ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Page 7 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 7 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by Guest 19/3/2019, 13:02

Pa dobro..recemo Kayi da ti cisti,pere,kuha i titra..ono zensko je,pa da nesh radi u kuci...red je.. :starac

Guest
Guest


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 7 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by jastreb 19/3/2019, 13:04

Ovako nešto bilo je nekad u patrijarhalnom društvu sasvim normalno i uobičajeno.

Mene ovakve stvari malo možda čude,ali me ne zgražavaju.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 7 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by RayMabus 19/3/2019, 13:05

pismejker wrote:Pa dobro..recemo Kayi da ti cisti,pere,kuha i titra..ono zensko je,pa da nesh radi u kuci...red je.. :starac
To mogu sve sam. Nenudi mi ništa šta me zanima.

Čitaj gore : obostrani interes i dvosmjerna komunikacija.

Jednom naletija na to al štaš one su emanicipirane i ja vidija u budućnosti da će to bit rastava s moje strane i ništa. Proučija stvar , otkrija emanicipaciju. Nemoš trgovat ako nemaš šta ponudit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175917
2014-04-11


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 7 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by RayMabus 19/3/2019, 13:07

RayMabus wrote:
pismejker wrote:Pa dobro..recemo Kayi da ti cisti,pere,kuha i titra..ono zensko je,pa da nesh radi u kuci...red je.. :starac
To mogu sve sam. Nenudi mi ništa šta me zanima.

Čitaj gore : obostrani interes i dvosmjerna komunikacija.

Jednom naletija na to al štaš one su emanicipirane i ja vidija u budućnosti da će to bit rastava s moje strane i ništa. Proučija stvar , otkrija emanicipaciju. Nemoš trgovat ako nemaš šta ponudit.
Moraš nešto imat za trgovinu. Nemoš doć praznih ruku i nudit ono šta netko već ima. To ti je to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175917
2014-04-11


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 7 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by RayMabus 19/3/2019, 13:13

Jesi Ashtar komanda ? Galaktička federacija ? Nisi. Pa ok šta nudiš onda meni ?
Pičku , rađanje djece , kuvanje , peglanje , seks , da ćeš slušat.

Pa.dobro doć ću ja posli kad me nije brige , sad mi netribaš. Vidimo se za 15 godina
RayMabus
RayMabus

Posts : 175917
2014-04-11


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 7 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by Guest 19/3/2019, 13:14

Kralj Longi... cheers cheers cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 7 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by RayMabus 19/3/2019, 13:15

pismejker wrote:Kralj Longi... cheers cheers cheers
Da i ja sam uvijek upravu a ti si uvijek u krivu.

Nesviđa ti se ta ideja ? A ništa onda , budi ti tvrdoglava nekom drugom. Možda te i oženi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175917
2014-04-11


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 7 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by RayMabus 19/3/2019, 13:23

Emanicipirane žene imaju svoje stavove , to znači da imaju svoje ja. Sad ja kažem Ovaj zid je zelen ( a bijel je ).Šta ti kažeš ? Da je bijel. Super. Ja kažen da nije. Šta sad ?

Tvrdoglavost. E pa vidiš to meni u vezi netriba. Ako je tebi više stalo do toga da ti budeš u pravu čak i kad jesi od toga da imaš vezu onda je sve jasno....jer u biti ja nisam u pravu ( znam da je zid bijel ) , samo me zanima jel ti stalo jel bijel il zelen ili ti je bitnije sačuvat vezu.

A veza se čuva tako da kažeš nešto u stilu Pa ako je tebi zelen onda ok tj nekažeš ja sam u pravu a ti si u krivu.....jer ako sam ja u krivu onda ti nemaš šta radit tu. Očito.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175917
2014-04-11


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 7 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by Noor 19/3/2019, 13:32

RayMabus wrote:Emanicipirane žene imaju svoje stavove , to znači da imaju svoje ja. Sad ja kažem Ovaj zid je zelen ( a bijel je ).Šta ti kažeš ? Da je bijel. Super. Ja kažen da nije. Šta sad ?

Tvrdoglavost. E pa vidiš to meni u vezi netriba. Ako je tebi više stalo do toga da ti budeš u pravu čak i kad jesi od toga da imaš vezu onda je sve jasno....jer u biti ja nisam u pravu ( znam da je zid bijel ) , samo me zanima jel ti stalo jel bijel il zelen ili ti je bitnije sačuvat vezu.

A veza se čuva tako da kažeš nešto u stilu Pa ako je tebi zelen onda ok tj nekažeš ja sam u pravu a ti si u krivu.....jer ako sam ja u krivu onda ti nemaš šta radit tu. Očito.
a zašto je tebi stalo biti u pravu kad očito nisi u pravu, to čak i priznaš, ali ljutiš se i zamjeraš osobi koja kaže da je zid bijel, a ne zelen...što i sam znaš
da si u pravu, ok...ali čovječe nisi i drugu stranu zaglupljuješ
pa tko bi ti na to pristao? o kakvoj vezi pričamo onda?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 7 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by Noor 19/3/2019, 13:33

RayMabus wrote:
pismejker wrote:Kralj Longi... cheers cheers cheers
Da i ja sam uvijek upravu a ti si uvijek u krivu.

Nesviđa ti se ta ideja ? A ništa onda , budi ti tvrdoglava nekom drugom. Možda te i oženi.
ti si tu tvrdoglav, ne ona :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 7 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by RayMabus 19/3/2019, 13:35

Noor wrote:
RayMabus wrote:Emanicipirane žene imaju svoje stavove , to znači da imaju svoje ja. Sad ja kažem Ovaj zid je zelen ( a bijel je ).Šta ti kažeš ? Da je bijel. Super. Ja kažen da nije. Šta sad ?

Tvrdoglavost. E pa vidiš to meni u vezi netriba. Ako je tebi više stalo do toga da ti budeš u pravu čak i kad jesi od toga da imaš vezu onda je sve jasno....jer u biti ja nisam u pravu ( znam da je zid bijel ) , samo me zanima jel ti stalo jel bijel il zelen ili ti je bitnije sačuvat vezu.

A veza se čuva tako da kažeš nešto u stilu Pa ako je tebi zelen onda ok tj nekažeš ja sam u pravu a ti si u krivu.....jer ako sam ja u krivu onda ti nemaš šta radit tu. Očito.
a zašto je tebi stalo biti u pravu kad očito nisi u pravu, to čak i priznaš, ali ljutiš se i zamjeraš osobi koja kaže da je zid bijel, a ne zelen...što i sam znaš
da si u pravu, ok...ali čovječe nisi i drugu stranu zaglupljuješ
pa tko bi ti na to pristao? o kakvoj vezi pričamo onda?
Mojoj.Očito.

Da si Ashtar komanda znala bi da je komunikacija ja sam u pravu , ti si u krivu niska razina komunikacija a potječe od tvrdoglavosti.

Zanima me koliko si tvrdoglava i jel ti bitniji tvoj stav pod svaku cijenu pa i prekida veze jer moran vidit jesi li materijal za rastavu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175917
2014-04-11


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 7 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by RayMabus 19/3/2019, 13:38

Noor wrote:
RayMabus wrote:
pismejker wrote:Kralj Longi... cheers cheers cheers
Da i ja sam uvijek upravu a ti si uvijek u krivu.

Nesviđa ti se ta ideja ? A ništa onda , budi ti tvrdoglava nekom drugom. Možda te i oženi.
ti si tu tvrdoglav, ne ona :)
Zidovi su zeleni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175917
2014-04-11


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 7 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by RayMabus 19/3/2019, 13:45

Ti dođeš liku i kažeš : Ova stolica je crvene boje ( a u biti je plave ) i on odgovori Nije nego je plave. Ti kažešu opet : Crvene je. Sad on opet kaže : Nije nego plave.

Sad se fino posvadite oko toga , očito niste jedno za drugo.

Da je njemu stalo do tebe rekao bi ovo : Nek ti budu koje god oćeš boje , jebe mi se.

Pametniji popušta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175917
2014-04-11


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 7 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by RayMabus 19/3/2019, 13:47

RayMabus wrote:Ti dođeš liku i kažeš : Ova stolica je crvene boje ( a u biti je plave ) i on odgovori Nije nego je plave. Ti kažešu opet : Crvene je. Sad on opet kaže :  Nije nego plave.

Sad se fino posvadite oko toga , očito niste jedno za drugo.

Da je njemu stalo do tebe rekao bi ovo :  Nek ti budu koje god oćeš boje , jebe mi se.

Pametniji popušta.
A ja sam glup. Izrazito glup pa ako ti nisi pametna onda ode sve u kurac

To ti se zove duhovno uzdizanje. Meni netriba jer san anđeoska hijerarhija. I noga u guzicu je korak prema naprijed.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175917
2014-04-11


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 7 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by RayMabus 19/3/2019, 13:59

Odeš na spoj s likom i sunčan je dan i ti kažeš : Pada kiša. A on kaže : Nije. Ti kažeš : Je. I sad on opet kaže :. Nije.

I sad se fino posvadite. Niste jedno za drugo čim je njemu više stalo do toga nego da te odvuće u krevet.

Toliko mu je bitnija njegova tvrdoglavost da će veza odma u startu puknit. Pa šta očekuješ dalje u toj vezi ili braku ? Pa niste jedno za drugo.

Istina je ono šta je istina za tebe.

E kad takvi odgovor čuješ onda kažeš : Da sunce je , samo san te zezala malo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175917
2014-04-11


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 7 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by RayMabus 19/3/2019, 14:02

RayMabus wrote:Odeš na spoj s likom i sunčan je dan i ti kažeš : Pada kiša. A on kaže : Nije. Ti kažeš : Je. I sad on opet kaže :. Nije.

I sad se fino posvadite. Niste jedno za drugo čim je njemu više stalo do toga nego da te odvuće u krevet.

Toliko mu je bitnija njegova tvrdoglavost da će veza odma u startu puknit. Pa šta očekuješ dalje u toj vezi ili braku ? Pa niste jedno za drugo.

Istina je ono šta je istina za tebe.

E kad takvi odgovor čuješ onda kažeš : Da sunce je , samo san te zezala malo.
Vidiš : Ja sam uvijek u pravu. lol!

Šta ću radit s ženskom kojoj je bitnije prepucavanje s menom oko nečega šta ona misli da je ( možda je a možda nije ) istina ako je ona spremna razorit brak radi tvrdoglavosti ?

Prekriži i traži dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175917
2014-04-11


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 7 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by RayMabus 19/3/2019, 14:13

Kad ovo radiš onda moraš pazit da neuvjeravaš drugu osobu nego samo konstatiraš šta je tebi istina npr Muškarci su glupi. Sad netražiš od muškog da se složi nego samo ispališ konstataciju. Ako će se on svađat oko toga jesu li ili nisu tj tebe uvjeravat suprotno....ti opet konstatiraš : Muškarci su glupi.

Ako je on spreman svađat se zbog toga šta ti MISLIŠ e onda jbga niste jedno za drugo.

Kad naletiš na nekoga tko će ti reč : Možda , ok , nije me briga , ako ti tako misliš

To ti je osoba koja nemisli vodit komunikaciju Ja sam upravu , ti si u krivu.





Ja sam uvijek u pravu.

Želiš se svađati s menom ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175917
2014-04-11


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 7 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by jastreb 19/3/2019, 14:16

Ma to je u Srbiji ostalo još od Turaka.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 7 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by RayMabus 19/3/2019, 14:36

To je stari novi trend. Previše emanicipiranih kojima je bitniji njihov ja a to je materijal za rastavu pa se ovi ili nežene ili su rastavljeni pa puno slobodnih muških u pedesetim godinama a imučniji su pa se ove mlade kokice lipe za to jer im se nestudira nit radi na blagajni za kikiriki.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175917
2014-04-11


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 7 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by RayMabus 19/3/2019, 15:17

Žene bi ovo tribale znat a ne da ja objašnjavan. Kako ćeš ti sutra kad budeš imala dicu pa dite kaže Nebo je žuto.

Reć češ mu da je glupo jel tako ? Eto vidiš zašto te ja neću ženit. Šta ćeš mi ti ? Odgojit mentalno bolesno djecu.

Idete vi sad sve na popravni kad se emanicipacija urušit. Vi samo mislite da ste normalne.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175917
2014-04-11


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 7 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by RayMabus 19/3/2019, 16:42

Spava do podne , popija tri kave i još mi se spava , sad ću opet drijemat.

Neman ja šta u emanicipqciji sa ženama , one sve znaju , najpametnije su na svitu , jedino neznaju odgajat dicu , to bi morali mi kao jel ?

Buden li ti ja mora odgajat dicu ja ću ti ih uzet a tebe izbacit iz kuće.

Sve znaju samo neznaju ono šta triba a to je psihologija jer odgoj djece i dobar brak ti je ista stvar. Moraš imat psihologiju u malon prstu ....ili par stanova kao ja.

Ili i jedno i drugo ....kao ja.

Ima samo rupu između nogu i misli da je Bog.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175917
2014-04-11


Back to top Go down

Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu - Page 7 Empty Re: Srbin ima 74, a njegova zaručnica 21 godinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum