ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 3 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by AssadNaPodmornici 10/4/2019, 13:56

epikur37 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:pa što vi bosanci ne date otkaz sa državnih firmi gdje ste se uvalili preko veze i ne uhvatite se keramrike?

Meni ne treba keramika, ja sam se osigurao. Od jeseni idem na pola radnog vremena (2 dana u tjednu) i lagano: malo vrt, malo kavica, trčanje...oko imanja i đirat vanka.

Ti lepi pljuni u šake, stalno njurgaš.

ja ne njurgam.

iman završen faks, iman sezonski posao od 1.5-1.10 gdje zaradim lijepu lovu, a branša je takva da sam uložio 20 000kn u prekvalifikacije i , ova sezona prva uspješna završema -sada me čeka druga sezona veća lova, veća odgovornost, totalna branša nevezana za faks... , ovu zimu sam trenirao 6puta tjedno, radio sam na crno dva 3 posla u fušu kada bi me zvali(10-15dana mjesečno u prosjeku), i u slobodno vrijeme položio 3 stupa njemačkog a2.1, a2.2 i b1.1 i uhvatio se učenja programiranja.  još i keramirku. nestignem sve. ili se nisam sitija sve. možda sam i moga.

plus ostalo mi dosta love od prije , businessom online kojim sam se bavio zadnje 3-4godine, radio sam to plus radio za RH klošare poduzetnike za 3000kn.

AssadNaPodmornici

Posts : 21028
2018-06-14


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 3 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by AssadNaPodmornici 10/4/2019, 13:59

Noor wrote:
ae, baš sam kod tebe u ST našla, jel na te misliš? :)

http://poubozic.com/keramicar_oblagac/
e jebiga, nisam se sitija. meni frend non stop priča o tome.. možda sam mogao to izučiti, ja se uvatio programiranja i njemačkog.. a možda iduće jeseni budem vidio, neman sto ruku

idem poslati frendu da nazove :D i raspita se
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21028
2018-06-14


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 3 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by epikur37 10/4/2019, 13:59

Pa šta onda pizdiš da ništa ne valja da bosanci, hdz, vlaji...čkomi i radi.

ako hoćeš dođi kod nas u hdz kad ti je već tako dobro.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 3 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by AssadNaPodmornici 10/4/2019, 14:01

epikur37 wrote:Pa šta onda pizdiš da ništa ne valja da bosanci, hdz, vlaji...čkomi i radi.

ako hoćeš dođi kod nas u hdz kad ti je već tako dobro.
pa da država nevalja nevalja. nije se bezveze iselilo 30% mlade populacije. to bi ti bilo kao da iz njemačke utekne 10milijuna stanovnika u 10godina. a kod njih došlo 10milijuna ljudi. 

to neznači da na individualnoj razini nemožeš uspjeti.
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21028
2018-06-14


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 3 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by catabbath 10/4/2019, 14:01

Pa nije Yoda niš krivo rekao. Zašto se šta se banda uvrijedi kad im kažeš da su banda?
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 3 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by epikur37 10/4/2019, 14:02

Dok jedni kmeče drugi rade i to je sve.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 3 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by catabbath 10/4/2019, 14:04

AssadNaPodmornici wrote:pa da država nevalja nevalja. nije se bezveze iselilo 30% mlade populacije.

Pusti ok je. Za max 10 godina će poćeti sranje lagao a na kraju će biti samo uhljebi paraziti na državnoj sisi  koji će matretirati uhljebe parazite penzionere.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 3 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by epikur37 10/4/2019, 14:07

catabbath wrote:
AssadNaPodmornici wrote:pa da država nevalja nevalja. nije se bezveze iselilo 30% mlade populacije.

Pusti ok je. Za max 10 godina će poćeti sranje lagao a na kraju će biti samo uhljebi paraziti na državnoj sisi  koji će matretirati uhljebe parazite penzionere.

a vas dvojica će te se spasiti tada:D

i index.hr
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 3 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by AssadNaPodmornici 10/4/2019, 14:21

epikur37 wrote:
catabbath wrote:
AssadNaPodmornici wrote:pa da država nevalja nevalja. nije se bezveze iselilo 30% mlade populacije.

Pusti ok je. Za max 10 godina će poćeti sranje lagao a na kraju će biti samo uhljebi paraziti na državnoj sisi  koji će matretirati uhljebe parazite penzionere.

a vas dvojica će te se spasiti tada:D

i index.hr
spasit će se i matija babić koji je platio više poreza i ima više para nego cijeli forum zajedno
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21028
2018-06-14


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 3 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by catabbath 10/4/2019, 14:58

epikur37 wrote:a vas dvojica će te se spasiti tada:D

Gle meni nije problem a vjerojatno ni njemu. Ja imam određena znanja i vještine koji su konkurentne i dobro naplative di god dođem na kugli zemaljskoj. A uhljebi bosanci 99% svirači qrca bez ičega osim partijske knjižice ne mogu nego biti do kraja na brodu koji neminovno tone.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 3 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by catabbath 10/4/2019, 15:02

Evo kuknjava već počela, sviračima qrca 30€ premalo :D

_________________
Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 3 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 3 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by aben 10/4/2019, 15:20

Dokle god morin biti uhljeb, ne isploti mi se roditi zapravo

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 3 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by kaya 10/4/2019, 15:22

Pa podbacili su vec prosle sezone zbog cijena a ove ce tek podbaciti. U tri mjeseca se nece obogatiti. 
Svugdje drugdje su cijene nize, hoteli ljepsi, drzave sufinanciraju cak i let a kod nas 200 eura potrosis dok dodes do destinacije jer treba po sutoputu i jadrolinijom naraniti uhljebe , politicare i prijevremene mirovine.
Ali jedna stvar ih drzi i drzati ce ih donekle. Hrvatski dio Jadrana  je najljepse more , osim istre , ona je bezveze ( more, unutrasnjost je lijepa). I s tim se ne moze mjeriti nitko. Ali.. ljudi gledaju i cijenu i uslugu pa im to nije 1. mjestu prioriteta.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 3 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by prckov 10/4/2019, 15:48

aben wrote:Dokle god morin biti uhljeb, ne isploti mi se roditi zapravo
isplati se uskladit I jedno I drugo
uz uhljebljuk malo I sa strane zaradis
prckov
prckov

Posts : 34145
2014-04-19


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 3 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by AssadNaPodmornici 10/4/2019, 15:59

AssadNaPodmornici wrote:
Noor wrote:
ae, baš sam kod tebe u ST našla, jel na te misliš? :)

http://poubozic.com/keramicar_oblagac/
 
zva sam ovo, oni nude "papir"  za 1500kn, što je super, ali nemogu riješiti praksu, da bi riješili praksu trebalo bi skupiti grupu od 15ljudi, a to je nemoguće, jedina opcija je da te poslodavc uzme i obučava 2mjeseca, a poslodavce to ne interesira čak i da ti neplaća ništa. nakon toga ovi ti riješe papir koji vrijedi u cijeloj EU . 

eto ako koga zanima :D
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21028
2018-06-14


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 3 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by prckov 10/4/2019, 16:03

AssadNaPodmornici wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Noor wrote:
ae, baš sam kod tebe u ST našla, jel na te misliš? :)

http://poubozic.com/keramicar_oblagac/
 
zva sam ovo, oni nude "papir"  za 1500kn, što je super, ali nemogu riješiti praksu, da bi riješili praksu trebalo bi skupiti grupu od 15ljudi, a to je nemoguće, jedina opcija je da te poslodavc uzme i obučava 2mjeseca, a poslodavce to ne interesira čak i da ti neplaća ništa. nakon toga ovi ti riješe papir koji vrijedi u cijeloj EU . 

eto ako koga zanima :D
ma to sam nauci
u mene kolega nije nikad ljepio I kad se ozenio mor(a)o
bolje poljepio nego majstor
prckov
prckov

Posts : 34145
2014-04-19


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 3 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by AssadNaPodmornici 10/4/2019, 16:05

nauči ti to .. svi na forumu govorite drugima a nitko da se nauči

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21028
2018-06-14


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 3 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by Hektorović 10/4/2019, 16:17

T. wrote:bilo je i vrijeme...
turizam je od ljudi uradio debile...
nitko ni o čemu ne zna razgovarati nego o apartmanima, popunjenosti, bazenima, ku*cima-palcima...
pa su zavidni jedni na druge, tuku se radi gosta, rade inate, okreću glave jedni od drugih, prijavljuju se međusobno inspekcijama, policiji...
prezadužuju se, grade velebne vile 'veće od susjedovih', natiskali se ko u favelama rio de janeira...
zure jedni drugima u tanjur, gledaju u zidove kuća ispred sebe, bez zraka, vidika i svjetlosti...
pa se onda čude što popunjenost opada...
Afrika sa strujom
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 3 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by Hektorović 10/4/2019, 16:18

epikur37 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:nevidljiva ruka će odlučiti ,  pratimo dalje.

Nek si poantirao sa svojom nevidljivom rukom... :D Turcima bome jako pomaže vidljiva državna ruka...

no mi smo debelo kalsa iznad...

al fora je što pomalo okupiraju i našu obalu, Doguš grupa. Pričam sa susjedom, ozbiljnijim brodarom počeli dovoziti svoje brodove, nekakve gulete i uavljuje se u marine i preuzimaju posao.

to treba zabraniti, gdje je država?

Vidim snizili su cijene i u HR hotelima


Samo oni su u gadnim problemima sa likvidnošću
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 3 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by prckov 10/4/2019, 16:20

AssadNaPodmornici wrote:nauči ti to .. svi na forumu govorite drugima a nitko da se nauči
meni ne treba
ako zatreba naucicu
Kazem ti covjek nikad nije radio a poljepio parvo dobro cijelu kuhinju
I pod I zidne plocice
prckov
prckov

Posts : 34145
2014-04-19


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 3 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by Hektorović 10/4/2019, 16:22

epikur37 wrote:Pa šta onda pizdiš da ništa ne valja da bosanci, hdz, vlaji...čkomi i radi.

ako hoćeš dođi kod nas u hdz kad ti je već tako dobro.

Yoda je iz Imotskog, imao bi šanse napredovat u partiji
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj - Page 3 Empty Re: Počela kuknjava zbog pada cijene noćenja u Hrvatskoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum