Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Page 14 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by crvenkasti on 9/6/2019, 19:09

U, jebote, opet sam se napio ko svinja!
crvenkasti
crvenkasti

Male
2014-04-17

Back to top Go down

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 Empty Re: Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu

Post by Yehudim on 9/6/2019, 19:11

@crvenkasti wrote:U, jebote, opet sam se napio ko svinja!

I ja  :rasta

2018-03-06

Back to top Go down

Post by crvenkasti on 9/6/2019, 19:13

Misli su mi čiste ko ametist.
Najvispreniji sam kad si malo popijem.
crvenkasti
crvenkasti

Male
2014-04-17

Back to top Go down

Post by Leteca Pegla on 9/6/2019, 19:14

@crvenkasti wrote:U, jebote, opet sam se napio ko svinja!
dokle god nije svinja sa krilima koja leti u redu si... lol!
Leteca Pegla
Leteca Pegla

2018-07-25

Back to top Go down

Post by crvenkasti on 9/6/2019, 19:25

Kim Kardashian ima veliku guzicu kao i moja žena.
crvenkasti
crvenkasti

Male
2014-04-17

Back to top Go down

Post by crvenkasti on 9/6/2019, 19:27

Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 2Q==
crvenkasti
crvenkasti

Male
2014-04-17

Back to top Go down

Post by Leteca Pegla on 9/6/2019, 21:24

ma Kardasijanci su super, sta god ostatak planete mislilo o njima, toliko su smijesni zapravo, i oni & reakcije na njih, da ih ne mozes ne lajkat... lol!
Cak i to prezime, ko da su neka rasa vanzemaljaca... Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 1f602
Leteca Pegla
Leteca Pegla

2018-07-25

Back to top Go down

Post by AlfaOmega on 9/6/2019, 21:52

Kad prdne u vriću brašna, ne ostane ni za uštipaka, jbt

2015-09-11

Back to top Go down

Post by prckov on 11/6/2019, 15:55

dakle ne znamo za sad ko je na nasoj strani osim sto lavove I iknarove ne smijemo dirat 
sto bi se reklo - stvari su komplicirane 
a kako I ne bi bile, kontam tesko je nama iz perspective onih koji pretpostavljaju stvari bez dovoljno informacija sve sa sigurnoscu znat
tako ja kontam
pogotovo stvari koje nam nisu nikad bile ni dostupne, 
mislim ostaje nam samo da se ravnamo po nome sto vidimo I na osnovu onoga sto znamo ili sto povrsno znamo, formirat nekakve stavove
tu je problem sto mozemo pogrijesit pa zato mislim - kad promislim, da je bolje cekat njihovu akciju pa na osnovu te akcije formirat nasu reakciju
doduse sigurno ima I onih za koje nema dileme di pripadaju u toj govnavoj hijerarhiji, njih mozemo odma pripucavat, 
a I sama kazes da se tu ne zna ko pije a ko placa, tako da da je za nas (sad za sad) bolje da budemo medu onima koji piju a ne placaju, a oni koji placaju nek plate 
a tamni su pretpostavljam definirani samim nazivom, tak da imam nekakv uvid ko su, ali eto zakeram jer moram nesto pisat, a I volim kad puzic izade iz kucice :D  
velis da su tamni pod kontrolom crva a ti isti crvi hoce pobjec tim brodom jer se tamni vratio, to mi malo nema logike - " svemirski brod ti je izgradjen na zemlji pod komandom crva burzuma iz pentagona.  oni su to napravili zato da brisnu sa zemlje jer se vratio Tamni,"
eto, kako cu ja sad znat ko je tamni ako je pod kontrolom crva a onda crvi bjeze od njega, kuzis
ko je na toj hijerarhiji moci mocniji
I di je brod, jesi li opalila jednu fotku tog broda sa tim kineskim mobitelom
da malo naparim oci  :D
prckov
prckov

2014-04-19

Back to top Go down

Post by Leteca Pegla on 14/6/2019, 13:57

Ma, zato mi se i ne zuri nikamo. Ja imam vremna na pretek, crvi bas i nemaju. A sto se tice placanja, ocito crvi odlucili placat, vidis da su mi i svemirski brod velikodusno izgradili i prepustili, nemogu se bunit... lol!

A tamne nazivam tamnima zato sto sire tamu i tama ih prati. Ili bar neki spektar svjetla koje nase oko ne moze vidjeti, iako ima i prave prozdiruce tame tamo isto (ovi crvi na primjer). Iako mislim da to sa tamom mogu samo ovi veliki ili bar veci, sitna boranija stono bi se reklo mislim da ne moze to radit, eto zato ja njih zovem tamni.  cheers

Inace znas, Zmajcek je jedan od velikih. Dugo mi nije bilo jasno gdje da ga smjestim, jer od svih tih velikih koje sam vidjela on je izgledao najstrasnije a opet me njega nije bilo nimalo strah. Dakle ko golemi skeletalni dinosaur ti on izgleda, onako nesto ko Godzilla sam ne takva glava nego je glava od zmaja. To jest lubanja valjda. I kosti su bile srebrne i cijeli je odzvanjao od zivota i svjetla. Takodjer on je jedan od velikih kojeg tama nije pratila, iako neznam, mozda i on to isto moze nisam ga pitala. Dakle Zmajcek je jedna velika kontradikcija. Iako mozda ne cudi, jer zeleni zmajceki su zmajceki dana, a kako je to njegova zivotinja znak onda je i nekako logicno da je on takav. Malo ga je tesko smjestiti, al to je Zmajcek. I zans, od tih velikih koje sam vidjela jedino Godzilla i Zmajcek rade ono sa gradom. Oni veliki ko neboder i onda se setaju gradom takvi. Sad ne znam ko je tu od koga pokupio tu foru, ali kako sam ja ipak jako bliska sa Zmajcekom onda evo glasam za njega... lol!

Inace kad smo vec kod toga, dakle ocito crvi & ucrvana ekipa mene odlucili ignorirat. Tako da mozda Zmajceku kazem da ode malo radit cirkusa. Evo bas sada neki cirkusi sa Iranom, potapanje tankera ovo ono, evo idealno malo za Zmajceka da malo ode tamo i napravi djumbusa. Mozda im to malo privuce pozornost ili nesto da ne bude dosadno previse?... cheers Takodjer ako ja neznam ko je tko, Zmajcek zna. Imam dojam da je ta ucrvana ekipa luciferijana njemu nesto gadno napravila davno. I ne samo njemu nego, jos gore, i djecici kojoj je on bio zastitnik. Tako da ako nista drugo, on zna jako dobro ko je kriv i ko ima racuna za platit, pa neka malo pocme raditi Godzilla style okolo. Meni to jako zabavno kad se on seta gradom onako velik, pa eto, neka malo Zmajceka, mozda bi bilo vrijeme da ga neka ekipa poblize upozna, a neka ekipa, zasluzna dakako, usere u gace. lol! 

Eto, Zmajcek se vratio,  interesantno, jaci je od ucrvane velike zmije & crvi i kukci mu ne mogu nista tako da ce biti interesantno vidjeti kako ce ucrvana ekipa obozavatelja smrti se snalazit sa njim. Tako da eto, bumo vidili, ja u svakom slucaju bum isla malo na more. Ono kupanje suncanje i to, a ucrvana ekipa, osim sto imaju problema jer su sami sebi problem, eto im i Zmajceka malo u pricu. lol!

Pusa  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 1f619
Leteca Pegla
Leteca Pegla

2018-07-25

Back to top Go down

Post by prckov on 16/6/2019, 16:05

znaci ti to sve u hodu smjestas
ova kockica ovdje ona ondje
ko puzzle 
ni tebi nije jos sva "slika" kompletirana nego kako koji dio stigne tako ga uklapas 
kakve su onda moje sanse s obzirom da ne citam misli
mislim sad za sad ne citam misli, al mere se svasta desit ubuduce  :D 
uglavnom stono ti kazes ako neko ne zna ima ko zna, a to je zmajcek
I tako dok ti na moru noge tocas, zmajcek trijebi crve I ostala govna 
ti tu dodes ko uhljeb  :D 
a ja kao prvi uhljebski skafander
enivej, fino se isuncaj, nakupi d vitamina, istocaj noge I uzivaj
ko je vidio ista radit preko ljeta, jel tako 
nemoj zaboravit suncane Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 1f453 ,moze te zaslijepit sunce pa da odes u Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 1f6b9   Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 1f6be

ah da, obuci neki  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 1f459 minimalac da moze  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 2600 svuda da te osunca jer to je stono kazu zdravo, a more I neki zgodan skafander da se zagleda u  ljepotu igre svjetla I sjene
I nemoj sad da  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 1f3ca do Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 1f30c smezurace ti se tabani
 jer nemoj zaboravit da ti nisi  Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 1f41f 

eto Venezuela - ljude likvidiraju na ulici pa im skidaju -robu - Page 14 1f617 
prckov
prckov

2014-04-19

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 14 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Back to top