ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odakle Đakiću od 22 godine i njegovom ocu hotel?

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Odakle Đakiću od 22 godine i njegovom ocu hotel? - Page 3 Empty Re: Odakle Đakiću od 22 godine i njegovom ocu hotel?

Post by veber Fri 11 Jan - 9:02

catabbath wrote:Naravno da su "IvićPašalić" fore tipa "imao sam tako dobar projekt za koji bi mi svaka banka dala kredu" samo floskule.
dat će ti banka na dobar projekt lovu, znam iz osobnog iskustva, ali su disproporcije zanimljive. kućanstvo ima prihod 50000kn, a otplaćuje kredit 100000kn. u svakoj poreznoj to je alarm. ne kod nas.

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Odakle Đakiću od 22 godine i njegovom ocu hotel? - Page 3 Empty Re: Odakle Đakiću od 22 godine i njegovom ocu hotel?

Post by veber Fri 11 Jan - 9:03

Noor wrote:yoda, kako odakle?
pa i đakići su jedni od vas, samo su sisali malo više od tebe :D :P
moraš još puno žganaca pojest ;)
mlad je ima vremena izbrusit zanat.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Odakle Đakiću od 22 godine i njegovom ocu hotel? - Page 3 Empty Re: Odakle Đakiću od 22 godine i njegovom ocu hotel?

Post by catabbath Fri 11 Jan - 9:05

veber wrote:dat će ti banka na dobar projekt lovu, znam iz osobnog iskustva, ali su disproporcije zanimljive. kućanstvo ima prihod 50000kn, a otplaćuje kredit 100000kn. u svakoj poreznoj to je alarm. ne kod nas.

Kredik kao IP možeš dobiti samo ako taj kredit podrazimijeva lovu koji su prao kroz tu banku prije. Btw. kad se politika "promijenila" lik je propao, banke su mu uzele sve te vile koje je sagradio "super projektrom".

_________________
Odakle Đakiću od 22 godine i njegovom ocu hotel? - Page 3 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12409
2015-08-22


Back to top Go down

Odakle Đakiću od 22 godine i njegovom ocu hotel? - Page 3 Empty Re: Odakle Đakiću od 22 godine i njegovom ocu hotel?

Post by veber Fri 11 Jan - 9:07

catabbath wrote:
veber wrote:dat će ti banka na dobar projekt lovu, znam iz osobnog iskustva, ali su disproporcije zanimljive. kućanstvo ima prihod 50000kn, a otplaćuje kredit 100000kn. u svakoj poreznoj to je alarm. ne kod nas.

Kredik kao IP možeš dobiti samo ako taj kredit podrazimijeva lovu koji su prao kroz tu banku prije. Btw. kad se politika "promijenila" lik je propao, banke su mu uzele sve te vile koje je sagradio "super projektrom".
pa zato je hypo i ukinuta. jer je bila servis za pranje love. od austrije pa do srbije.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Odakle Đakiću od 22 godine i njegovom ocu hotel? - Page 3 Empty Re: Odakle Đakiću od 22 godine i njegovom ocu hotel?

Post by kaya Fri 11 Jan - 9:07

veber wrote:
kaya wrote:, ljudi koji porez placaju par miljona bez problema dodu  u skripac i u tom momentu bi im drzava odnosno porezna  vani pomogla a tu ih pokopa da im kakav  cardaklija otme stogod..
istina.
moj frend zbog neplaćanja naručitelja zapao u škripac. par milja eura samo u strojevima. 50ak zaposlenih. i zamolio je poreznu za odgodu pdv-a jer nije naplatio. kaj su mu rekli?
neka digne kredit.
na kraju je otpustio ljude, halu prodao. otvorio firmu u sloveniji i sada ima pogon u bregani u bivšem remontnom zavodu. dio radnika se vratio, a ostalo slovenci. još mu slovenci pomogli oko infrastrukture.
ah, pa normalno. porezna mu posalje blokadu i kaze digni kredit, a  kredit nece nitko dati zbog blokade i eto.
tako se to banani radi. a ovaj zapne jer je investirao miljone u pogon , njega bilo sto moze izbaciti iz takta da kasni  s placenjem.  
i sad nama epi poduzetnik s brodicem i porezom 700 eura mjesecno pausalno hoce dokazati kako je ovaj tvoj muljator jer vis kak on moze platiti porez..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Odakle Đakiću od 22 godine i njegovom ocu hotel? - Page 3 Empty Re: Odakle Đakiću od 22 godine i njegovom ocu hotel?

Post by veber Fri 11 Jan - 9:14

kaya wrote:ah, pa normalno. porezna mu posalje blokadu i kaze digni kredit, a  kredit nece nitko dati zbog blokade i eto.
tako se to banani radi. a ovaj zapne jer je investirao miljone u pogon , njega bilo sto moze izbaciti iz takta da kasni  s placenjem.  
i sad nama epi poduzetnik s brodicem i porezom 700 eura mjesecno pausalno hoce dokazati kako je ovaj tvoj muljator jer vis kak on moze platiti porez..
hrvatistan je jedna od rijetkih država gdje se PDV naplaćuje po ispostavi računa, a ne po naplati.
meni je recimo končar bio dužan preko 200 dana, a ja sam platio pdv u roku od 15. srećom sam izvozio pa me nije dirala naplata, ali da sam radio isključivo za hr tržište poludio bi. zato sam i zatvorio na vrijeme, sve rasprodao. ostale nekretnine.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Odakle Đakiću od 22 godine i njegovom ocu hotel? - Page 3 Empty Re: Odakle Đakiću od 22 godine i njegovom ocu hotel?

Post by veber Fri 11 Jan - 9:16

a prije zatvaranja svima sam poslao zatezne kamate :D
a, oni mi obećali da nikad više neću radit za njih. nisu znali da zatvaram :D

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Odakle Đakiću od 22 godine i njegovom ocu hotel? - Page 3 Empty Re: Odakle Đakiću od 22 godine i njegovom ocu hotel?

Post by kic Fri 11 Jan - 9:24

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:A jbt, ovakav tip hostile takeovera preko države i partijskog reketa, pa vi ste u kiflistanu zbilja jadranska Rusija :D
pa kada ja govorim HDZ=Jedinstvena Rusija, Putin=Kenwood Kenon,Sanader(stavljaj imena),  Rusija=RH ,  isti obrazac ponašanja, isti mitovi, ista povjest, ista kontrola države, ista struktura ekonomije . 
Nama su od svih slavenskih naroda ovako rusi po ovome najbliži(ok srbija, bosna, može i ukraina), puno su nam po svemu bliži rusi nego slovaci koje je drugo , treće najbrojnije prezime Horvat(Hrvat)

Ovakva shema otimačina firmi od strane lokalnih šerifa je totalno po Ruski :D 


Čovjek se upita što su razlozi tog mentalnog sklopa... pa Česi su vrijedni i radišni...

i njima smo ukrali dijakriticke znakove..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Odakle Đakiću od 22 godine i njegovom ocu hotel? - Page 3 Empty Re: Odakle Đakiću od 22 godine i njegovom ocu hotel?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum