ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 8 of 50 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 26 Jan - 9:15

Egy wrote:
Moxy wrote:Kad se radi subota,sto studenti masovno rade,moze se...al tih 400€ njima dođe ko džeparac,od toga ne mozes zivjeti...
tolko zarade kod nas ljudi u konzumu za cijeli mjesec
Da. :K

Studenti isto... vjerujte mi.



Sjecam se kada je kolegica bila radila svaki dan po 12h u obliznjem hotelu tokom sezone. Zaradila bi oko 600€. Ali halo?
Svaki dan? 12h u danu???

Cisto izrabljivanje.

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 26 Jan - 11:35

Egy wrote:
Atlana wrote:
Egy wrote:

Moji jedva spajaju kraj s krajem, ja im pomažem. Kad jedan umre, ovaj drugi jednostavno neće moć živjeti sam. Država nam je dno dna.  Bandić vozi bager pod blagoslovom, onaj šmrče kokain u cipelma koje nisu špic a predsjednica jedino čime se spješno bavi je dijeta. Svom djetetu želim da nađe sreću nedje drugdje.
Jedan od jako rijetkih iskrenih odgovora koje sam do sada cula.

Uglavnom cujem ono: "sta ces vani, tamo nema nas da ti pomognemo".
"U hrvatskoj je dobro, tu nisi stranac, tu si kod kuce".
Ipak, najgora od svega mi je: "znas, vani se treba puno radit". :doh

Pa sta tu radim hebote, za 70% manju placu?  :yuno:


Radnika kronicno fali. Radi duplo, za mnogo manju placu.
ma pusti patetiku, domoljublje i sebičnost, od toga se ne živi. moje dijete se nit ne uklapa u ovu kaljužu i silno želi vidjeti kako je drugdje pa nek ide. ako drugdje ne cvatu bele lale vratit će se doma. al nekako vjerujem da će u nekom tolerantnijem i uređenijem društvu lakše živjeti, bez obzira na primanja i koliko će raditi. ovdje je smrad pre žestog, to ljude tjera da bježe.
:)


Nema vez što studira tu, najvažnija karika je jezik. Bez poznavanja jezika neće moći raditi u struci, osim ako nisu u pitanju zanimanja koja su toliko deficitarna (IT-ovci npr.) da će se prilagoditi i sporazumijevati na engleskom dok ne nauči jezik države u kojoj je. 

S boldanim se slažem. Ne odlazi se samo zbog ekonomskog prosperiteta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 26 Jan - 12:12

Uz ljudski smrad, nepotizam, korupciju, manjak tolerancije naravno da se odlazi i iz ekonomskih razloga. 
Ne zivimo od zraka.

Dvoje sa prosjecnom placom od 700€ (ukupno 1400€) + kredit za stan +kredit za auto+skolovanje djece- tesko prezivi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 26 Jan - 12:13

Naravno da bi sve bilo lakse da su meduljudski odnosi dobri.
Medutim, opet, treba se i nesto jesti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 26 Jan - 13:03

Atlana wrote:Naravno da bi sve bilo lakse da su meduljudski odnosi dobri.
Medutim, opet, treba se i nesto jesti.
Apsolutno si u pravu. Svi mi radimo za novac. Samo ga neki dobiju više, a neki manje za isti posao. 
I ne samo to. Nakon 40 godina neki jedva preživljavaju od mirovine, dok drugi žive normalno. To je također razlog za otići vani i zaraditi pristojnu mirovinu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 26 Jan - 13:04

Ispravila bih samo vlastitu recenicu: "ne zivimo od zraka". :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 26 Jan - 13:07

Atlana wrote:Ispravila bih samo vlastitu recenicu: "ne zivimo od zraka". :D
Replika uvažena!  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Egy Mon 28 Jan - 8:16

s čim nanosite puder? tekući. ja volim spužvicu al spužvica mi "poipje" pola količine koja bi trebala završiti na licu. puder duplo brže potrošim kad ga nanosim sa spužvicom. to je neprihvatljivo ako je puder skup Suspect
Egy
Egy

Female
Posts : 191
2015-12-21


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Mon 28 Jan - 9:13

Prstima. Spuzvicom samo ujednacim, pa ona pokupi samo eventualni visak.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 28 Jan - 10:27

Egy wrote:s čim nanosite puder? tekući. ja volim spužvicu al spužvica mi "poipje" pola količine koja bi trebala završiti na licu. puder duplo brže potrošim kad ga nanosim sa spužvicom. to je neprihvatljivo ako je puder skup Suspect
Bockalicom. :D

Tj kistom za tekuci puder.

Idem ti naci sliku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 28 Jan - 10:30

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Liquid-foundationbrushv2_840_472
Ovaj koristim kod gusciih puder jer mi ih ujednaceno nanese.

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Classicstipplingsyntheticphoto_840_472
Ovu bockalicu za manje "teske" pudere, bb i cc kreme.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 28 Jan - 12:17

Bockalica i ja....ne volim make up jaja i spuzve,duplo vise vremena s njima treba....i nekako bude jak nanos,sa bockalicom je bolje
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Mon 28 Jan - 12:23

Morat cu pogledat neki video s tim bockalicama. Nikad nikakve kistove ne koristim, osim za rumenilo. Ne znam kako ih koristit uopce.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Mon 28 Jan - 12:35

E da, svako koliko je peres?
I kako je koristis? Jel stavis tekuci na vanjskj stranu dlana, pa tapkas na ruci bockalicom ili?
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 28 Jan - 13:43

Perem nakon 2-3 koristenja laksih pudera,nakon jacih moras nakon svakog koristenja...stavim na vanjsku stranu dlana,umocim,otklonim visak jednim potezom preko cistog dijela pokraj,i kruznim pokretima nanosim na lice...ne mogu se vise zamislit rukama....


Inace ebelin od dm-a i zoeva u douglas imaju super kistove za ne tako puno para....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 28 Jan - 13:48

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 28 Jan - 14:33

Čekam kod zubara na injekciju i popravak zuba  :_|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Mon 28 Jan - 14:45


UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Giphy
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 28 Jan - 16:05

Ne osjetim pola lica al bar nije boljelo....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 29 Jan - 0:51

Atlana wrote:Trebala bi otici vani raditi.
Znam da ti je tesko i nije ni na kraju pameti, ali ovdje jednostavno nema vise nade.

Moja stara ima okruglih 40 godina radnog staza ( radi od dvadesete sada ima sezdeset) o mirovini koju ce imati da ti niti ne pricam. Dok pokriju rezije i kupe hrane za pola mj, mislim da im nista nece ostati.

Nedaj boze da se netko od njih jos teze razboli.

e kad bih barem mogla... teško mi je i ovdje po hr tražiti posao, orijentirana sam na 1 mjesto, kamoli van... teško mi je samoj o tome razmišljati, jedino kad bi netko od mojih otišao pa je već lakše kad ti netko poznat negdje živi...



Jako dobro shvacam patnju kroz koju prolazis.

Ako ti ikako mogu pomoci, privatne poruke su uvijek otvorene.


hvala ti! ;)


nego, čula sam jedan biser koji moram podijeliti! jedna poznanica je izjavila dok smo pričali o traženju posla, da ne razumije kako netko u hr može biti nezaposlen, da je to njoj nezamislivo jer su tamo gdje ona radi, prošle godine zaposlili nekoliko ljudi... na moje pitanje gdje to - 3x  sam pitala i jedva dobila odgovor! do pitanja koje struke su tražili nisam uspjela ni doći jer me srezala i otišla.. kad sam joj rekla na što sam se javljam, s riječima - a, tamo zapošljavaju svoje, a za to ti treba fax i ne, za poslove sa sss nemaš šanse! nismo stigle do: zakaj onda toliko ljudi ide van? :D 
affraid 
i još me jedna iznenadila.. tako je faking munjena affraid  

dakle na fejs volim stavljati fora stvari :) no nađe se budala koje se vole referirati na nekaj kaj stavim

stavih link, kao i gro drugih, o veganima koji u australiji ''prže psa'', i prvo se meni krenula izdrkavati na objavi, a kasnije je nastavila i na svojem profilu...

tako je isto jedna na objavu u vezi nogometaša, doslovno od riječi do riječi na moj status.
nisam neki fan nogometa, ali učinili su nas ponosnima! i ne vidim problem u tome da čovjek podijeli tako nešto lijepo

is it me ili je netko tu opako blesav?! kaj ljudima dođe da ih tako raspale tuđe objave po fejsu, da si daju slobodu da opletu po nekome, o kome ništa ne znaju?! da je osobu, od 50+ u stanju toliko naživcirati jedna objava u kojoj pristojno iznosim svoj stav?!

znate kaj?! mene je tih nekih ljudi strah.. ako su u stanju tako reagirati na virtualne objave i nečije stavove, što su tek u stanju u RL napraviti - tj gdje je granica da čovjek ne pukne do kraja na nekog?!

nije mi jasno to raspaljivanje?!

zar ljudi nemaju dovoljno svojih briga, da se tako bave tuđima i osjećaju se ugroženo ili osjete potrebu utjerivati pravdu i dokazivati da su u pravu?! zar to ne rade klinci tam negdje do 20-e godine, a onda odrastu?!
sjećam se svojih rasprava na religiji tamo pred 15 godina :lol:

zar ti ljudi nikada ne stanu i ne zapitaju se ''wtf, kaj to meni treba?!'', ''kaj ja to radim?!'' - ljudi zaboravili kaj je samokontrola!? rad na sebi je jako bitan... :)

meni je takvo što postalo smiješno.. volim promatrati ljude, RL, virtualno.. ovdje jedino pišem.. i jel mi vjerujete da sam sama sebi smiješna što sam uopće dopustila da me ona 'luda frendica' izbaci iz takta, držalo me neko vrijeme, pitala sam se neke stvari i sjela, razmislila i zaključila da apsolutno neću gubiti ni vrijeme ni živce na nju i idemo dalje

ne znam, može biti da ih nonšalantnost raspali?! izostanak prepucavanja?! očito ponekad smiješak i pozitivan stav mogu tako utjecati na drugu stranu pa ima potrebu ''ubiti u pojam'' ili se raspaliti kad vidi da ih se ne doživljava?! :}

filozofija me ulovi u ovaj sat! :)



nego, kistovi? pojma nisam imala za kaj koji služi, naručih si s ebaya cijeli set kistova pred koju godinicu (bilo je full jeftino, par dolara kolko pamtim), ali kako rijetko koristim puder.. iskreno nisam se ni informirala s čime se kaj nanosi.. i tek sam ljetos upotrijebila prvi put neki, za highlighter.. ovo fora izgleda, kad bude neka prilika, svakako ću isprobati! :) koristan savjet! :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Tue 29 Jan - 6:56


koliko ruma stavljate u palačinke?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 50 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum