ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kreso prekomjerno granatiranje , vol. 2

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

kreso prekomjerno granatiranje , vol. 2 Empty kreso prekomjerno granatiranje , vol. 2

Post by debotoijusto Sat 8 Dec - 9:16

Unatoč osipanju dijela članstva i optužbama kritičara koji su tvrdili da je “napravio veću štetu HSS-u nego Puniša Račić, koji je ubio ‘samo’ vodstvo HSS-a, a Beljak je cijelu stranku”, HSS danas bilježi rast. Beljak HSS deklarira kao republikansku, progresivnu, zelenu, modernu stranku kojoj je preokrenuo politički i ideološki smjer i vratio je Radićevim počecima. “Radić 21. stoljeća” ima program Nova Republika, želi stubokom promijeniti sustav upravljanja, zagovara izmjene izbornog zakona, ukidanje izravnog izbora predsjednika kojega bi, drži, trebao birati Sabor dvotrećinskom većinom – “ta je funkcija ionako protokolarna, jedino što predsjednik radi jest da troši novac za svoju kampanju da bi dobio još pet godina kako ne bi morao ništa raditi”.

Je li vrijeme da se za parlamentarne izbore 2020. oporba udruži onako kako je to učinila 1999. godine i da pokuša udruženim snagama maknuti HDZ s vlasti? Ima li šanse za reprizu 3. siječnja 2000.?

– Društvo je zrelo za to. Samo je pitanje jesu li opozicijske političke stranke zrele za 3. siječnja. HDZ je otišao toliko daleko da je preuzimao cijele županijske organizacije drugih stranaka, između ostalog i SDP-a. Slučaj oko izbora predsjednika Ličko-senjske županije izašao je u javnost, ali nije jedini. Imate ljude koji su zaposlenici županijskih državnih službi gdje su im HDZ-ovci šefovi, a predsjednici su županijskih i gradskih organizacija drugih stranaka. Kako to oni mogu biti politički neovisni? Tu mafijašku priču HDZ širi i na druge stranke. Išla je i prema HSS-u dok nisam došao ja. Zato i jesam trn u oku - deseci opskurnih medija ne propuste priliku da se nabace blatom na mene osobno i HSS.

HDZ ima najstabilniji rejting od svih stranaka unatoč svih afera. Ono što bi drugima naštetilo ili ih uništilo, HDZ ni ne okrzne. Kako to tumačite?
– Nema drugog tumačenja osim opće sprege koja je uspostavljena u državi davno prije Plenkovića, a koju on također koristi. To je sprega HDZ-a i odgovornih državnih institucija među kojima su i pravosudne i javna televizija koja plasira probrane, navijačke vijesti. Drugi segment čine deseci tisuća ljudi čija egzistencija izravno ovisi o HDZ-u - jer su uhljebljeni na svim razinama. HDZ je, nažalost, Hrvatsku pretvorio u Siciliju. To je moj odgovor.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

kreso prekomjerno granatiranje , vol. 2 Empty Re: kreso prekomjerno granatiranje , vol. 2

Post by debotoijusto Sat 8 Dec - 9:20

Jesu li točne informacije da vam HNS nudi suradnju? I što bi se trebalo dogoditi da na nju pristanete?
– Za mene je od svibnja prošle godine HNS jedino skraćenica za Hrvatski nogometni savez.
Kako tumačite malu razliku u istraživanjima političkog rejtinga između SDP-a i Živog zida?
– Rast Živog zida odraz je mentalnog stanja hrvatskog društva. I direktna posljedica nerada opcija koje su mogle, a nisu napravile ništa. Promjene se očekuju od ljevice. U Živom zidu ni sami ne znaju ni što je ljevica ni što je desnica, oni su samo eksponent sila koje žele da Hrvatska izađe iz NATO-a i EU. Ako netko od političara ode u Skoplje uoči referenduma o promjeni imena govoriti kako je NATO-pakt najveće zlo na svijetu, ako netko gostuje u Beogradu i tamo govori protiv EU, taj može biti samo eksponent nekog drugog.

I što kao demograf mislite – što su to dobre demografske mjere?
– Čisti narod ne postoji, to je izmišljotina iz 19. stoljeća, današnja hrvatska nacija mješavina je stotinjak različitih etnija koje su prolazile ili dolazile na ovo područje. Po svim teorijama, hrvatska nacija ne može se samostalno oporaviti. Mi smo na putu propasti i nema tih mjera koje to mogu spriječiti. Ne samo mi, i Nijemci i Šveđani i Francuzi... Već sutra bi svaka žena trebala početi rađati prosječno 4,5 djece da bismo za 50 godina imali oporavak. To je fakt. Jedini način da se obnovimo jest useljavanje, a na nama je kako ćemo regulirati integraciju i pripremiti se za te promjene da ne postanemo stranci u vlastitoj zemlji.
Kako gledate na novu opciju koju stvara Dalija Orešković?
– Mislim da nismo konkurencija, u 90 posto stvari razmišljamo isto. Volio bih surađivati s njom na bilo koji način – otvoren sam za suradnju s Dalijom Orešković kao osobom. Ne znam koja je njezina politička opcija jer ne znam niti jedno drugo ime, ali nema nikakvih dvojbi da je Dalija velik politički kapacitet.
Što vam se sviđa?
– Sve. Ono što ona govori, da želi ne pobijediti nego razmontirati HDZ, upravo je ono što govorim već 12 godina i drago mi je da ima još ljudi koji razmišljaju na sličan način. Ako je spremna boriti se skupa s nama koji mislimo isto – dobro došla, Dalija. Jedino se bojim da misli da može sama, a sam ne može nitko. HDZ je premoćan da bi ga bilo tko sam uspio pobijediti. Nisam još čuo točno njezine političke ambicije; ide li na Europarlament, predsjedničke ili parlamentarne izbore. Ne bih volio nikome, a najmanje Daliji Orešković, dijeliti lekcije, ali na parlamentarnim izborima se nastupa u 10, odnosno 11 izbornih jedinica. Dalija je jedna i može nositi jednu izbornu jedinicu.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

kreso prekomjerno granatiranje , vol. 2 Empty Re: kreso prekomjerno granatiranje , vol. 2

Post by debotoijusto Sat 8 Dec - 9:22

– Prijeti nam da budemo najlošija članica EU. Mi ne stagniramo, mi padamo dok drugi rastu. Nama treba rast ne od dva, nego od šest posto da bismo sustigli zemlje koje su prije 20 godina nama gledale u leđa, Češku, Slovačku, Poljsku... Ako se nastavi ovakav trend, a hoće jer mi još živimo u strukturi koju je osmislio Franjo Tuđman, nemamo poreznu, obrazovnu reformu, imamo cijele generacije koje su završili školovanje a ne razumiju osnovne civilizacijske dosege dobra i zla, pa nam 2018. godine Austrijanci moraju učiti hrvatske domoljube... I kako ćemo naprijed kad smo zarobljeni u prošlosti?!


 Preporuke tog povjerenstva su smiješne. Jedina prava preporuka već dugo postoji i nju je dao Nirnberški sud 1946. To je preporuka. Netko tko ide protiv Ustava i netko tko je u stanju staviti bilo kakav znak pitanja iznad antifašizma za mene ne može biti ugledan član ničega, ma kakvu on titulu imao.
Hrvatska se ne može odrediti jer to Kenwood Kenon ne želi. A imao je golemu šansu. Kenwood Kenon dolazi s Hvara, Hvar je izrazito antifašistička sredina, nisu imali niti jednog ustašu, bili su pod Italijom, tamo su svi bili partizani, na Sutjesci je u dva dana poginulo sto mladića s Hvara. Ako netko može tumačiti zašto je hrvatski antifašizam vrijednost koju nema praktički niti jedan drugi narod u Europi, onda je to predsjednik Vlade. I Kolinda Grabar-Kitarović je javno izjavila da joj je djed bio u partizanima. Ne znam tko bi osim njih to mogao napraviti.


Siguran sam da su i predsjednica i premijer antifašisti i da znaju što je prava vrijednost kao što je znao i Franjo Tuđman. A ovo što oni rade je licemjerno dodvoravanje biračkom tijelu, posebno onom nepismenom dijelu. Sva ta povjerenstva za suočavanje s prošlošću idu prema amortiziranju istine, mazanju očiju HDZ-ovih birača koji ne žele čuti da je Hrvatska imala najsnažniji antifašistički pokret u Drugom svjetskom ratu. To njihovi birači ne žele čuti. Zato premijer i predsjednica to ne govore.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

kreso prekomjerno granatiranje , vol. 2 Empty Re: kreso prekomjerno granatiranje , vol. 2

Post by debotoijusto Sat 8 Dec - 9:24

 Prijedlozi iz opozicije idu za tim da se kažnjavaju ustaški pozdravi. Ja bih kažnjavao ne samo novčano ili zatvorom, nego obaveznim učenjem ustaških rasnih zakona, gledanjem filmova o konclogorima četiri sata na dan. Svaka rasprava o značenju fašizma u 21. stoljeću sramotna je i nazadna!


Hrvatskoj je u interesu da što prije prestane biti granična zemlja EU i da granica EU bude što dalje od nas, pod bilo koju cijenu. Srbija, Bosna i Hercegovina, Kosovo, Makedonija moraju što prije postati dijelom EU. To je naš prvi interes s obzirom na migrantsku krizu koja bi lako mogla eskalirati. Ako to netko ne razumije, taj ne razumije geostrateške odnose. Postoji i druga strana; vidjeli ste jednog našeg mladog političara koji ide na skupove u drugim državama i govori protiv NATO-saveza i EU.
Ljudi plješću. Ali čemu plješću? Iranu, Teheranu, Moskvi?! Koliko ljudi iz Hrvatske je emigriralo u Teheran i Moskvu, a koliko u Irsku, Nizozemsku, Švedsku? Naš put je put kojim idu naši emigranti, mi ovdje moramo stvoriti uvjete koje naši ljudi traže u Irskoj. Blokiranje Srbije znači direktno guranje Srbije pod utjecaj Rusije, a Hrvatska ostaje na prvoj liniji fronte i opet će sutra neki novi hrvatski mladići morati ratovati za tuđe interese.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

kreso prekomjerno granatiranje , vol. 2 Empty Re: kreso prekomjerno granatiranje , vol. 2

Post by debotoijusto Sat 8 Dec - 9:26

Kakav stav možemo očekivati od radne skupine ministra zdravstva Milana Kujundžića, koji je okupio najkonzervativnije krilo medicinske i akademske zajednice?
– Duboko sam uvjeren da bi se žene pobunile protiv srednjovjekovne odluke o zabrani pobačaja i to ne mogu napraviti. Ali ta skupina radi na pronalasku svih mogućih pravnih začkoljica kako bi pobačaj de facto, ako ne mogu de iure, onemogućili. To oni rade.

– Citirat ću ginekologicu Jasenku Grujić-Koračin koju i sam potpisujem: priziv savjesti svatko može imati u svojoj kući, a ne u javnoj ustanovi. Činjenica je da dobar dio doktora koji imaju priziv savjesti u javnim bolnicama ostaju bez njega u privatnima. Ovakva praksa otvara prostor da sutra liječnik koji je Jehovin svjedok odbija na operaciji dati transfuziju pacijentima. Nismo napravili jasnu granicu između javnog i privatnog. Država je sekularna, a ne vjerska od 1648. godine. Ono što je javno, što plaćaju svi porezni obveznici, mora biti sekularno i tu nema priziva savjesti.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

kreso prekomjerno granatiranje , vol. 2 Empty Re: kreso prekomjerno granatiranje , vol. 2

Post by debotoijusto Sat 8 Dec - 9:27

Biste li vi u javnu raspravu o pobačaju uopće uključili predstavnike vjerskih zajednica?
– Ne. To u sekularnom društvu ne ide. Moramo iz javnog života izbaciti teme koje nemaju veze s javnom upravom i javnim novcem; vratimo vjeronauk u Crkve, priziv savjesti u privatne klinike i onda se takve teme ne mogu propitivati tko god da dođe na vlast ili postane većina u društvu. Velika je greška Plenkovića što je propustio povijesnu šansu da stvari stavi na svoje mjesto.
Kakve su vaše političke ambicije, što biste vi voljeli biti?
– Želim biti dio ekipe koja će od Hrvatske napraviti normalnu i sređenu zemlju, mijenjati je nabolje.

https://www.jutarnji.hr/globus/Globus-politika/moja-vizija-hrvatske-ustase-stavimo-u-zatvor-vjeronauk-vratimo-u-crkve-a-priziv-savjesti-u-privatne-klinike/8148611/
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

kreso prekomjerno granatiranje , vol. 2 Empty Re: kreso prekomjerno granatiranje , vol. 2

Post by debotoijusto Sat 8 Dec - 9:29

kreso postaje lider oporbe
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

kreso prekomjerno granatiranje , vol. 2 Empty Re: kreso prekomjerno granatiranje , vol. 2

Post by Šandor Winnetou Sat 8 Dec - 9:37

blago nama sa takvim liderom oporbe, tisućljetni HDZov rajh može započeti

_________________
kreso prekomjerno granatiranje , vol. 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

kreso prekomjerno granatiranje , vol. 2 Empty Re: kreso prekomjerno granatiranje , vol. 2

Post by Guest Sat 8 Dec - 9:39

debotoijusto wrote:
– Čisti narod ne postoji, to je izmišljotina iz 19. stoljeća, današnja hrvatska nacija mješavina je stotinjak različitih etnija koje su prolazile ili dolazile na ovo područje. Po svim teorijama, hrvatska nacija ne može se samostalno oporaviti. Mi smo na putu propasti i nema tih mjera koje to mogu spriječiti. Ne samo mi, i Nijemci i Šveđani i Francuzi... Već sutra bi svaka žena trebala početi rađati prosječno 4,5 djece da bismo za 50 godina imali oporavak. To je fakt. Jedini način da se obnovimo jest useljavanje, a na nama je kako ćemo regulirati integraciju i pripremiti se za te promjene da ne postanemo stranci u vlastitoj zemlji.

Prvo kaže da čisti narod ne postoji, što je naravno istina ako govorimo u biološkom smislu, a onda kako smo ne samo mi nego i Nijemci, Šveđani i Francuzi na rubu propasti.
Dakle, prvo ispravno zaključi kako je narod-nacija prije svega kulturološka tvorevina, a onda dođe u kontradikciju sa samim sobom kako propadamo i to isključivo po biološkim kriterijima.
???
Mislim, lik je totalno zbunjen.
Ako je nacija prije svega kulturološka tvorevina onda zapravo biološki ne može ni propasti, nego prije svega kulturološki.
Dakle, smanjivanje broja pripadnika neke nacije nije zabrinjavajuće ukoliko je kultura te iste nacija vitalna i nalazi nove i nove pripadnike.
Osim toga, samo smanjivanje broja uopće ne upućuje nužno na nestajanje odnosno propadanje nego samo na određenu stagnaciju, degradaciju itd.
No, ta priča postoji samo da bi se opravdao udruženi genocidni pothvat poznat kao zamjena stanovništva u temelju kojeg je ideologija kulturološkog marksizma i koja ima za cilj "poboljšanje" genetske (masovna imigracija odnosno invazija trećih bića odnosno migranata iz trećesvjetskih vukojebina) i religijske strukture (zamjena kršćanstva sa islamom, koji je podantnija religija za političko oblikovanje, zato uostalom i očito odlično organizirana haranga protiv KC i velika briga za zdravlje muslimana širom svijeta od strane moderne ljevice, UN-a pa čak i pape Franje) nacija na zapadu na čelu sa Sorosem i njegovom plaćeničkom kopiladi kojoj se i upropastitelj HSS-a nastoji uvući u šupak ali mu to slabo uspjeva zbog nevažnosti stranke koju je prethodno upropastio i sveo na podrepak SDP-a.
Uostalom, ako se ekipa već toliko ufurala u nužnost povećanja broja stanovnika, zašto onda ne uskazuju višak brige za domaće Rome čiji je prirodni priraštaj osjetno veći od nacionalnog prosjeka?
Ah da, svašta i ja pitam.
Oni ne dolaze iz trećesvjetskih vukojebina čiju invazivnu nekulturu Soros i njegova gamad nastoje proširiti po svijetu i uglavnom su kršćanske vjeroispovjesti i samo manjim dijelom muslimani, koje također podržavaju pripadnici udruženog genocidnog pothvata.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kreso prekomjerno granatiranje , vol. 2 Empty Re: kreso prekomjerno granatiranje , vol. 2

Post by Guest Sat 8 Dec - 9:42

debotoijusto wrote:kreso postaje lider oporbe

Preko uništavanja najstarije živuće političke parlamentarne stranke u Hrvata do lidera oporbe?
Recept je vrlo jednostavan i svodi se na ideju da se od govana može napraviti ukusan kolač. Ali bojim se da je to ipak nemoguće tako da za Krešu nema nikakve nade. Stranka kojoj je trenutno na čelu je propala onog trenutka kada ju je on uzeo pod svoje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kreso prekomjerno granatiranje , vol. 2 Empty Re: kreso prekomjerno granatiranje , vol. 2

Post by marcellus Sat 8 Dec - 9:47

Krešo bi prelomio preko koljena ko i svaka budala, i zato takvi i ne prelaze 2 posto glasova na izborima.

Priziv savjesti ne može ukinuti jer je to stvar ljudskih prava, koja ne određuje on. Postoji ESLJP.

Vjeronauk ne može ukinuti jer je to stvar međunarodnog ugovara, kojeg ne može jednostrano raskinuti, osim ako ne misli RKC platiti sve što joj je oduzeto, a to je više nego što država ima.

a ustaše ne može staviti u zatvor jer biti ustaša nije krivično djelo niti je to moguće proglasiti krivičnim djelom

_________________
kreso prekomjerno granatiranje , vol. 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

kreso prekomjerno granatiranje , vol. 2 Empty Re: kreso prekomjerno granatiranje , vol. 2

Post by debotoijusto Sat 8 Dec - 9:55

Speare Shaker wrote:
debotoijusto wrote:kreso postaje lider oporbe

Preko uništavanja najstarije živuće političke parlamentarne stranke u Hrvata do lidera oporbe?
Recept je vrlo jednostavan i svodi se na ideju da se od govana može napraviti ukusan kolač. Ali bojim se da je to ipak nemoguće tako da za Krešu nema nikakve nade. Stranka kojoj je trenutno na čelu je propala onog trenutka kada ju je on uzeo pod svoje.

ne mozes s mislima 19st. u 21 ni u bocu od litre stavit litru ipo
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

kreso prekomjerno granatiranje , vol. 2 Empty Re: kreso prekomjerno granatiranje , vol. 2

Post by debotoijusto Sat 8 Dec - 9:57

marcellus wrote:Krešo bi prelomio preko koljena ko i svaka budala, i zato takvi i ne prelaze 2 posto glasova na izborima.

Priziv savjesti ne može ukinuti jer je to stvar ljudskih prava, koja ne određuje on. Postoji ESLJP.

Vjeronauk ne može ukinuti jer je to stvar međunarodnog ugovara, kojeg ne može jednostrano raskinuti, osim ako ne misli RKC platiti sve što joj je oduzeto, a to je više nego što država ima.

a ustaše ne može staviti u zatvor jer biti ustaša nije krivično djelo niti je to moguće proglasiti krivičnim djelom

sve se moze kad se hoce
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

kreso prekomjerno granatiranje , vol. 2 Empty Re: kreso prekomjerno granatiranje , vol. 2

Post by Guest Sat 8 Dec - 9:58

debotoijusto wrote:
Speare Shaker wrote:
debotoijusto wrote:kreso postaje lider oporbe

Preko uništavanja najstarije živuće političke parlamentarne stranke u Hrvata do lidera oporbe?
Recept je vrlo jednostavan i svodi se na ideju da se od govana može napraviti ukusan kolač. Ali bojim se da je to ipak nemoguće tako da za Krešu nema nikakve nade. Stranka kojoj je trenutno na čelu je propala onog trenutka kada ju je on uzeo pod svoje.

ne mozes s mislima 19st. u 21 ni u bocu od litre stavit litru ipo

Sad to samo objasni Kreši sve pet. Doduše, prvo moraš shvatiti da ste upravo vas dvojica skupa sa ostalom ravnozemljaškom  i mentalno insuficijentnom Sorosevom... itd. Ostatak znaš pa nemam razloga detaljno objašnjavati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kreso prekomjerno granatiranje , vol. 2 Empty Re: kreso prekomjerno granatiranje , vol. 2

Post by Guest Sat 8 Dec - 10:00

debotoijusto wrote:
marcellus wrote:Krešo bi prelomio preko koljena ko i svaka budala, i zato takvi i ne prelaze 2 posto glasova na izborima.

Priziv savjesti ne može ukinuti jer je to stvar ljudskih prava, koja ne određuje on. Postoji ESLJP.

Vjeronauk ne može ukinuti jer je to stvar međunarodnog ugovara, kojeg ne može jednostrano raskinuti, osim ako ne misli RKC platiti sve što joj je oduzeto, a to je više nego što država ima.

a ustaše ne može staviti u zatvor jer biti ustaša nije krivično djelo niti je to moguće proglasiti krivičnim djelom

sve se moze kad se hoce

Zavesti političku diktaturu?
Mission impossible. Barem za Krešu i likove iz te ekipe. I barem nakon pobjede u Domovinskom ratu. Zadnja (ne posljednja nego baš zadnja) šansa u tom smislu je propuštena 1991. godine.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kreso prekomjerno granatiranje , vol. 2 Empty Re: kreso prekomjerno granatiranje , vol. 2

Post by marcellus Sat 8 Dec - 10:24

debotoijusto wrote:
marcellus wrote:Krešo bi prelomio preko koljena ko i svaka budala, i zato takvi i ne prelaze 2 posto glasova na izborima.

Priziv savjesti ne može ukinuti jer je to stvar ljudskih prava, koja ne određuje on. Postoji ESLJP.

Vjeronauk ne može ukinuti jer je to stvar međunarodnog ugovara, kojeg ne može jednostrano raskinuti, osim ako ne misli RKC platiti sve što joj je oduzeto, a to je više nego što država ima.

a ustaše ne može staviti u zatvor jer biti ustaša nije krivično djelo niti je to moguće proglasiti krivičnim djelom

sve se moze kad se hoce

Može. Samo prvo mora istupiti iz EU i UN, proglasiti međunarodne dokumente o ljudskim pravima i međunarodne ugovore nevažećima, i suočiti se sa sjevernokorejskim scenarijem.

Inače vjeronauk postoji u školama u skoro svim eu državama i uglavnom je obavezan

_________________
kreso prekomjerno granatiranje , vol. 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

kreso prekomjerno granatiranje , vol. 2 Empty Re: kreso prekomjerno granatiranje , vol. 2

Post by Eroo Sat 8 Dec - 10:35

debotoijusto wrote:kreso postaje lider oporbe

Pazite na automobile, nepismena talibanska sirotinjo! drunken
Eroo
Eroo

Posts : 74369
2016-07-22


Back to top Go down

kreso prekomjerno granatiranje , vol. 2 Empty Re: kreso prekomjerno granatiranje , vol. 2

Post by debotoijusto Sat 8 Dec - 12:39

Eroo wrote:
debotoijusto wrote:kreso postaje lider oporbe

Pazite na automobile, nepismena talibanska sirotinjo! drunken

moj je star pazite vi na svoje nove  ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

kreso prekomjerno granatiranje , vol. 2 Empty Re: kreso prekomjerno granatiranje , vol. 2

Post by darth_vader Sat 8 Dec - 13:22

Kad ovaj krene baljezgati, obavezno provjerim jesam li dobro zaključao auto i da li je unutra sve na svom mjestu...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

kreso prekomjerno granatiranje , vol. 2 Empty Re: kreso prekomjerno granatiranje , vol. 2

Post by Guest Sat 8 Dec - 13:27

ma Puniša Račić se zakačio sa didom Ivana Pernara. ovaj koji je ubijen je samo kolateralna žrtva nije on bio cilj nego pernarov dida.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kreso prekomjerno granatiranje , vol. 2 Empty Re: kreso prekomjerno granatiranje , vol. 2

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum