nekog dara ti sad za sad kolko vidim imas da povezes stvari koje jos nisam ni izreko, a to vrijedi skoro ko cetvrtica na lotu, mislim moglo bi I vise vrijedit al za sad toliko, a sta cu ja tu nije do mene  :D 

Eto moja drazesna kapetanice nek se oboje cuvamo I sve ce bit  :tu 
pusa  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 1f617

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34054
2014-04-18


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by Guest 26/5/2019, 18:33

prckov wrote:ma nemam ja lokot na frizideru ali imam firewall u kuci koji mi ne da da natrpam frizider  flasama, al ko zna kad mu istice rok pa mozda opet budem punio :D   
a necemo sestase pitat nista nekako mi se gave a ako te koji zakljuca pa naci cemo ga pa pitat kako zdravlje, sta ima I to 
a za ljubavne se salim, to je prvo sto mi je palo na um pa napiso pa reko ajd kad sam vec napiso nek stoji. Jos kad sam procito to da se zbog toga leti sa nebodera onda kontam bolje mozda cvijece zalijevat.  :D
 Samo ti radi sto ti se radi I javljaj sta ima novo na virtualnom terenu I ako spazis koje govno da smrdi javi da ga bacimo u septickuili sa nebodera  
Sto se tice tog nekog dara ti sad za sad kolko vidim imas da povezes stvari koje jos nisam ni izreko, a to vrijedi skoro ko cetvrtica na lotu, mislim moglo bi I vise vrijedit al za sad toliko, a sta cu ja tu nije do mene  :D 

Eto moja drazesna kapetanice nek se oboje cuvamo I sve ce bit  :tu 
pusa  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 1f617
Ma dobar ti firewall, ali ne treba podcjenjivati te nedrazesne provalnike nikako, pogotovo kad postaju ocajni... Znas, zanimljivo da si spomenuo taj neki ljubavni roman. To ti bio neki luciferijan sto ima taj neki ured na tom vrhu nebodera. Znas ponekad ja zapisem te moje zgodice, i  bas pogledah u svastaru, a tamo pise da mi se nos skvrcio od gadljivosti na tu budalu (luciferijanska ljiga). lol! Al  vidis sad, tu curu koju su frknuli sa nebodera & taj cirkus, znas to nije jedina dogodovstina koja mi se tada desila. Poslje toga sam uletila u klopku smrti koju su mi priredile opet neke luciferijanske ljige. To ti prvi put kad sam se srela sa kukcima, ali imala sam srece, znas, jer je Zmajcek bio sa mnom. A on izgleda tata mata od zanata za mlacenje kukaca tako da sam uspjela to izbjec jer je on bio tamo i cuvao me. To sam cak i opisala u jednoj od svojih pjesama, eto vidis ti kakve ja inspiracije imam, a on bi da ja pisem ljubavne romane... lol!

Sad, znam da je Tamni dao neku zabranu, nisam ziher jos 100% o cem se radi, ali mislim da crvi & luciferijani vise ne mogu doci do novih kukaca nistavila + jos mozda neke sitnice. Tako da su sad ono pickin dim sto bi se reklo predodrdjen da sam sebe pojede, jer oni ne mogu, jel tako, dograbiti nekog ko je pun svjetla, samo nekoga ko je nacet. Glumili su face sa tima kukcima, a sad toga nema pa sad oni zderu sta mogu. Iako za glavnu ljigu luciferijana crva, nisam ziher da nema negdje pospremljeno pokojeg kukca jos od prije zabrane. Pa tak ono pazi, to su ti velike ljige, ne bi me cudilo da i tebi ne probaju priredit neko takovo sranje.  :K

A sta ces jebiga, ako te dohvate, onda mene potrazi. Jer znas, taj moj dar, to nije 4tvorka na lotu, a ne jok. Nije ni 7mica na lotu, a jok ni to. To ti je, Prvi Skafanderu moj dragi, vjerovao ili ne, 13stica! A ono sto dolazi od 13 potjece od Velikog Lj jel tako. A Dar od Velikog Lj, a sto bi drugo radio, nego pazi sad, punio djecicu, raznoraznu, sa svjetlom! A vidis ti to, kako drazesno, crvi nemaju vise bas pristup kukcima nistavila, ne mogu dirnut nekog ko je pun svjetla, mogu jedino nekoga ko ima tamnine & praznine u sebi jer mu fali svjetla. I eto mene, opet uljecem ko padobranac! Imam prst, kojim napunim sve te praznine svjetlom koje potjece od Svjetla. Ma vidis ti kako je to krasno, nesto ko punjac mobitela, samo daleko brze to radi, trebam samo taknut sa mojim darovitim prstom i voila! Da znas ti kako je to fora, imati tako daroviti prstic. Nisam ni znala da imam taj Dar, a joj, boze moj dragi, pa da sam znala to prije... A dobro, no ok i ovako ispalo, crvi & luciferijani idu u nistavilo, ostale ja napunim ko punjac mobitel jel tako, i eto mirna bosna jel tako... lol!

A koji je to uber idiot, taj general crv burzum iz pentagona i njegovi skenjani potrckici. A ja neznam ko je najveca budala medju njima, trebali bi ono odrzat natjecanje neko, ono ko izbor za miss pa imas izbor za najveceg ubera. Bome konkurencija bi bila zestoka, samo tako. Ono em ti mazne esencije, em ti mazne svemirski brod, em je nevidljivo, em sad jos moze i punit svjetlom okolo razno razne padobrance i jos uza sve to i nekakve skokove u prostoru radit. Pa ono budale, dosle do zakljucka: ajmo mi to ignorirat, ako ko noj zabijemo kolektivno glavu u pijesak mozda problem nestane sam od sebe. A koji zgovnjani crvi, bilo mi je tako lagano sad posjetit i tu areju 51, ono mislim se ja, da idem vidit imal tamo cega il nemal, ono kad sam vec maznula brod, da nema kakvih krasnih podataka i otamo o tome, crva & ostaloga. Eto, pa neka crveki samo nastave ignorirat, meni ne smeta. Imam carobni prstic, ne treba mi carobni stapic! 

:aw

Eto pusa!  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 1f619
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by Leviathan2 26/5/2019, 18:49

nego jesu li konacno stigle banane u venezuelu
i sto je s tom revoljucijom, zapelo negde a

_________________
Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by AlfaOmega 26/5/2019, 21:19

Zna đodimir, po njegovoj računici, socijalizam je tam već triba pasti.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10213
2015-09-11


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by prckov 27/5/2019, 15:02

Leteca Pegla wrote:
Ma dobar ti firewall, ali ne treba podcjenjivati te nedrazesne provalnike nikako, pogotovo kad postaju ocajni... Znas, zanimljivo da si spomenuo taj neki ljubavni roman. To ti bio neki luciferijan sto ima taj neki ured na tom vrhu nebodera. Znas ponekad ja zapisem te moje zgodice, i  bas pogledah u svastaru, a tamo pise da mi se nos skvrcio od gadljivosti na tu budalu (luciferijanska ljiga). lol! Al  vidis sad, tu curu koju su frknuli sa nebodera & taj cirkus, znas to nije jedina dogodovstina koja mi se tada desila. Poslje toga sam uletila u klopku smrti koju su mi priredile opet neke luciferijanske ljige. To ti prvi put kad sam se srela sa kukcima, ali imala sam srece, znas, jer je Zmajcek bio sa mnom. A on izgleda tata mata od zanata za mlacenje kukaca tako da sam uspjela to izbjec jer je on bio tamo i cuvao me. To sam cak i opisala u jednoj od svojih pjesama, eto vidis ti kakve ja inspiracije imam, a on bi da ja pisem ljubavne romane... lol!

Sad, znam da je Tamni dao neku zabranu, nisam ziher jos 100% o cem se radi, ali mislim da crvi & luciferijani vise ne mogu doci do novih kukaca nistavila + jos mozda neke sitnice. Tako da su sad ono pickin dim sto bi se reklo predodrdjen da sam sebe pojede, jer oni ne mogu, jel tako, dograbiti nekog ko je pun svjetla, samo nekoga ko je nacet. Glumili su face sa tima kukcima, a sad toga nema pa sad oni zderu sta mogu. Iako za glavnu ljigu luciferijana crva, nisam ziher da nema negdje pospremljeno pokojeg kukca jos od prije zabrane. Pa tak ono pazi, to su ti velike ljige, ne bi me cudilo da i tebi ne probaju priredit neko takovo sranje.  :K

A sta ces jebiga, ako te dohvate, onda mene potrazi. Jer znas, taj moj dar, to nije 4tvorka na lotu, a ne jok. Nije ni 7mica na lotu, a jok ni to. To ti je, Prvi Skafanderu moj dragi, vjerovao ili ne, 13stica! A ono sto dolazi od 13 potjece od Velikog Lj jel tako. A Dar od Velikog Lj, a sto bi drugo radio, nego pazi sad, punio djecicu, raznoraznu, sa svjetlom! A vidis ti to, kako drazesno, crvi nemaju vise bas pristup kukcima nistavila, ne mogu dirnut nekog ko je pun svjetla, mogu jedino nekoga ko ima tamnine & praznine u sebi jer mu fali svjetla. I eto mene, opet uljecem ko padobranac! Imam prst, kojim napunim sve te praznine svjetlom koje potjece od Svjetla. Ma vidis ti kako je to krasno, nesto ko punjac mobitela, samo daleko brze to radi, trebam samo taknut sa mojim darovitim prstom i voila! Da znas ti kako je to fora, imati tako daroviti prstic. Nisam ni znala da imam taj Dar, a joj, boze moj dragi, pa da sam znala to prije... A dobro, no ok i ovako ispalo, crvi & luciferijani idu u nistavilo, ostale ja napunim ko punjac mobitel jel tako, i eto mirna bosna jel tako... lol!

A koji je to uber idiot, taj general crv burzum iz pentagona i njegovi skenjani potrckici. A ja neznam ko je najveca budala medju njima, trebali bi ono odrzat natjecanje neko, ono ko izbor za miss pa imas izbor za najveceg ubera. Bome konkurencija bi bila zestoka, samo tako. Ono em ti mazne esencije, em ti mazne svemirski brod, em je nevidljivo, em sad jos moze i punit svjetlom okolo razno razne padobrance i jos uza sve to i nekakve skokove u prostoru radit. Pa ono budale, dosle do zakljucka: ajmo mi to ignorirat, ako ko noj zabijemo kolektivno glavu u pijesak mozda problem nestane sam od sebe. A koji zgovnjani crvi, bilo mi je tako lagano sad posjetit i tu areju 51, ono mislim se ja, da idem vidit imal tamo cega il nemal, ono kad sam vec maznula brod, da nema kakvih krasnih podataka i otamo o tome, crva & ostaloga. Eto, pa neka crveki samo nastave ignorirat, meni ne smeta. Imam carobni prstic, ne treba mi carobni stapic! 

:aw

Eto pusa!  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 1f619
ma nije mi dobar taj firewall, cini mi se da nije dovoljno drazesnoproof, sto god to znacilo,
 mozda ti znas, a? B-) 
bilo kako se dogodilo, ocito da me nevolje prate odakle se I ne ocekuju, a sta cu ja sad tu, nemogu ja tu nista, jel tako 
a nije to meni jedini problem jel tako, naravno da je tako, sta da ti pricam kad znas sve
nego kapetanice dobar ti taj zmajcek sto te sacuvo, da je meni bar jedna zmajcekica da mene sacuva od tih bagova, ocu rec kukaca, ocu rec, ma neznam sta hoci rec malo sam rastresen 
btw ti kukci su bas bezobrazni, usli su ti u inspiraciju i bez pitanja, ko u svoje, mos mislit kako su cudna vremena kad se to tako dogadja
a sto se mene tice nisam im ja zanimljiv, ne hodam po tim erijama ko ti I djindjogledac I vitez, vise sam onako loko a I u mom frizideru nema esencija, samo flase piva I malo pelinkovca za kisovite dane  
al eto ako me potraze, fino je znat da je tu moja drazesna kapetanica da mi pomogne, to mi dode ko 6-ica na lotu ili besplatna karta do sirijusa  :D 
a tek carobni prstic, to je tek posebna prica, to je talent I svijetlo  isto vrijeme. Prosto dodjem u napast da upoznam vlasnicu tog prstica bar u onolikoj mjeri koliko vlasnica pozna mene  
Eto moja kapetanice, tako je to, sta cu ja sad tu, svaka naivnost se placa, jel tako  :D 
Cuvaj se  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 1f617
prckov
prckov

Posts : 34054
2014-04-18


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by prckov 31/5/2019, 14:46

di mi je nestala ani 4 pistolja  
evo ti malo inspiracije  :D




_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34054
2014-04-18


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by Guest 1/6/2019, 08:23

prckov wrote:di mi je nestala ani 4 pistolja  
evo ti malo inspiracije  :D



 Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 1f602 

A ja se pitala zasto mi niko ne zeli dati pravi pistolj u ruku nego samo igracke... Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 1f602 

Ali da tako nekako, ukljucujuci i ovu bombu na kraju. Mislim, nije mi niko dao ni bombu u ruku, nego neki uber imbecil bacio bombu, neznam sta je pokusavao, ali ja to uzela i ovako nekako bacila njemu natrag i onda je zavrsilo veselo...  lol!

Inace sto se toga tice, u operaciji maznjavanja svemirskog broda bila s nama jos jedna cura. Ta ti isto opicena, ima naocale i onako siske i onako kosu do ramena. I ta cura ti isto velika faca, ovako neki stil, samo sto voli bombe. Nosa bombe okolo ko da su knedlicke, ali nije trebala niti jednu aktivirat jer je dobra bleferica (iako sumnjam da je blefirala da bi hitnula te bombe okolo, tako da nije bas za izazivat vraga s njom... lol! ).

A stvarno, od kud si taj video izvukao... Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 1f602  ali da, mogla bi se napravit dobra anime serija na tim nekima raznoraznim dogodovstinama, japanci bar znaju cijenit takove stvari, nisu ko ovi debilana crvi & ostali obozavatelji smrti - kmeeee, kmeeee, ne da nisam najbolji nego nisam ni konkurentan, evo kmecim kmeeee kmeeee, cak su i zenske bolje od mene kako je to moguce, kmeeee kmeee, a svi bi me morali obozavat kmeeeeeeee. Koja debilana, mislim ono... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by prckov 2/6/2019, 14:29

pa dobro kolko to vas tamo ima
nije valjda da cu ja bit drugi skafander, nekako sam uvjeren da mi mjesto prvog najbolje stoji, a I ide mi uz brkove, a ako treba I kravatu cu nabavit koja se slaze sa   skafanderom. Doduse ne bih imo nista protiv da mi dodjelis jednu sekretaricu, ono za administrativne poslove, jos ako uz to ima I neke druge kvalifikacije neophodne za duga putovanja kroz galaksiju, recimo masiranje..ma suti  :D
Nego jeste li se kad provozali sa tim brodom, kontam ako jeste da dodjete po mene kad budem htjeo ic u HR, da ne placam kartu, usput mozemo digod sletit I bit malo turisti kad vec tuda prolazimo I pogledat neke povjesne djidje u tim nekakvim egzoticnim zemljema.
Eto, ponesi I pistolje ali dobro izvjezbaj, nemoj da pucas veselo ko ova iz videa

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34054
2014-04-18


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by Guest 3/6/2019, 23:48

prckov wrote:pa dobro kolko to vas tamo ima
nije valjda da cu ja bit drugi skafander, nekako sam uvjeren da mi mjesto prvog najbolje stoji, a I ide mi uz brkove, a ako treba I kravatu cu nabavit koja se slaze sa   skafanderom. Doduse ne bih imo nista protiv da mi dodjelis jednu sekretaricu, ono za administrativne poslove, jos ako uz to ima I neke druge kvalifikacije neophodne za duga putovanja kroz galaksiju, recimo masiranje..ma suti  :D
Nego jeste li se kad provozali sa tim brodom, kontam ako jeste da dodjete po mene kad budem htjeo ic u HR, da ne placam kartu, usput mozemo digod sletit I bit malo turisti kad vec tuda prolazimo I pogledat neke povjesne djidje u tim nekakvim egzoticnim zemljema.
Eto, ponesi I pistolje ali dobro izvjezbaj, nemoj da pucas veselo ko ova iz videa
a bilo nas taman toliko da uspjesno izvedemo operaciju maznjavanja broda, a da nas niko ne detektira dok im nije bilo kasno...  cheers

A inace, ta cura, osim sto voli knedlicke isto dobra sa kompjuterima, cak joj bila i poznata podosta ta elektronika na brodu, tako da imala je ona svoju ulogu tamo, nije isla samo u razgledavanje & djeljenje knedlicki.... lol!
Inace ja ti pravih pistolja nemam, jedino ako se ne racunaju pucaljke na svemirskom brodu. A s tima nemogu ovako ko na videu, bar ne ovako blizu Zemlje, tako da necu moci ovako, ne brini ja sam ipak jedno odgovorno i dobro bice. Mislim maznem tu i tamo svemirski brod i to, ali nije to nist iz zlobe, znas... lol!

a ne brini, ti si Prvi Skafander ipak, to sad drugi dio ovo sa siriusom & ostalo. I nisu ti to duge voznje, odes s jedne strane galaktike na drugu jako brzo tim putevima medju prostorom. Ne bi te stiglo ni pocet masirat vec si na Siriusu. Cak ti i putovanje medju galaksijama mislim da nije nesto puno duze, samo je kompliciranije naci korektan put, pa bolje se drzat nase galaksije za sada.... lol! Ajde jedno po jedno, ovaj bi vec iso u osvajanje svemira, kamo zuris, pa imamo samo jedan svemirski brod i navigatoricu padobranku, to je dovoljno za ovu galaksiju, druge ce morat malo pricekat... lol! 

A u medjuvremnu, prvo moramo jos malo ove crve uzgovnjat. To je onako bljakasti dio, ali sto sad, mora se i to obavit. Pa ak se crvi ne zele igrat, ko kukavice koje i jesu, bit ce zanimljivo vidjedi koliko ce ovoj bedastoj ekipi oko tih crva trebat vremena da skuze da se to ne radi o nikakvim alfama. Nisu to ni bete. Nisu ni omege. To neki znj, knj stono bi se reklo, za nista drugo nego za otpis. Sad inteligentniji ce to prije shvatit, glupavi poslje, ovisi koliko se idiotima dugo da biti hrana za crve. A isto, bit ce zanimljivo vidjet i koliko ce crvima trebat vremena shvatit da je kolicina hrane ogranicena, i ako zele dulje opstat, trebat ce smanjiti broj gladnih usta, dakle konkurenciju. Znas to cak nije bila ni sala kad sam rekla da ce crv burzum iz pentagona postati uskoro poznat kao galakticki general za preradu govana. Vrijeme radi za nas, ne za ove kukavne crve, vis kako krasno. :popcorn Evo cak se spremam ljepo otic par dana na more, suncat se, mozda i okupat i tako uzivat. Crvi nek se jos malo zgovnjaju i tako. A sto se tice letenja svemirskim brodom, nismo to jos stigli obavit, bilo dosta posla ovih dana, sta ces, doce to na red, nista ti ne brini, necemo nikamo bez tebe. Al dobar ti ovaj prijedlog za ic posjetit koju egzoticnu zemlju za pocetak, evo mozemo malo u Juznu Ameriku vidjet cega ima tamo, ili gdjegod ako imas neki drugi prijedlog, a vidit cemo ako uspijemo to uvalit u raspored. Sad kad su se crvi uzgovnjali, postalo je podosta busy znas... 
:aw

ajde, pusa.... Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 1f619
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by prckov 4/6/2019, 11:47

nis ne brini, ja imam pravi pistolj
prvi put sam puco iz pistolja kad sam imo negdje 11-15 godina I pogodio metu naljepljenu na banderu, bolje nego vlasnik tog pistolja (ovdje sad ide aplauz)
nego tako ti velis, preleti se galaksija dok si reko "ajme majko moja sto pici" I to kroz taj neki meduprostor za koji ja jos ne znam sta je, a volio bi znat  :D 
kontam mozda otkrijemo jos neku naseljenu planetu di bi se moglo bavit svercom, 
mozda oni nemaju duvan, krompir, paradajiz, farmerke ili maricu, pa da to mijenjamo za dijamante, zlato I slicno 
a more brte I neka tehnologija koje nema unas ovdje, ako su napredniji   :D 
nemoj ti sad odma pomislit kako ja samo mislim na lovu, ma neee 
to ja nako, u slucaju da nam ustreba kupit kakvu djindju, kavu, papir - da imamo s cime.
A moramo imat I za hranu, moramo jest jel tako, necemo valjda samo jest te knedle citavo vrijeme, kuzim ja da su dobre te knedle, al opet mislim da tu treba unijeti malo diversity, da budemo u trendu ko holivudski glumci
takode mislim da bi ipak bilo dobro da imam nekakvu skretaricu, ako nista drugo da puni te knedle u tanjire  :D 
eto kapetanice, nadam se da te drazesnost nece nikad izdat pa da mi ostanes tako slatka uvjek
 Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 1f617

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34054
2014-04-18


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by epikur37 4/6/2019, 12:29

di je guaido, šta ima
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by AlfaOmega 4/6/2019, 12:33

Evo kramp u ekstazi, rekli mu Rusi da su povukli većinu osoblja iz zemlje. On sav srićan povirova, i sad možda bumo opet slušali i o Guaidu.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10213
2015-09-11


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by Guest 5/6/2019, 17:13

prckov wrote:nis ne brini, ja imam pravi pistolj
prvi put sam puco iz pistolja kad sam imo negdje 11-15 godina I pogodio metu naljepljenu na banderu, bolje nego vlasnik tog pistolja (ovdje sad ide aplauz)
nego tako ti velis, preleti se galaksija dok si reko "ajme majko moja sto pici" I to kroz taj neki meduprostor za koji ja jos ne znam sta je, a volio bi znat  :D 
kontam mozda otkrijemo jos neku naseljenu planetu di bi se moglo bavit svercom, 
mozda oni nemaju duvan, krompir, paradajiz, farmerke ili maricu, pa da to mijenjamo za dijamante, zlato I slicno 
a more brte I neka tehnologija koje nema unas ovdje, ako su napredniji   :D 
nemoj ti sad odma pomislit kako ja samo mislim na lovu, ma neee 
to ja nako, u slucaju da nam ustreba kupit kakvu djindju, kavu, papir - da imamo s cime.
A moramo imat I za hranu, moramo jest jel tako, necemo valjda samo jest te knedle citavo vrijeme, kuzim ja da su dobre te knedle, al opet mislim da tu treba unijeti malo diversity, da budemo u trendu ko holivudski glumci
takode mislim da bi ipak bilo dobro da imam nekakvu skretaricu, ako nista drugo da puni te knedle u tanjire  :D 
eto kapetanice, nadam se da te drazesnost nece nikad izdat pa da mi ostanes tako slatka uvjek
 Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 1f617
 Medjuprostor ti jako zanimljiv. Mozda napisem pjesmu mojeg iskustva s time, mozda kasnije malo ispricam ti i cijelu pricu oko toga, to isto jako zanimljivo bilo...

A inace, sto se zlata, dijamanata i toga tice, mislila sam ja na to. Nemoramo cak ni trgovat sa drugim planetama,  znas kad mozes cirkusirat s tim medjuprostorom, mislila sam mozda dograbit neki od asteroida. Navodno su puni dragocjenih rudaca, a ja mogu i bez broda povuc u medjuprostor materiju. Bar sam tako onu svemirsku kapsulu sa princezom, dakle neki manji asteroid bi mogla dohvatit. Problem ga je usporit ali i to se da izvest, imam par ideja io tome, ali ne bi mogla to testirat na zemlji, nije odgovorno. Ako sta podje po zlu, nije se salit sa asteroidima. A opet kontam, cak i da taj dio obavim, ja neznam kako bi prodala to (ili objasnila od kud mi asteroid) da ne govorim sto bi ja sa tolikom lovom? Meni dovoljno ovo sto imam i ovako, sve vise od toga samo privlaci probleme, a meni se neda baktat s psihopatima vise negoli me i ovako maltretiraju. Mozda da imam neku vecu ekipu ili nesto, ili sad kad imamo brod, mozda bi se i s njim mogao izvesti uspjesni lov na asteroide, ali to je operacija koja bi zahtjevala mozda i ponekog znanstvenika i tako. Tako da komplicirano je to malo, mozda, vidjet cemo. lol!


A druge civilizacije ne bi gnjavila sa ovom kugom sa Zemlje. Mozda neko ko je isto zgovnjan ko ovi sa Sirijusa, kontam treba napucat onog skenjanog generala i netalentiranog vraca, i pomoci princezi da se vrati na vlast, onda uspostavit neki trgovinski odnos sa njima. To mi izgleda da bi moglo bit razumno, ali to ne mogu ja radit, to treba neki od princeva tamnih dogovorit i tako, ja ti  nisam za te stvari. Ja sam ti vise cirkusant, onako slobodna dusa, nije ovako nesto za mene... cheers Ostali neka nas kontaktiraju ako hoce kontakt, ne bih gnjavila nekoga ko ne zeli imat posla s nama, bilo bi me bruka da neka budala napravi sranje negdje a ja odgovorna jer omogucila dolazak tamo. Tako da cu izbjeci to, ja samo lov na crve i tako, malo zeka peka & to, nisam ti ja tip zapravo koji pripada mentalnom sklopu ove planete. A radis sto moras, sta ces tako je to... confused

A ako bas zelis sekretaricu i to, ma mozes u voznju brodom povest koga hoces, ima dovoljno mjesta veliki ti to brod. Ja nemam nista protiv ugodnog drustva, ovaj dio je podosta siguran, tako da mogu i sekretarice i pokoji svemirski turist doc u voznju i tako. Jedino u ove operacije di mozes zavrsit ko hrana crvima, bolje imat sto manji tim i to, treba bit pragmatican oko tih stvari... lol!

Inace znas gledala sam Godzillu. Znas zanimljivo, znam ko je on, on ti stvarno tako nekako i izgleda. Znam i pticu (rodana), mamuta i leptira (mothra). Mozda znam i ko su sve tri glave od Gonoreje, i ko je pauk. S time da je Gonoreja  malo krivo prikazana, tako da me ne cudi da je jedan kojeg su stavili da je dio Gonoreje svojima zabranio taj film. A lako ti je pogrijesit sa njima, i ja krivo ovoga jednoga i Godziillu pobrkala i napravila kimeru od toga. Sad znam da se oni bas i ne vole izgleda, ali sta cu im ja, bolje da sam tako napravila pjesmu o njima nego kao dio Gonoreje.... lol! Samo znas, neznam gdje da stavim Zmajceka. On je isto jedan od velikih, dosta sam se pitala koji je, nije ukljucen u film, dakle neznaju jos za njega, ili bar nisu znali kad je film sniman. Izgleda kao golemi skeletalni dinosaur, samo mu je skelet srebrni & pun zivota. Pitala sam se dugo ko je taj, i mislim da je to Zmajcek, neznam koji bi drugi bio jer je to jedini od velikih tog tipa koji je dugo sa mnom i koji me pozna & kojeg me nikad nije ni mrvu bilo strah. I njegov simbol zivotinja su zeleni zmajceki ko sto su krokodilijani od Tamnog. To zanimljivo jako, ko god je snimao Godzillu ocito isto tako zna nesto, ali onako, brlja ko i ja. A sta je bitno, takav je zivot.... cheers

:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by prckov 7/6/2019, 17:02

cek tu ima I neka princeza, sta ona jadna radi u kapsuli gluvo bilo?
Otkud ona tamo, I cija je to princeza? mislim znam da to nije ona megan-koza zavrsila u kapsuli. Ono da je se rijese. A trebali bi ako bi mene pitali :D
Btw di si je ostavila kad si je privukla, di je sad I kako se zove njeno kraljevstvo, ocu rec princezluk. kako izgleda, s obzirom da je sa sirijusa kontam da je drugacija od nas zemljana. Jel za udaje da je utusimo nekom, evo imamo na forumu neke koji bi rado promjenili ruku :D 
a nisam ni ja za te neke trgovine I karafeke, salim se, bolje tako ko ti bit neopterecen nicim, ili ko ja, cini mi se da sam zakljucio da smo slicni sto se tih nekih stvari tice. A sta ces, tako je to  :D
doduse to me toliko i ne zanima koliko me taj meduprostor muci, nikako da ga istjeram iz glave. Moraces mi to natanko ispricat jer ja sam jako znatizeljno celjade. 
Sto se asteroida tice ja to sad za sad ne bi diro, nek stoje tu di jesu, jelde  :D 
sekretaricu krizamo, necu povest nikog, jedino ako u tom brodu fali namjestaja mogu povest zenu. Ona ti je ko isto namjestaj, samo sto moze pricat. I to puno.
Nego koliki je taj brod, jel ko autobus, ili ko velika tepsija ili ko stadion. Ima li zastitu od kosmickog zracenja ili to u meduprostoru ne postoji? Imam ja puno tih pitanja, za sad samo neka osnovno-orjentaciona  :D 
godzilu nisam gledu, cudo ce bit ako I pogledam ali nista nije iskljuceno, mozda mala dode po mene da idemo gledat. Tako da ti ne znam za gonoreju, osim za onu bolest, ni pticu ni mamuta I leptira. Ali sad nesto kontam posto si ti to sve nesto povezala da ipak skoknem do kina. Vidim I si u toku sa svime time, analogijom sa necime o cemu ja ne znam nista, pa ces mi to ispricat kad se budemo vozili meduprostorom, a mozes i preko ovog foruma. 
eto,  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 1f617

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34054
2014-04-18


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by Guest 8/6/2019, 13:14

prckov wrote:cek tu ima I neka princeza, sta ona jadna radi u kapsuli gluvo bilo?
Otkud ona tamo, I cija je to princeza? mislim znam da to nije ona megan-koza zavrsila u kapsuli. Ono da je se rijese. A trebali bi ako bi mene pitali :D
Btw di si je ostavila kad si je privukla, di je sad I kako se zove njeno kraljevstvo, ocu rec princezluk. kako izgleda, s obzirom da je sa sirijusa kontam da je drugacija od nas zemljana. Jel za udaje da je utusimo nekom, evo imamo na forumu neke koji bi rado promjenili ruku :D 
a nisam ni ja za te neke trgovine I karafeke, salim se, bolje tako ko ti bit neopterecen nicim, ili ko ja, cini mi se da sam zakljucio da smo slicni sto se tih nekih stvari tice. A sta ces, tako je to  :D
doduse to me toliko i ne zanima koliko me taj meduprostor muci, nikako da ga istjeram iz glave. Moraces mi to natanko ispricat jer ja sam jako znatizeljno celjade. 
Sto se asteroida tice ja to sad za sad ne bi diro, nek stoje tu di jesu, jelde  :D 
sekretaricu krizamo, necu povest nikog, jedino ako u tom brodu fali namjestaja mogu povest zenu. Ona ti je ko isto namjestaj, samo sto moze pricat. I to puno.
Nego koliki je taj brod, jel ko autobus, ili ko velika tepsija ili ko stadion. Ima li zastitu od kosmickog zracenja ili to u meduprostoru ne postoji? Imam ja puno tih pitanja, za sad samo neka osnovno-orjentaciona  :D 
godzilu nisam gledu, cudo ce bit ako I pogledam ali nista nije iskljuceno, mozda mala dode po mene da idemo gledat. Tako da ti ne znam za gonoreju, osim za onu bolest, ni pticu ni mamuta I leptira. Ali sad nesto kontam posto si ti to sve nesto povezala da ipak skoknem do kina. Vidim I si u toku sa svime time, analogijom sa necime o cemu ja ne znam nista, pa ces mi to ispricat kad se budemo vozili meduprostorom, a mozes i preko ovog foruma. 
eto,  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 1f617
pa pricala sam vec o princezi sa sirujusa. Oni izgledaju ko ljudi, ne razlikuju se puno. Vjerojatno ima razlike, ali nisam ono zagledavala poblize.... lol!
To ti je princeza siriusa (planete cijele, nisam ziher, ali mislim da oni nemaju ovako drzave ko mi & to, drugacije su uredjeni i imaju planetarnu nekakvu vladu & to), mislim da bi ona trebala biti glavna tamo, ali taj skenjani general izvodi neke glupe cirkuse. I zanimljivo da si spomenuo udaju, jer znas taj skenjani general zeli upravljati sirijusom, ali nema legitimitet za tako nesto i pokusao ga je dobiti na nacin da prisili ovu princezu na udaju s njime (bljak). I eto mene u prici! Princeza u kapsuli pobjegla sa planete a ja joj pomogla i povukla ju u medjuprostor. Bilo je malo nezgodno, nije mogla svemirskim brodom jer mislim da je to pod kontrolom skenjanog generala i onda je mogla jedino ovako. Vis kako je dobro kad imas navigatora da pomogne sa ovim raznoraznim problemima prostornog tipa i tako... lol! 

Tako da ono, kad pricaju da su zene gladne moci i preko udaje osiguravaju te neke niske porive, eto nisu ni muski daleko od toga.  lol! Dakle nista od zenidbe, meni treba ozbiljni kandidat, jer sirijusu ocajno treba princ tamnih. Tamni imaju svoju ulogu, a jedna od njih je da usrance drze pod kontrolom. To je tamnima prirodno, znaju to radit najbolje. Znas dosta su se svi ucrvali kad nije bilo Tamnog. Sad kad se on vratio, mnogi misle da ce on bit ponovno zatvoren ali se varaju. On samo vraca balans, onako kako je trebalo biti od pocetka. U Bibliji ljepo pise da je zlo koje se desava nesto sto nikad nije bilo vidjeno niti ce ikad biti vidjeno poslje. A nece se ovo vise nikad ponovit, upravo zato jer Tamni neide vise nikamo. Tako da ova bedasta ucrvana ekipa koja se necemu nada moze slobodno se ici prikaciti na aparate... lol!

Ovaj moj svemirski brod ti je velik. Mislim da sam rekla ko velika podmornica mislim. Tako da bi se mogao uhvatiti po potrebi lijepi veliki asteroid njime... lol! Znas, kad smo vec kod asteroida, mislim da sam napravila ovo sa jednim od manjih. Ono dovoljno mali ako sta krene po zlu ne moze se nista desit jer izgori u atmosferi. Tako da, eto, samo da napomenem, ovi svi asteroidi sto padaju u zadnje vrijeme lijevo i desno okolo, to nisam ja, evo casne mi titove pionirske... lol!  Ja sam samo jednom mislim dohvatila jedan manji asteroid & to je zavrsilo uspjesno, ovo sto pada okolo neko drugi radi, vjerojatno Tamnom dosadno pa baca plamene kugle okolo, to mu omiljena aktivnost za ubijanje dosade meni se cini... lol!

Inace ne gledam ni ja filmove tipa Godzilla, ali znas, kad poznas Godzillu, i ne samo njega nego i drugi od njih su ti poznati onda to porima neke druge dimenzije... lol! Evo cak je i Alex Jones dao osvrt na Godzillu, samo mislim da ni on bas nezna, ili nije svjestan u potpunosti, sta tocno taj film predstavlja ... lol!

https://www.infowars.com/watch/?video=5cf16906f73a550017240f12

Inace interesantno, u Godzilli je prikazana i Atlantida i "izvor energije/radijacije" koji je kao dole. A znas ko je bio vladar Atlantide? Pa nitko drugi  doli nas jedan i jedini Gromovnik Iknar. S druge strane to nije prvi film u zadnje vrijeme koji spominje Atlantidu i tu pricu (ogromno mocno cudovise cuva izvor moci u Atlantidi). I u Aquamanu je isto to opisano. Tako da mislim da oni opisuju tu neku legendu ili prorocanstvo ili nesto takvo. Samo sta Atlantisova Moc i Cuvar nisu se nalazili u Atlantidi nego negdje drugdje i eto ja znam to. To se vec desilo, hahaha ekipa ce morat pricekat moju zbirku pjesama jer sam tamo opisala taj dio, ali zacudo su neki elementi iz tih filmova tocni, samo eto brljaju jer neznaju sve. Bice neko opet zabrljavio kod tih nekih prorocanstava pa eto brljaju i nepotrebno se boji ekipa nekih stvari. A sta ces, da nema ovih usranih crvi, ovo sve bi bilo cak i zabavno.... lol!

Inace gle ovo, i Trump isto lupa okolo: 
https://www.index.hr/vijesti/clanak/trump-mjesec-je-dio-marsa/2091500.aspx

Pa ako ovo nije za upisat se od smija (dakle ne ovo sto je Trump reko, nego kontekst svega toga kad znas dio price barem), ja neznam sto je.... Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 1f602  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 1f602  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 1f602 

Eto vidis kako ja dijelim ove lijepe & zabavne stvari sa tobom, eto...pusa... Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 1f619
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by prckov 9/6/2019, 17:00

a da dobro si, vec si rekla koliki je taj brod  :D 
ali ta prica o prisilnoj udaji princeze mi je nekako skroz zemaljska
 pocev od princeze kao titule do prisilne udaje koja je cesto u holovudskim filmovima
no dobro, nema razloga zasto ne bi bila, jer realno gledajuci nema razloga da bi morala bit drugacija, jel tako 
a ko je taj navigator, jel to onaj djidjogledac ili neki drugi koji ne gleda djindje? Dobro navigava sto je je, cim je uspio tu princezu uvatit nekako u tom meduprostoru
a po tvojoj prici pretpostavljam da je to tesko

 Da sam ja kapetan ja bi mu je, kad je vec tako sposoban, dao kao nagradu.  
dobro salim se  :D 
de mi reci di se ti crvi, tamni, usranci I ostali nalaze, jel to sve ekipa sa sirijusa I tamo su ili su neki na zemlji ili su neki vamo neki tamo?
 Ja sam njih sad za sad sve smjestio na zemlju  medu zemljane, pa izgleda da sam grdno pogrijesio, ali eto mozaik se polako slaze
mada treba jos kockica da se nazre malo jasnija slika s obzirom da sam novi kolac sto se te tematike tice. Ono bar da znam ko je na nasoj strani da ne se ne desi prijateljska paljba  :D Evo na primjer ko je tamni, kakvi su meduljudski odnosi izmedu njega I nase ekipe? Treba li i njega pripucketat ako ga vidim ili prvo sacekat da nesto odradi sto nama koristi, ili ce on I nas skenjat  :D 
Uglavnom siroka je ovo prica, povezuje vise stvari, od biblije preko atlantide do sirijusa, a ja ko u neobranom grozdu, ne samo da ne znam odakle da pocnem nego nisam nikad grozde ni brao. A I sad onako neobavezno I usput mada je lijep taj "vinograd", mislim zanimljiv. Nego ko je taj brod napravio sto je sad nas, I kako se njime upravlja, kolko je brz, sta ga pokrece I to
eto vidis, samo pitanja I pitanja
sto se tice trampove izjave mislim da su to slobodni i vrlo nezavisni mediji malo modificirali, ili je tramp napravio lapsus pri pisanju
kontam nemere niko bit tolko glup, jer stvarno nemere 
btw fino od tebe sto dijelis te zabavne stvari  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 1f617

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34054
2014-04-18


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by Guest 9/6/2019, 18:05

prckov wrote:a da dobro si, vec si rekla koliki je taj brod  :D 
ali ta prica o prisilnoj udaji princeze mi je nekako skroz zemaljska
 pocev od princeze kao titule do prisilne udaje koja je cesto u holovudskim filmovima
no dobro, nema razloga zasto ne bi bila, jer realno gledajuci nema razloga da bi morala bit drugacija, jel tako 
a ko je taj navigator, jel to onaj djidjogledac ili neki drugi koji ne gleda djindje? Dobro navigava sto je je, cim je uspio tu princezu uvatit nekako u tom meduprostoru
a po tvojoj prici pretpostavljam da je to tesko

 Da sam ja kapetan ja bi mu je, kad je vec tako sposoban, dao kao nagradu.  
dobro salim se  :D 
de mi reci di se ti crvi, tamni, usranci I ostali nalaze, jel to sve ekipa sa sirijusa I tamo su ili su neki na zemlji ili su neki vamo neki tamo?
 Ja sam njih sad za sad sve smjestio na zemlju  medu zemljane, pa izgleda da sam grdno pogrijesio, ali eto mozaik se polako slaze
mada treba jos kockica da se nazre malo jasnija slika s obzirom da sam novi kolac sto se te tematike tice. Ono bar da znam ko je na nasoj strani da ne se ne desi prijateljska paljba  :D Evo na primjer ko je tamni, kakvi su meduljudski odnosi izmedu njega I nase ekipe? Treba li i njega pripucketat ako ga vidim ili prvo sacekat da nesto odradi sto nama koristi, ili ce on I nas skenjat  :D 
Uglavnom siroka je ovo prica, povezuje vise stvari, od biblije preko atlantide do sirijusa, a ja ko u neobranom grozdu, ne samo da ne znam odakle da pocnem nego nisam nikad grozde ni brao. A I sad onako neobavezno I usput mada je lijep taj "vinograd", mislim zanimljiv. Nego ko je taj brod napravio sto je sad nas, I kako se njime upravlja, kolko je brz, sta ga pokrece I to
eto vidis, samo pitanja I pitanja
sto se tice trampove izjave mislim da su to slobodni i vrlo nezavisni mediji malo modificirali, ili je tramp napravio lapsus pri pisanju
kontam nemere niko bit tolko glup, jer stvarno nemere 
btw fino od tebe sto dijelis te zabavne stvari  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 1f617
ma naravno da ti prica sa princezom zvuci nesto poznato, zato sto skenjanci rade takve stvari, a na siriusu ima skenjanaca, pa onda eto, ista prica drugi akteri. Da su bar ono kreativni, a ne uvijek isto... lol!
A inace to ti je cuspajz veliki, ne znas ko pije ko placa. A ko je na nasoj strani? A od kud da ja to znam kad to neznaju ni oni, tako da kazem, samo ne dirati Lavove i Iknarove, ostali nek se snalaze... lol!
Mislim da tamnih nema gore na siriusu, ima skenjanih & obozavatelja smrti (mozda i crva) ali mislim da nema tamnih. Ima dosta laznog svjetla dakle, zato i treba princ tamnih da to tamo dovede u red to kao prvo. Kao drugo, ti koji su usrana ekipa sa sirijusa, umjesto da su ostali srat na sirijusu, dosli nama srat tu na zemlju. Kuzis problema, oni ne rade toliko sranja na sirijusu tako da mislim ovi normalni sto su tamo neznaju koliko su ovi usrani. I to nam radi probleme, kuzis, jer usranci te nece pustit na miru, zato i jesu usranci. To ti nesto slicno ko ova usrana americka vojska pod komandom crva - ne rade toliko problema u americi (iako su sad poceli i tamo), ali zato svi drugi nagrabusali ko zuti. Dakle koliko ja znam, usranaca ima vamo i tamo, crva sigurno ima tu na lopate, za sirius neznam, a tamnih mislim da nema na siriusu. Eto, tako mislim za sada, sto ne znaci da tocno mislim... cheers
Ali kao sto rekoh vec, nije ni bitno, ovo sto je od tamnih u suncevom sustavu to ti sve pod kontrolom crva. Dakle svemirski brod ti je izgradjen na zemlji (u nekakvom polu orbitalnom brodogradilistu, neznam kako to nazvat drugacije... lol! ), pod komandom crva burzuma iz pentagona. Ne znam sto je izlagao drugima da je svrha tog svemirskog broda, ali oni su to napravili zato da brisnu sa zemlje jer se vratio Tamni, kuzis, pa im je ogromna frka. S time mislim da su suradjivali sa ovima krelcima sa sirijusa kojima je isto frka, jer mislim da ima njihove tehnologije u tom brodu. To ti i je bilo komicno, jer iako je to veliki brod, pre mali je s obzirom na kolicinu crva na zemlji, ne mogu svi pobjec i onda si oni naravno nista ne vjeruju, i ova usrana ekipa sa siriusa je imala taj zadnji dio (navigacijski sustav) i samo je to falilo pa bi bili brisnuli, ali eto ja im malo pomrsila racune jer meni to netreba da vodam brod amo tamo kuda god.... lol!

A Tamnog mislim da znas, ako neznas a sta cu ti ja, al on ti voli eto igrat se sa djecicom i raditi spektakl na nebu. Eto gle sto je nedavno napravio na nebu iznad Islanda:

https://www.thrillist.com/news/nation/dragon-aurora-iceland-northern-lights

Nebeski Zmaj pozdravlja bipsice.  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 1f409 
Doduse i orao je bio te noci tamo, to jako zanimljivo.
Eto to ti je Tamni, i mozes slobodno pripucketat, ispucketat i napucketat sta god i koliko god oces prema njemu, on bi se rastopio od srece da to napravis... lol! 
Rijec koja prica pricu, a mi smo dio price, tako da ti tu svega moze biti...tako da se mozemo samo nadat da necemo bas zavrsit kao ekipa iz igri prejestolja koji su se usrecili sa George Martinom.... lol! 

Ali kako god, ja ti se Tamnog uopce ne bojim. Dakle ni najmanje, i onda jos manje od toga ako ti to sta znaci u zivotu...

:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 13 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum