ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača - Page 4 Empty Re: U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača

Post by aben 9/3/2019, 19:56

AlfaOmega wrote:
aben wrote:
AlfaOmega wrote:
aben wrote:
moja rodica je u new jersiju upravo dobila kredit za kuću, 250 iljod dolarov.  to joj je prva kuća, imo 35 godin, a za kredit su joj gljedali kolika joj je ploća, koliko imo šoldov na računu, sve otplate ke je ikad imala, kartice, mobitel, roba, auta. nisu iskali da je već imala kupljenu kuću. da jo dojin svoji šoldi, i mene bi sve to zanimalo. ov iz primjera je vjerojatno neki osamnaestogodišnjak ki je došo kupiti auto od 180 konjov.
Isti k.
Nije osamnaestogidišnjak, lik je diplomata, radi u Veleposlanstvu. Ima dobru plaću, ali eto, smrtni grih mu je što se nigdi prethodno nije zaduživa, pa nima tu njihovu kriditnu povist.
Pokušavan ti objosniti da ni lako nekome dati 20 000  dolarov i verovati mu da će ti ih vrotiti. Na temelju čega bi bunka tribala odlučiti kakov je platiša, ako nika ni koristi kredit? 

Kredit ni ljudcko pravo. Dokaži da si sposoban otplotiti mobitel na dvi godine, pa ćemo ti dati za auto.
Pa na temelju jamstva nalogodavca. Valda je nalogodavac taj koji ovjeri tvoj zahtiv za kredit. Tak sve banke u Hrvatskoj rade. Ili bar većina. Boli banke briga jel uzimaš kredit prvi put ili stotinu prvi, ak nalogodavac garantira da će ti zaplinit komad plaće u slučaju da ne budeš htija vraćat. 
Ak dobiš pak otkaz, ode hipoteka ili auto, i ća.

kakov nalogodavac?

zapljena ploće? koliko iznosi polak od ničega?
zamisli da posuđivoš svoji šoldi, sve će ti biti jasno.



aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača - Page 4 Empty Re: U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača

Post by aben 9/3/2019, 19:58

AssadNaPodmornici wrote:mislim da je taj tvoj pajdo, jednostavno trebao reći, "ok doviđenja idem ja u drugu banku".. u USA ima hrpa banaka sigurno bi se našla jedna koju bi zanimali trenutni i budući i prošli prihodi(kao što gledaju banke u Europi) a ne koliko si prije bio dužan


nemo nijena takova. osim onakovih kojoj su instrumenti osiguranja tvoja kolena

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača - Page 4 Empty Re: U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača

Post by Leviathan2 9/3/2019, 20:14

pismejker wrote:Ma i Levi bankari,ali sa svojim plemenitašima u plemenu.,sistem isti kao i sa Bankama..no to njemu nije banka,nego pozajmica od plemenskog brata.. lol! lol! lol!
nesh slicno i Janjevci rade,popljvase se do brade pljujuci po bankama i korisnicima istih,a od svojih bratija ,pouzimaju odnosno pozajme lovu za kucu,auto,ovo i ono,i onda uredno vracaju...

Znam jednog slicnog koji je prosle godine kceri kupio CLA novi Mercedes,nije uzeo kredit od Banke,nego drlja ko zivina,ide vamo i tamo,na Kosovu igao 3-4 prejebene kuce,a sam zivi ko pašče i slicno se hrani..

Ima sve svoje.. :sherlock
levi zaradjuje lovu, i te kako zaradjuje, ne samo na mjesalici,
to se zove pametno ulaganje, a mjesalica je rekreativni posao,
naravno, ima hrpa drugijeh faktora  za korisno iskoristit lovu, recimo kupovina cla mercedesa je cisto bacanje love, kupis merecedesa i za 5 godina ne vrijedi kurca, al ajde, novu mecu kupuju uglavnom ljudi koji imaju zaradu mada ga kupuju i shabani koji se oce vozit i pokazat u novoj meci
ja vozim staru ragu od audija, platio ga 2000 eura prije 5 godina, ulozio u njega do sad na servis i gume oko 1000 eura,  kad crkne samo pozovem shlepu i kazem vozi na otpad, ili ga odvezem u hrvatsku nest prije nego crkne i poklonim jednom prijatelju nek ga proda za dijelove, 
znaci, za 5 godina sam potrosio 3 soma eura, a tu lovu izgubis i na jebenoj rumunskoj marki u to vrijeme i vise,  a auto je pouzdan
kupio stan u zurichu, prije ohohogodina, za sitnu lovu, stan bio jebena ruina, platio 150 000 franaka,  sam ga renovirao, sad ga rentam za 10 000 franaka jednom osiguravajucem drustvu, a trzisna vrijednost mu je milion ipo
kupio ruinu u frauenfeldu, ogromnu kucerinu, svi mi rekli da je to bacanje love u bunar bez dna, platio 200 000 chf, ispod je sad bar koji vodi jedna moja bivsa zena a gore su dva kata s potkrovljem za iznajmljivanje soba koji vodi druga bivsa zena,  ulozio daljnjih 200 000  i sad sama nekretnina vrijedi 2 milijuna franaka, a mjesecno donosi na rentanju smjestaja oko 40 ooo chf mjesecno plus bar oko 20 000,
i sve bez jebenog franka kredita, u biti ja i nemam racun u banci, niti moje bivse zene, niti djeca niti unuci, samo ja sam do sad kupio 32 kg zlata, bivse zene ne racunam ni djecu a evo i unuci poceli skladistit
a ako mi uistinu treba vise love nego se mogu pokrit, tu je familija, pa i pleme, mislis li da bi mi bio problem posudit 10 miliona eura bez kamata?ili vise
kod nas je pravilo, ako oces imat love, radi i izbjegavaj banke
dva brata mi rade s bankama, jer imaju firme i prisiljeni su zakonima, al svojih privatnih racuna nemaju sve sto nije u vezi firme se radi iskljucivo keshom, mada njima i ne treba kesh jer preko firme placaju sve, lovu koju operu drze na sigurnom ili u zlatu
a ako ti postam predzadnji pejchek, vidio bi da mi kreda stvarno ne treba


Last edited by Leviathan2 on 9/3/2019, 20:20; edited 1 time in total

_________________
U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača - Page 4 Empty Re: U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača

Post by Leviathan2 9/3/2019, 20:16

pismejker wrote:
Leviathan2 wrote:samo budale imaju posla s bankama
tocka
Puuuno pametniji od teba i sa puuuuno vecom lovom nego ti kazu mudro da je uvijek bolje trositi tudji novac,a od svoga polako i sigurno vracati dug..naravno,treba kapaciteta za to shvatiti..jel.. :cleanteeth
hehehe, sad pazljivo prouci sto si napisoa i vidi nelogicnosti  ;)

_________________
U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača - Page 4 Empty Re: U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača

Post by Leviathan2 9/3/2019, 20:31

pismejker wrote:Ima sve svoje.. :sherlock
da, :D




U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača - Page 4 Istant19

neke premije i zaostaci uz placu :D

_________________
U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača - Page 4 Empty Re: U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača

Post by Guest 9/3/2019, 20:32

Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:Ma i Levi bankari,ali sa svojim plemenitašima u plemenu.,sistem isti kao i sa Bankama..no to njemu nije banka,nego pozajmica od plemenskog brata.. lol! lol! lol!
nesh slicno i Janjevci rade,popljvase se do brade pljujuci po bankama i korisnicima istih,a od svojih bratija ,pouzimaju odnosno pozajme lovu za kucu,auto,ovo i ono,i onda uredno vracaju...

Znam jednog slicnog koji je prosle godine kceri kupio CLA novi Mercedes,nije uzeo kredit od Banke,nego drlja ko zivina,ide vamo i tamo,na Kosovu igao 3-4 prejebene kuce,a sam zivi ko pašče i slicno se hrani..

Ima sve svoje.. :sherlock
levi zaradjuje lovu, i te kako zaradjuje, ne samo na mjesalici,
to se zove pametno ulaganje, a mjesalica je rekreativni posao,
naravno, ima hrpa drugijeh faktora  za korisno iskoristit lovu, recimo kupovina cla mercedesa je cisto bacanje love, kupis merecedesa i za 5 godina ne vrijedi kurca, al ajde, novu mecu kupuju uglavnom ljudi koji imaju zaradu mada ga kupuju i shabani koji se oce vozit i pokazat u novoj meci
ja vozim staru ragu od audija, platio ga 2000 eura prije 5 godina, ulozio u njega do sad na servis i gume oko 1000 eura,  kad crkne samo pozovem shlepu i kazem vozi na otpad, ili ga odvezem u hrvatsku nest prije nego crkne i poklonim jednom prijatelju nek ga proda za dijelove, 
znaci, za 5 godina sam potrosio 3 soma eura, a tu lovu izgubis i na jebenoj rumunskoj marki u to vrijeme i vise,  a auto je pouzdan
kupio stan u zurichu, prije ohohogodina, za sitnu lovu, stan bio jebena ruina, platio 150 000 franaka,  sam ga renovirao, sad ga rentam za 10 000 franaka jednom osiguravajucem drustvu, a trzisna vrijednost mu je milion ipo
kupio ruinu u frauenfeldu, ogromnu kucerinu, svi mi rekli da je to bacanje love u bunar bez dna, platio 200 000 chf, ispod je sad bar koji vodi jedna moja bivsa zena a gore su dva kata s potkrovljem za iznajmljivanje soba koji vodi druga bivsa zena,  ulozio daljnjih 200 000  i sad sama nekretnina vrijedi 2 milijuna franaka, a mjesecno donosi na rentanju smjestaja oko 40 ooo chf mjesecno plus bar oko 20 000,
i sve bez jebenog franka kredita, u biti ja i nemam racun u banci, niti moje bivse zene, niti djeca niti unuci, samo ja sam do sad kupio 32 kg zlata, bivse zene ne racunam ni djecu a evo i unuci poceli skladistit
a ako mi uistinu treba vise love nego se mogu pokrit, tu je familija, pa i pleme, mislis li da bi mi bio problem posudit 10 miliona eura bez kamata?ili vise
kod nas je pravilo, ako oces imat love, radi i izbjegavaj banke
dva brata mi rade s bankama, jer imaju firme i prisiljeni su zakonima, al svojih privatnih racuna nemaju sve sto nije u vezi firme se radi iskljucivo keshom, mada njima i ne treba kesh jer preko firme placaju sve, lovu koju operu drze na sigurnom ili u zlatu
a ako ti postam zadnji pejchek, vidio bi da mi kreda stvarno ne treba

Dobro sad,ne moras gaće skidati i opravdavati se..samo ti hocu reci poantu..Da je to lagality,ne bi imao ti gace na sebi...
Lako je muvati i baviti se poslovima na granici zakona(jer jedino tako mos keshovinu umlatiti u kratkom ili malo duzem periodu),a ako se drzis legalityja,potrebno je vise generacija da se stekne para reda par desetaka miljuna dolara..cijeli zivot bi tebi bio potreban da zaradis par miljuna ojrova postenim nacinom,ako stvarno imas srece i znanja...
Ove kupovine nekretnina...lici mi na ona vremena u ratu kad su mnogi u komenciju uzimali starce,pa su ti starci,vidi cuda u godinu dvije zaorali ledinu,a ovi se dokopali nekretnina..vrlo mutne radnje za vrijeme DR-a..na moru se prodavale nekretnine tijekom DR-a e ja sam tu puno profitirao,kupujuci visoku prizenicu ili katnicu,za 30-40 tisuca ojrova..danas to vrijeti stotine tisca..ali,to je stanoviti rizik,dok je bekgrauntd transparentan

Toga sam se rjesio,lovu iznio,i polozio po bankama..stoji sigurna lova,a imam je kao garanciju za lovu koju cu dobiti u bilo kojoj visini..
Ti bankaris sa plemenom ja sa bankama,u sustini nema razlike..ja smatram da za posudjenu lovu treba platiti kamatu,jer posudiocu blokiras tu lovu..
To sto ste vi balkanci navikli da ne postivate tudje,naravno da vam se tudja zarada(kamata) cini neprihvatljivom..i robu naravno u ducanu kupujes bez marze... lol! lol! lol!
ne vidim razloga za skrtost po pitanju auta,ako covjeka ne opterecujeplacanje..auto je zadovoljstvo,voznja gust..a ti se truckaju u necemu u cemu je netko dimio,prdio,i cure jebavao..ja volim pohoditi salonauta,sjesti u par novih modela i fino uz ritual obaviti kupnju..
Tutleci nikako da shvate da novi auto ima 5 godina garancije,gdje uopce ne mortas razmisljati o kvaru i placanju..a to je upravo ono sto ja hocu,sjesti i voziti se,ne misliti o problemima..

Plemeniski odnos je u biti mafijaska konstrukcija..dok god si nekom duzan ili plemenu,dotle si njihova kuja doslovno,jerbo ti ne uzimaju kamate,a lovu si im blokirao za koristenje,e pa placas na druge nacine...ja platim ratu i kamatu,i dostojno zivim..nisam nicija kuja.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača - Page 4 Empty Re: U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača

Post by Guest 9/3/2019, 20:33

Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:Ima sve svoje.. :sherlock
da, :D




U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača - Page 4 Istant19

neke premije i zaostaci uz placu :D
Dobro sad trkom kupiti stan ili kucu sa time..ili malo bolji auto..figa prijane..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača - Page 4 Empty Re: U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača

Post by Guest 9/3/2019, 20:33

mosh mozdaneke guskice impresionirati time,ali nish specijalno i posebno..enivej THX na trudu da neshto dokazes.. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača - Page 4 Empty Re: U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača

Post by Leviathan2 9/3/2019, 20:50

pismejker wrote:

Dobro sad,ne moras gaće skidati i opravdavati se..samo ti hocu reci poantu..Da je to lagality,ne bi imao ti gace na sebi...
Lako je muvati i baviti se poslovima na granici zakona(jer jedino tako mos keshovinu umlatiti u kratkom ili malo duzem periodu),a ako se drzis legalityja,potrebno je vise generacija da se stekne para reda par desetaka miljuna dolara..cijeli zivot bi tebi bio potreban da zaradis par miljuna ojrova postenim nacinom,ako stvarno imas srece i znanja...
Ove kupovine nekretnina...lici mi na ona vremena u ratu kad su mnogi u komenciju uzimali starce,pa su ti starci,vidi cuda u godinu dvije zaorali ledinu,a ovi se dokopali nekretnina..vrlo mutne radnje za vrijeme DR-a..na moru se prodavale nekretnine tijekom DR-a e ja sam tu puno profitirao,kupujuci visoku prizenicu ili katnicu,za 30-40 tisuca ojrova..danas to vrijeti stotine tisca..ali,to je stanoviti rizik,dok je bekgrauntd transparentan

Toga sam se rjesio,lovu iznio,i polozio po bankama..stoji sigurna lova,a imam je kao garanciju za lovu koju cu dobiti u bilo kojoj visini..
Ti bankaris sa plemenom ja sa bankama,u sustini nema razlike..ja smatram da za posudjenu lovu treba platiti kamatu,jer posudiocu blokiras tu lovu..
To sto ste vi balkanci navikli da ne postivate tudje,naravno da vam se tudja zarada(kamata) cini neprihvatljivom..i robu naravno u ducanu kupujes bez marze... lol! lol! lol!
ne vidim razloga za skrtost po pitanju auta,ako covjeka ne opterecujeplacanje..auto je zadovoljstvo,voznja gust..a ti se truckaju u necemu u cemu je netko dimio,prdio,i cure jebavao..ja volim pohoditi salonauta,sjesti u par novih modela i fino uz ritual obaviti kupnju..
Tutleci nikako da shvate da novi auto ima 5 godina garancije,gdje uopce ne mortas razmisljati o kvaru i placanju..a to je upravo ono sto ja hocu,sjesti i voziti se,ne misliti o problemima..

Plemeniski odnos je u biti mafijaska konstrukcija..dok god si nekom duzan ili plemenu,dotle si njihova kuja doslovno,jerbo ti ne uzimaju kamate,a lovu si im blokirao za koristenje,e pa placas na druge nacine...ja platim ratu i kamatu,i dostojno zivim..nisam nicija kuja.. :cleanteeth
nema nikakve na granici legalitija,
zakoni koji su u biti u opticaju su mafijaska sredstva za iznudjivanje para, isto to i banke rade
ja u plemenu ako i posudim novac nisam obavezan na placanje rate, a ako i sjebem te pare onda je i red da nadoknadim mojom imovinom onom od koga sam posudio, 
ako posudim novac iz plemenskog fonda i sjebem se u poslu, onda ostaje obaveza mene i moje familije za poravnanje duga i nema uzimanja propertija i slicno, jednostavno se vraca,
a kuja jesi, od banke, aj ne plati ratu dvije, :)
problem je kod vas balkanaca da zivite iznad svojieh mogucnosti, i placate jebene kamate na to
vidjeh ja buno balkanaca kad dojdu u inozemstvo, obilasci autokuca i ducana, joj jebote, vid mece a ni ona bembura nije losa,  jok ba vid golfa sedmice, jebote golf, vide bolan pasata :)
meni je dobar svaki auto koji me doveze do cilja, 


a sto se tice zaradjivanja par milijuna ojrova, postenim nacinom rada i legaliti kak se ti izrazavas, eto moj buraz je cisto legalno do sad dogurao do cifre od oko 250 miliona, naravno, dio je pretvorio u zlato a dio ima ulozen kojekuda, 
recimo u rusiju su prosle godine on i dva rodijaka ulozili oko 300 milijuna,

_________________
U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača - Page 4 Empty Re: U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača

Post by epikur37 9/3/2019, 20:51

Kina je komunistička zemlja ali rasturaju.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača - Page 4 Empty Re: U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača

Post by Guest 9/3/2019, 20:52

votevr...ako tako bratija nastave,osnovat ce BANKU... lol! lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača - Page 4 Empty Re: U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača

Post by Leviathan2 9/3/2019, 20:54

pismejker wrote:mosh mozdaneke guskice impresionirati time,ali nish specijalno i posebno..enivej THX na trudu da neshto dokazes.. :)
ne dokazujem, samo velim zas mi uistinu ne treba kredit
a s bankama ne zelim imat posla, ne zelim da j emoj alova kod nekog i da imam ogranicen pristup istoj, te jos ako je imam puno onda mi traze podrijetlo iste i natovare mi poreznjake
sve ima svoje,  ovo sto dobivam u firmi je ok, al vecina onog sto zaradjujem ne ide preko lista,  iako nikad nije steceno na kriminalni nacin
jednostavno, koji kurac me ima neki sugavi porezik il bankar pitat otkud mi lova
fak

_________________
U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača - Page 4 Empty Re: U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača

Post by Guest 9/3/2019, 20:55

Sto se tice,neplacanja banci,ocito nisi u tijeku Levi,SVAKI kredit je osiguran kod osiguravajuce kuce i ako ne placas,onda osiguranje placa..ipak,posto meni nije bed placanje kredita,a i volim biti uredan u tome,otvaraju mi se mnoge druge beneficije..
vremenom,kako umlaćujem pare,i talozim ih u banci,polako pocinjem uzimati dionice i to je to..
recimop brat tvoj i partner su jako pogrijesili ako nisu polozili lovu u banci i digli kreditcinu za taj biznis..nema sigurnije sheme..ulozis svoj kesh,poso ti vremenom preuzmu ruski oligarsi,ti letis na ulicu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača - Page 4 Empty Re: U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača

Post by Leviathan2 9/3/2019, 20:56

pismejker wrote:votevr...ako tako bratija nastave,osnovat ce BANKU... lol! lol! lol! lol!
lol!

nece, ne mogu oni u to polje, 
jednostavno je to polje za odredjenu mafiju gdje su autsajderi brzo popusili

_________________
U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača - Page 4 Empty Re: U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača

Post by Guest 9/3/2019, 20:57

Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:mosh mozdaneke guskice impresionirati time,ali nish specijalno i posebno..enivej THX na trudu da neshto dokazes.. :)
ne dokazujem, samo velim zas mi uistinu ne treba kredit
a s bankama ne zelim imat posla, ne zelim da j emoj alova kod nekog i da imam ogranicen pristup istoj, te jos ako je imam puno onda mi traze podrijetlo iste i natovare mi poreznjake
sve ima svoje,  ovo sto dobivam u firmi je ok, al vecina onog sto zaradjujem ne ide preko lista,  iako nikad nije steceno na kriminalni nacin
jednostavno, koji kurac me ima neki sugavi porezik il bankar pitat otkud mi lova
fak
pa,ima sve svog razloga..ako se povodimo tom logikom,vremenom bi kradja i otimacina poput ove u RH postala legalni nacin generiranja novca..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača - Page 4 Empty Re: U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača

Post by Leviathan2 9/3/2019, 21:02

pismejker wrote:Sto se tice,neplacanja banci,ocito nisi u tijeku Levi,SVAKI kredit je osiguran kod osiguravajuce kuce i ako ne placas,onda osiguranje placa..ipak,posto meni nije bed placanje kredita,a i volim biti uredan u tome,otvaraju mi se mnoge druge beneficije..
vremenom,kako umlaćujem pare,i talozim ih u banci,polako pocinjem uzimati dionice i to je to..
recimop brat tvoj i partner su jako pogrijesili ako nisu polozili lovu u banci i digli kreditcinu za taj biznis..nema sigurnije sheme..ulozis svoj kesh,poso ti vremenom preuzmu ruski oligarsi,ti letis na ulicu...
ni jedna banka ti nece dat kredu za otvaranje biznisa u rusiji,
postoji i drugi razlog, 
posto su ulozili svoju zivu lovu u rusiji, nema nikakve veze da ih pocnu drkat poreznici u eu za prihode,  plate porez u rusiji i mirna bosna
sto se tice preuzimanja od ruskijeh oligarha, i to se dogadja, al nema mafijasenja plus sto ni oni nisu otisli bez da znaju neke face, necemo imenovat
a takodjer je i pleme tu ako netko pozeli da se igra mafije, na kraju krajeva, neki od njihovijeh potomaka su elitni lovci a i oni sami su prosli obuke

_________________
U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača - Page 4 Empty Re: U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača

Post by Leviathan2 9/3/2019, 21:04

pismejker wrote:
Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:mosh mozdaneke guskice impresionirati time,ali nish specijalno i posebno..enivej THX na trudu da neshto dokazes.. :)
ne dokazujem, samo velim zas mi uistinu ne treba kredit
a s bankama ne zelim imat posla, ne zelim da j emoj alova kod nekog i da imam ogranicen pristup istoj, te jos ako je imam puno onda mi traze podrijetlo iste i natovare mi poreznjake
sve ima svoje,  ovo sto dobivam u firmi je ok, al vecina onog sto zaradjujem ne ide preko lista,  iako nikad nije steceno na kriminalni nacin
jednostavno, koji kurac me ima neki sugavi porezik il bankar pitat otkud mi lova
fak
pa,ima sve svog razloga..ako se povodimo tom logikom,vremenom bi kradja i otimacina poput ove u RH postala legalni nacin generiranja novca..
takve koji kradu lovu kao u hrvatskoj niko i ne pita otkud im lova, uvijek se sugavci natakare na ljude koji su nekim cudom uspjeli zaradit posteno malo vecu sumu, pa cak niti malo vecu
jebo ja njima mater,

_________________
U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača - Page 4 Empty Re: U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača

Post by Guest 9/3/2019, 21:05

dobro dobro..vjetar piri,Pleme se siri... cheers cheers cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača - Page 4 Empty Re: U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača

Post by Leviathan2 9/3/2019, 21:10

pismejker wrote:dobro dobro..vjetar piri,Pleme se siri... cheers cheers cheers
pleme osvaja nove horizonte,i siri se
eo sad jos malo ce i drugo praunuce,  prosle godine smo se uvecali za 82 djece napram 7moro umrlih :)
men sad zao sto se nisam ozenijo jos jednom, pa jos 3 djece
imo bi sad 9

_________________
U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača - Page 4 Empty Re: U Kini kapitalizam, slobodno tržište jača

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum