ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 9 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by Guest 19/3/2019, 17:58

Bolje nemoj,meni koji imam jaku selbeuntenkontrole doslo mi da razbijem veliki 4K monitor..

Koje gazenje muskog roda,to nije normalno..naravno sve moskije izginu u prvih nekoliko epizoda,a sve pozicije bitne pokupe bahate zenske..uzas...ogadilo mi se..velica se pederluk,jebanje sa drugim vrstama,i naravno sveprisutni multikulti do bestijalnosti...

Guest
Guest


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 9 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by RayMabus 19/3/2019, 18:10

Pa to ti je Evropa , prvo ukrca miljon Arapa i traži još a posli mi ginemo a one lade pičku.

Matrijahalna imoerija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175364
2014-04-11


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 9 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by RayMabus 19/3/2019, 18:17

Ti si muško a ona je žensko i ono šta bi tebi bilo da je ušlo miljon arapčica mladih od 20 godina to je njima ova trpačina no očito su mislile da ćemo se mi sad tuč ko pjetlovi s njima a one birat jačega.

Drkan ja kurac doma i ležin , nisan glup da plešen kako one sviraju , eto van Arapi , ima da van šakama i nogama izlupaju i prebiju tu emanicipaciju u vama.


A onda ću ja pobit nečistu djecu koju vi sa njima izrodite.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175364
2014-04-11


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 9 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by RayMabus 19/3/2019, 18:20

RayMabus wrote:Ti si muško a ona je žensko i ono šta bi tebi bilo da je ušlo miljon arapčica mladih od 20 godina to je njima ova trpačina no očito su mislile da ćemo se mi sad tuč ko pjetlovi s njima a one birat jačega.

Drkan ja kurac doma i ležin , nisan glup da plešen kako one sviraju , eto van Arapi , ima da van šakama i nogama izlupaju i prebiju tu emanicipaciju u vama.


A onda ću ja pobit nečistu djecu koju vi sa njima izrodite.
Ja sam ipak general galaktičke federacije s pet zvjezdica

Nije mi taj čin nitko poklonija a gornji upis ti pokazuje zašto sam general gf s pet zvjezdica.

Rasizam , isterat ćemo vašu kopilad iz Evrope.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175364
2014-04-11


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 9 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by Guest 19/3/2019, 18:21

A pogledao ovo..prvo izginu moski i sve pozicije zene zauzmu,metrici,pederi i druge vrste ih slave,a ova kuja jos govori kako je ST D offensiv prema zenama..a irud te iebo..luda kutja..

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 9 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by RayMabus 19/3/2019, 18:27

Nenerviraj se jer se pecaš upravo na ono šta one oće a to je da se muški tuču za njihovu naklonost.

To ti je matrijahalna imperija , odjebi ih , pokloni ih Arapima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175364
2014-04-11


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 9 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by Guest 19/3/2019, 18:30

Ma jebe me se za njihovu paznju brajo moj..hoće neće ima ih i previse na planeti..
Nedavno Rujki pokupio njene rezervne stvari(uglavnom donji ves i trenirke) koje nosi po stanu kad je vodje i stavio pred vrata..malo se bila pobahatila,pa htjela reda zavoditi u mom stanu..
da vish panike..Sad je mirna i pitoma,poslusna..podatna..sve radi kako joj se kaze...
nemre kod ove Zvijeri u njegovu brlogu ona voditi glavnu rijec...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 9 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum