ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by Hektorović 10/4/2019, 14:22

epikur37 wrote:Pa šta onda pizdiš da ništa ne valja da bosanci, hdz, vlaji...čkomi i radi.

ako hoćeš dođi kod nas u hdz kad ti je već tako dobro.

Yoda je iz Imotskog, imao bi šanse napredovat u partiji

Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by AssadNaPodmornici 10/4/2019, 14:26

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:Pa šta onda pizdiš da ništa ne valja da bosanci, hdz, vlaji...čkomi i radi.

ako hoćeš dođi kod nas u hdz kad ti je već tako dobro.

Yoda je iz Imotskog, imao bi šanse napredovat u partiji
rekao sam zašto ne partija, jer partija mi može omogućiiti možda 5000-6000 za par godina 7000kn, (koliko je to godišnje max do 11-12 000€ ) neka pozicija. a to mi je malo.. toliko se može zaraditi u 4 mjeseca ljeti , a ostatak godine laditi jaja .. a za tu jadnu lovu bi morao slaviti jadronkovića , slušati onoga Kotaraca, Žalac, i Obradovićku i ulizivati se takvim bosancima koji su gluplji i i ružniji i nesposobniji od mene i imaju 30 000 kn brutto mjesečno samo legano.

za veću poziciju gdje bi bio neznam direktor neke agencije, ili za početak zamjenik direktora, sigurno me neće uzeti, jer neman toliko jaku vezu u HDZu. plus moji imoćani začudo su svi u pirivatnom sektoru, .
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21028
2018-06-14


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by AssadNaPodmornici 10/4/2019, 14:27

prckov wrote:
AssadNaPodmornici wrote:nauči ti to .. svi na forumu govorite drugima a nitko da se nauči
meni ne treba
ako zatreba naucicu
Kazem ti covjek nikad nije radio a poljepio parvo dobro cijelu kuhinju
I pod I zidne plocice
netreba i meni, ako treba naučit ću, tak da mi nije jasno zašto svi uhvatili djeliti savjete "uči ljepiti pločice" a nitko od tih savjetnika niti to zna, ili ne žele djecu poslati da uče.. pa ok
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21028
2018-06-14


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by RayMabus 10/4/2019, 14:43

Yoda to se radi sa nekim majistorom na terenu , tako san ja naučija osnove. Nisan majistor al ono kome triba manoval da zna sam polipit pločice koje netriba kidat ( rizat ) to znam i tako ga ubrzan i zajedno napravimo duplo više posla.

Mislin znan i rizat samo šta ću ti onda potrošit puno zdravih pločica jer neman još ruku ka majistor.

Nije to ništa problem samo triba volja i praksa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by AssadNaPodmornici 10/4/2019, 14:50

čestitam,

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21028
2018-06-14


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by epikur37 10/4/2019, 14:51

AssadNaPodmornici wrote:
za veću poziciju gdje bi bio neznam direktor neke agencije, ili za početak zamjenik direktora, sigurno me neće uzeti,

I to ti je život, jeben te živote...a tamo neki bosanac iz hdz jest...
:D 


dajte yodi  još jedan mali s toplim :p
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by AssadNaPodmornici 10/4/2019, 14:54

epikur37 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
za veću poziciju gdje bi bio neznam direktor neke agencije, ili za početak zamjenik direktora, sigurno me neće uzeti,

I to ti je život, jeben te živote...a tamo neki bosanac iz hdz jest...
:D 


dajte yodi  još jedan mali s toplim :p
pa naravno
evo onaj Kotarac u Makarskoj.

Završio baltazar fakultet. da fakultet se zove baltazar. privatni fakultet baltazar. završia i odmah postao dikrektor 30 000kn brutto plaća. prvo radno iskustvo. ako mi HDz ne nudi zamjenika direktora, a pametniji sam i od žalac i od kotarca i culeja i đakića , onda nemamo o čemu pričati.
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21028
2018-06-14


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by RayMabus 10/4/2019, 14:57

Aj malo su vas digli apartmani , sad će cijene se fiksirati na 30 eura ako nije neka vila s bazenom a 90% toga nije. Kome se isplati iznajmivat će a kome ne ništa no prazan apartman je najveći gubitak.

Meni to stara nešto liti svoj i babin stan iznajmljuje pa tila nešto ove očeve pa je stari odjeba isto ka i ja. Nema ti tu budućnosti. To je sve kurac na biciklu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by epikur37 10/4/2019, 14:57

AssadNaPodmornici wrote:
epikur37 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
za veću poziciju gdje bi bio neznam direktor neke agencije, ili za početak zamjenik direktora, sigurno me neće uzeti,

I to ti je život, jeben te živote...a tamo neki bosanac iz hdz jest...
:D 


dajte yodi  još jedan mali s toplim :p
pa naravno
evo onaj Kotarac u Makarskoj.

Završio baltazar fakultet. da fakultet se zove baltazar. privatni fakultet baltazar. završia i odmah postao dikrektor 30 000kn brutto plaća. prvo radno iskustvo. ako mi HDz ne nudi zamjenika direktora, a pametniji sam i od žalac i od kotarca i culeja i đakića , onda nemamo o čemu pričati.

Život nije fer, jednostavno nije. To treba reći ovim iz HDZ-a...nekako su te trebali primijetiti, kao da namjerno izbjegavaju.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by RayMabus 10/4/2019, 15:01

Turizam koji traje 100 dana je kurac na biciklu. Sad fino 30 eura apartman ako i toliko ( osim ovih šta su vila s bazenom ) pa kome se isplati iznajmljivat će a kome ne neće ....i onda će ti svu zaradu odnit političari novim nametima pa će porast broj ljudi koji glasaju za MOST i ŽZ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by kaya 10/4/2019, 15:45

RayMabus wrote:Yoda to se radi sa nekim majistorom na terenu , tako san ja naučija osnove. Nisan majistor al ono kome triba manoval da zna sam polipit pločice koje netriba kidat ( rizat ) to znam i tako ga ubrzan i zajedno napravimo duplo više posla.

Mislin znan i rizat samo šta ću ti onda potrošit puno zdravih pločica jer neman još ruku ka majistor.

Nije to ništa problem samo triba volja i praksa.
Oli ti samo zenskima lipis plocice ili oces i muskima?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by Noor 10/4/2019, 15:50

AssadNaPodmornici wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Noor wrote:
ae, baš sam kod tebe u ST našla, jel na te misliš? :)

http://poubozic.com/keramicar_oblagac/
 
zva sam ovo, oni nude "papir"  za 1500kn, što je super, ali nemogu riješiti praksu, da bi riješili praksu trebalo bi skupiti grupu od 15ljudi, a to je nemoguće, jedina opcija je da te poslodavc uzme i obučava 2mjeseca, a poslodavce to ne interesira čak i da ti neplaća ništa. nakon toga ovi ti riješe papir koji vrijedi u cijeloj EU . 

eto ako koga zanima :D
znaci nema dovoljno interesa, rađe odose van konobarit i ribat zahode

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by RayMabus 10/4/2019, 15:54

kaya wrote:
RayMabus wrote:Yoda to se radi sa nekim majistorom na terenu , tako san ja naučija osnove. Nisan majistor al ono kome triba manoval da zna sam polipit pločice koje netriba kidat ( rizat ) to znam i tako ga ubrzan i zajedno napravimo duplo više posla.

Mislin znan i rizat samo šta ću ti onda potrošit puno zdravih pločica jer neman još ruku ka majistor.

Nije to ništa problem samo triba volja i praksa.
Oli ti samo zenskima lipis plocice ili oces i muskima?
Ne lipin ja ništa. Ležin doma i čekan da sve iseli.

Ja san ti iz onog vica kad pita radnik poslodavca Kolika je plaća ? Pa onda ovaj kaže : U početku manja a posli veća pa ti ja kažen : Dobro , doć ću ja posli.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by AssadNaPodmornici 10/4/2019, 15:56

Noor wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Noor wrote:
ae, baš sam kod tebe u ST našla, jel na te misliš? :)

http://poubozic.com/keramicar_oblagac/
 
zva sam ovo, oni nude "papir"  za 1500kn, što je super, ali nemogu riješiti praksu, da bi riješili praksu trebalo bi skupiti grupu od 15ljudi, a to je nemoguće, jedina opcija je da te poslodavc uzme i obučava 2mjeseca, a poslodavce to ne interesira čak i da ti neplaća ništa. nakon toga ovi ti riješe papir koji vrijedi u cijeloj EU . 

eto ako koga zanima :D
znaci nema dovoljno interesa, rađe odose van konobarit i ribat zahode
konobarenje je ljeti zarada minimalno 10k kunaa, a ide i do 30 000kn , .. prosjek 15 000 - 20 000kn tko ima 3-4godine staža i iskustva kao konobar da se može ubaciti za bolji restoran.

zahode ribaju ženske, a ženske nemogu stavljati pločice
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21028
2018-06-14


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by RayMabus 10/4/2019, 15:58

Ja ne radin po principu po kojen vi radite a to je trčanje za lovon , ja iman par staniva , meni to ne znači ništa jel dnevnica 300 kuna ili 150.

Ja san najeftiniji radnik koji postoji , donesi pive odvrni muziku i boli me kurac , a i ne radi mi se svaki dan šta ovima i paše jer nekad imaju posla a neka ne.

Ja samo čekam treći svijetski rat a ovo je đeparqc u međuvremenu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by RayMabus 10/4/2019, 16:05

RayMabus wrote:Turizam koji traje 100 dana je kurac na biciklu. Sad fino 30 eura apartman ako i toliko ( osim ovih šta su vila s bazenom ) pa kome se isplati iznajmljivat će a kome ne neće ....i onda će ti svu zaradu odnit političari novim nametima pa će porast broj ljudi koji glasaju za MOST i ŽZ.
Od turizma ima zarada

Država i općina

Ugostitelji

Iznajmljivaći

Građevinski sektor

Sad kad padne cijena iznajmljivanja doći će do sukoba iznajmljivaća i države / općine zbog velikih nameta

Koliki je rejting HDZ ?

28%

Ima dvi sezone do idućih izbora , bude to 24% rejting do tada.

Pa pa
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by Noor 10/4/2019, 16:13

AssadNaPodmornici wrote:
Noor wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Noor wrote:
ae, baš sam kod tebe u ST našla, jel na te misliš? :)

http://poubozic.com/keramicar_oblagac/
 
zva sam ovo, oni nude "papir"  za 1500kn, što je super, ali nemogu riješiti praksu, da bi riješili praksu trebalo bi skupiti grupu od 15ljudi, a to je nemoguće, jedina opcija je da te poslodavc uzme i obučava 2mjeseca, a poslodavce to ne interesira čak i da ti neplaća ništa. nakon toga ovi ti riješe papir koji vrijedi u cijeloj EU . 

eto ako koga zanima :D
znaci nema dovoljno interesa, rađe odose van konobarit i ribat zahode
konobarenje je ljeti zarada minimalno 10k kunaa, a ide i do 30 000kn , .. prosjek 15 000 - 20 000kn tko ima 3-4godine staža i iskustva kao konobar da se može ubaciti za bolji restoran.

zahode ribaju ženske, a ženske nemogu stavljati pločice
mogu bar fugirati king

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by RayMabus 10/4/2019, 16:17

Žene ne rade bauštelu , neće a i nekad triba nešto mištat da se ciment nestvrdne ( pod kad nalivaš ) i onda nema dvi tri ure stajanja nego mišalica , kariola i sići nosi na ruke i iskreni.

Za to moraš bit malo jači ovaka ka ja pa onda to radiš bez problema , malo ti ruke otpadnu al to se tako radi jer inače će stvrdnit beton a triba ga poravnat.

Nisu pločice samo pločice , triba pripremit površinu.

Ako nisi komad budale nemoš taj posal radit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by epikur37 10/4/2019, 16:23

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Turizam koji traje 100 dana je kurac na biciklu. Sad fino 30 eura apartman ako i toliko ( osim ovih šta su vila s bazenom ) pa kome se isplati iznajmljivat će a kome ne neće ....i onda će ti svu zaradu odnit političari novim nametima pa će porast broj ljudi koji glasaju za MOST i ŽZ.
Od turizma ima zarada

Država i općina

Ugostitelji

Iznajmljivaći

Građevinski sektor

- Primarni sektor (poljoprivreda, vinarstvo)
- Sutni obrti
- Sezonski radnici

Turizam nam je najjača grana privrede...a naravno da je manje više bilo koji apartman za 30 jeftinoća teška.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by RayMabus 10/4/2019, 16:24

Tribaš sve izravnat , pripremit teren , livel sve , pod , zidovi , gledaš di je struja voda , kako gazda oće , koje pločice i šta i onda kad ti kaže šta oće onda radiš.

Zato se meni ne da bit majistor tu , eto dogovori se čovikon i zovi me ono , šta ću ja sad razmišljat o tome kako ćete se vi pogodit i kako to mora izgledat.

Boli mene kurac za to , donesi pivu i reci šta triba.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by RayMabus 10/4/2019, 16:27

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Turizam koji traje 100 dana je kurac na biciklu. Sad fino 30 eura apartman ako i toliko ( osim ovih šta su vila s bazenom ) pa kome se isplati iznajmljivat će a kome ne neće ....i onda će ti svu zaradu odnit političari novim nametima pa će porast broj ljudi koji glasaju za MOST i ŽZ.
Od turizma ima zarada

Država i općina

Ugostitelji

Iznajmljivaći

Građevinski sektor

- Primarni sektor (poljoprivreda, vinarstvo)
- Sutni obrti
- Sezonski radnici

Turizam nam je najjača grana privrede...a naravno da je manje više bilo koji apartman za 30 jeftinoća teška.
Pa to će ti 30 eura doć i bit će sritan ako i za toliko iznajmiš ( osim ako nije vila s bazenom al oni su imali veća ulaganja pa ni njima neodgovara pad cijena jer će i njima past samo ne na 30 eura nego šta ja znam 40€ ).

Zadar , Makarska , Split....to ti je teška apartmanizacija.

Nema šanse da ti tu cijena bude veća od 30 eura.


https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/597959/pogledajte-simulaciju-ovako-ce-izgledati-39split-539-kvart-na-pola-milijuna-kvadrata-izmeu-skvera-i-brda-koji-ce-zadovoljiti-sve-zahtjeve-modernog-urbanog-zivljenja
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum