ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by RayMabus 10/4/2019, 18:27

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Turizam koji traje 100 dana je kurac na biciklu. Sad fino 30 eura apartman ako i toliko ( osim ovih šta su vila s bazenom ) pa kome se isplati iznajmljivat će a kome ne neće ....i onda će ti svu zaradu odnit političari novim nametima pa će porast broj ljudi koji glasaju za MOST i ŽZ.
Od turizma ima zarada

Država i općina

Ugostitelji

Iznajmljivaći

Građevinski sektor

- Primarni sektor (poljoprivreda, vinarstvo)
- Sutni obrti
- Sezonski radnici

Turizam nam je najjača grana privrede...a naravno da je manje više bilo koji apartman za 30 jeftinoća teška.
Pa to će ti 30 eura doć i bit će sritan ako i za toliko iznajmiš ( osim ako nije vila s bazenom al oni su imali veća ulaganja pa ni njima neodgovara pad cijena jer će i njima past samo ne na 30 eura nego šta ja znam 40€ ).

Zadar , Makarska , Split....to ti je teška apartmanizacija.

Nema šanse da ti tu cijena bude veća od 30 eura.


https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/597959/pogledajte-simulaciju-ovako-ce-izgledati-39split-539-kvart-na-pola-milijuna-kvadrata-izmeu-skvera-i-brda-koji-ce-zadovoljiti-sve-zahtjeve-modernog-urbanog-zivljenja

RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by RayMabus 10/4/2019, 18:33

Tko tebe šta pita ? Dok je god iznad 30 eura ljudima se isplati gradit zgrade jer kontaju kupit ću stan pa ču ga liti iznajmljivat da oplatin kredit.

Sad če tebe netko pita šta tebi paše ? Boli kurac koga za tebe i šta bi ti da ostane 50 eura nočenje.

Samo lipo zgradice i Bog te veslija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by aben 10/4/2019, 18:36

30 eurov po glovi je odlična cijena

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by RayMabus 10/4/2019, 18:44

aben wrote:30 eurov po glovi je odlična cijena
Po apartmanu

Normalno da ovima ka šta je ovaj :

https://www.njuskalo.hr/privatni-smjestaj/duce-apartman-omis-iznajmljivanje-oglas-19089199

...to ne paše , 80 kvadrata , tri sobe , 50 metara od mora , šest osoba , 75 - 85 eura.

U biti pajdo iznajmljuje ovo z 40 eura pošto od ovakvog stana netko napravi dva od 40-ak kvadrata.

Jel skup ? Pa eto tržište će odredit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by AssadNaPodmornici 10/4/2019, 18:56

RayMabus wrote:
aben wrote:30 eurov po glovi je odlična cijena
Po apartmanu

Normalno da ovima ka šta je ovaj :

https://www.njuskalo.hr/privatni-smjestaj/duce-apartman-omis-iznajmljivanje-oglas-19089199

...to ne paše , 80 kvadrata , tri sobe , 50 metara od mora , šest osoba , 75 - 85 eura.

U biti pajdo iznajmljuje ovo z 40 eura pošto od ovakvog stana netko napravi dva od 40-ak kvadrata.

Jel skup ? Pa eto tržište će odredit.
80€ 6osoba, po glavi manje od 15€ .. vrh
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21028
2018-06-14


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by RayMabus 10/4/2019, 19:06

AssadNaPodmornici wrote:
RayMabus wrote:
aben wrote:30 eurov po glovi je odlična cijena
Po apartmanu

Normalno da ovima ka šta je ovaj :

https://www.njuskalo.hr/privatni-smjestaj/duce-apartman-omis-iznajmljivanje-oglas-19089199

...to ne paše , 80 kvadrata , tri sobe , 50 metara od mora , šest osoba , 75 - 85 eura.

U biti pajdo iznajmljuje ovo z 40 eura pošto od ovakvog stana netko napravi dva od 40-ak kvadrata.

Jel skup ? Pa eto tržište će odredit.
80€ 6osoba, po glavi manje od 15€ .. vrh
E pa to ti je 30 eura apartman jednosoban ili dvosoban ( dica tu spavaju ).

To ti je to. On iznajmi kat kuće., dođe njih šest i jebe ga se.

Momak + cura ili muž + žena i dvoje dice to ti je 30 do 40 eura apartman.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by epikur37 10/4/2019, 19:18

aben wrote:30 eurov po glovi je odlična cijena

Tako nekako.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by RayMabus 10/4/2019, 19:23

epikur37 wrote:
aben wrote:30 eurov po glovi je odlična cijena

Tako nekako.
Nije to po glavi. To ti je garsonjera ili jednosoban stan. Ono momak i cura garsonjera. To meni mater liti iznajmljuje pošto ima svoju garsonjeru tri kilometra od mene. Živi san ja jedno vrime tu al mi dopizdilo pa nju potira tamo a sebe u kući. Fino razvućeš kauč , ima balkon , mala kuhinja , wc , sve , šta će ti više.

Vamo 500 metara od kuće iman još dva stana , sto kvadrata , ovi veći di mi stari prispava je ogroman , ima 55 kvadrata , balkon i parking ispod.

Ima dnevni boravak , moš igrat nogomet.

To kad se oženin onda ću tu živit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by RayMabus 10/4/2019, 19:28

To se ništa ne isplati zajebavati s time. Oženiš neku koja ima dobar posal, jake veze , daš još stan pa nek plaća režije i jebe te se.

Dogoviš se. Daš joj stan i ona plaća režije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by RayMabus 10/4/2019, 19:30

Meni se ne radi ništa. Samo ležat , kava , internet i nešto pojist. Eto plati režije i boli me kurac. Najbolje da ću ti ja još to plaćat.

To se tako radi. Mora neke koristi bit od te ženske.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by Guest 10/4/2019, 20:08

apartman je sranje..treba jos i kuhati..ako su oko tebe konfekcijski restorani,mosh se jebati...a ako su u kotelima restorani mizerni,onda propao odmor..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by RayMabus 10/4/2019, 20:26

pismejker wrote:apartman je sranje..treba jos i kuhati..ako su oko tebe konfekcijski restorani,mosh se jebati...a ako su u kotelima restorani mizerni,onda propao odmor..
Neisplati se ništa ako ti moraš cili život radit za to nešto ; dica , krediti , žene , režije , nameti....to ti se ništa neisplati , bolje ti je ležat ovako ko i ja doma i boli te kurac za sve živo.

Kad ti triba love odeš radit pa radiš dok ti paše a kad više nepaše digneš sidro i vratiš se u pećinu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by veber 10/4/2019, 20:30

pismejker wrote:apartman je sranje..treba jos i kuhati..ako su oko tebe konfekcijski restorani,mosh se jebati...a ako su u kotelima restorani mizerni,onda propao odmor..
zašto bi apartman bio sranje?
dogovoriš da ti dovezu klopu.

s druge strane ako noćiš u hotelu imaš obroke, što fali? naravno da u hotelu od 30€/noć nemreš očekivat ne znam kakvu kuhinju. u hotelu od 100 pa gore imaš sve. znači stvar je u cijeni i kupcu. koliko si platio toliko si dobio.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by RayMabus 10/4/2019, 20:34

Nit jedna nekretnina nije sranje ako nemoraš rintat za nju cili život ili par desetljeća. Kod mene je bilo ključ u ruke. Zemlja tj parcela za stanove. Nema nikakvih kredita i ti priča.

Ova se zadužila za taj apartman i sad joj je 30 eura malo. E. A tko te jebe. Žali se Plenkovicu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by RayMabus 10/4/2019, 20:37

To su ti isto ko i oni auto na kredit. Kao on/ona ima auto samo svaki misec rata kredita. Tako i ovi za te stanove. Liti ih iznajme a ostatak godine žive u njima. E sad nema zarade. A triba platit kredu. E to ti je to i onda je njoj normalno 30 eura malo.

Meni nije malo. To je taman kako triba bit. Apartmančič garsonjera 30 eura a ako ima sobu za dicu onda moš 40 eura....a ako nema turista onda i to spustiš na 30 eura i ispod toga se ne ide.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by RayMabus 10/4/2019, 20:42

Ja iman stariju gospođu u ovon manjen stanu , 1200 kuna misečno cilu godinu. Šta će meni to 100 dana pa traži vataj a dođe mi na isto i neman nikakvih problema , žena početkon miseca to uredno plati a stan održava jer je starija gospođa. Dobro njoj dobro meni. A ne trčat tu za turistima za kunu više.

Pa u Sarajevu je kvadrat 1500 eura i šta sad misliš da će to sad ode oko Splita bit nemoguća misija radit zgrade dok ima kupaca....a ima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by RayMabus 10/4/2019, 20:45

Tako su dizali i one kredite u francima. Onda na kraju kriva država. Krivi svi. I onda kenjkaj da in se posuši.

A zinila guzica više nego šta more progutat.

Tako i ova. Kuke lele 30 eura , tko će otplaćivat kredit idući dvajst godina.

A jebi gospu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by epikur37 10/4/2019, 20:46

30 eura je malo, kod mene je obicna soba 50-60
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by RayMabus 10/4/2019, 20:49

epikur37 wrote:30 eura je malo, kod mene je obicna soba 50-60
Ma da. A vidi ode soba :

https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/542613/sansa-za-podstanare-na-kili-kod-pos-ovih-zgrada-gradi-se-90-novih-stanova-cijena-vec-od-1700-eura-po-kvadratu

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 5 9761525
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by veber 10/4/2019, 20:50

longi sereš ko grlica. zemlja nije tvoja već od tvojih predaka.

drugo kaj se auta tiče kod nas je bolest imat mercedes pa ekipa jede paštetu kako bi mercedes bio u garaži.

ovdje u njemačkoj je sistem malo drugačiji, malčice skuplji nego da ga kupim za keš, ali ja u biti iznajmljujem auto. slijedeći mjesec nemam 900€ za ratu, vratim auto. u gubitku sam 900€. autokuća se mora pobrinuti dalje za vozilo.

nakon 5 godina ili 3 mogu ga otkupit, ali to je bezveze kada mogu opet uzet novi.

mada se bavim mišlju nakon godinu dana ga otkupi i prodat u hrvatskoj.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by RayMabus 10/4/2019, 20:52

Ne sren ja ništa : Makarska , Split i Zadar , to ti je apartmanizacija koja se neće zaustavit sve dok je noćenje iznad 30 eura.

To ti je tako. To ja znam odavno a sad van je to počelo da padaju cijene.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 5 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum