ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Vrginmostu Srbi skidaju šahovnice sa registarcija-Policija ne reagira

Go down

U Vrginmostu Srbi skidaju šahovnice sa registarcija-Policija ne reagira Empty U Vrginmostu Srbi skidaju šahovnice sa registarcija-Policija ne reagira

Post by jastreb Mon 31 Oct - 16:30

http://www.hop.com.hr/2016/10/31/vrginmost-srbi-trgaju-hrvatski-grb-sa-registracije-vozila-lokalna-policija-ne-reagira/
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

U Vrginmostu Srbi skidaju šahovnice sa registarcija-Policija ne reagira Empty Re: U Vrginmostu Srbi skidaju šahovnice sa registarcija-Policija ne reagira

Post by jastreb Mon 31 Oct - 16:31

HOP? Ne znam koliko ovome vjerovati. Nedavno sam bio u Vrginmostu i nisam primijetio da na reg.tablicama nedostaju šahovnice.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

U Vrginmostu Srbi skidaju šahovnice sa registarcija-Policija ne reagira Empty Re: U Vrginmostu Srbi skidaju šahovnice sa registarcija-Policija ne reagira

Post by crvenkasti Mon 31 Oct - 16:33

Jedna traktorijada Srbima očito nije bila dovoljna.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

U Vrginmostu Srbi skidaju šahovnice sa registarcija-Policija ne reagira Empty Re: U Vrginmostu Srbi skidaju šahovnice sa registarcija-Policija ne reagira

Post by dzango Mon 31 Oct - 16:34

Gde bre nađeš ove idiotske tekstove?

_________________
U Vrginmostu Srbi skidaju šahovnice sa registarcija-Policija ne reagira Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

U Vrginmostu Srbi skidaju šahovnice sa registarcija-Policija ne reagira Empty Re: U Vrginmostu Srbi skidaju šahovnice sa registarcija-Policija ne reagira

Post by jastreb Mon 31 Oct - 16:34

http://www.hop.com.hr/2016/10/31/srpska-ofenziva-pupovac-uz-plenkovica-rtl-pronasao-valterapernar-govori-srpsko-hrvatski/

Ma kud sam išao stavljeti ovu temu???

Čim sam vidio HOP postalo mi je sumnjivo.

Ovdje pak Pernara proglašavaju suradnikom ruskih i srpskih tajnih službi i zagovornika rusifikacije Hrvatske.

Očito neko pravaško trabunjanje.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

U Vrginmostu Srbi skidaju šahovnice sa registarcija-Policija ne reagira Empty Re: U Vrginmostu Srbi skidaju šahovnice sa registarcija-Policija ne reagira

Post by jastreb Mon 31 Oct - 16:35

dzango wrote:Gde bre nađeš ove idiotske tekstove?
Kod jednog ustašoida koji to objavljuje na fejsu.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

U Vrginmostu Srbi skidaju šahovnice sa registarcija-Policija ne reagira Empty Re: U Vrginmostu Srbi skidaju šahovnice sa registarcija-Policija ne reagira

Post by vuksadinare Mon 31 Oct - 16:39

jastreb wrote:HOP? Ne znam koliko ovome vjerovati. Nedavno sam bio u Vrginmostu i nisam primijetio da na reg.tablicama nedostaju šahovnice.
jesi ti kad doma?..kak si stalno na zidicu ili pijes pivo ispred ducana kad si jucer bio u vrginmostu..danas u kladusi...sutra u zrenjaninu....jos i radis u fusu...sto si ti superman?... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

U Vrginmostu Srbi skidaju šahovnice sa registarcija-Policija ne reagira Empty Re: U Vrginmostu Srbi skidaju šahovnice sa registarcija-Policija ne reagira

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum