ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Page 14 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by Guest 9/6/2019, 19:05

prckov wrote:a da dobro si, vec si rekla koliki je taj brod  :D 
ali ta prica o prisilnoj udaji princeze mi je nekako skroz zemaljska
 pocev od princeze kao titule do prisilne udaje koja je cesto u holovudskim filmovima
no dobro, nema razloga zasto ne bi bila, jer realno gledajuci nema razloga da bi morala bit drugacija, jel tako 
a ko je taj navigator, jel to onaj djidjogledac ili neki drugi koji ne gleda djindje? Dobro navigava sto je je, cim je uspio tu princezu uvatit nekako u tom meduprostoru
a po tvojoj prici pretpostavljam da je to tesko

 Da sam ja kapetan ja bi mu je, kad je vec tako sposoban, dao kao nagradu.  
dobro salim se  :D 
de mi reci di se ti crvi, tamni, usranci I ostali nalaze, jel to sve ekipa sa sirijusa I tamo su ili su neki na zemlji ili su neki vamo neki tamo?
 Ja sam njih sad za sad sve smjestio na zemlju  medu zemljane, pa izgleda da sam grdno pogrijesio, ali eto mozaik se polako slaze
mada treba jos kockica da se nazre malo jasnija slika s obzirom da sam novi kolac sto se te tematike tice. Ono bar da znam ko je na nasoj strani da ne se ne desi prijateljska paljba  :D Evo na primjer ko je tamni, kakvi su meduljudski odnosi izmedu njega I nase ekipe? Treba li i njega pripucketat ako ga vidim ili prvo sacekat da nesto odradi sto nama koristi, ili ce on I nas skenjat  :D 
Uglavnom siroka je ovo prica, povezuje vise stvari, od biblije preko atlantide do sirijusa, a ja ko u neobranom grozdu, ne samo da ne znam odakle da pocnem nego nisam nikad grozde ni brao. A I sad onako neobavezno I usput mada je lijep taj "vinograd", mislim zanimljiv. Nego ko je taj brod napravio sto je sad nas, I kako se njime upravlja, kolko je brz, sta ga pokrece I to
eto vidis, samo pitanja I pitanja
sto se tice trampove izjave mislim da su to slobodni i vrlo nezavisni mediji malo modificirali, ili je tramp napravio lapsus pri pisanju
kontam nemere niko bit tolko glup, jer stvarno nemere 
btw fino od tebe sto dijelis te zabavne stvari  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 1f617
ma naravno da ti prica sa princezom zvuci nesto poznato, zato sto skenjanci rade takve stvari, a na siriusu ima skenjanaca, pa onda eto, ista prica drugi akteri. Da su bar ono kreativni, a ne uvijek isto... lol!
A inace to ti je cuspajz veliki, ne znas ko pije ko placa. A ko je na nasoj strani? A od kud da ja to znam kad to neznaju ni oni, tako da kazem, samo ne dirati Lavove i Iknarove, ostali nek se snalaze... lol!
Mislim da tamnih nema gore na siriusu, ima skenjanih & obozavatelja smrti (mozda i crva) ali mislim da nema tamnih. Ima dosta laznog svjetla dakle, zato i treba princ tamnih da to tamo dovede u red to kao prvo. Kao drugo, ti koji su usrana ekipa sa sirijusa, umjesto da su ostali srat na sirijusu, dosli nama srat tu na zemlju. Kuzis problema, oni ne rade toliko sranja na sirijusu tako da mislim ovi normalni sto su tamo neznaju koliko su ovi usrani. I to nam radi probleme, kuzis, jer usranci te nece pustit na miru, zato i jesu usranci. To ti nesto slicno ko ova usrana americka vojska pod komandom crva - ne rade toliko problema u americi (iako su sad poceli i tamo), ali zato svi drugi nagrabusali ko zuti. Dakle koliko ja znam, usranaca ima vamo i tamo, crva sigurno ima tu na lopate, za sirius neznam, a tamnih mislim da nema na siriusu. Eto, tako mislim za sada, sto ne znaci da tocno mislim... cheers
Ali kao sto rekoh vec, nije ni bitno, ovo sto je od tamnih u suncevom sustavu to ti sve pod kontrolom crva. Dakle svemirski brod ti je izgradjen na zemlji (u nekakvom polu orbitalnom brodogradilistu, neznam kako to nazvat drugacije... lol! ), pod komandom crva burzuma iz pentagona. Ne znam sto je izlagao drugima da je svrha tog svemirskog broda, ali oni su to napravili zato da brisnu sa zemlje jer se vratio Tamni, kuzis, pa im je ogromna frka. S time mislim da su suradjivali sa ovima krelcima sa sirijusa kojima je isto frka, jer mislim da ima njihove tehnologije u tom brodu. To ti i je bilo komicno, jer iako je to veliki brod, pre mali je s obzirom na kolicinu crva na zemlji, ne mogu svi pobjec i onda si oni naravno nista ne vjeruju, i ova usrana ekipa sa siriusa je imala taj zadnji dio (navigacijski sustav) i samo je to falilo pa bi bili brisnuli, ali eto ja im malo pomrsila racune jer meni to netreba da vodam brod amo tamo kuda god.... lol!

A Tamnog mislim da znas, ako neznas a sta cu ti ja, al on ti voli eto igrat se sa djecicom i raditi spektakl na nebu. Eto gle sto je nedavno napravio na nebu iznad Islanda:

https://www.thrillist.com/news/nation/dragon-aurora-iceland-northern-lights

Nebeski Zmaj pozdravlja bipsice.  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 1f409 
Doduse i orao je bio te noci tamo, to jako zanimljivo.
Eto to ti je Tamni, i mozes slobodno pripucketat, ispucketat i napucketat sta god i koliko god oces prema njemu, on bi se rastopio od srece da to napravis... lol! 
Rijec koja prica pricu, a mi smo dio price, tako da ti tu svega moze biti...tako da se mozemo samo nadat da necemo bas zavrsit kao ekipa iz igri prejestolja koji su se usrecili sa George Martinom.... lol! 

Ali kako god, ja ti se Tamnog uopce ne bojim. Dakle ni najmanje, i onda jos manje od toga ako ti to sta znaci u zivotu...

:aw

Guest
Guest


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by crvenkasti 9/6/2019, 19:09

U, jebote, opet sam se napio ko svinja!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28674
2014-04-17


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by Yehudim 9/6/2019, 19:11

crvenkasti wrote:U, jebote, opet sam se napio ko svinja!

 I ja  :rasta

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by crvenkasti 9/6/2019, 19:13

Misli su mi čiste ko ametist.
Najvispreniji sam kad si malo popijem.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28674
2014-04-17


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by Guest 9/6/2019, 19:14

crvenkasti wrote:U, jebote, opet sam se napio ko svinja!
dokle god nije svinja sa krilima koja leti u redu si... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by crvenkasti 9/6/2019, 19:25

Kim Kardashian ima veliku guzicu kao i moja žena.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28674
2014-04-17


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by crvenkasti 9/6/2019, 19:27

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 2Q==
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28674
2014-04-17


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by Guest 9/6/2019, 21:24

ma Kardasijanci su super, sta god ostatak planete mislilo o njima, toliko su smijesni zapravo, i oni & reakcije na njih, da ih ne mozes ne lajkat... lol!
Cak i to prezime, ko da su neka rasa vanzemaljaca... Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by AlfaOmega 9/6/2019, 21:52

crvenkasti wrote:Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 2Q==
Kad prdne u vriću brašna, ne ostane ni za uštipaka, jbt

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10198
2015-09-11


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by prckov 11/6/2019, 15:55

dakle ne znamo za sad ko je na nasoj strani osim sto lavove I iknarove ne smijemo dirat 
sto bi se reklo - stvari su komplicirane 
a kako I ne bi bile, kontam tesko je nama iz perspective onih koji pretpostavljaju stvari bez dovoljno informacija sve sa sigurnoscu znat
tako ja kontam
pogotovo stvari koje nam nisu nikad bile ni dostupne, 
mislim ostaje nam samo da se ravnamo po nome sto vidimo I na osnovu onoga sto znamo ili sto povrsno znamo, formirat nekakve stavove
tu je problem sto mozemo pogrijesit pa zato mislim - kad promislim, da je bolje cekat njihovu akciju pa na osnovu te akcije formirat nasu reakciju
doduse sigurno ima I onih za koje nema dileme di pripadaju u toj govnavoj hijerarhiji, njih mozemo odma pripucavat, 
a I sama kazes da se tu ne zna ko pije a ko placa, tako da da je za nas (sad za sad) bolje da budemo medu onima koji piju a ne placaju, a oni koji placaju nek plate 
a tamni su pretpostavljam definirani samim nazivom, tak da imam nekakv uvid ko su, ali eto zakeram jer moram nesto pisat, a I volim kad puzic izade iz kucice :D  
velis da su tamni pod kontrolom crva a ti isti crvi hoce pobjec tim brodom jer se tamni vratio, to mi malo nema logike - " svemirski brod ti je izgradjen na zemlji pod komandom crva burzuma iz pentagona.  oni su to napravili zato da brisnu sa zemlje jer se vratio Tamni,"
eto, kako cu ja sad znat ko je tamni ako je pod kontrolom crva a onda crvi bjeze od njega, kuzis
ko je na toj hijerarhiji moci mocniji
I di je brod, jesi li opalila jednu fotku tog broda sa tim kineskim mobitelom
da malo naparim oci  :D

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by Guest 14/6/2019, 13:57

Ma, zato mi se i ne zuri nikamo. Ja imam vremna na pretek, crvi bas i nemaju. A sto se tice placanja, ocito crvi odlucili placat, vidis da su mi i svemirski brod velikodusno izgradili i prepustili, nemogu se bunit... lol!

A tamne nazivam tamnima zato sto sire tamu i tama ih prati. Ili bar neki spektar svjetla koje nase oko ne moze vidjeti, iako ima i prave prozdiruce tame tamo isto (ovi crvi na primjer). Iako mislim da to sa tamom mogu samo ovi veliki ili bar veci, sitna boranija stono bi se reklo mislim da ne moze to radit, eto zato ja njih zovem tamni.  cheers

Inace znas, Zmajcek je jedan od velikih. Dugo mi nije bilo jasno gdje da ga smjestim, jer od svih tih velikih koje sam vidjela on je izgledao najstrasnije a opet me njega nije bilo nimalo strah. Dakle ko golemi skeletalni dinosaur ti on izgleda, onako nesto ko Godzilla sam ne takva glava nego je glava od zmaja. To jest lubanja valjda. I kosti su bile srebrne i cijeli je odzvanjao od zivota i svjetla. Takodjer on je jedan od velikih kojeg tama nije pratila, iako neznam, mozda i on to isto moze nisam ga pitala. Dakle Zmajcek je jedna velika kontradikcija. Iako mozda ne cudi, jer zeleni zmajceki su zmajceki dana, a kako je to njegova zivotinja znak onda je i nekako logicno da je on takav. Malo ga je tesko smjestiti, al to je Zmajcek. I zans, od tih velikih koje sam vidjela jedino Godzilla i Zmajcek rade ono sa gradom. Oni veliki ko neboder i onda se setaju gradom takvi. Sad ne znam ko je tu od koga pokupio tu foru, ali kako sam ja ipak jako bliska sa Zmajcekom onda evo glasam za njega... lol!

Inace kad smo vec kod toga, dakle ocito crvi & ucrvana ekipa mene odlucili ignorirat. Tako da mozda Zmajceku kazem da ode malo radit cirkusa. Evo bas sada neki cirkusi sa Iranom, potapanje tankera ovo ono, evo idealno malo za Zmajceka da malo ode tamo i napravi djumbusa. Mozda im to malo privuce pozornost ili nesto da ne bude dosadno previse?... cheers Takodjer ako ja neznam ko je tko, Zmajcek zna. Imam dojam da je ta ucrvana ekipa luciferijana njemu nesto gadno napravila davno. I ne samo njemu nego, jos gore, i djecici kojoj je on bio zastitnik. Tako da ako nista drugo, on zna jako dobro ko je kriv i ko ima racuna za platit, pa neka malo pocme raditi Godzilla style okolo. Meni to jako zabavno kad se on seta gradom onako velik, pa eto, neka malo Zmajceka, mozda bi bilo vrijeme da ga neka ekipa poblize upozna, a neka ekipa, zasluzna dakako, usere u gace. lol! 

Eto, Zmajcek se vratio,  interesantno, jaci je od ucrvane velike zmije & crvi i kukci mu ne mogu nista tako da ce biti interesantno vidjeti kako ce ucrvana ekipa obozavatelja smrti se snalazit sa njim. Tako da eto, bumo vidili, ja u svakom slucaju bum isla malo na more. Ono kupanje suncanje i to, a ucrvana ekipa, osim sto imaju problema jer su sami sebi problem, eto im i Zmajceka malo u pricu. lol!

Pusa  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 1f619
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by prckov 16/6/2019, 16:05

znaci ti to sve u hodu smjestas
ova kockica ovdje ona ondje
ko puzzle 
ni tebi nije jos sva "slika" kompletirana nego kako koji dio stigne tako ga uklapas 
kakve su onda moje sanse s obzirom da ne citam misli
mislim sad za sad ne citam misli, al mere se svasta desit ubuduce  :D 
uglavnom stono ti kazes ako neko ne zna ima ko zna, a to je zmajcek
I tako dok ti na moru noge tocas, zmajcek trijebi crve I ostala govna 
ti tu dodes ko uhljeb  :D 
a ja kao prvi uhljebski skafander
enivej, fino se isuncaj, nakupi d vitamina, istocaj noge I uzivaj
ko je vidio ista radit preko ljeta, jel tako 
nemoj zaboravit suncane Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 1f453 ,moze te zaslijepit sunce pa da odes u Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 1f6b9   Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 1f6be

ah da, obuci neki  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 1f459 minimalac da moze  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 2600 svuda da te osunca jer to je stono kazu zdravo, a more I neki zgodan skafander da se zagleda u  ljepotu igre svjetla I sjene
I nemoj sad da  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 1f3ca do Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 1f30c smezurace ti se tabani
 jer nemoj zaboravit da ti nisi  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 1f41f 


eto Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 1f617 

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by Guest 17/8/2019, 19:08

prckov wrote:znaci ti to sve u hodu smjestas
ova kockica ovdje ona ondje
ko puzzle 
ni tebi nije jos sva "slika" kompletirana nego kako koji dio stigne tako ga uklapas 
kakve su onda moje sanse s obzirom da ne citam misli
mislim sad za sad ne citam misli, al mere se svasta desit ubuduce  :D 
uglavnom stono ti kazes ako neko ne zna ima ko zna, a to je zmajcek
I tako dok ti na moru noge tocas, zmajcek trijebi crve I ostala govna 
ti tu dodes ko uhljeb  :D 
a ja kao prvi uhljebski skafander
enivej, fino se isuncaj, nakupi d vitamina, istocaj noge I uzivaj
ko je vidio ista radit preko ljeta, jel tako 
nemoj zaboravit suncane Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 1f453 ,moze te zaslijepit sunce pa da odes u Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 1f6b9   Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 1f6be

ah da, obuci neki  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 1f459 minimalac da moze  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 2600 svuda da te osunca jer to je stono kazu zdravo, a more I neki zgodan skafander da se zagleda u  ljepotu igre svjetla I sjene
I nemoj sad da  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 1f3ca do Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 1f30c smezurace ti se tabani
 jer nemoj zaboravit da ti nisi  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 1f41f 


eto Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 1f617 
a slusaj, niko se nije pametan rodio kako se kaze. Jedino ovi sto su stvoreni, ko recimo Gromovnik Iknar, pa je odma stvoren pametan. Mi ostali, manje sretni, moramo to ovako tezim putem, putem tih puzli, mozgica i toga. Zato se ja ni ne sekiram previse ako fulam (nadam se ne cijeli) futbal, neg ispravim po potrebi! A sta se tu moze, takav je zivot... cheers

Tako da sto se puzli tice evo dopao me novi komad puzle. Evo, dosla mi vizija nekog americkog grada, tamo gdje su poznati i slavni, Ja mislim da je to bio los angeles. Razrusio ga ogroman tsunami. Ali oni najbogatiji i najpokvareniji su se spasili jer su bili upozoreni pa su pobjegli u svoja privatna sklonista koja su napravili od javnog novca koji je bio namjenjen inace za poboljsanje javne infrastrukture. To mi poznata nesto prica, ko da ju bandic pricao, sta ja znam mozda ima l1bovaca i l2bovaca, i lNbovaca i tamo negdi pa eto rade ono sto najbolje znaju valjda.  cheers Eto ne bi mi palo na pamet pisat o tome jerbo nikad neznas sa tim nekim vizijama jel u pitanju nesto metaforicko ili predskazuje neki stvarni dogadjaj (imadoh oba slucaja tak da nikad neznas s time), ali nedavno bila neka serija potresa tamo negdi i neki nasin avion malo ciribimbio san andreas brazdu.

https://signatureprofits.com/2019/07/31/what-is-nasa-hiding-mysterious-plane-scanning-san-andreas-fault-sparks-panic-over-big-one/

Tak da, ak imas koga poznatoga tudi negdi, mozda ne bi bilo zgorega reci im da odu malo negdje na godisnji, sto dalje to bolje (samo ne na novi zeland, to luciferova prcija, to bi bilo nesto kao preseljenje iz zla u gore... lol! ). Ziher je ziher, ja da zivim tam, bi osla na godisnji. Ziher je ziher. Jer ako nije bila metaforicka vizija, imam dojam da bi se moglo desit vrlo skoro, unutar mjesec dana. Puno se toga desava nezgodnoga, a ekipa se prepucava mocima. Ovo nije vizija bila od Tamnog & Gnjevnog (on se uvijek predstavi, i tako, nemozes neznat da je to on). Ako bu sta, neko drugi ce to napravit. Evo ako cemo se kladit, ja stavljam lovu na Godzillu, znam da mu luciferijanci dopizdili toliko da je on bio to sve spreman spizdit vec odavno. Dakle jos dok je bilo crveno svjetlo na spizdjivanje, a  kamoli sad dok je zeleno. A nist, drzim velikom gusteru fige sto god da uradi, ja jako volim velike gustere i male gustere i sve ostale gustere i  zmajceke i tako to... lol!

Inace neznam bas dal je uhljeb dobra rijec. Ja ne mogu ovo trijebljenje crvi i potezanje vode, nemam ja kapaciteta za soru (tucu, dakle, ne tvoju ljubav da ne bi bilo zabune  lol! ), ja sam ti vise za ovakve operacije ak trebas maznut nekakvo svemirsko prometalo ili prenjeti neku poruku i tako, ako ti treba dakle dobar cirkus, tako nekako. A svako ima neke svoje talente valjda... lol!

I na zalost, moram priznat da te ne poslusah u svezi duzine tocavanja u moru. Smezurani tabani, smezurani prsti na rukama, na nogama, sve sto se dalo smezurat se smezuralo. Jest da nisam riba al napravila sam najbolji pokusaj sto sam mogla da se tome priblizim. Mozda ne pametno, ali bilo super, stas drugo na 40 radit nego se tocavat i glumit ribu, i jesti sladolede i tako. Bilo kratko, ali slatko!
Eto pusa... Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 1f619
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by prckov 18/8/2019, 11:22

Eto vidis, ti se kratko i slatko iskupala a evo mene baš u kafiću na hvaru glumim turistu. Samo mi fale one suncane naocale. Srecom nije vruce inace bi se moro lomit po plazi i toćat. Btw konobarici je ispalo pola guze pa me dekocentrira, tako ako pođem pisat besmislice da znaš da je ona kriva.
Sto se tiče LA grubo je reć al tamo nema ni 5% normalnih ljudi, pa ako dođe jedan nenormalan tsunami taman je stigo među svoje, štono kažu dobro će se uklopit u situaciju.
Eto kapetanice, nabadam jednim prstom ko kokoš po ovom mobu pa ne mogu dugo a i konobarica i to sve pa se cujemo poslije.
Pusa  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 1f617

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by Guest 18/8/2019, 18:51

prckov wrote:Eto vidis, ti se kratko i slatko iskupala a evo mene baš u kafiću na hvaru glumim turistu. Samo mi fale one suncane naocale. Srecom nije vruce inace bi se moro lomit po plazi i toćat. Btw konobarici je ispalo pola guze pa me dekocentrira, tako ako pođem pisat besmislice da znaš da je ona kriva.
Sto se tiče LA grubo je reć al tamo nema ni 5% normalnih ljudi, pa ako dođe jedan nenormalan tsunami taman je stigo među svoje, štono kažu dobro će se uklopit u situaciju.
Eto kapetanice, nabadam jednim prstom ko kokoš po ovom mobu pa ne mogu dugo a i konobarica i to sve pa se cujemo poslije.
Pusa  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 1f617
A ti ko da nikad nisi vidio zensku guzicu, pa kako ti na plazi uopce mozes funkcionirat, tamo toga ima na lopate?  lol!

A znaci malo si turisticki dosao u ljepu nam nasu a ne njihovu. Hvar je zgodno mjesto ako nisi u spici i nema guzve, a ako imas kakvo zemaljsko prometalo, ima ti nekih 10 minuta voznje do jedne male marine koju koriste samo lokalci, a tamo malo jos kad produzis pjesice tako krasna plaza a jako malo ljudi, tako da ako te zenske guze previse dekoncentriraju, mos probat ici tamo... lol!

A ovima u LA i siroj okolici oko te tamo neke brazde, a ko im kriv sto su nenormalni pa im tsunami dodje ko dobar dan, jel tako!
Nista gustaj i uzivaj, ja jesam sigurno, a mozda uhvatim jos koji dan u 9tom mjesecu.
Pusa... Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 1f619  

:boss  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 1f368  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 1f368  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 1f31e
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by prckov 18/8/2019, 22:23

Ne razumijes ti to kapetanice, mislim nas muskarce. Vama zenskim je ljubavni roman ono sto je nama zenska guza. Kako je svaki ljubavni roman nijansu drugaciji i ima svoju pricu tako je i nama svaka zenska guza druga i duga prica. A usudio bi se rec da su nase price iako jednostavnije oslobodene opasnosti da budu sund  :D
Dobro, ja malo pretjerujem ali vec ces ti to skuzit izmedu redova. Sto se plaza tice obiso sam par njih, i da, imam i prometalo, jedno ja a drugo kcerka, u nje fency u mene kanta sto sam prosle godine prodo susjedu ovdje na hvaru, pa sad platio da vozim 2 mjeseca. Biram plaze di nema puno ako ikako ljudi, tako da me one "price" ne dekocentriraju dok transcendentiram. Ne znam di ti je ta o kojoj govoris, mozda sam tu vec bio. Uglavnom drago mi je da si tu i nadam se da je kod tebe sve ok.
Pusa  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 1f617

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by Guest 19/8/2019, 18:06

prckov wrote:Ne razumijes ti to kapetanice, mislim nas muskarce. Vama zenskim je ljubavni roman ono sto je nama zenska guza. Kako je svaki ljubavni roman nijansu drugaciji i ima svoju pricu tako je i nama svaka zenska guza druga i duga prica. A usudio bi se rec da su nase price iako jednostavnije oslobodene opasnosti da budu sund  :D
Dobro, ja malo pretjerujem ali vec ces ti to skuzit izmedu redova. Sto se plaza tice obiso sam par njih, i da, imam i prometalo, jedno ja a drugo kcerka, u nje fency u mene kanta sto sam prosle godine prodo susjedu ovdje na hvaru, pa sad platio da vozim 2 mjeseca. Biram plaze di nema puno ako ikako ljudi, tako da me one "price" ne dekocentriraju dok transcendentiram. Ne znam di ti je ta o kojoj govoris, mozda sam tu vec bio. Uglavnom drago mi je da si tu i nadam se da je kod tebe sve ok.
Pusa  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 1f617
Ma to ti tamo di je hotel sirena. Ja sam bila tamo prije nekih 7 godina +/- . Tada taj hotel bio jos ono komuno-komuno stil, sa parizerom i komadom kruha za dorucak, a prevoz taksi 15 EUR do grada, pa nije bilo nigdje nikoga, kako to kako to... Sad se mozda to promijenilo obnovilo i tako, ali kad sam ja bila, tamo u sred spice bilo jako malo ljudi i nije bilo onih ruznjikavih plasticnih lezaljki nigdje na vidiku. A kad malo tamo dalje produzis, prekrasne stijene, koje cak imaju dobar prilaz u more pa bilo super. Sad mozda drugacije tamo, neznam, ako su se toga dohvatili ovi sa plastikom u glavi vjerojatno i to sve postalo jedna velika plasticnjaca. A sta ces, tako ti je to kad valjda bivsi radnici jugoplastike  postali glavni baje, pa svudi moraju nasrat plastiku. Jednom kad plastika udje u glavu, nemres to vise istjerat nikako, ili jako tesko pa te dodje na isto... confused

Inace, kad malo bolje razmislim, znas mozda ipak nije Godzilla poslao onu viziju nego Zmajcek. Sve nesto kontam, Godzilla ima djecicu koju mora stitit, a nijedan od tih velikih, ako nije crv naravno, nece riskirat da mu ozljede djecicu, makar ga skakljalo strasno da natambura zasluznog. Zapravo jedini od velikih tog tipa koji je potpuno slobodan radit cirkuse je Zmajcek. S druge strane, moras nekako probudit taj neki supervulkan, a kad budis supervulkane onda se zemlja, dakle, trese. Tako da bi mogao nastradat cijeli taj potez tamo, od los angelesa do san francisca. Ovi ameri opiceni, pa izgradili ogromne gradove oko te brazde. San francisko direkt sjedi na njoj, nemres belivit. Bice mislili da glavni crv moze to drzat pod kontrolom, pa ce ta hipoteza izgleda biti malkice testirana. Bit cemo zivi pa cemo vidjet, el tako! cheers

Nista, uzivaj i pusa... Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 1f619
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by Guest 19/8/2019, 18:13

evo i jedan prikladni jubox...



:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by Guest 19/8/2019, 18:36

evo jos jedan prikladni jubox...



                                                                                                                                                                                   "China White"

Sometimes it seems the good times
Never will return
A lot has changed, babe
'Cause evil rules the world

You said you're looking for a place
Where there's no hate
Oh, babe, it really makes no sense
To escape

How long will it take
To make the world a flaming star
How long will it take
Till they stop their senseless wars
How long will it take
Till everybody will understand
That we need to fill our hearts with love again

The only future we've got
Exists right now
Let's take the time, babe
As long as the world is turning 'round

How long will it take
To make the earth a fireball
How long will it take
Till no more life exists at all
How long will it take
Till everybody will understand
That we need to fill our hearts with love again

It's up to you
To fight the evil in your mind
It's up to you
The more love you give, the more you'll find
The more love you give, the more you'll find

Don't make the world a flaming star
Stop, stop all these senseless wars
How long will it take
Till everybody will understand
That we need to fill our hearts with love again


flower
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by prckov 3/9/2019, 19:03

Guest wrote:
prckov wrote:Ne razumijes ti to kapetanice, mislim nas muskarce. Vama zenskim je ljubavni roman ono sto je nama zenska guza. Kako je svaki ljubavni roman nijansu drugaciji i ima svoju pricu tako je i nama svaka zenska guza druga i duga prica. A usudio bi se rec da su nase price iako jednostavnije oslobodene opasnosti da budu sund  :D
Dobro, ja malo pretjerujem ali vec ces ti to skuzit izmedu redova. Sto se plaza tice obiso sam par njih, i da, imam i prometalo, jedno ja a drugo kcerka, u nje fency u mene kanta sto sam prosle godine prodo susjedu ovdje na hvaru, pa sad platio da vozim 2 mjeseca. Biram plaze di nema puno ako ikako ljudi, tako da me one "price" ne dekocentriraju dok transcendentiram. Ne znam di ti je ta o kojoj govoris, mozda sam tu vec bio. Uglavnom drago mi je da si tu i nadam se da je kod tebe sve ok.
Pusa  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 1f617
Ma to ti tamo di je hotel sirena. Ja sam bila tamo prije nekih 7 godina +/- . Tada taj hotel bio jos ono komuno-komuno stil, sa parizerom i komadom kruha za dorucak, a prevoz taksi 15 EUR do grada, pa nije bilo nigdje nikoga, kako to kako to... Sad se mozda to promijenilo obnovilo i tako, ali kad sam ja bila, tamo u sred spice bilo jako malo ljudi i nije bilo onih ruznjikavih plasticnih lezaljki nigdje na vidiku. A kad malo tamo dalje produzis, prekrasne stijene, koje cak imaju dobar prilaz u more pa bilo super. Sad mozda drugacije tamo, neznam, ako su se toga dohvatili ovi sa plastikom u glavi vjerojatno i to sve postalo jedna velika plasticnjaca. A sta ces, tako ti je to kad valjda bivsi radnici jugoplastike  postali glavni baje, pa svudi moraju nasrat plastiku. Jednom kad plastika udje u glavu, nemres to vise istjerat nikako, ili jako tesko pa te dodje na isto... confused

Inace, kad malo bolje razmislim, znas mozda ipak nije Godzilla poslao onu viziju nego Zmajcek. Sve nesto kontam, Godzilla ima djecicu koju mora stitit, a nijedan od tih velikih, ako nije crv naravno, nece riskirat da mu ozljede djecicu, makar ga skakljalo strasno da natambura zasluznog. Zapravo jedini od velikih tog tipa koji je potpuno slobodan radit cirkuse je Zmajcek. S druge strane, moras nekako probudit taj neki supervulkan, a kad budis supervulkane onda se zemlja, dakle, trese. Tako da bi mogao nastradat cijeli taj potez tamo, od los angelesa do san francisca. Ovi ameri opiceni, pa izgradili ogromne gradove oko te brazde. San francisko direkt sjedi na njoj, nemres belivit. Bice mislili da glavni crv moze to drzat pod kontrolom, pa ce ta hipoteza izgleda biti malkice testirana. Bit cemo zivi pa cemo vidjet, el tako! cheers

Nista, uzivaj i pusa... Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 1f619
Nisam otiso na tu plazu, uglavnom smo isli na mjesta koja se djeci sviđaju i koja oni odaberu. Mozda drugi put, sad svakako uskoro idem nazad.
A ameri ko ameri, potrcali gradit di im je lijepo, a mozda i slađe spavaju kad ljulja, ko ce ga znat. Uglavnom pratimo da vidimo ima li syo od te vizije
Pusa  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 1f617
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum